Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
bagatelka

*Polacy za granica - gdzie mieszkacie?*

Polecane posty

hej.. pamietam Amber.. i zycze jej wszystkiego najlepszego.. na pewno nas czyta czasem.. a wszystkim zycze milego weekendu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kokus- widze ze zdjecie Ci sie podobalo, mozesz skrasc z nk, udam ze nie widzialam;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzisiaj po pracy bede pakowac walizy, jutro ostani dzien w pracy i fruuuu do domu... nie moge sie doczekac, nogami pzrebieram od wrzesnia, od kiedy wiem, ze moja przyjaciolka, ktorej nei widzialam 4 lata, bo obecnie mieszka w Australiii zakupila bilet do Polski.. w tym roku bede szalec;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nim wszyscy sie porozjezdzamy przed Swietami, nim zatopimy sie w wirze przygotowan, nim zaczniemy szalec jak Jay zapowiada :) zycze Wam wszystkim Swiat w milej, serdecznej atmosferze, pelnych radosci i usmiechu :) czy na obczyznie czy w ojczyznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello z ciekawosci zajrzalam :D ciesze sie ze jestescie :) Weronika grayulacje... znasz juz plec malenstwa? A jesli juz urodzilas to wyslij mi jakies zdjecia na meila Pozdrawiam 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja sie wypuszczam na swiata w angielskie strony, ciekawe jak bedzie ... Bawcie sie dobrze i najedzcie wszelkich pysznosci, za ktorymi tesknicie caly rok ;) Buziaki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do goooooosi
Gosiu, a gdzie konkretnie mieszkasz? Napisz jak tam jest!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEjka nie wiem co to za tekst powyzej bo napisalam cos zupelnie innego... :o Bagatelka - poki co to w Angli zimy nie ma... temperatury sa dodatnie, wczoraj i dzisiaj jest ok 10C :) Zycze Ci udanego Sylwestra !!! Wlasnie wybieram sie na lotnisko i lece na 2 tyg do PL :) Kilka dni w domu, kilka u tesciow a potem juz tylko gory i gory... mam nadzieje ze zima dopisze i bedzie mnostwo sniegu :D Wszytskim ludkom, gdziekolwiek spedzajacym swieta, czy w kraju cz na obczyznie zycze byscie spedzili je w radosnej atmosferze , przy wigilijnym stole z najblizszymi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEjka nie wiem co to za tekst powyzej bo napisalam cos zupelnie innego... :o Bagatelka - poki co to w Angli zimy nie ma... temperatury sa dodatnie, wczoraj i dzisiaj jest ok 10C :) Zycze Ci udanego Sylwestra !!! Wlasnie wybieram sie na lotnisko i lece na 2 tyg do PL :) Kilka dni w domu, kilka u tesciow a potem juz tylko gory i gory... mam nadzieje ze zima dopisze i bedzie mnostwo sniegu :D Wszytskim ludkom, gdziekolwiek spedzajacym swieta, czy w kraju cz na obczyznie zycze byscie spedzili je w radosnej atmosferze , przy wigilijnym stole z najblizszymi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez w uk siedze niestety swieta tutaj ale za misiac bede w polandzie caly misiacto taki prezencik od meza na urodzinki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiulena - dzieki za info pogodowe :) Zastanawiam sie, czy przezyje bez kozakow i typowo zimowej, dlugiej, kurtki albo plaszcza? Chce zabrac tylko walizke podreczna, doslownie 3 pary spodni, 5 bluzek oraz gacie i skarpety na wszystke dni ;) Pranie bedzie mozliwe chyba ... Milego pobytu w PL :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki Bagatelko Ja juz w Polsce. Przed lista wizyt u rodziny i znajomych :D Poki co trudno nazwac pogode w Polsce jako zimowa... jest w miare cieplo i pada deszcz wiec najprawdopodobniej Swieta beda bez sniegu.. A jesli chodzi o Anglie to Bagatelko na wszelki wypadek wez cos cieplego bo pogody na plusie nie gwarantuje :) Wigilia juz tuz tuz a ja jeszcze wszystkim prezentow nie kupilam :( ... po raz pierwszy w tym roku jestem w kropce i nadal nie wiem co moglabym podarowac rodzicom... chyba czekaja mnie nerwowe dni spedzone w przepelnionych galeriach ... na szczescie nie bedzie az tylu tam ludzi jak na Oxford street podczas wyprzedzazy wiec jakos przezyje. :D Zmykam na sniadanie :) Wszystkim zycze milej niedzieli 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny... Wesolych i zdrowych Swiat Bozego Narodzenia zycze, wszystkim, gdziekolwiek jestescie... Wczoraj tak mnie tknelo, ze przeciez wsrod znajomych np. na Naszej Klasie moge miec osoby o wyznaniu prawoslawnym.. O dwoch wiem na pewno wiec nie wysylalbym im zyczen teraz.. a jesli nie wiem.. Chyba sie nie obraza... Pozdrawiam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WESOLYCH SWIAT!!! Zwlaszcza dla Stanikow i przmilego Kokusia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej... u kogo jest snieg? wlasnie czytalem, ze w Stanikach jest go az za duzo.. a u mnie w kraju zuupelnie nic.. Bylem dzisiaj na Wigilii u tesciowej w okolicach Lublina i tam tez nie ma sniegu... Reign - a dziekuje baaaardzo.. Tobie rowniez Wesolych i zdrowych.. Czy dobrze pamietam, ze klikasz z Nowej Zelandii?