Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość GOSIEK_27

PLANUJĘ CIĄŻĘ W WAKACJE 2005

Polecane posty

Chyba ja jestem najbardziej samotną kobietą, bo wciąż siedzę na Necie. Mąż mój w czwartek wyjechał i ciągnie mnie tu, jak wilka do lasu. miłej niedzieli :) :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny, ja juz głupieje od tej nauki jeszcze pare dni a mi głowa pęknie buziaki a Iskierko nie przejmuj sie mnie tez tak ciągnie jak tylko chwilke znajde to odrazu jestem na forum ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkie dziewczęta w piękny poniedziałkowy poranek ja znowu ide do nauki zaraz, juz powoli wymiekam mażę zeby tak kiedyś wstać rano i nie miec nic do roboty buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kosono, widzę, że masz takie same marzenia jak ja. Ale niestety, jedni moga leżeć i nic nie robić (tak jak mój brat) i pieniążki im same przychodzą, a drudzy się całe życie trudzą. Pozdrawiam i przesyłam moc energii na cały tydzień :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do isiarka----------powiem ci słonce ze mi jest strasznie smutno bo nie moge zajśc w ciąże pomóż prosze stram sie juz 9 mieciecy moze masz receptute lub dobra rade

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny, dopada mnie stres gigant, jeszcze nie znam terminu egzaminu a juz sie trzęsę, spac po nocach nie moge bo mi sie egzaminy śnia, co zrobić zeby sie stresa pozbyć, macie jakies rady na to ?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kosono, strać się nie myśleć o tym, bo stanie się to Twoją obsesją. Wstań rano wypij kawę (Anatola), poćwicz przez 10 minut potem do działania, a wieczorem gorąca kąpiel z bąbelkami - to pomaga. Aha wokół Twojego pola działania naustawiaj sobie duzo kwiatków zielonych, to jest przyjemne dla oka. Pozdrawiam :) Izula ja receptą jest mąż. Nie wiem, co mam Tobie napisać, bo ja nie miałam takich problemów. Ja za \"pierwszym podejściem\" do sprawy zaszłam w ciążę, ale jest takie przysłowie: \"szybko przyszło szybko poszło\" ............................................. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki Iskierko, własnie mam kwiatów cały dom, gdzie nie spojrze to kwiat ;) a musze sie pochwalić dzis otrzymałam pierwsza recenzje mojej pracy i jest ona pozytywna jeszcze tylko jeden recenzent musi mi przysłac ale dzis do niego dzwoniłam i jeszcze sie ie zabrał do pracy, ale przynajmniej mam jedna i moge zdawac egzaminy ;) buziaki kochane ide sie dalej uczyć tego nieszczęsnego angielskiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do isiarki.... dzieki bardzo za słowa otuchy no cóż bedę działac dalej a może.....bużka pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Ze splotu (nie-szczęśliwych) okoliczności, wynikło, iż i ja będę się starać o Dziecko dopiero w wakacje. Gwoli dopełnienia formalności. Jestem po trzydzestce, mam troje dzieci : syn ma 8 lat, córki 4 i 5. Od czasu urodzenia pierwszej z córek jestem wife, cook and nurse. I dobrze mi z tym :) Pozdrawiam wszystkie starające się! Teraz pora nieco poczytać, by nie zgubic się w mnogości topiców. PS. A może należało od tego zacząć - Czy jest tu miejsce dla jeszcze jednej przyszłej matki???????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej wszystkie kobietki pragnące mieć maleństwo sa u nas mile widziane ;) dziewczyny jest coraz gorzej dopada mnie znienacka i nie chce puścić , w nocy spac nie daje, jesc nie pozwala, co zrobić jak sie od niego uwolnic, jak sie pozbyć STRESA buziaki miłego dnia zycze pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kobietki przyznam się od razu, ze czytam wasz topik regularnie i coraz bardziej przekonuje sie w wierze, ze to już pora dla mnie na dzidzie. Jedną juz mam i chciałabym przeżyć to jeszcze raz. Coprawda mamy z mężem nie najlepszą sytuacje mieszkaniowa, ale jak się tak bardzo chce, to reszta traci na znaczeniu. Mam nadzieje, ze wszystko będzie dobrze. Chciałabym zacząć starania w połowie lipca, jak wszystko ułoży się po mojej mysli, zobaczymy, przyjmiecie mnie do siebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem załamana :( moja obrona odciągnie sie jeszcze na pół roku bo niedtety mój angielski jest w kiepskim stanie i pani egzaminator stwierdziła ze nie będzie mnie egzaminowała wcześniej niż za pół roku. 5 lat pracy i namarne przez moje anty talencie do języka :( ;( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam!!! Ostatnio nie mam kiedy zaglądać do serwisu. Tez jestem zajęta zdawaniem egzaminów a potem obrona pracy dyplomowej oraz dbaniem o siebie-w tej chwili to jest dla mnie najważniejsze . Kosonko nie martw się, skoro tak egzaminatorka postanowiła że tak bedzie lepiej dla ciebie. Poduczysz sie języka i bedziesz miała większe możliwości startu. Wiem, że teraz ci bardzo przykro ale uszy do góry. Wszystko sie ułoży. Pozdrowionka i więcej uśmiechu na twarzy :):):).Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć :* Kosona nie łam się, dasz radę. Podejdź do tematu z innej strony. Dano Ci szansę na zdobycie lepszej oceny, masz czas na to, żeby lepiej się przygotować. Nie traktuj tego jak porażkę. A jak stres zechce Cię połknąć to go przepędź, zrób sobie przerwę i zajmij się tym co sprawia Ci przyjemność. Aterg nie stosuję żadnej specjalnej diety. Początkowo starałam się codziennie rako zjeść kawałek twarogu, ale mój organizm szybko wybił mi to z głowy. Zauważyłam, że jem mniejsze porcje, ale częściej, i tylko to na co mam ochotę. Znacznie więcej piję niż normalnie. Acha, zapomniała bym, ja mięsny stworek nie mam ochoty na mięsko i zmniejszyłam jego ilość na korzyść owoców i warzyw. Robię tak jak mi podpowiada organizm, a czy dobrze, tego nie wiem. Dzisiaj skończyliśmy 9 tydzień i tak się złożyło, że mam urodziny. Z tej okazji życzę wszystkim wszystkiego najlepszego, pogody ducha, spełnienia najskrytszych marzeń, realizacji planów no i wspaniałej przygody, bo bez niej życie nie ma smaku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Dzięki A gu gu ciesze sie ze jak narazie dzidzia i ty czujecie sie dobrze, buziaki kochane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was wszystkie:):):) Jestem chwilowo zapracowana i dlatego mało mnie tu, ale pamiętam o was cały czas:):):) Pozdrawiam i miłego dnia:) Kosonko nie martw się, będzie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolonek
czesc! ja także planuje zajsc w ciąże w najblizszym czasie. na razie po pierwszym podejsciu sie nie udało. Czekam teraz na koniec czerwca i kolejna szanse. Pozdrawiam wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Iskierko moja nauka jdzie mi ciężko chyba jestem za stara juz na nauke i za leniwa, ale postanowiłam sie zapisac na kurs angielskiego moze to przyśpieszy moja nauke i bardziej zmobilizuje buziaki wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolonek
Mam pytanie. Moje cykle mają przeciętna długość 30 dni. Ostatnie trzy miały długość:36,34,27. Ciężko obliczyć mi datę owulacji, biorąc pod uwagę,że występuje ona na 14 dni przed koncem cyklu. Dodam że przed tymi trzema wahaniami( które mnie troche niepokoja) miałam przez pół roku idealne 30 dniowe cykle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolonek
czy jest ktoś na tym forum?? bardzo bym chciała porozmawiać. własnie siedze sama, mąż wyjechał na szkolenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc wszystkim Lolonek ja niestety nie wiem jaks ie te cykle i dni płodne liczy, ty widze ze masz coraz dłuższe a ja zapomniałam tabletke jedną w sobote wziąść i już 2 raz w ciągu 2 tygodni mam okres , och te kobiety mają straszne życie ;) buziaki wszystkim ide do nauki ;) pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich na naszym forumiku!!! Niestety ja również nie wiem jak obliczyć dzień owulacji biorąc pod uwage różną długość cykli, napewno trzeba mierzyc temperature. Ja od poniedziałku strasznie sie czuje -to 7 tydzień(czyli 5 tydzień po poczeciu) wciąż mam nudności, wymioty i dziwny posmak w ustach :(:(:( można jakoś tym dolegliwościom zaradzić?? Miałam poronienie 2 lata temu-podobno nie powinno się siedzieć w tej sytuacji przy kompie, wie ktoś coś na ten temat-jaki to ma wpływ na rozwój płodu? Kosonko powodzenia w nauce. Pozdrawiam, miłego słonecznego dzionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 przesyłam moc energii dla wszystkich forumowiczek Ja osobiście, zawsze mam owulację 14 dni przed okresem. Mam też bardzo różne cykle, także trudno byłoby mi cokolwiek obliczyć, ale mój organizm tak się zmienia w te dni, że sama rozpoznaję je. Pojawiają się upławy przezroczyste, takie jak galaretka. 🌼 Pozdrawiam Was ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolonek
dziekuję za odpowiedzi, czasem zastanawiam się czy nie lepiej byłoby wpaść na studiach niż teraz cokolwiek planować, zawsze jest obawa ze sie nie uda. jeszcze kilka miesięcy temu nie wiedziałam co to jest instynkt macierzyński, ale teraz mnie wzieło i to na poważnie. dodam , że mam 27 latek i jestem rok po ślubie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolonek
własnie wróciłam z miłego wieczorku ze znajomymi z pracy. było miło . jest ktos na forum?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×