Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

bagatelka

*Polacy za granica - gdzie mieszkacie?*

Polecane posty

witam, jak zwykle w poniedzialek jestem zjechana.... polzywa, spiaca i marudna... 🌻 Margocia!!!!!!!!!!! dzieki za zdiecia- bardzo piekny makijaz! delikatny, subtelny a jednoczesnie wyrazisty (mam tu na mysli, ze bardzo pieknie podkresla Twoje rysy!) No i dziekuje za COS jeszcze, co znalazlam w skrzynce... w piatek! jeju! jak mnie tym drobiazgiem ucieszylas! ale napisze Ci jeszcze mailika! No i przezde wszystkim nie denerwuj sie Slonce! WASZ dzien sie zblize, przykre ze S. sie zdenerwowal i zachmurzyl, ale najwazniejsze byscie sie saba w TEN DZIEN mogli nacieszyc i nie stresowali sie za bardzo!!!!!! Glowa do gory! 🌻 Kokus - co u Ciebie??? No i jesli Cie to pocieszy, to unas juz od tygodnia jesienna pogoda... moge z Toba w chorze narzekac... a pomysl na huraganowy business wydaje mi sie caaaalkiem ciekawy! jako pierwsza sie pisze na taka \"zabawe\" No i dzieki tez za komplement! rozpieszczacie mnie tu! 🌻 Gapa jeju! jakie Ty masz \"przygody\" ...dosyc egzotyczne te Twoje przejscia - pisz koniecznie, co i jak! Oby Ci chalupki nie wywialo! a tak w ogole stwierdzilam, ze my ten sam rocznik... W tym roku bedzie nam \"stukac\"... ;-) 🌻 Cicha 28 przylacz sie do nas! koniecznie! 🌻 Plumcia Ty tez koniecznie sie przylacz! Czasem zagladaj tu osoby z Norwegii, ale poki co nikt dluzej miejsca nie zagrzel, moze Tobie sie uda? 🌻 Jay - ja tez sie pisze na jekies Impresje z mostu! 🌻 Spatzek - hello! Ty to zdolniacha komputerowa jestes! Mi to by sie taka \"sztuczka\" nie udala. Fajnie, ze u Twojego Ulubionego juz jestes, moze sobie troche odpoczniesz. Dzieki za komplement ;-D Ja pracuje sobie w Pro7Sat1 Media, a dokladnie w firmie nalezacej do holdingu i sprzedajacej czas reklamowy Tych telewizji. Nie wiem jednak jak dlugo jeszcze, bo szukam innych alternatyw. Na poczatku nie mialam latwo, bo aniianie bylismy w unii, ani nie mialam zezwolenia na prace. Przyjechalam jako studentka i jako studentka moglam sobie dorabiac (fajna sprawa, bo sie nie placi prawie zadnych podatkow), niestety w Monachium zycie jest b. drogie a do tego nie mam tanich mieszkan dla studentow. Ja bylam stapendiantka DAAD i dzieki fundacji udalo mi sie znalezc przytulny apartament. W Pro7 zaczelam pracowac po roku (jako studentka a potem firma mnie przejela - po 2 latach, po tym jak wyszlam za maz za Niemca...) Teraz mam juz stale zezwolenie na prace i na pobyt. Zas jesli chodzi o pytania, to pojawia sie \"w praniu\" ;-) nie krepuj sie wtedy, tylko pytaj, jak juz pisalam, a nuz bede mogla Ci cos poradzic? 🌻 Zola - no, faktycznie zmiany czekaja Cie wielkie - o dziwo piszesz o tym tak spokojnie... ale to moze tylko takie wrazenie...A tego jedynego to TY na pewno znajdziesz! Niektorzy forumowicze tutaj byli swiadkami jak ja rozpaczalam, meczylam sie cierpialam i odchodzilam od meza... potem jak poznalam \"pana prawnika\" a teraz chwale sie wszystkim naokolo ze od 8 miesiecy jejstem niepoprawnie zakochana po uszy ! naturalnie z wzajemnoscia! jest cudownie i Tobie tez tak bedzie! gwarantuje Ci to! (ach my tez jestesmy rownolatkami!) 