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak zawsze na ostatnia chwile ale... WESOŁYCH ŚWIAT!!!!! Kokus ja tego sniegu troche moge pozyczyc;-) u nas 18 na plusie;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Merry Christmas to all! U mnie sniegu ani sladu. Ale to norma. Cieplo, ze wszedzie latam w bluzie. A tak wogole to nie czuje w tym roku swiat... chyba cos zepsulo we mnie i juz wogole nie czuje co sie dzieje wokol mnie... Jest Wigilia, jutro BN, ja siedze sama w domu i sie ucze... porazka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość F honolulu
Wstawać i pisać mi tu i tam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość whonolulu
Wstawać i pisać tu i tam bo mi siem nudzi. :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
squirley----zadzwon, to wpadne z makowcem i zaraz sie zrobi swiatecznie..!!!! duzo nie potrzeba........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Squirley - pisalem do Ciebie maila z zyczeniami, ale mi wrocila... czy Twoje konto mailowe na @o2.pl jest aktualne? czy tylko bylo przepelnione przed swietami? Dzis w nocy sypnelo sniezkiem... jest go tak z centymetr.. ale ciagle pada.. z tym, ze platki tak leniwie leca ku ziemi, jakby im sie zupelnie nie chcialo.. tylko wiruja w powietrzu, wiruja... 102 - na razie podziekuje za takie ciepelko.. bo mi sie bloto zrobi na podworzu... :D ale wiosna to bardzo prosze..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja u mamci obzeram sie pierogami.. niedlugo bede wygladac jak jeden wielki pierog;-) temp chyba poniezj zera, bo juz po 10 rano, a szron utrzymuje sie na ulicy, trawie, autach.. jeszcze mi tylko tydzien zostal i trzeba bedzie wrocic do kieratu, a tak sie fajnie spi i planow nie ma;-)) pozdrowienia dla wszystkich!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciao, sluchajcie; jutro sa moje urodziny, wiem, ze i tak nikt tu nie zajrzy i nie zlozy mi zyczen ale ja i tat zostawiam.....dla was |^^^^^^^^^^^^^^^||......|\"\\ | ZIMNA WÓDKA..||......||\'\"\"|\"\"\\__,_ | ______________ ||__..|I__|__I___ |) |(@) |(@)\"\"\"**|(@)(@)********* |(@)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla Kokusia!!!!! Hey !!!! Dzieki za namiary!!!Milo tu....pozdrawiam wszystkich!!!Najlepszego w Nowym Roku!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny.. Kryspina STO LAT, STO LAT... niech zyje, zyje nam.. :D Powiem szczerze, ze masz swietny czas na urodziny.. najpierw swieta, teraz urodziny a za dwa dni Sylwester.. wychodzi na to ze dziesiec dni radosci i zabawy... Wiec zycze Ci, zeby zawsze to byl dla Ciebie czas szczesliwy i wesoly.. Nika - witaj na topiku.. mam nadzieje ze zostaniesz tu na dlugo.. akurat jest troszke zastoj, ale ciagle idziemy do przodu.. Dwa slowa wyjasnienia - nika1029 jest moja kolezanka ze studiow i mieszka na obczyznie.. Jay - i jak Ci sie podoba w kraju? napisz cos wiecej co Cie zaskoczylo, co sie podoba a co wkurza... Jestem bardzo ciekaw takich opinii zeby miec jakis punkt odniesienia do wlasnych przemyslen..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello!!! Chetne poslucham opinii o pobycie w Polsce, zyciu i codziennosci...zwlaszcza, ze moi rodzice zamierzaja przeprowadzic sie na stale - po prawie 20 latach pobytu w Stanach..... Mam nadzieje, ze swieta uplynely wszystkim w spokoju i dostatku....(nadmiar jedzenia i picia nie jest dla mnie laskawy)...a teraz pozostaje tylko przygotowanie do powitania Nowego Roku - co osobiscie mnie przeraza!!!! Zycze najlepszego!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AnKaK. CT
Czesc, nazywam sie Anka i do U.S.A przeprowadzilam sie 1,5 roku temu. Tesknie strasznie ale tez staram sie zaklimatyzowac akceptujac pobyt na zeslaniu. ;( Mieszkam z poznanym w Polsce zamerykanizowanym Polakiem, ktory niespelna .5 roku temu zostal moim mezem. Jak narazie chce do Polski aczkolwiek gdzie Kajus tam i ja Kaja i nie mam nic do gadania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×