Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
bagatelka

*Polacy za granica - gdzie mieszkacie?*

Polecane posty

Hewusia,ale wzruszyłam się! Sentymenty wróciły i aż łezka mi się zakręciła❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka moi drodzy, siedze w kuchni, zapalilam papierosa (wiem wiem jakie to niezdrowe) i czytam sobie wasze wpisy. Fajnie ze forum se ozywilo! Dolaczam sie do grona slomanych wdow - Arnusia! 🌻 jest nas juz dwie! ;-) Moj kochany pojechal do Egiptu na 3 Tygodnie! Cwiczenia wojskowe... tak ogolnie to jest prawnikiem, ale udziela sie jako rezerwista i zbiera dni cwiczen, by zostac majorem... W sierpniu byl tydzien w Atlancie, a teraz druga cesc miedzynarodowych cwiczen taktycznych w Kairze. Boje sie troche o niego , bo nie wiem , co skrajnym mohametanom do glowy wpadnie... na razie nie mam czasu na rozciagniete T- shirty i blogie lenistwo, bo ganiam jak zwykle zreszta i zalatwiam setki spraw. Dzisiaj oddalam auto do naprawy, liczalam na rachunek rzedu 200 €, ale pan mechanik zadzwonil, ze zepsute jest cos wiecej i trzeba wymienic- no i bec, 350 € poszlo! No i do tego lista rzeczy ktore trzeba ba bylo wkrotce naprawic - kolejne 700 €... Noze powinnam sprzedac mojego dziesieciolatka i kupic cos nowszego... ale za co? Cholender! Wkurzylam sie i dla odprezenia poszlam do kina... na komedie z Benem Stiller, nie wiem jaki jest angielski tytul, ale sie troche usmialam. Selala - Zazdroszcze Ci nadmiaru czasu! mi go ciagle brakuje! pracuje jak wol i ganiam... Na naszej klasie tez przesiaduje - swietna sprawa! Tez spotkalam i znalazlam mase znajomych! Starych i nowych! Rewelka! Sama zalozylam dwie moje klasy! Bagatelka, 🌻 zgadzam sie, nigdzie nie ma takiej atmosfery jak na swiecie zmarlych w polsce! Te tysiace swiec i zniczy, te \"pielgrzymki\" rodzinne, spotykanie znajomych, zamyslenie - cos wyjatkowego! Tez ostatnio postanowilam sie modniej ubierac, odgrzebalam fikusne miniowy, kupilam botki i czarne overknies - dzsiaj byla premiera -chyba udana ;-) Trzymaj sie cieplo! 🌻 Kasiulenko! 🌻 Wiem o czam mowisz, nas czeka tez przeprowadzka z biurem. tez dwie ulice dalej, tyle ze teraz mielismy/mamy cudne, wielkie biuro (300 m² dla 10-ciu osob) i nowe nie bedzie tekie przestronne i takie ladne. Siedzimy w starej willi, mamy na 3 pietrze skosne dachy i pelno katow i kacikow - jest przytulnie! tez juz zaczelismy sortowac dokumenty, niszczyc stare przeterminowane akta, itp. Ale mamy czas do marca. Ale to niemiecki porzadek i organizacja ;-) Antonetta 🌻 bedac kiedys w Tunezji, czy moze bylo to w Turcji, podalam sie takiemu zabiegowi depilacji, ale samam nie bylabym w stanie tego zrobic! Poza tym widzialam ze oprocz tych nitek przy goleniu tez podpalaja wloski...brrrr Odnosnie roznych terapii - brzmi zachecajaco! od kolegow z bylej pracy dostalam bon na masarz ayurveda, ale na razie nie mialam czasu sie wybrac... az wstyd! No i ja tez z Wroclawia! Mieszkalas tez w Monachium? Szkoda ze juz Cie tu nie ma! Kiedy ty znalazlas czas na zrobienie tlumacza? Ostatnio tez sie interesuje belly dance, z zapartym tchem ogladam filmy z tancerka Anshuya (nie wiem, czy tak ja sie pisze) Dostalam od