Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość GOSIEK_27

PLANUJĘ CIĄŻĘ W WAKACJE 2005

Polecane posty

widze ze tylko ja zostałam tu sama :( jakby ktos sie zjawił to miłego dnia mu zycze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sama samiutka kobietki odezwijcie sie prosze bo mi smutno bez was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Kosonko, cóż, same tu zostałyśmy, niestety.:( Jak tam twoje fasolkowanie??:) Ja swoje uskutecznię już niedługo:) Pozdrawiam cię cieplutko:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja na swoje fasolkowanie jeszcze musze troszke poczekać, bo z praca doktorska sie wszystko coraz bardziej gmatwa, ustaliłam sobie recenzentów, już nawet rozmawiałam z nimi, obiecali mi ze postaraja sie w ciągu 2 tygodni od otrzymania pracy zrecenzować a tu jak na złość wczoraj komisja wydziałowa zmieniła mi recenzentów i nikt nie powie mi dlaczego, co gorsza jednym z recenzentów jest pan co juz jest bardzo stary i po zadzwonieniu do niego on stwierdził ze nie ma czasu i ze między 3 do 6 miesięcy mi ta recenzje może napisać :( a ja chciałam w czerwcu obronić sie. promotor mój stwierdził ze krąży fatum nad moja pracą ale będźmy dobrej myśli. Miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kosona nie martw się, to fatum to bzdura.Z takimi staruchami też miałam przeboje na studiach, sklerotycy i maruderzy, no i kipnąć taki może w każdej chwili. Cierpliwości ci życzę i nie zważaj na terminy tylko fasolkuj kochana, fasolkuj:):):) Pozdrawiam i miłego dnia. Może reszta naszych koleżanek kiedyś jeszcze do nas zajrzy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gratka23*
hej dziewczyny ! ja też myślę i planuję juz dzidzie i to najlepiej jak najszybiej :) od ponad pól roku lykam kwas foliowy i staram się odżywiać bardzo zdrowo - zero alkoholu ( zresztą i tak nigdy nie pilam ).Piję dużo wody mineralnej... jeśli znacie jakieś metody co do planowania plci dajcie znać - bardzo chcialabym mieć synka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patinkaw
Cześć dziewczyny! Przez ostatnia godzine czytałam wasze wypowiedzi, które były zamieszczone od końca marca. Na szczęscie lub na nieszczęście nie jest ich tak dużo. Mam nadzieje, ze jak w koncu przyjdzie ciepło to i dla naszego topiku zaświeci słoneczko. Ja planuje ciąże na sierpien, mam nadzieję ze wszsystko bedzie dobrze i do tgo czasu unormuje sie sprawa z @. 10 marca miałam ostatni raz @ (wywołany tabletkami) i do tej pory nic. Nie wiem czy mam już się martwić czy tak jest po odstawienu tabletek. Brałam je przez 5 lat bez przerw. A co u WAs? Czy nadal aktualne są plany z fasolkowaniem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patinkaw
Cześć dziewczyny! Przez ostatnia godzine czytałam wasze wypowiedzi, które były zamieszczone od końca marca. Na szczęscie lub na nieszczęście nie jest ich tak dużo. Mam nadzieje, ze jak w koncu przyjdzie ciepło to i dla naszego topiku zaświeci słoneczko. Ja planuje ciąże na sierpien, mam nadzieję ze wszsystko bedzie dobrze i do tgo czasu unormuje sie sprawa z @. 7 kwietnia wzięłam ostatnią tabletkę, pożnij miałam @ (wywołany tabletkami) i do tej pory nic. Nie wiem czy mam już się martwić czy tak jest po odstawienu tabletek. Brałam je przez 5 lat bez przerw. A co u WAs? Czy nadal aktualne są plany z fasolkowaniem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej witamy kolejną kobietke co chce byc mamusią, Gosiu co do fasolkowania to musze poczekac do obrony bo za duzy stres teraz ( dalej drukuje 3 dzień na 3 drukarki, wlasnie ta najlepsza padla i nie mam na czym zdięć wydrukować a dziś musze oddać wszystkie egzempl. ale jakoś to będzie) grunt to sie za bardzo nie przejmować Buziaki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kobietki:):):) Zapraszam na poranną kawkę, może któraś mi potowarzyszy, bo samej to tak trochę smutno:) Ja jestem przed @ a potem jak się skończy to hulaj dusza:):):) Kosonko masz rację z tym stresem, nie najlepszy by był to czas dla dziecka, ale będziesz mogła się odstresowć porządnie po obronie:):):) Dziewczyny, miło, że chociaż wy jesteście, pozdrawiam was serdecznie i życzę miłego dnia:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OLI25
