Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
bagatelka

*Polacy za granica - gdzie mieszkacie?*

Polecane posty

e no Szangrilla nie obrazaj sie od razu! nikt cie nie kopie. a jak nie masz automatu to co?? nie mozesz sie nauczyc na manualnej?? ja mam manualna skrzynie i zawsze taka mialam bo moj maz nie uznaje automatow i zawsze kupowalismy manualne auta. i jakos zyje. a szczerze mowiac to takie auto to wieksza frajda. masz wieksza kontrole za kierownica. A probowalas jezdzic? A w Polsce probowalas? Chociaz oczywiscie nauka jazdy w Polsce to jest joke! Ja zrobilam polskie prawko ale kierowca byl ze mnie zaden. Dopiero jak tu przyjechalam i zaczelam jezdzic to zrozumialam o co w tym chodzi. Nie ma nic lepszego niz prawko. Co do narzekania, to wszyscy tu narzekaja, wiec prosze bardzo, laduj. Ale w Stanach sie troszke z tego trzeba otrzasnac bo to jest kraj mozliwosci. Jak sie chce cos zrobic to sie znajdzie na to sposob. A od Polakow sie izoluj jak tylko masz ochote. To kazdego prywatna sprawa z kim chce obcowac. Ja bym cie chetnie nauczyla jezdzic jakbym mieszkala w twojej okolicy. Uwielbiam jezdzic autem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prosty - dzieki za zaproszenie, fajnie wyglada portal :) Piwonia i Marzenusia - 🖐️ to tam u Was ? Szangrilla - wiem, co musisz czuc bez mozliwosci ruszenia sie z domu :( Ale nie doluj sie, bo w jak czlek sie calkiem pograzy w smutku, to jeszcze trudniej jest cos zaczac ulepszac w zyciu. I narzekaj ile wlezie, nie Ty jedna, wiele dziwczyn z naszego topiku przechodzilo takie hocki klocki na poczatku zycia w Stanikach ... Tydzien szybko minie, a za ten czas porob sobie cos co lubisz, a na co nie moga pozwolic sobie ci, co pracuja - do woli czytania ksiazek, telewizji, spacerki :) Nie wiem, jak jest w Twojej oklicy, ale jak masz cokolwiek w odleglosci, ze jakos sie dojdzie na piechte, to zawsze warto sie przejsc, poogladac krajobrazy, itp. Wiem, ze pewnie myslisz gadka-szmatka, ale mi tam czasem takie drobne \"rozrywki\" pomagaja (tez mamy jeden samochod i mieszkam na zadupiu, lecz jest to jakkolwiek zorganizowane miasteczko, wiec sa autobusy, w sladowej co prawda ilosci). A co do jazdy samochodem, to faktycznie strachy robienia prawa jazdy z Polski sa tu calkowicie nieurzyteczne :D - prawko w Stanach to zero stresu, bo oni CHCA zebys zdala, a nie na odwrot. Glowa do gory :) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SIR PSYCHO SEXY
Mam ze soba problemy wybaczcie , poczucie nizszosci, zazdrosc i brak edukcji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻 Piwonia, ja tez chce zdjecia please !! Witajcie wszyscy, hej Marzenusia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piwonia: ciumasy!! Szangrilla: aha zapomnialam dodac, ze jak na samym poczatku tu mieszkalam to kupilismy z moim mezem dla mnie rowerek gorski i wszedzie sobie jezdzilam na rowerze. To zanim mialam prawko i nauczylam sie przyzwoicie jezdzic. A wcale nie mieszkalam w wielkim miescie tylko pol godziny drogi od malego uniwersyteckiego miasteczka. I na rowerku sobie jezdzilam do sklepow, do biblio, na poczte. Czasami taka wyprawa mi zajmowala 2 godziny, ale przynajmniej zabijalam czas. No i o usportowianiu sie tez nie wspomne. Mialam kondyche jak olimpijczyk. Nawet w zimie jezdzilam. A to nie byly zimy poludniowe tylko w Iowa, czyli calkiem zimne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SIR PSYCHO-SEXY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SIR PSYCHO-SEXY
a wieczorami przyczajam sie w cichych zaulkach i robie lody odpoczywajacym policjantom :classic_cool: nie to zeby z checi zysku, chociaz dostaje czasem za to kubek kawy ze stacji benzynowej, albo batonik Snikersa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meli
hej!!!co tam u was sychowac dawno juz tu nie zagladalam ale to cio....jest ktos moze z Angli {UK}pozdrowienia dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej wszystkim.... >>Meli - ja jestem. gdzie mieszkasz, co robisz, jak wogole odbierasz Anglie? pozdrawiam >>Reign-- zdrowiej nam szybko {kwiatek}