psiapsiolki piekny stroj egipski i uwielbiam go zakladac i brzeczec tymi wszystkimi \"brzekotkami\" ... Podzielam tez pasje rowerowa i kajakowa! Mam pod nosem i gory i jeziora (mieszkam w Starnbergu) i korzystam z tego. Ostatnio zamierzm zaczac sie wspinac, Strasznie mnie kreca \"klletersteige\" Kupilam sobie sprzecior i sie ciesze jak dzieciak! Przymierzam kask i uprzeze jak najnowsza kolekcje mody! ;-) Bede tez chodzila na scianke, juz wyczailam fajna hale :-) No i tez mam mase kolorowych znajomych i przyjaciol, ciesze sie zyciem i ...ganiam jak w ukropie. Pozdrawiam i witam na forum! Ani 🌻 No to dobrze, ze sie juz kurujesz i do zdrowia wracasz! Ta lasserowa depilacja, to fajna sprawa, mmoze sie tez kiedys poddam temu zabiegowi (jak auto splace :-) ) 102 -🌻 no fajnie poswintuszylas - a ja sie posmialam! Sliczna masz kruszyne ! No i taka grzeczna! Kokus! 🌻 dzieki za biedronke :-) - choc sie nie umywa do biedroneczki 102 ;-) Tesknie za karkonoszami. Moze sie wybiore w te okolice na Sylwka. Musze jeszcze tylko skolowac jakies lokum. ciezko bedzie, bo juz pozno! grudzik- 🌻 pozdrawiam z Monachium! paaoolka -🌻 jak u tam po wizycie u doktora? mika 🌻 pozdrawiam! Jay -🌻 u nas tez pogoda do kitu, ale wiem przynajmniej co ubrac - duzo i cieplo! :-) Jest potwornie szaro-buro! No i ze szkola dasz rade! juz tyle masz za soba! to tylko finisz! Nic to koncze, bo jutro rano trzeba wstac i leciec do pracki! PO pracy kupie farbe i w sobote bede malowac dwie sciany w pokoju dziennym na czerwono. Musze skorzystac z nieobecnosci lubego. On nie znosi malowania! :-) ale na kolorek pozwolil (po dlugich bojach) Musze zdazyc w ten weekend, bo na nastepny lece z psiapsiolkami do psiapsiolek do Londynu... juz sie nie moge doczekac! A 10 dni pozniej do Washingtonu i NY z Kochanym na urodziny kolegi... oj bede sie tulac po swiecie ;-) No wiec jak obiecalam koncze i pozdrawia´m goraco! Buziaczki, pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kokus, przeczytalam Twoj artykul - (skopiowalam link i wykasowalam spacje) - kurcze, swieta racja! Az sie niedobrze robi! Popieram Tuska, al niestety tez z pewna ostroznoscia. Przyjaciolka moja pracjue w urzedzie marszalkowskim pewnego miasta, gdzie PO juz od blisko roku rzadzi i opowiada mi straszne historie! Wlos sie na glowie jezy jak slucham jej relacji, co sie dzieje i jakie znajomosci i partyjne wplywy dzialaja. Ona przezyla juz w urzedzie wiele rzadow, ale jak mowi, takiej szopki to jeszcze nie bylo! Ale jestem dobrej mysli. poczekamy, zobaczymy! Tak poza tym z innej baji - czytam swietna ksiazke - Jerzy Pilch, \"Moje pierwsze samobojstwo\" - Rewelka! Polecam! Pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej wam! Poswiecilam caly ranek zeby was przeczytac... jesssuu ale popisalyscie (-liscie) :) Antonetta ciekawostka z tym solarium, kupie sobie ten beta-karoten i beds ie stosowac do zalecen bo nie umiem sobie odmowic wiec zrobie jak najmniej niezdrowo... depilacja nitka tez bardzo inetersujaca. Ale jak?? Nie pojmuje metody? Wyobrazam sobie jaka musiz byc gietka od tej gimnastyki... Kokus, Selala, Arnusia... co to za \"nasza klasa\"? Ja tez tam chce zajrzec? kasiulena szybkiej