Cześć dziewczyny. Przeczytałam wszystko co napisałyście od samego początku i całym sercem jestem z wami oby szczęśliwie udało się Wam spełnić swe marzenie o byciu mamą. Ja też coraz częściej myślę o dzidziusiu i coraz bardziej serduszko mi bije kiedy widzę mamusie z wózkiem. Mam fantastycznego mężczyznę który tak jak ja odczuwa coraz silniejszą potrzebę dzidzi. I w tym roku będziemy się starać. Właśnie odstawiłam tabletki i mam nadzieję że wszysko będzie dobrze. Pozdrawiam wszystkie uczestniczki rozmów planujące dzidziusie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meg_25
hej dziewczynym już dawno chciałam się do was dołączyć, też bardzo chciałabym mieć dzidziusia ale boję się bo raz już we wrzesniu poroniłam, a teraz albo jakaś infekcja się do mnie przyplącze albo inne choróbska i ciągle muszę tą decyzję odkładać ale jak skończe brać leki a to już za parę dni, to mamy z mężem spróbować,tylko ten strach że znowu poronię bardzo mnie paraliżuje ale staram się myśleś pozytywnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meg_25
ale też od kilku miesięcy biorę folik, dużo czytam nt. ciąży, staram się dobrze odżywiać, może w następnym cyklu się uda!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej witam radzie nie myślec o poronieniu, zapomnieć o wszystkim i niech sie dzieje wola nieba, im mniej mysli które przeszkadzają tym lepiej Gosiu ja mam do ciebei pytanko kiedys pisałaś o ziemi do kwiatków kupiłam ziemie przesadziłam i mam pełno muszek jaka kupic żeby tego cholerstwa nie było pełno w tej ziemi? a jeszcze sie pochwale, zakwitły mi ślicznie frezje ( posadziłam sobie cebulki frezji na oknie;) ) ale słicznie pachnie w domu buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madzia_28
HEJ HEJ HEJ pewnie już mnie nie pamiętacie ale to ja:) oj wiem wiem długo mnie nie było zaplątałam się w gąszczu obowiązków znowu zmieniam pracę więc moje podejście do planowania ciąży jest dość oschłe a jednocześnie fakt że już raz się przełamałam powoduje że jestem zła jak osa sprawa wygląda tak powolutku dbam o zdrowie- oj bardziej niż powolutku i czasem z mężem przestajemy uważać hihihi wiecie niby taka nieplanowana plaowana wpadka bo mąż sięboi że jak zaczniemy normalnie start od dziś próbujemy to nic nie wyjdzie hehe tylko co z moją karierą to niewiem wszędzie się pytają czy mam dzieci i czy zamierzam w przyszłości hihih gdyby oni wiedzieli:) ok. pojawięsię kiedyś obiecuję a teraz ściskam was dziewczynki jak najmocniej się da wszystkie i te ze "starej gwardii" i te przybyłe po moim zapętleniu całuski buziaczki i moc słoneczka no właśnie może byście coś zrobiły z tą pogodą ja chcemm ciepła i już u siebie naprawiam przeganiam chmurki i t d papapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie moje drogie:) Miło, że niektóre z was postanowiły się przyłączyć, a niektóre się przypomnieć:) Kosonko, na stronie \"Kwietnika\" jest forum z bardzo cennymi radami eksperta, pana Jurka Wożniaka.Zajrzyj tam to będziesz wiedziała czy te muszki to coś bardzo groznego czy nie.Ja aż takim ekspertem nie jestem niestety;) Magda wracaj tu prędko i znacznie częściej!!!🌻 Ja jestem dziś poddenerwwana bo dostałam @ i wszysto mnie wkurza!!! Pozdrawiam i miłego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iskierka nadziei.