🌻 Mayenka, - kiedy Ty bedziesz SLUBOWAC uroczyscie - ja bede swietowala moja trzydzieche, ktora sie nieuchronnie zbliza... trzymajmy razem kciuki, by i w Toronto i w moich podalpejskich okolicach swiecilo sloneczko... Gratuluje swietnych wynikow! no i te listy polecajace tu juz w ogole rewelka! no i Tobie tez dzieki za komplement. 🌻 leela - oj jak ja sie zgadzam z Twoja opinia o naszych rodaczkach i rodakach! Nie znam zadnego polskiego chlopaka, ktory bylby z cudzoziemka, za to wiele wiele Polek w \"obcych\" rekach.. ze mna na czele ;-) 🌻 Squirley - ciumki! No i mimo nienajlepszego humorku w piatek wieczorna impreza - wesele- udalo sie wysmienicie, jak zwykle tanczylismy do bialego rana! Wesele odbywalo sie w klubie jachtowym, na przeciwko mieszkania Michaela. Ubralismy sie oboje bialo-granatowo (styl marynarski) M. mial nawet marynarska koszule! W niemczech jest tradycja porywania panny mlodej przez przyjaciol pana mlodego. Ten musi w jak najkrotszym czasie znalezc wybranke swego serca (na podstawie skromnych informacji) Cale towarzystwo zamawia rozniaste trunki, a pan mlody po odnalezienu ukochanej musi zaplacic za rachunek...chyba ze panna zapomniala bukietu! Jezeli nie ma bukietu, to wszyscy placa za siebie ;-) Michi przepral sie w stroj Ninja z maska na twarzy, a my z cala grupa przyjaciol wskoczylismy w przezroczysto biale kombinezony (jak do malowania) ze stoplkami i czerwone czepki.... wygladalismy jak banda lekarzy ktora zwiala z sali operacyjnej... i porwalismy panne! pojechalismy do pobliskiej knajpy, szef sie ubawil do lez i postawil dodatkowo butelke szampana na koszt knajpy! Mysmy sie wyglupiali do bolu! chlopcy polozyli panne mloda na stole, sami rozebrali od pasa w gore otoczyli panne, a my to sfotografowalismy i przeslalismy poszukujacemu panu mlodemu... ;-) Sobote czesciowo przespalismy, kompalismy sie w rzece za domem, jedlismy pyszne sniadanie (wiecie ze Michael dodaje smietany do jajecznicy??? i odrobine wody mineralnej???) Bylismy wieczorem na grillu, a w niedziele z samego rane pojechalismy na kurs nurkowania - tym razem praktyka w basenie! Dzien minal w trymiga! Bylo fajowo! Niedlugo bedziemy nurkowac w gorskim jeziorze! juz sie nie moge doczekac! Nic to, koncze powoli, bo napisalam juz prawdziwa EPOPEJE!!!!!!! papatki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
-urwalo mi ostatni wers... sam system stwierdzil, ze sie za bardzo rozpisuje... Nic to, koncze powoli, bo napisalam juz prawdziwa EPOPEJE!!!!!!! papatki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Esja.is
jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kokuś dzieki ze mnie jako pierwszy nie wyciales w Liscie czyli wkleiles ostatnia :) swieza :) No u mnie pogoda wreszcie lepsza , ciekawe na jak dlugo, ale mam nadzieje ze sie zadomowi juz do konca lata i bedzie cieplo i slonecznie, bez deszczu. Pozdrowka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dzieciaczki Mile 🌻 Witam Was dzis jako zielona zaba :D Margot - trzymajcie sie dzielnie i nie dajcie sie przeciwnosciom losu ❤️Makijaze slubne sa naprawde :classic_cool: GNU - najserdeczniejsze zyczenia wielu cudownych wspolnych lat w Wielkiej Milosci ❤️ naneczka - ja tez uwazam, ze w cimnych wlosach jest Ci bardziej do twarzy - jednak natura ie, co robi ;) Squirley - mam nadziej, ze uszlas z zyciem przed zlowrogim Dennisem :0 siobhan, Nesoxochi - uff, ciesze sie ze nikogo z waszych bliskich nie dosiegly ataki ... A z bardziej zabawnych rzeczy, to mi tez sie udalo wyhaczyc Brytyjczyka, ale w Stanikach ... mam nadzieje, ze wywiezie mnie stad kiedys do swego krolestwa ;) Mayenka - chwal sie chwal - masz czym! Gratulacje :) 🌻 Zola - ja tez jestem Szczcinianka! Moje szczecinskie zycie toczylo sie (i nadal toczy wakacyjnie ;) ) pomiedzy Niebuszewem, osiedlem przy Gontynce i Pogodnem :) Jakby co mialo pomoc, to mozesz mi sie wirtualnie wyplakac ;) Oczywiscie, ze trafisz na tego Wlasciwego, a co wiecej - wazne, ze ow niewlasciwy juz za Toba - to oznacza, ze o jednego blizej do wlasciwego ;) Tak mawial mi na pocieszenie moj Brat i mial racje :D Wiem, ze nielatwo jest konczyc cos, w co wlozylo sie na tyle zaangazowania, zeby razem zamieszkac, ale wazne, ze decyzja juz podjeta - teraz tylko z usmiechem przed siebie i tylko patrzec, az pewnego dnia, zupelnie niespodziewanie poznasz wlasnie JEGO :) Glowa do gory! Spatzek - no rozlaki czasem calkiem, calkiem pozytywnie wplywaja na \"miskowe\" sprawy ;) cicha 28 - witaj 🖐️ ... jak tesknisz, to my tu wlasnie takich teskniacych pocieszamy i przytulamy, bo nikomu prawie z nas taka tesknota nie jest obca :) Gapa - no to niezla droge pokonalas :D Sloneczne caluski dla Wszystkich 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka !!!! Naneczka 🌻, ano, stuknie nam stuknie.... :o :D, ale co tam, to dopiero poczatek ;) Kokus 🌻, przyjezdzaj, moze nam dom ulepszysz, bo nastepny huragan byc moze bedzie wkrotce :) Tak, to moja pierwsza ucieczka, chociaz w zeszlym roku wyladowalam tu tego samego dnia, w ktorym uderzyl Ivan i tez wracajac zastanawialismy sie, czy jest do czego.... Tamtym razem bylo, mam nadzieje, ze teraz tez tak bedzie..... Na razie wiem tylko, ze highway kolo nas jest zalana i zamknieta... Nic poza tym nie wiem :( Moj maz niestety musial ewakuwac samoloty z bazy, wiec on siedzi w Arkansas, a ja ewakuowalam psa, kota, myself ;) i siedze sobie z tesciami...... i jest fajnie pod tym wzgledem :) Ja sie przynajmniej dobrze bawie ;) Uwielbiam moich tesciow ! Bagatelka 🌻, nioo, droga niezla, ale mialam pietra przed..... !!!! Moja najdluzsza podroz w kraju, to bylo 100 km w jedna i druga strone :) Ale sie udalo i teraz juz moge jezdzic, pokonalam demona strachu :D Usciski dla wszystkich !