przprowadzki biurowej, jak tam z szefami poszlo? Aniz79 dobrze ze wracasz do zdrowia 🌼 Ja marze o takiej depilacji laserowej poniewaz rozbieram sie na basenie bez przerwy i mam totalnie dosc golenia sie co drugi dzien tu i tam... Tutaj to kosztuje tak drogo ze musialabym kredyt na to wziac a w Polsce trzeba byc... jak moiwsz z tymi odstepami jest? naneczka nie martw sie, ukochanemu napewno nic nie bedzie :) ja bym czasami chciala miec tyle wolnego zeby sobie polezec z maseczkami na twarzy i niczym sie nie zajmowac. Ale Ci zazdroszcze okolicy w jakiej mieszkasz... A umnie nic, rowno i zero widokow (morze jedynie rzecz jasna) Hewusia, grundzik i misu 🖐️ zapraszamy na frumowo :) dzieki wam z atroske, z brzuchem nijak. poszlam do chirurga pomacal i powiedzial ze to tluszczak jakis i jezeli mnie nie denerwuje to nie ma co usuwac bo tylko blizna brzydka zostanie. Stwierdzil ze to co bolalo to jakies zerwane sciegno a tluszczaka odkrylam przypadkowo bo sie tam macalam. Mam czekac do 3 m-cy i zglosic sie ponownie jezeli nadal bedzie dokuczalo. I tyle strachu. zero usg czy cos innego. Czuje sie zdiagnozowana w 50%... Zgubilam juz kolejny kg i jestem chudsza o 7 kg... :D ale sie ciesze :D to byla dluga walka... Buziaki Wam, pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamma mia! ale ja pisze! jak dziecko z podstawowki z bykami i bez ladu i skladu... I´m sorry :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien doberek dla wszystkich, wczoraj nie bylo czasu na odczytanie wszystkich zapisow... bo jak wiecie mam goscia ( moja przyjaciolka Marieta z Chile ) i reszte mojego wolnego dnia - poswiecilysmy na latanie po sklepach, sklepikach! Dlugachna lista zakupow! w dwa dni przed odlotem!!! Totalny szal. Po kolacji ( z pelnymi brzuszkami ) uwalilsmy sie na kanapy i reszte wieczoru spedzilismy na wspominkach! co to byly za czasy.... a dziaj rano zasypalo nas sniezna pierzynko...i sypie i sypie... musze sie zajac moim gosciem, postaram sie znalezc wolna chwilke i wskocze na forum... w pozniejszym czasie. pozdrawiam wszystkich, zycze milego dnia ps. naneczka - jak sie strasznie ciesze ze mam znajomych z mojego cudownego Wroclawia!!!!!!!!!!, wiczorkiem jak bede miala wiecej czasu napisze co ... gdzie ... jak... Paaoollka - wiedzialam ze wszystko bedzie dobrze - usciski wszystkich pozostalych j/w - pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj zwiedzaliśmy lotnisko. Co roku o tej porze jest święto loników. Wozy bojowe,awionetki,bombowce,transportowce, wyrzutnie przeciw lotnicze i patrolowce. Ale mały miał radochę,siedział w F 16 i F 30. Zrobiliśmy mu zdjęcia,to jest niesamowite oglądać z bliska takie potwory! robią wrażenie nawet na mnie, babie:-) Naneczko-ja uwielbiam malowanie i wybieranie kolorów. Kiedyś w polskim domu poeksperymentowałam. wiatrołap,wejście-śliwkowy przedpokój-ciemnozielony kuchnia -pomarańczowo-żółta salan-seledynowy. Zawsze chciałam mieć ciemnobordowe ściany..... Znowu szwankuje net. Nasza-klasa.pl - dla Naneczki i nie tylko Miłego popołudnia🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze, nie pracujac zawodowo ciagle brakuje mi czasu,jak pomysle sobie ze jeszcze nie tak