Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
bagatelka

*Polacy za granica - gdzie mieszkacie?*

Polecane posty

Squirley, polecam sie na przyszlosc, nastepnym razem powiedz predzej, mam do Ciebie nie tak strrrasznie daleko :o I wyspij sie dzis dziecino :) 102, ja juz tupiam nozkami :) WSZYSTKIM JOANNOM : STO LAT STO LAT STO LAT !!!!!!!!! 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a to jakies imieniny mam?? hihihi ale ja pamietam, ze mnei imieninowymi prezentami z jakichs powodow obdarowywano w sierpniu, moze wtedy tez Joanny? Nie wiem, nigdy do imienin nie przywiazywalam uwagi Squirley> prywatna joga ? fju fju fju no Florydzianki;-) w koncu jakies spotkanie wsrod aligatorow bedzie;-) a propo tych gadow wielgachnych, to wczoraj robilam zdjecia takowemu, ktory lypal na mnie okiem i jak tylko zrobilam krok w jego kierunku to skakal na glowke do wody.. jakas strachliwa bestia a pzreciez dluzsza ode mnie.. nazbieralam aligatorskich lusek rozsianych po trawie.. zaczne sprzedawac hihihi a teraz stalam na dworze ze statywem lapiac ksiezyc w aparat, komary mnei pozarly i ... baterie wysiadly, to sie nazywa pech.. pozdrowienia dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wlasnie. Cos tam wymlodzilam z tymi fotami. :) Piwonia mowi, ze jeszcze ludzie beda ze mnie, wiech chyba nie jest najgorzej. ;) Dzis mialam ostatnia klase czytania. Jeszcze tylko dwie klasy gramatyki i nic nie biore przez lato. Nic a nic. Leniuchuje a moze znajde jakas prace? Przydaloby sie. :) Co do Polski w tym roku, to juz nie robie sobie zadnych nadzieji. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melduje sie :-D Wczoraj mama poleciala do Polski po dwutygodniowym pobycie, bylo super!!! Zamiescilam nowa fotke na: http://dietaplazpoludnia.ilonka.org/ Jak sie na powrot przyzwyczaje do internetu to napisze wiecej. Co do Waszych wpisow nawet nie zamierzam probowac nadrabiac ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agais,1978,Islandia od 1999,baran AMBERANGELIC Arlington Hts, IL 1974 od 03.96 Strzelec AKARA Amsterdam, 1980, od grudnia 2002, Wodnik BARB okolice Chicago 1979 3 BAGATELKA Duluth, Minnesota; 1972 w USA od 08.89; Strzelec BRITTA Szwecja, Malmö 1976, 3 lata Baran CYGNUS Chicago, USA 1979 1,5 CYTRUSOWA Koeln, Niemcy, 1977, od grudnia 2004 DARK ELF Springfield, IL 1977 2 Elisabetta,Italia,Cesenatico,1965,4 lata ESJA Islandia, Reykjavik, 1980, 4 lata EWULEK Schaumburg, IL 1978 4,5 FUNKIA okolice Chicago, IL 1970 15 GAPA, Fort Walton Beach 1975, od szesciu miesiecy, Strzelec G*O*S*I*K Toronto, Canada 1977-2 GNU generation, Lindley, NY, 1980, od wrzesnia 2005 panna (22.09) IZZA Lutsen i Grand Marais/MN 1978 25 m-cy JAY Charleston, SC 1975 2 JOASKA Francja 1979 pol roku KOKUS Tarnobrzeg, PL 1963 wakacje K-11 Canada 1969 / 15 lat / LEW KaHa Greenville, SC 1969 4...........wodnik Kasiuga Stuttgart 1983 od marca 2003 Leela Jersey Channel Islands od grudnia 2002 RAK MAGARTA Italia, 1966 10 lat malutka_de Bad Urach 1981 5.2002 SKORPION MAYENKA Toronto, Can 1981 1,3 MARGOT Francja, 1980, 2 i pol roku, LEW MARZENUSIA Okolice Chicago, IL 1984 1,6 NANECZKA Niemcy, Monachium, 1975 ponad 5 lat, LEW PIWONIA Okolice Chicago, IL 1977 11 SAN ANTONIO TX, 1970, 7 m-cy SIMONKA CINAMONKA Shreveport, La 1977 2 lata SIOBHAN Canterbury Anglia od 13 kwietnia 2005 SQUIRLEY Tega Cay, SC 1978 3,5 Rak SZILVA 1963, nizina węgierska, Hungary 18 lat VERTE_INGA okolice Paris, 7 miesiecy, Panna XANA Seattle, WA 1974, od 7.04.05 (15 lat Niemcy), WAGA (11.10)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny, przeczytalem wszystko, u mnie bez zmian, ciagle praca, w szklarni czuje sie jakbym byl na Florydzie albo przynajmniej w SC, jeszcze tylko tej wilgotnosci nie moge uzyskac... Witam nowe osoby, awszystkich pozdrawiam ze slonecznej Polski..