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok ,wrocilam.Bylam 10 dni na obozie Sumarbuðin Rauda Krossins Islands z Beniem w Stykkisholmur,znaczy pracowalam z niepelnosprawnymi z ramienia Islandzkiego czerwonego krzyza.Niezapomniane przezycia.Ludzie z roznym stopniem uposledzenia,ale jakze kochani ,naprawde towarzystwo bylo jajcarskie bo i opiekunowie mieli poczucie humoru . Mieszkalismy w szkole ,na lozkach polowych i bylo super,bo szkola miala hale sportowa i moglam grac w siatkowke do bolu(teraz szukam sobie druzyny w Reykjaviku ,bo trenerka z stykkisholmur powiedziala ze szkoda sie marnowac ,niezle serwuje,i jako rozgrywajaca tez se radze nie najgorzej ,wiec moze to bedzie Þrottur reykjavik albo co?)A teraz bedzie o atrakcjach .czyli co zesmy przez te 10 dni robili:wycieczka na lodowiec snaefelljokull,i jazda na skuterach,jazda konna,walki judo,wedkowanie,wspinaczka na Helgafell,kolacyjki w pizzerii,golf,rejs polaczony z obserwacja ptakow na okolicznych wyspach,spacerki po okolicy ,basen codziennie plus siedzenie w hot-pot(jacuzzi),wieczorem spiewanie i granie na gitarach plus wszelkie instrumenty perkusyjne dla naszych podopiecznych-przezycie z gatunku koncertu Gun´s´roses,,,wycieczka na taka farme gdzie susza ryby i zakopuja mieso rekina w skrzynkach debowych ,zeby gnilo,grill u Gunnara i Laury w domu-dyrektora szkoly i jego zony ,ktorzy z nami byli caly czas.No mowie Wam ,bylo suuuuuuuuuuuper,az szkoda bylo wyjezdzac ,a zmylam sie w niedziele wieczorem bo zlapalam angine znowu i ominela mnie i Benia dyskoteka.Cholera.Wroce do stykkisholmur na pewno,tam jest cudnie ,spokojnie i w ogole. Ok ,nie zanudzam ,napisze jeszcze cos ,a teraz zmykam . Gnu-kongratulejszyn of leding:);):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zola
Witam Wszystkich :) :) :)!!! Dziewczyny,dziekuje za slowa otuchy....😘.Mowie o tym tak spokojnie bo nie ma juz czego naprawiac i po prostu trzeba pozwolic sytuacji umrzec do konca..Po co mam histeryzowac albo miotac sie niepotrzebnie...Cos sie skonczylo i juz.Nie ma co sie meczyc.Przykre to ogromnie ale takie jest zycie.Przezywam to po swojemu ale nie mam juz wplywu na nic.Po prostu KONIEC BAJKI.A poczatki byly takie piekne,nie wierzylam ze to sie dzieje naprawde i to akurat mnie....Myslalam ze wkoncy dobilam do wlasciwego portu ale zycie zweryfikowalo moje myslenie....:(.Kolejny slepy zaulek w moim zyciu...Smutno mi ale jakos sobie poradze....Jak cos sie konczy to to zawsze oznacza ze zwalnia sie miejsce na cos nowego i moze lepszego....Nie wiem....Zobaczymy....Poradze sobie.:) Jak widac nigdzie mnie huragan nie wywial.mam sie dobrze.Tyle ze lalo okropnie i musialam chodzic na boso do pracy z butami w reku bo takie byly kaluze...!!Co nie znaczy ze mi sie to nie podobalo bo uwielbiam od dziecka lazic po kaluzach!!A teraz mialam wymowke,bo to niby jak to mowi moja Mama,w moim wieku juz nie wypada...;)A tam,zaraz nie wypada.....:D!!!aha i polamal mi sie jaden parasol ale juz mam drugi,wiekszy i solidniejszy:)Mam nadzieje.... Bagatelka,ja tak wlasnie myslalam,ze to Ty jestes z e Sz-na, ale nie mialam pewnosci a szukac tego na 400 stronach to...nie na moja cierpliwosc....Ja mieszkalam w Zdrojach a potem w Srodmiescie,okolice Turzyna.Teskni mi sie czasem za miastem ale ...jeszcze daje rade...Wakacjowac sie w Polsce jeszcze