dawno musialam byc bardzo zorganizowana kobieta to mysle czasami ze to chyba nie balam ja,dziewczyny w sobote zbieram wszystkie polskie dziewczyny (dzieci tez) i jedziemy na gorace zrodla i basen -pelen wypas-sauna,solarium moze tez bedzie na co popatrzec-do poludnia musialam zmienic opony na zimowe bo u nas w Schwartzwaldzie zaczyna sie zima-a moj Pan ma to daleko.... daleko.... ale tak to juz oni maja -za chwile musze mojego mniejszego powiesc na trening -TERMINY!!!!! TERMINY!!!! Wy tez tak macie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie !!! nie bylo mnie tu cale wieki, nie jestem w stanie ogarnac wszystkich wpisow, wypapalam kilka z ostattnich stron ale tylko te, ktore napisala Naneczka, Kokus i Bagatelka bo jest tu tyle nowych nickow, ze ja juz sie wogole nie orietuje kto jest kto !!! :) bagatelko, przykro mi z powodu Twojej babci i zazdroszcze pobytu w Polsce na Wszystkich Swietych, bo ja uwielbiam ten czas i odwiedzanie grobow bliskich. :) naneczka, ja tez slomiana wdowa jestem, ale jeszcze na tydzien no 15-ego moj kochany wraca do domku po miesiacu delegacji w Azji. Juz przywyklam do tych jego delegacji, caluy czerwiec i polowe lipca tez tam spedzil a teraz licze, ze szybko go spowrotem nie wysla ale ja to sobie moge chciec ;) :) Kokus, biedronka super !!!! a co u pozostalych osob ?? :) Jay nadal masz problem z wyslaniem mi wiadomosci na email ;) czy to tylko taki udawany powod aby do mnie nie pisac, co ? ;) a ja sie dzisiaj spotykam z Funkia a w poniedzialek z Amber wyskakujemy na babske ploty do knajpki :) pamietacie je jeszcze ? ;) dziewczyny maja sie dobrze i mamy ze soba kontak dosyc czesty, nie wspominajac juz o Marzenusi :) i kto by pomyslal, ze to wszystko dzieki temu watkowi hihihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny.. Piwonia - strasznie sie ciesze, ze sie odezwalas.. pozdrow ode mnie Marzenusie, Amber i Funkie.. i usciskaj Emilke... Naneczka... to co piszesz o swoim mezu natchnelo mnie mysla, ze po powrocie do domu musze przypomniec o sobie w WKU.. chcialbym zostac \"pelnym\" porucznkiem, zanim zupelnie przeniosa mnie do rezerwy.. wczesniej jak pytalem o awans to zawsze brakowalo mi cwiczen w rezerwie albo szkolen, na ktore nie bylo pieniedzy.. moze teraz cos sie zmienilo? Hewusia - witaj na topiku... Paaoollka - juz znalazlas sie na naszej klasie? zajrzy do mnie: Kolbuszowa, LO, klasa A w latach 1978-82... bedzie mi bardzo milo.. zapraszam wszystkie... :D Naneczka - co to jest biedroneczka 102??? podaj link, prosze.. Arnusia - swietna historyjka.. posle to siostrze ciotecznej, ktora dzierzawi hotel w centrum Paryza... Selala - dzisaij padal snieg, ale nie zdazylem zebrac.. stopnial szybko.. na szczescie.. Antonetta - dzisiaj klanialem sie Karkonoszom pol dnia... w deszczu i sniegu opuszczalismy z dachu wiezowca, na linach, elementy belek stalowych na ktorych wisiala ostatnia winda, na ktorej pracowalismy.. Jeszcze jutro i jedziemy do domu.. ewentualnie w niedziele rano.. Kasiulena - juz jestes po spotkaniu z szefami.. mysle, ze wszystko minelo dobrze.. pozdrowienia dla wszystkich...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Piwonia - kope lat :) Fajnie macie z tymi spotkaniami, tez ode mnie pozdrow dziewczyny :) Buziaki dla wszystkich starszych i nowszych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sie poziom topiku