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkaroki
do dupy ta strona!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkaroki
kto chce się ze mną pieprzyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meli
Aggaaa.ja mieszkam niedaleko sheffild ...napewno nie czuje sie tu jak w polsce bo to jednak inny jezyk i wogule wszystko inne ale spoko daje rade..a tak a propo ta ja sie ucze w angli i tylko tyke ci tu robie A ty co robisz i gdzie mieszkasz i jak ci podoba w angli. czekam na odpowiedz pozdrowienia dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny... witam serdecznie te sfrustrowane osoby, pograzone w kompletnej depresji, ktore z braku lepszego zajecia zasmiecaja nasz topik... meli - witaj na topiku, mam nadzieje, ze nie znikniesz po tym jednym wpisie... Aggaa - co nowego u Ciebie? Squirley - no i jak ze sprzedaza domu? moja siostra ma do sprzedania nowy duplex (chyba tak nazywa sie \"blizniak\"?) po 350 tys. USD za polowke... i jest ciezko.. Moze ktos z was chce przeprowadzic sie do New Jersey? Miasteczko Lodi - tylko 40 minut jazdy od Manhattanu k-11 - fajnie, ze wracasz na topik.. bagatelka - mow co chcesz, bez problemu jezdzilem po Warszawie, Lodzi i Krakowie, ale w Stanach bardzo bym sie bal... Wprawdzie przejechalem ze dwie mile w miescie samochodem siostry, ale to byl duzy stres.. a najbardziej mi przeszkadzal brak pedalu sprzegla... prosty - ok, bede zagladal.. Szangrilla - witam Cie... zgadzam sie z Toba, ze mentalnosc jakiejs czesci Polakow w Stanach ulega zmianie, niekoniecznie na lepsze.. Jay - masz jakies fotki z tego ESL spotkania? bardzo lubie to towarzystwo, wsrod ktorego sie obracasz.. :D Marzenusia - fakt, cale wieki.. bedziesz teraz zagladac czesciej? Jade - zasypalo Cie sniegiem? wiesz chyba co sie dzieje w kraju z pogoda.. ogladalem dzisiaj z bliska paczki na gala zkach topoli - sa juz takie jak na poczatku marca. ok.. na razie brykam, pozdrowka dla wszystkich...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kokus - u nas wlasnie snieg sypie.. :( mam juz dosyc sniegu i tez slyszalam ze w Europie niema sniegu temperatury sa dodatnie... co sie dzieje na tym swiecie z ta pogoda? :( dawniej bylo bardziej normalnie niz jest teraz... pozdrawiam Wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jade 🖐️ powiem Ci ,ze nawet u mnie nie ma sniegu ... z tego faktu akurat sie ciesze, ale woel nie myslec o globalnych zmianach klimaty i to bynajmniej nie na lepsze 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey Wam -kope lat:) dawno mnie nie bylo-u mnie ok nadal pracuje tam gdzie pracowalam.... Piwonia-ano klimatyzuje sie powoli bardzo powoli Marzeniusia-co tam u Ciebie? Bagatelka,Jay:) Pozdrawiam wszystkich:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
K-11 Tobie rowniez poslalam zdiecia :) mam nadzieje, ze doszly :) bo nic sie do mnie nie wrocilo :) cmokaski i usciski dla wszytkich :) trzymajcie sie cieplutko :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piwonia - zdjecia sa cudne :D Jaka z niej juz dorosla panienka :classic_cool: Dark Elf - fajnie, ze sie zdzywasz :) Pracujesz nadal w Ross? Odkrylas jakis fajne nowosci kosmetyczne ;) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dark Elf duzo zmian. CHodze do szkoly, zmienilam prace i tak jakos sobie leci. :) Jakies konkretne pytania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marzeniusia-a gdzie pracujesz i co studjujesz teraz? Bagatelka-tak nadal w Ross ale po roku zamierzam zmienic-moze Tz mi zalatwi prace u siebie w firmie-ale to palcem na wodzie pisane bo w Ross mam fajne kolezanki i trudno mi bedzie odejsc. Co do nowosci kosmetycznych-moja cera szaleje teraz w zime-strasznie sie przesusza-na razie mi sluzy serum z vitamina C firmy Orangedaily i mleczko do zmywania makijazu Anne marie Borlind-rozane,po jego skonczeniu mam zamiar zaopatrzyc sie w mleczko do zmywania bez wody Clarinsa bo ja nawet twarzy nie moge myc woda-strasznie mnie sciaga no i tyle uzywam na razie-czyli minimalizm:) A w makijazu to tez ostanio minimalizm-nic nowego nie kupuje oprocz sprawdzonych kosmetykow.Musze paczke dla siostry zrobic bo sie troche nazbieralo rzeczy ktorych nie uzywam. A Ty odkrylas cos fajnego? Pozdrawiam