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W slad za Gapa.. WSZYSTKIM JOANNOM : POMYSLNOSCI I SZCZESCIA!! 🌻 Jay obdarowywali cie w sierpniu bo 21 sa imienniny Joanny. Ja jakos dzieki mojej babci zaczelam obchodzic w maju bo urodzilam sie 22 sierpnia :) Ktora jeszcze to Joasia? :) Bagatelka na zdrowie z ta zapiekanka, chyba dzis ja tez sama zrobie :) Pozdrowionka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich z Danii, nie jestem w stanie przeczytac wszystkich tu zapisanych stron ale obiecuje, postaram sie nadrabiac powolutku. Miszkam tu czwarty rok i teskni mi sie za Polska, nie ma to jak w domu. Pozdrawiam goraco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Naprawde sie dzisiaj wyspalam! :) Co za blogosc :) :) 102, :) Gapa - cudownie, ze tak szybko mozecie sie spotkac ;) Zycze Wam udanej pogadanki :) :) Bagatela - bede musiala sproboawac ta JoAsina zapiekanke z tunczyka :) Czy ten przepis znjade w Przepisach? Ja tez nie mam reki do nalesnikow :( Zawsze jakies twarde mi wychodza, za to robie doskonale plcki ziemniaczane :) :) Piwonia - ja po 6 dniach SBD, jestem minus 2 kg! Polecam :) :) br5 - witaj 🖐️ Jeszcze nikogo tutaj nie mielismy z tych okolic! Napisz nam cos wiecej o sobie :) :) Squirley - musze powtorzyc za Jay: fiu, fiu... pywatne zajecia z jogi :D :) Jay - widze, ze z Ciebie prawdziwy fotograf... niemal paparazzi ;):D :) Marzeniusia - leniuchuj, leniuchu... ja bede leniuchowa za nieco ponad 3 tygodnie :D :) JoAska - wszustkiego najlpszego z okazji imienin 🌻 🌻 🌻 :) Kasandraraa - witaj na topiku 🖐️ Napisz nam cos wiecej osobie :) :) Amberangelic :) kokus :) i inni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz pisze... dzieki za powitanko przede wszystkim :) otoz mieszkam jakies 15 km za Kopenhaga od ponad 3 lat, pracuje jako ratownik i jestem mezatka ale jak narazie bezdzietna. oglonie jest w porzadeczku ale na codzien odczuwam niedobor... czegos czego sama nie potrafie okreslic i jest to spowodowane brakiem polakow, rodziny i Polski rzecz jasna ale generalnie nie narzekam. pozdrawiam goraco ps. musze sobie dzieci narobic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale spotkala mnie dzisiaj niespodzianka - zadzwonila do mnie dziewczyna, z ktora koresponduje od ponad 8 lat! :) Nigdy sie nie widzialysmy, mimo iz ona tez mieszka we Francji (jest rodowita Francuzka) i wyglada na to, ze wkrotce sie spotkamy :D :) Kasandraraa - chyba wiekszosc z nas odczuwa niedobor z powodu braku najblizszych obok siebie... ale coz nie mozna miec wszystkiego... Moze faktycznie powinnas dzieci narobic ;):D ide pobuszowac troche w ogrodku, a potem zabieram sie za robote :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich i pozdrawiam z Lipska (Niemcy) postaram sie w miare wolnego czasu przeczytac wszystkie tutaj zapisane stronki, zeby Was poznac lepiej :) na razie mma dola, bo w zwiazku z urokami przebywania na obczyznie wkopalam sie w zwiazek z Kolumbijczykiem i chyba przestalo byc kolorowo :( ale ja naiwna jestem :( milego dnia calemu swiatu 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madi> a co nie tak u Kolumbijczyka? Jak juz nieladny jest to pogon, co sie bedziesz meczyc? zycie jedno, a moze za rogiem czai sie ten wlasciwy? Przeczytalam wpisy nowych forumianek hihihi, witam, ale nei mam czasu teraz odpisac, biegne do pracy, odezwe sie pozniej pozdrowienia da wszystkich Kokus> ja tu mysle jak przebiec z domu do auta, aby mi wlosow nie poskrecalo we wszystkich kierunkach, ta cholerna wilgotnosc bleee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) Magdi - jej 🖐️ Moze to tylko przejsciowy kryzys... :) Jay 🖐️ Nie mam cos dzisiaj weny a musze cos sklecic do mojej pracy zaliczeniowej... grrr... Naprawde chce to dzisiaj skonczyc i juz wiecej tego nie