wziol i podniosl conajmniej o 4 pietra w ostatnich dniach :P nie ma to jak rozmowy "na temat" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Wam... Antonetta milego spedzania czasu z kolezanka, Selala zazdroszcze przezyc ltniczych a szczegolnie tych f16 i f30:D straszzznie bym tez chciala sobie w takim posiedziec... moze brzmi dziecinnie ale jednak... :D Kokus dzieki za zaproszenie. Udalo mi sie wskoczyc na strone, ktora dzis wyjatkowo zle dziala. Zalozylam swoje klasy bo ode mnie nikt jak narzie sie nie zglosil. Jest mnostwo ludzi ze szkol ale nie z mojej klasy wiec poczekam, a noz ktos sie odezwie :) probowalam wpasc na Twoja strone ale dzis mi sie nie udalo... napewno jeszcze sprobuje :) Hewusia milych kapieli i relaksu... Z checia bym tam dolaczyla.. bagatelka, Piwonia i wszyscy, ktorzy milcza 🖐️ milego wieczru i weekendu 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Wam... Antonetta milego spedzania czasu z kolezanka, Selala zazdroszcze przezyc ltniczych a szczegolnie tych f16 i f30:D straszzznie bym tez chciala sobie w takim posiedziec... moze brzmi dziecinnie ale jednak... :D Kokus dzieki za zaproszenie. Udalo mi sie wskoczyc na strone, ktora dzis wyjatkowo zle dziala. Zalozylam swoje klasy bo ode mnie nikt jak narzie sie nie zglosil. Jest mnostwo ludzi ze szkol ale nie z mojej klasy wiec poczekam, a noz ktos sie odezwie :) probowalam wpasc na Twoja strone ale dzis mi sie nie udalo... napewno jeszcze sprobuje :) Hewusia milych kapieli i relaksu... Z checia bym tam dolaczyla.. bagatelka, Piwonia i wszyscy, ktorzy milcza 🖐️ milego wieczru i weekendu 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Wam... Antonetta milego spedzania czasu z kolezanka, Selala zazdroszcze przezyc ltniczych a szczegolnie tych f16 i f30:D straszzznie bym tez chciala sobie w takim posiedziec... moze brzmi dziecinnie ale jednak... :D Kokus dzieki za zaproszenie. Udalo mi sie wskoczyc na strone, ktora dzis wyjatkowo zle dziala. Zalozylam swoje klasy bo ode mnie nikt jak narzie sie nie zglosil. Jest mnostwo ludzi ze szkol ale nie z mojej klasy wiec poczekam, a noz ktos sie odezwie :) probowalam wpasc na Twoja strone ale dzis mi sie nie udalo... napewno jeszcze sprobuje :) Hewusia milych kapieli i relaksu... Z checia bym tam dolaczyla.. bagatelka, Piwonia i wszyscy, ktorzy milcza 🖐️ milego wieczru i weekendu 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Wam... Antonetta milego spedzania czasu z kolezanka, Selala zazdroszcze przezyc ltniczych a szczegolnie tych f16 i f30:D straszzznie bym tez chciala sobie w takim posiedziec... moze brzmi dziecinnie ale jednak... :D Kokus dzieki za zaproszenie. Udalo mi sie wskoczyc na strone, ktora dzis wyjatkowo zle dziala. Zalozylam swoje klasy bo ode mnie nikt jak narzie sie nie zglosil. Jest mnostwo ludzi ze szkol ale nie z mojej klasy wiec poczekam, a noz ktos sie odezwie :) probowalam wpasc na Twoja strone ale dzis mi sie nie udalo... napewno jeszcze sprobuje :) Hewusia milych kapieli i