jak narazie nie zamierzam;)Tu sie wiecej dzieje!!Nie wiem jak to bedzie z internetem jak sie wyprowadze,byc moze na jakis czas znikne z pola widzenia ale napewno wroce,nie ma obawy.Bardzo lubie poranki przy kawie i ciasteczku i czytanie waszych wpisow....Wprawia mnie to w mily nastroj...Kiedys moze ja tez bede w takim sielsko-radosnym humorze... Jeszcze raz dziekuje za cieple slowa😘🌼😘🌼.Ja tez wciaz mam nadzieje,ze odnajde tego wlasciwego faceta nawt z moim ciezkim charakterkiem....Jak to mowila moja Babcia"Kazda potwora znajdzie swego adoratora":D:D:D Oki,uciekam spac,do obaczenia jutro bo mam offa to napewno wpadne pogadac i poczytac z rana....Buziaczki dla wszystkich😘Pa patki....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wkurzylam sie na maxa! Napisalam sie tyle i mi wszystko zniknelo!:o:O Was soll das???!!! Cos mi ten Internet nie tak dziala! Chyba cos pokrecilam, bo na modemie nie pala sie wszytskie lampki, a kiedys sie palily... Jak mi nerwy przejda to napisze znowu! Papatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spatzek, nie denerwuj sie! mi sie to juz kilka razy przytrafilo... teraz zawsze zaznaczam i kopiuje wszystko, co napisalam, zanim wysle, by ewentualnie moc to wkleic... no i napisz wszystko koniecznie znowu! plizzzz! 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Serdeczne pozdrowienia od dawno juz pewnie zapomnianej rumcajsowej :) a szczegolnie gorace dla naneczki 🌻 Margotki 🌻 Jay 🌻 bagatelki 🌻 kokusia 🌻 Dark Elf 🌻 Barb 🌻 Mayenki 🌻 Marzenusi 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
runcajsowa! haneczka! jejjjuuuuuu! oczom nie wierze! Jakze moglibysmy zapomniec! Co u ciebie! jak tam piekny Wieden? jak sie maja Twoje dwa \"pieski\" ???? no i mialabym jeszcze jakies1000 pytan, ale sie pohamuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Haneczka, no to mnie zaskoczylas, ani mi na mysl nie przyszlo ze wrocisz na topik po rocznej (ponad) przerwie... Co sie u Ciebie dzialo? opowiadaj, s\'il est posssible.. 🌼 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzis moje urodziny :):):):):):) 28 :( jejuu alez ten czas pedzi. Znowu o rok starsza :D. jak sie to mowi, oficjalnie obchodze kolejna 18 :D juz chyba z 10 z kolei ;). Pogoda jest super, cieplutko, sloneczko daje czasu. Nic tylko sie wyszykowac i na imprezke swietowac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nesoxochi - no to na urodzinki 🌻 🌻 🌻 i 😘 zyj slodko i szczesliwie, fajnie masz, ze jestes jeszcze taka mloda :) haneczka - 😘 hurrrraaaaaa!!!!!!!! i jeszcze o nas pamietasz?? tyle razy sie tu zastanawialismy, czys Ty sie aby ostala przy zyciu ;) no to mow, jak bylo, jak Cie nie bylo? Zola - trzym sie dzielnie i idz szczesciu na przeciw :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