wszystkich:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elfik ja przez ostatnie 15 miesiecy sie opiekowalam dzieckiem, ale jako ze, chce isc w kierunku kulinarnym, foodservice administration, poszukalam pracy w kuchni, o tu www.chowtogo.com i tak sobie pracuje juz ponad tydzien tam. No i chodze do college. Skonczylam foodservice sanitation i dostalam certyfikat, dwie klasy informatyki, 18 stycznia zaczynam Introduction to the hospitality industry i socjlogie. Bede po trochu brala klasy, ktore sa potrzebne, zeby skonczyc ta szkole. :D No chyba ze w miedzyczasie zmienie zdanie i bede chciala robic cos calkiem innego. Ale jak na razie sie na to nie zanosi. ;)Moim marzeniem jest otworzyc swoja wlasna mala restauracyjke i chce do tego dazyc, a czy sie uda, czas pokaze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wlasnym oczom nie wierze :) !!!! Chyba nam sie udziela atmosfera swiateczna i zagladamy do starych znajomych :) Hejka wszystkim!! Piwonia sledze uwaznie zdjecia twojgo malenstwa :) Nadal jestem w PL, przymierzam sie do szukania nowej pracy. Zobaczymy co to bedzie. Marzenusia, K-11 kope lat 😘 A co u Margolci? Nie odzywa sie jzu jakis czas do mnie :( Naneczka pisalam smsa, co u Ciebie? A ktos wie co sie dzieje z Haneczka? Wogole to wszystkich pozdrawiam!!! 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JoAska - 🖐️ to powodzenia z ew. nowa praca :) A nadal masz jeszcze koneksje z za-granicom ;) Marzenusia - super plany! Swego czasu marzylam o wlasnej kafejce, takiej w polskim stylu - puchary deserowe itd., ale za diably nie wiedzialabym, jakby ise do takiego dziela zabrac :D Musialabym to robic do spolki z kims z glowa do interesow, a ja bym raczej udzilala sie \"artystycznie\" ;) Dark Elf - wiec ja odkrylam troche kosmetycznych wspanialosci, chociaz nie koniecznie nowosci :). Odkad mam ta ksiege Pauli Bugoun, zupelnie inne mam podejscie do kosmetykow i zaczynam rozumiec na czym polego ich dobra dzialalnosc. Jedynym mankamentem jest fakt, ze ostatnie wydanie pochodzi z roku 2003, a od tego czasu jez wiele kosmetykow nwych weszlo na rynek :(. W kazdym badz razie powyciagalam jakies tam rozne potrzebne dla siebie i swoich decyzji kosmetyczncznych wnioski i wiem juz, je jednym z najlepszych dla mojego dzioba kremow jest Estee Lauder Clear Difference, ale na surowa zime troche za suchy. Swietnie czysci i matuje, jest odzywczy. Rowniez Clinigue Thirsty Skin Relief. Super tonik to Biotherm (kolor rozowy, nazwa Source cos tam), z makijazy, to po latach ekskluzywnosci kupilam sobie tusz Maybeline Full&Soft i jest taki, jak lubie, a nawet puder Maybelline taki bardziej kryjacy, bo nie lubie uzywac fluidow, w prostokatnym opakowaniu - jest normalnie taki delikatny i mialki, jak drogie pudry. Po lekturze tej ksiazki opadl moj fanatyzm na kosmetyki naturalne, bo czesto moga byc baaardzo podrazniajace i wcale nie sa takie strasznie naturalne, no i fanatyzm na eksluzywne, najlepiej francuskie albo apteczne firmy - blef i przestarzale techniki :P No i wreszcie moge spac spokojnie nia martwiac sie, ktory krem likwiduje zmarszczki, bo zaden tego nie zrobi :D Dobre kremy jedynie moga poprawic kondycje skory i zmarszkom zapobiec troche :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc misie, jestem, zyje.. mam tu maly kociokwik, do tego problemy ze zdrowiem, swoim, meza i mojego tatusia w Polsce.. wiec generalnie nie jestem w humorze.. ale Swieta ida, moze sie polepszy.. trzymajcie sie, sciski, m

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bagatelka ja mam nadzieje, ze mi sie powiedzie. Ale jeszcze nie wiem co chcialabym robic w takiej restauracyjce. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bagatelka: co to za puder kryjacy? ja zawsze szukam dobrych pudrow bo tez nie znosze fluidow a czasem trzeba pyszczek czyms przykryc. a co polecacie do okolic wokol oczu? bo ostatnio przyjrzalam sie sobie w lustrze i stwierdzilam, ze sie starzeje. 28 i pol to juz nie 22 latka... trzeba o siebie zaczac dbac...hehehe..... aha sluchajcie!!!! MOJA MALA SIOSTRA SIE ZARECZYLA DZISIAJ!!!!!!! Ale sie ciesze!!!!! Ma to dziecko 22 lata ale wie czego chce. Slub chyba we wrzesniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×