relaksu... Z checia bym tam dolaczyla.. bagatelka, Piwonia i wszyscy, ktorzy milcza 🖐️ milego wieczru i weekendu 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Wam... Antonetta milego spedzania czasu z kolezanka, Selala zazdroszcze przezyc ltniczych a szczegolnie tych f16 i f30:D straszzznie bym tez chciala sobie w takim posiedziec... moze brzmi dziecinnie ale jednak... :D Kokus dzieki za zaproszenie. Udalo mi sie wskoczyc na strone, ktora dzis wyjatkowo zle dziala. Zalozylam swoje klasy bo ode mnie nikt jak narzie sie nie zglosil. Jest mnostwo ludzi ze szkol ale nie z mojej klasy wiec poczekam, a noz ktos sie odezwie :) probowalam wpasc na Twoja strone ale dzis mi sie nie udalo... napewno jeszcze sprobuje :) Hewusia milych kapieli i relaksu... Z checia bym tam dolaczyla.. bagatelka, Piwonia i wszyscy, ktorzy milcza 🖐️ milego wieczru i weekendu 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich z zasniezonego Ulmu, noooo coooo Ty! Paaoollka! chyba nie myslisz ze to ja??? cos napisalam!!! za godz. wlece na obraz bo wlasnie w tej chwili zamykamy walizy mojej przyjaciolki! raniutko musimy byc na lotnisku w München... a przeraza mnie pogoda... za godz. narazionko ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
halo z zasniezonego Ulm, nooo cooo Ty Paaoollka! chyba nie myslisz ze ja cos... takiego... moglabym napisac??? nie mam w tej chwili duzo czasu bo zamykamy walizy mojej przyjaciolki. Rano musimy wyruszac do München a juz przeraza mnie ta pogoda! obawiam sie ze moga byc korki! Na obraz wskocze pozniej... jak juz wszyscy domownicy beda w lozkach...milego wieczorku ps Paaoollka! chyba juz na tyle mnie poznalas / jednym zdaniem!!! nie lubie zalatwiac spraw! calusek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to szerokiej drogi Antonetta...alz skad, ja tylko tak spytalam... :p milego wieczoru mika, Hewusia i reszta bandy...🖐️ dzis juz padam Hewusia ale jutro lukne na linka, dobranoc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Ani79 zawsze bylam ciekawa tej calej depilacji laserowej, czy jest to bolesne? to chyba jest jedyna rzecz jaka powstrzymalaby mnie przed sprobowaniem :) Paaoollka- ciesze sie ze badanie nicze go zlego nie wykazalo :) no i skaldam gratulacje z powodu straty kolejnego kilograma :D Witaj naneczko :) 🌻 - moj maz dla odmiany od prawie roku siedzi w Lodynie i do marca przyszlego roku nei zapowiada sei ze to sei zmieni. Pod koniec marca jego projekt dobiega koncowi i byc moze znow pozostanie mi komunikacja przez internet.... Poki co ciesze sie jednak ze go na codzien mam :) Selala - i jak bylo... poopowiadaj troszke... za mundurem panny sznurem :D? Hewusia - witaj 🖐️ - niedlugo rowniez sie wybieram do lazni i goracych zrodel w Bath :) Bardzo lubie sie relaksowac w ten sposob. :D A powiedz, kiedy zaczynaja sie te slawne niemieckie swiateczne targi? Mam ochote na jeden z nich sie wybrac :D Piwonia pozdrowienia :) Kokus , Paoollka- spotkanie z szefami jeszcze przede mna ... i to wszystko przez ta cala przeprowadzke, ale jestem dobrej mysli i mam nadzieje ze wszytsko pojdzie gladko :) A u mnie juz po przeprowadzce, co prawda jeszcze mnsotwo pudel do rozpakowania, ale