naneczka, bagatelka, kokus :) Milo znow Was czytac 😘 A no przy zyciu sie ostalam ;) chociaz bardzo dlugo mnie tu nie bylo. Czesto jednak myslalam o Was wszystkich, jakze moglabym zapomniec :) U mnie wiele sie wydarzylo, zlego i dobrego, nie sposob opisac wszystkiego w paru zdaniach... na topiku tez widze szalone zmiany, jakzeby inaczej. Cale szczescie, ze chociaz czesc z Was sie ostala :) zwlaszcza tych, ktorzy sa tu od poczatku.... ;) Wiem, ze i u Was spore zmiany, poczytalam Was wczoraj i dzisiaj chyba z 7 godzin... wyrywkowo, bo od poczatku to wiadomo - potrzebowalabym jakies 2 tygodnie albo i 3 ;) Ja dlugi czas nie mialam w ogole netu, dwa razy sie w tym czasie przeprowadzalam :P Ale teraz bede juz zagladac, i powolutku opisywac swoje losy i pytac o Wasze. Kilka nowosci juz wychwycilam; Margot wychodzi za maz za S. :D i zrobila magistra - strasznie sie ciesze i gratuluje Margotko! 😘 kokus zostal bez pracy i uczy sie francuskiego... zgadza sie? ;) naneczka zakochana po uszy w nowym Mr. Right :) super nanus, fantastycznie! 😘 ciesze sie razem z Toba :) no i zdazylam wyczytac o nowej, naturalnej barwie wloskow? ;) o innych jeszcze nie doczytalam, chociaz bardzo mnie ciekawi co nowego u Ciebie bagatelko, jak tam ma sie kochana Jay, co nowego u Elfowej, czy sie uczy czy ma moze jakas fajna prace? a i u innych... umieram wrecz z ciekawosci :P Co w koncu urodzila Gadzinka, ale chyba chlopasia, Groszka?? czy sie myle? ;) i czy jeszcze do Was zaglada... pamietam, ze miala wyznaczona date narodzin na 25 grudnia... a kiedy w rezultacie urodzila? A Piwonia? wpada jeszcze?? Nie wiem co napisac jeszcze na poczatek... troche jeszcze zagubiona jestem.... :O Na razie koncze i jeszcze raz goraco Was pozdrawiam! 🖐️ 🌻 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pyzula
Pozdrawiam z Nowego Jorku. Juz ponad 3 lata tu jestem i...ciezko uwierzyc, ale nadal momentami ciezko mi sie tu odnalezc. Wszyscy sa zapracowani, zaganiani. Brak czasu na przyjaciol, znajomych, na ...zycie. Pozdrawiam wszystkich, ktorzy caly czas probuja walczyc o kazdy kolejny dzien:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej!!! Witaj Haneczka, fajnie ze wrocilas ;-) Dzieki za gratulacje dziewczyny!!! Naneczka-slub bedzie w Polsce. Margot-piekny makijaz 🌻 GNU-czekamy na relacje i na zdjecia 🌻 🌻 🌻 Wiecie co, wczoraj zadzwonila do mnie Xana:-) Bylo niezle zaskoczenie az mnie zamurowalo.Spotykamy sie w przyszly wtorek;-) Xana twoj glos brzmi znajomo, tak jak jednej dziewczyny co ja niedawno poznalam. Az nie moglam uwierzyc. Taki mlodziutki;-) Na razie uciekam. Jeszcze 2,5 tygodnia i koniec uniwerku!!! Tyle ze 2 eseje do oddania:-( Wlasnie a Elfik zaginal, Marzenusia tez.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haneczka> no kochana tos zrobila nam tu niespodzianke, Piwonia zaglada a jakze, wszyscy zagladaja .. witaj na lonie polonijnym.. hehe ale zabrzmialo hihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agais,1978, Islandia od 1999, Baran AMBERANGELIC, Arlington Hts, IL 1974 od 03.96 Strzelec AKARA, Amsterdam, 1980, od grudnia 2002, Wodnik BARB, okolice Chicago 1979 3 BAGATELKA, Duluth, Minnesota, 1972 w USA od 08.89; Strzelec BRITTA, Szwecja, Malmö 1976, 3 lata Baran CYGNUS, Chicago, USA 1979 1,5 CYTRUSOWA, Koeln, Niemcy, 1977, od grudnia 2004 DARK ELF, Springfield, IL 