Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość aggema

Czy to prawda,ze po Mercilonie mogą wypadac włosy?

Polecane posty

Gość aggema

Własnie to gdzies przeczytałam i sie przeraziłam.Biore Mercilon juz dosc długo(teraz mam 4-miesieczna przerwe).Włosy zawsze miałam cienki i niezbyt geste.raz na jakis czas wypadają bardziej niz zwykle,ale czy to wina tabletek czy tak po prostu,lub z innych powodów? Dodam,ze własnie znowu mi bardzo wypadaja,a Mercilonu nie biore juz ponad 4 miesiace...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
łoo.. sporo sie interesowałam mercilonem ponieważ sama go biore ale.. nigdy nie słyszałam czegoś podobnego.. nie sadze żeby było to prawdą! Z moimi włosami wszytko w porzadku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie przesadzajcie, nie straszcie.... Tez biore Mercilon, dopiero pierwsze opakowanie. Jak na razie niczego takiego nie zauwazyłam. Nie popadajmy w paranoję!! Niedługo ktos napisze, że od tabletek anty może wyrosnąc trzecia ręka, garb na plecach, skóra robi sie zielona albo podobne dziwactwo. Czy komus naprawde strsznie się nudzi i chce przestraszyć tych, którzy pomysleli o \"pewnym\", dobrym zabezpieczeniu?? Albo ja po prostu g....o jeszcze wiem... Sorki, może za ostro, ale właśnie przeczytałam o środkach, które podobno osłabiają działanie pigułek. Ostanio jadłam grejpfuty, pomarańcze, piłam soki z tego, alkohol, coś z dodatkiem czosnku i wychodzi na to, że (pomimo że brałam regularnie tabletki, nie miałam zadnych ekscesów żoładkowych, trawiennych) niedługo ktoś bedzie do mnie mówił: \"Mamo\"?? Wybaczcie:) fairest Znalazłaś coś waznego na temat Mercilonu, czego nie piszą w ulotce i nie jest podawane do publicznej ogólnej wiadomości?? Jak sie po nim czujesz?? Wszystko w porządku?? Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mi wypadly
bralam 2 lata. byly do mnie zle dopasowane, ale ginekolog twierdzila, ze sobie to wyobrazilam. przytylam tez po nich 5 kilo. potem mialam rok przerwy. wszystko wrocilo do normy, schudlam wlosy przestaly wypadac. zmienilam ginekologa, powiedzialam mu o objawach po poprzednich tabletkach i zaproponowalam zeby mi przepisal jakies rozniace sie skladem np. logest. powiedzial ze dobry pomysl i przepisal. teraz czuje sie duuuuzo lepiej. po mercilonie nialam tez ciagle depresje zero ochoty na seks.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahahaha
a to dobre! Kobieto!Logest to praktycznie TO SAMO co Mercilon,mają dokładnie te same dawki hormonów!Wiem,bo biore Mercilon a czasem,jak mi ciocia ginekolog załatwi to na przemian z Logestem,bo to praktycznie to samo.Pytalam o to kilku innych ginekologów i potwierdzają,wiec moze miałas efekt placebo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Baśka--> ogólnie te wszytkie informacj były w internecie (przerózne forum, strony z opisami leków itd) Jeśli chodzi o moje samopoczucie to przez pierwsze dwa dni bolał mnie żoładek starsznie ale później wszysko cacy! Niedośc tego schudłam około 3kg, obzerając się hehe, libido jeszcze wyzsze niz kiedys, nic mnie nie boli, a co do wypadania włosów to na ta informacje zareagowałam śmiechem (bez obrazy)! No cóż jednak na każda z nas inaczej działają jakiekolwiek hormony. Mercilon jednym słowem jak dla mnie jest dobrany wręcz idealnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Baśka--> ogólnie te wszytkie informacj były w internecie (przerózne forum, strony z opisami leków itd) Jeśli chodzi o moje samopoczucie to przez pierwsze dwa dni bolał mnie żoładek starsznie ale później wszysko cacy! Niedośc tego schudłam około 3kg, obzerając się hehe, libido jeszcze wyzsze niz kiedys, nic mnie nie boli, a co do wypadania włosów to na ta informacje zareagowałam śmiechem (bez obrazy)! No cóż jednak na każda z nas inaczej działają jakiekolwiek hormony. Mercilon jednym słowem jak dla mnie jest dobrany wręcz idealnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Misiaaaaaaaa
ile kosztuje OPakowanie MERCILON'u 21 tabletek?????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alllllllllla
no ale z cipy chyba!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×