to jest o wiele przyjemniejsze niz pakownie, zwlaszcza ze nowe buiro jest duzo przestronnijesze i przyjemniejsze. Chociaz osobiscie wolalabym pewnie pracowac w takim biurze jak Naneczka - a tak na marginesie jakosc mi sie kloci mysl o przytulnym niemieckim buirze :)... jesli mialabym sobie wyobrazic niemieckie biuro to raczej byloby to biuro uporzadkowane i surowe :). Ale zapewne moje wyobrazenia maja sie nijak do rzeczywistosci :) To tak jak czesto Polacy mysla o Anglikach jako o flegmatycznych osobach... a ja spotykam samych temperamentych :D Jutro natomiast wybieram sie na pokaz sztucznych ogni z okazji Guy Fawkes day (czyli pewnego pana, ktoremu nie udalo sie wysadzic w powietrze Parlamentu) - mam nadzieje ze wieczor bedzie udany :) serdecznie pozdrawiam 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich pozna noca, wszystkich ulozylam juz spac. Cisza jak makiem zasial. Za oknem sypie snieg, ktory spedza mi sen z oczu! obawiam sie ze bedziemy mieli rano problemy z dotarciem do München. Nie lubie pozegnan!!! szczegolnie jak chodzi o wspanialych ludzi!!! Teraz juz konkretnie... Paaoollka! Beta-Caroten nalezy zazywac przez okres 10 dni. Przekonasz sie sama jaki piekny kolor skory uzyskasz! Co do zabiegu depilacji - nitka jest kilka roznych sposobow. Odpowiednia dlugosc - ok. 40cm, zwiazujesz - tworzac obrecz, nawijasz na palce obu rak, kilka razy zakrecasz, naciagasz i napinasz, ciagniesz ta napieta nitka po wyznaczonych miejscach, wloski same zakrecaja sie w nitke. Przy tzw. duzych depilacjach pracuje sie na 4 rece ( duo ). Mnie osobiscie zafascynowala ta wlasnie metoda bo jest to cos innego i nieznanego. Dlugo cwiczylam nim wskoczylam w rytm. Ale wracajac do tematu zdrowie! tymi tluszczakami masz sie nie zamartwiac! oczywiscie nalezy kontrolowac i wszystko bedzie dobrze! mowilam....ze wszystko bedzie oki... selala! awionetki, bombowce ... pewnie robia wrazenie ogromne! raz jeden jedyny w zyciu wsiadlam do Concorde! strach mialam przez cala podroz! a jak juz wysialdlam z samolotu to sobie powiedzialam nigdy wiecej takim stworem z taka masa... Kokus! dzieki stokrotne za uklony! oj biedaczku dla mnie to zrobiles w deszczu i sniegu! klaniales sie Karkonoszom... tlustego buziaczka przesylam bagatelka, Kasiulena, Piwonia! ja jestem z tych nowych! pozdrawiam was wszystkie serdecznie!!! mika1122! mam tez dla ciebie kika milych przesylek...pozdrowien naneczka! znam dokladnie twoje okolice bo wielokrotnie spedzalismy rodzinno - niedzielne wypady. Masz piekne jezioro! Gondole najbardziej pomyslowa rzecz. W Monachium czesto bywam na seminariach, sympozjach i strasznie lubie ( szczegolnie wiosna odwiedzac ogrod botaniczny! )na stale i od zawsze mieszkam w Ulm .Pytasz jak zrobilam tlumacza przysieglego? Naleze do grupy - starszych emigrantow. Z Polski wyjechalismy 1984. Wowczas wszystko bylo innaczej! Nim nasze dyplomy zostaly uznane, zeby sie nie zanudzic i rozumiec co nasze dziecko mow do nas obcym jezykiem ze straszna nalecialoscia gwary regionalnej ( tu sobie pozwolilam na zarcik!!!!) ubiegalismy sie o przyznanie nam szkoly jezyka. Otrzymalismy zezwolenie. Szkola trwala 18 miesiecy ( od poniedzialku