Dziewczyny, w jaki sposób się przygotowujecie do ciąży? Witaminy? Sposób odżywiania? Odpoczynek? Pozdrawiam :) :) :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hkosona
hej witam wszysctkie Nowe i nie nowe dzieki Gosiu a co do przygotowywania do ciązy to robic wszystko co do tej pory nie przejmowac sie specjalnie, zażywać folik buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam ale piękny dzionek miłego dnia zyczę buziaki gorące przesyłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widam tym razem w szaty deszczowy dzień, za oknem panowie robotnicy kończą blok, juz ostatnie dni pracy chyba bo nawet okan myją ;), chodnik robią och może juz ne długo będzie cisza ale pewnie nie na długo bo od czerwca zaczynaja budowac kolejny blok. ide na kawke capocino, Gosiu może dołaczysz. Buzaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ELiTA
witam wszystkich. Mam pytanie czy do objawów ciąży można zaliczyć chudnięcie, brak apetytu, ból dolnej części kręgosłupa, senność i brak okresu od dwóch miesięcy? Właśnie dwa miesiące temu odstawiłam tabletki antykoncepcyjne które wcześnie brałam przez prawie 4 lata i no od tamtej pory nie miałam okresu.Czy może to być spowodowane włśnie odstawieniem tabletek czy raczej to objawy ciąży? Proszę o porady. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie mam pojęcia jakie sa objawy ciąży bo nigdy jej nie miałam, po odstwieniu tabletek powininna być miesiączka ale różnie organizm reaguje na odstawienie hormonów proponuje najpierw sobie zrobic test ciążowy ( kosztuje ok 10zł w aptece ) a jak wyjdzie negatywny to udac sie do lekarza jak pozytywney to też ;) buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie dziewczęta, dzis moja praca doktorska dostała sie w ręce recenzentów, trzymajcie kciuki zeby najpuxniej za miesiąc wróciłła do mnie z pozytywnymi recenzjami buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Szanowne Koleżanki!!!!!!!!!!!!!! Stało się coś wspaniałego!!! Widziałam moją Fasolkę. W poniedziałek zrobiłam test z krwi, bo spóźniła mi się @ o tydzień. W trakcie oczekiwania na wynik, pojawiło się krwawienie więc pomyślałam, że to tylko kolejny fałszywy alarm i chciałam zrezygnować z odebrania wyniku. Byłam pewna, że to spóźniona miesiączka. Mój mąż przekonał mnie jednak, że skoro zrobiłam badanie, to powinnam odebrać wynik. Ciąża. 5- ty tydzień. Powiedział mi lekarz, którego poprosiłam o konsultację. Widziałam maluszka na USG. Obecnie jestem na zwolnieniu lekarskim, biorę Luteinę i prowadzę oszczędny tryb życia. Tzn. muszę polegiwać i dużo spać. (ze względu na plamienie) Za 2 tygodnie kolejne USG- kontrolne czy fasolka rośnie. Buziaki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! ja też bym chciała zajść w ciążę jak najszybciej ponoć atmosfera urlopowego luzu sprzyja takim zamiarom :-)) człowiek sie odpręża i w ogóle Mam tylko malusi problemik - moj narzeczony chce poczekac z dzidziusiem az do ślubu poniewaz tak sobie to wymyslił ze tak powinno byc ale ślub dopiero w październiku!! o ludku!!jak ja to wytrzymam!!?? ale próbuje go namówic na wczesniejsze staranka hi hi moze mi sie uda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczęta!!! A gu gu GRATULACJE!!!!!!!!!!!!!!!!! Strasznie sie ciesze , że już zafasolkowałaś:):):):):) Zagladaj tu do nas czesto i pisz jak sie czujesz.Pozdrawiam cie serdecznie, wypoczywaj sporo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przesyłamy buziaki :* W zasadzie czuję się dobrze. Mam super wyostrzone powonienie - wiem co w danym momencie gotują sąsiedzi, albo co takiego skonsumował mój mąż w pracy. Czułam nawet na 12 piętrze zapach koszonej trawy na dworze. Biust mi boleśnie pęcznieje, ale widocznie tak musi być. Jak narazie ustąpiły mi inne dolegliwości. W sumie nie jest źle. Zajadam rano twarożek i wypijam 2 szklanki mleka dziennie. Qrczę, zdrowe odżywianie to niezłe wyzwanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! To pierwsze forum które zaciekawiło mnie aż tak bardzo żeby założyć swój nick:-) Rewelacja, też bym chciała porozmawiać bo bardzo chciałabym zajść w ciążę właśnie w wakacje 2005

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×