1977 2 Elisabetta, Italia, Cesenatico, 1965, 4 lata ESJA, Islandia, Reykjavik, 1980, 4 lata EWULEK, Schaumburg, IL 1978 4,5 FUNKIA, okolice Chicago, IL 1970 15 GAPA, Mary Esther FL, 1975, od wrzesnia 2004, Strzelec G*O*S*I*K, Toronto, Canada 1977, 2 lata GNU generation, Lindley, NY, 1980, od wrzesnia 2005 panna (22.09) IZZA, Lutsen i Grand Marais/MN 1978 25 m-cy JAY, Charleston, SC 1975 2 lata JOASKA, Francja, 1979, od lipca 2004 KOKUS, Tarnobrzeg, PL 1963 wakacje czasem, Bliznieta K-11, Canada 1969 / 15 lat / LEW KaHa, Greenville, SC 1969 4...........wodnik Kasiuga, Stuttgart 1983 od marca 2003 Leela, Jersey Channel Islands od grudnia 2002 RAK MAGARTA, Italia, 1966 10 lat malutka_de, Bad Urach 1981 5.2002 SKORPION MAYENKA, Toronto, Can 1981 2 lata, Baranek MARGOT, Francja, 1980, 2 i pol roku, LEW MARZENUSIA, Okolice Chicago, IL 1984 1,6 NANECZKA, Niemcy, Monachium, 1975 ponad 5 lat, LEW NESOXOCHI, UK, Cambridge, Cambridgeshire od marzec 2004. PIWONIA, Okolice Chicago, IL 1977 11 SAN ANTONIO, TX, 1970, 7 m-cy SIMONKA CINAMONKA, Shreveport, La 1977 2 lata SIOBHAN, Canterbury, Anglia od 13 kwietnia 2005 SPATZEK, Niemcy (Lubeka) od 01.2005, RAK (18.07.1979) SQUIRLEY, Tega Cay, SC 1978 3,5 Rak SZILVA, nizina węgierska, Hungary,1963, 18 lat VERTE_INGA, okolice Paris, 7 miesiecy, Panna XANA, Seattle, WA 1974, od 7.04.05 (15 lat Niemcy), WAGA (11.10) ZOLA, Fort Lauderdale FL,1975, 3 m-ce, Bliznieta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haneczka - u mnie nic sie nie zmienilo, poza tym, ze z bezrobotnej stalam sie pol-robotna :D poza tym nadal kofam jesc :D ... co u Elfika nie wiadomo, bo tez nam wlasnie ostatnio zaginal nieco... :0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pyzula - witaj 🖐️ co, tak w tym kraju bywa, ze ludzie zapominaja, ze oprocz dorabiania sie trzebaby jeszcze zostawic pare godzin w ciagu dnia na zycie, choc pewnie czasem to nie mozliwe ... trzymaj sie dzielnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje za zyczenia urodzinowe. Super imprezka byla. Troche padnieta jestem. No a jutro do pracy, wiec teraz cieplutka kapiel i spac. W weekend bedziemy mocniej swietowac ;) Dobrej nocki i dnia wszystkim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gapa,Nesoxochi, Zola i Sioban-tak sobie mysle ze nia mam jeszcze waszych zdjec, moze byscie mi przyslaly? marzenka@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OKej, niedlugo bede robic swoja stronke, ze zdjeciami. Prywatnie zajmuje sie grafika komputerowa, retuszem zdjec. A fotki owszem posle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) Oczywscie wpadlam jak burza! :D I widze, ze Haneczka sie pojawila! Co za niespodzianka :D 👄 :D Mam nadzieje, ze teraz tak szybko nas nie opuscisz :D A ja dzisiaj spotykam sie z JoAska! :D Przyjezdza do mnie w odwiedziny :D :) Nesoxochi - spoznione, ale szczere: 100 lat 🌻 Niestety musze juz uciekac, bo mam jeszcze 100 tysiec rzeczy do zalatwienia przed przyjazdem JoAski! Usciski dla wszystkich :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×