do soboty, od 8.00 do 14.30 ). Po zdaniu egzaminu panstwowego otrzymalismy dyplomy i reszta sprawy byla juz prosta. Malo! okres chodzenia do szkoly zostal nam wliczony w okres pracy! tzn. bedzie sie liczyl do emeryturki... no wprawdzie daaalekkkoooo nam jeszcze do emerturki ale dobrze jest to miec!!! Ktoregos roku bylam w Polsce ( chyba to bylo w 88 lub 89 ) w Sadzie Woj. we Wroclawiu zapytalam jak, co i gdzie i chyba jak sie nie myle po roku - mialam pieczatek na tlumacza przysieglego. Ale to sa juz tak odlegle czasy,ze moge innych naszych rozmowcow przestraszyc tymi datami!!!! naneczka a tak na marginesie! z jakiej czesci Wroclawia jestes??? ja jestem Sepolno... Hewusia! milego spedzenia czasu w tych kapielach... czy sa to zrodla w Bad Urah czy Baden-Baden? pozdrawiam z Ulm to chyba juz wszystko o konkretach... serdecznie pozdrawiam... ludzie uciekam do spania bo rano nie wstane... a jutro mam ciezki i smutny dzien! nie lubie pozegnan...nie lubie rozlaki... cos dla romantykow ... komety, ktore warkoczami zamiataja kosmos...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no topik sie niezle rozkrecil :)) pozdrawiam nowych i starych:)) Naneczka fajnie foty na naszej-klasie... kto tu jeszcze ze zgromadzonych siedzi na tej stronie? lapki w gore !!! no i to samo na facebook\'u... dajcie znac :))) Biedna Gapa - chyba w Kanadzie nie podoba sie jej wogole :( ale sie nie dziwie.. na poczatku tez tak mialam.. nienawidzilam tu pogody i szczerze mowiac nadal nie lubie kanadyjskiego klimatu. ale co zrobic? ja w poniedzialek mam urodzinki... i pracuje jak na zlosc od 9-5... i we wtorek znow na 9-ta.. hmm pojsc na drinka czy nie? mam ochote.. tylko potrzebuje jaki dobry sposob na kaca :)))) pozdrawiam Wszystkich 🌻 i zycze milego weekendu!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry wszystkim...🖐️ Witam Was w ten sobotni, pochmurny poranek...(bynajmniej u mnie):P Ale sie rozpisalyscie....WOW!!! Paaoollka,Kasiulena- jezeli chodzi o depilacje laserowa to tak jak juz napisalam trzeba ja powtarzac w odstepach dwoch miesiecy a maksymalnie trzech miesiecy... Jezeli chodzi o bol to uwazam ze kazdy go odczowa inaczej... Ja poszlam razem z moja przyjaciolka... Dla niej to bylo lekkie parzenie, a dla mnie to tak jakby ktos cie naklowal takim cieniutkim szydelkiem...Powiem tylko tyle ze jezeli ktos kiedys stosowal depilacje depilatorem albo woskiem, to to jest 90x mniejszy bol...:) A jezeli chodzi o cene to musze Wam powiedziec ze trafilysmy na super promocje ( w ogole poszlysmy z polecenia mojej kuzynki) i za bikini i pachy zaplacilysmy 500zl.:D Patrzac na to ze tutaj depilacja woskiem bikini kosztuje 45€ ktora trzeba powtarzac co dwa, trzy tygodnie a po drugie trzeba czekac na odrastanie tych wloskow.... To przewazylo u mnie ...:D Polecam... Antonetta- nie stosuje zadnych kremow po... Ale mi kazala po prostu uzywac zasypke dla dzidziusiow...Co by nie podraznic skory ubraniami itp.... Jade- no to wszystkiego najlepszego..🌻 Pewnie ze wyskocz na drina... Raz sie zyje...!!!! Sto lat!!!:D Zycze Wam milej soboty...:D Ja sie szykuje do pracy... Caluje Was goraco...👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×