ogladac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziendoberek wszystkim !!!! A ja od rana w dobrym humorze przed spotkaniem :) Taka refleksje mam, zobaczcie, jak wszystko ruszylo z kopyta !!! Spotkania, telefony..... Ale sie dzieje :) Jay 🌻, masz tam u siebie krokodyle.... ? Kurcze, tak mnie tu straszyli tymi krokodylami na Florydzie, a one sie chyba przeniosly do SC :) Kokus 🌻, ja Ci chcetnie podesle ta wilgotnosc, tu nie idzie wytrzymac :o JoAska 🌻, gdzie ta Twoja slynna zapiekanka jest, tu gdzies na forum... ? Nie przeslalabys na maila... ? Brzmi apetycznie, mmm Margot🌻, dzieki ;) Kasandraraa 🌻, witaj w klubie z problemem powszechnym :) Ja tez jeszcze nie mam dzieci i tez tak jakos .... pustawo, jak nikogo nie ma dookola... Magdi 🌻, glowa do gory.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goska maje
W DUPIE U MURZYNA Z DUŻYM FIUTEM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej wszystkim!!!! Wrocilismy z campingu-bylo super!!! Mielismy fajne miejsce,bylo nas 12 osob i codziennie siedzielismy na ogniskiem do 5 nad ranem.Pogoda sie raczej udala, choc troche bylo za zimno. Bylo picie i zabawa:-) Szkoda ze dlugi weekend tak zlecial :-( bo dzis znow do pracy. Wogole po przyjezdzie czekala mnie mila niespodzianka. Wczoraj sprawdzialam na necie swoje oceny i za ostatni semestr mam dwa A, A+ i B+ i jestem na Faculty of Arts List of Achievements! Jeszcze nie mam ocen z 2 kursow ale powinno byc dobrze. Tylko na pewno sobie tymi dwoma ostatnimi kursami co robie pogorsze. W kazdym razie weekend byl za_____ty. Nie przeczytalam wszystkiego i chyba juz mi sie nie uda. Pozdrawiam wszysktich i spadam bo mam jazde za niedlugo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To pisanie mi idzie wyjatkowo po grudzie... Pustka w glowie... Zostawilam to wiec w pieruny i poszlam poczytac sobie lekture do egzaminu do ogrodka :) I to bylo zdecydowanie dobre posuniecie :) :) Gapa - to cudownie, ze duzo sie dzieje! Tak byc powinno :D :) Mayenka - gratuluje ocen 🌻 Widze, ze super sie bawilas pod namiotami! :) A propos namiotow, to my z JoAska wstepnie umowilysmy sie na spotkanie, kiedy oni przyjada na kamping w okolice naszego departamentu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka! BAGATELKA JA MAM DO CIEBIE WIELKA PROSBE :D co bys przekopiowala na topik znow ta zapiekanke, znaczy sie przepis :D. Staralam sie odnalezc ten przepis ale mi nie wyszlo :D Bede wdzieczna. Gapa ta zapiekanka jest gdzies na topikowych stronach ale ja nie moglam odnalezc :P Mam nadzieje, ze Bagatelka go podesle :) Witam Kasandraraa i Magdi 🖐️ Margolcia fajnie masz z tym spotkaniem no i dziekuje za zyczonka. Musze sie pochwalic ze dostalam dzis prezent, ktorego sie wogole nie spodziewalam dostac. Moj Misio zamowil mi na DVD obie czesci Kogel Mogel i wlasnie dzis doszlo :D Zaraz sie zabieramy za druga czesc :) Jay 🖐️ Mayenka a ja strasznie tesknie za wypadem pod namiot i takim nocnym siedzeniem przy ognisku. Strasznie Ci tego zazdroszcze. Tutaj niestety nie mam takich znajomych, buuuuuuu :( Ale mam nadzieje ze uda mi sie w lipcu mego Miska wyciagnac na dlugi weekend :) A jeszcze chyba nie wszyscy wiedza. Za tydzien, we wtorek rano musze znow pojechac do Polski. Nie wiem oczywiscie na ile. Papaty!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pozdrawiam nowe osoby:kasandraraa,magdi,dzieki wam jestem tu nie -najkrocej! margot-gratulacje!napisz cos wiecej o swoim oblubiencu,jak sie dogadujecie?nie chodzi mi o jezyk,ale o roznice kulturowe itd.moze jakies smieszne wpadki? zazdroszcze wam wygrzewania sie w ogrodkach,na wyspie wieje i nie ma mowy o opalaniu.miejscowe dziewczyny zakladaja jednak modne bluzeczki w kwiatuszki i ignoruja gesia skorke.a ja dzisiaj ide na solarium i tez bede udawac,ze mi cieplo:-)a co tam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) JoAska - \'Kogel mogel\' :D Co za bombowy prezent :D Ja moge ogladac ten film bez konca i za kazdym razem sie ryje jak glupi do sera :D W ogole Kolskiego to uwielbiam :D :) Agais - moj oblubieniec to takie misiowe kochane zwierzatko :) Od samego poczatku naszej znajomosci nadawalismy na tych samych falach i wlasciwie nigdy nie mielsmy problemow z roznicami kulturowymi. :) Reka mnie szczypie... oparzylam sie wyjmujac zapiekanke miesno-serowa wlasnego pomyslu z piekarnika... :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WItajcie Nowe i Stare Twarze :) :) :) Moagrot i JoAska - juz kopiuje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gapa> ja tu aligatory wszedzie widze, nie ze mam omamy ani nic hihih po prostu sobei sa, spia na trawnikach, oczywisice nie w srodku miasta, ale w takich wlasnie cichych miejscach jak Mepkin. Nikogo sie nie boja, zabkow nei ostrza na przechadzajacych sie, nic a nic;-) a na Florydzie to mnie tylko kraby zdenerwowaly hihih, co podnioslam jakas ladna muszelke w Miami to miala nogi;-) Margolcia> no nie do papparazziego to mi daleko, szczegolnie teraz wygladam cudnie z opuchnietymi nogami i dzikimi znakami na twarzy (jestem uczulona na komarzyska) ale dzisiaj tez wyjde polowac na ksiezyc, juz dopilnowalam, aby sie baterie naladowaly Bylam na lunchu i przy okazji zahaczylam o ksiegarnie, jetsem w stanei pomoc uczniom z hispzanskim, troszke portugalskim jak sie mecza, ale mam jedna uczennice z Syrii, no i niestety arabski jest poza moimi zdolnosciami lingwistycznymi. Zakupilam ksiazki, bede z siebei robic balwana dzisiaj hihih ale moze Samih asie posmieje, bo jakas smutna jest ostatnio. Mayenka> gratuluje wypoczynku i stopni Marzenusia> odezwij sie dzisiaj na gg co? bede w domu po 8 dostalam papiery z INS, ze mam dostarczyc zdjecia i mi wyrobia 10-letnia zielona karte i na razie spokoj z urzednikami hurrrraaaa;-) A teraz musze wrocic i sklecic ladnego granta.. ech..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jay, fajnie masz kurcze, ja nawet kraba nie spotkalam !!!! Jedynie martwe meduzy na plazach pare miesiecy temu :( Ale za to delfiny sa, wynagradzaja mi brak aligatorow :)) Bagatelka, plizzzz, jak masz ten przepis to podeslij.... Margot, do Ciebie tez prosbe kieruje na ta zapiekanke Twojego pomyslu, brzmi smakowicie, moze swoich tesciow zaurocze czyms innym niz steki ( bleee ).... ? I tez mam blizne po oparzeniu przy wyjmowaniu z kuchenki :) pare miesiecy temu :) Pozdroweczki !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gapa - nie wiem, czy wiesz, ale wiekszosc naszych przepisow wklejammy do topiku (nomen omen) Nasze Przepisy, bo tutaj strasznie latwo sie gubia w natloku naszej milej paplaniny na wszelkie inne tematy ;) To bym snakomity pomysl naszej Squirley :) W jej stopce jest link, ale podam Ci go jeszcze tutaj gwoli ulatwienia sprawy: http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=1571793 Tam wlasnie pare minut temu zawital przepis na zapiekanke JoAski. Ja ze swojej strony proponuje jeszcze do owej zapiekanki zaserwowac surowke jakas o zdecydowanym smaku, np. pomidor + szczypiorek ... No i oczywiscie (ale to juz sie rozumie samo przez sie) butelczyna winka na trawienie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich z wieczora. wlasnie wrocilam z pracy lekko wsciekla bo sie poklocilam z wszystkowiedzacym dunczykiem, moim kolega z pracy. wyzylam sie wiec w domciu i juz mi lepiej :) ciezko mi sie wstrzelic troszke w Wasze psrawy ale z checia sie dowiem coz to za pyszna zapiekanka sie szykuje? jestem chetna na przepis bo cos jalowe jedzenie robie tutaj :) a do tego wiecznie sie odchudzam, stara spiewka nie? fajnie sobie tu pogawedzic :) pozdrawiam cieplusio...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×