Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Morgaine

Co myślicie o gotyckich dziewczynach ?

Polecane posty

Gość Dlaczego tyle
Ale jest jedna wada tego stylu - ze wszystkie kobitki wygladaja tak samo. Bylam raz na koncercie mojego kochania i te wampirezy rzadkiem siedzace.... Moj kuzyn do nich: Kraaaa, Kraaaa ;) A mi bylo glupio, bo wygladalam, prawie tak samo, tyle ze nie mialam tapety i chyba jako jedyna mialam niefarbowane wlosy. Niestety, strasznie to wyglada, jak naturalna blondynka lat 15 walnie wlosy na niebieska czern i nalozy kilo makijazu... To jest anty-sexy. Wampireza moze przeciez byc blond, czy ruda, prawda? W ogole moje zyciowe marzenie, to skorzane spodnie, ale sa podobno niepraktyczne i strasznie mi zal zwierzakow...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
faktycznie wszechobecne czarne wlosy sa straszne.ogolnie nie lubie ich bo wygladaja jakos tak sztucznie.ja rozjasniam moj ciemny blond. a co do spodni skorzanych-swietne tylko trzeba byc super chudym. no i z praniem ciezko bo chemicznie tylko sory ale co pare dni szusowac do pralni by mi sie nie chcialo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rebel
No dobrze,ale tu chodzi o ogolną opinię na temat Gotek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja po ostatnim pobycie w Anglii stwierdzam, ze polskie gotki sa naprawde rewelacyjne - z tych angielskich pokladalismy sie ze smiechu (ja i moje dlugowlose, tez lubiace metal, Kochanie). :D te ich wielkie buciory z klamrami, cwiekami, grubasnymi podeszwami itd - przysiegam, ze najzwyklejsze glany przy tamtych potworkach wydaja sie byc kobiece :D ze nie wspomne juz calej reszcie image\'u....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale do polski to sie juz przedostaje, na koncertach coraz wiecej takich wyciagnietych z brytyjskich katalogow lolitek. w sumie podoba mi sie taka roznorodnosc, juz nie jest tak nudno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rebel
Hm,Anyżówko sądzę że chodzi Ci o kulturę industrial... Ok,czasem zdarza się że gotki są ''takie same'' ale to nalezy raczej do ogos kto kopiuje styl gotycki i gotki,starając się za wszelką cene ''wyglądac jak gotka/got'' nie czując przy tym klimatu muzyki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj, to prawda, ze niektore \'gotki\' to tandetne lolitki. Niektore wygladaja jak kurwiszony... Ale bywaja takie, ktore albo trzymaja sie \'klasyki\', albo potrafia stonowac. Jedna mialam kumpele, ktora miala swietny gust i robila rozne \'wariacje na temat\', a przy okazji nie przeginala i byla calkiem elegancka. W UK tandeta straszna, czasem tesknie za czasami, kiedy ludzie sami szyli ciuchy i wybijali cwiekami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bashika
Szczerze, dopiero tutaj zrozumiałam, na czym polega prawdziwy gotyk... do tej pory kojarzyłam go jedynie z konkretnym rodzajem muzyki, skórą, ewentualnie wyjątkowo ostrym makijażem w ciemnych barwach... niom, i długaśnymi kieckami ;P Plus jakieś mroczne dodatki w 'średniowiecznym' czy wiktoriańskim stylu... Hmmm...rzeczywistość jest dużo ciekawsza :) Te opisy, opowieści...wręcz emanują magią, tajemniczością... Czarodziejki muszą wyglądać wspaniale... Szkoda tylko, że w mojej małej mieścinie prędzej spotkam stado zebr niż prawdziwego, 'magicznego' gota -_-' Sama czuję się i wyglądam bardziej na punka, a i z tym dopiero zaczynam 'na poważnie'... Wcześniej byłam straszną pozerka :( No cóż...błędy młodości :P Cieszę się, że mogłam to przeczytać :) Takim gotom-zdecydowane tak :) Niech na ulicach będzie choć trochę więcej magii...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wydaje sie wam ze jestescie
takie sexy:D tylko moze powiecie mi dlaczego do tej pory zadna kobieta - gothka nie zostala uznana za sexowna ??? przez zadne pismo, tv czy nawet samych mezczyzn??? a poza tym szukacie tolerancji a same non stop najezdzacie na lysych gosci, panienki z disco itp moje drogie wiecej pokory juz wiem skad tylko jadu an Kafeterii skierowanego pzreciw panienka z fotka.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aaron
O gustach sie nie dyskutuje, o gustach sie rozmawia! Kazdy ma swoj poglad, i tyle ile jest tu wpisow tyle jest opini na ten temat. Oczywscie sa klasyczne gothki ale tez sa takie pozerki udajace gothki. Chca dokladnie tak samo wygladac nie majac pojecia o niczym. Ten styl trzeba czuc. Wiekszosc ludzi w tych klimatach nigdy nie najezdza na dresow i wypacykowane panienki, tylko jest na odwrot. Ja chodze ubrany tak samo jak w latach 80' czyli obsisle dzinsy albo gumki, biale adidasy za kostke, krotka koszulka i skora, a i tak wiele ludzi mnie krytykuje i obrzuca obelgami. Ja mam to gdzies i osoba nie powinna sie przejmowac opiniami innych. Wazne jak sie Wy w tym czuje. Wg mnie ten styl jest naprawde sexowny (zreszta zalezy od "wykonania"). Kazda jest ladna na swoj sposob. Sa ta bardzo delikatne i zarazem drapiezne kobiety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do wydaje wam się że jesteście - w naszym pięknym kraju za ideal uznawana jest spalona na solarium blond cizia (ale najechalam:classic_cool:)zaś inne kobiety traktuje się tak, jakby wogóle nie istnialy. Za to gdzie indziej i owszem są nawet pisma poświęcone modzie i urodzie ot, chociażby Gothic Beauty - chyba najbardziej znane wydawnictwo. Nie podobamy się facetom? He,he!Podobamy i to jak! Ale podobamy się prawdziwym mężczynom a nie gnojom którzy gwiżdżą za kobietami na ulicy albo obdarzają je \"komplementami\" w stylu \"suka\", \"foka\" czy \"świnia\" lub też innymi ciekawostkami zoologicznym. Poza tym nam trzeba zaimponować czymś innym niż telefonem komórkowym, portfelem czy samochodem z czego panowie na szczęście zdają sobie sprawę ;) Inna sprawa - nam nie zależy na tym aby blyszczeć na bilboardach, tak więc rozczaruję cię ale nie rozpaczam z tego powodu iż w telewizji non stop nie jest poruszana tematyka kultury gotyckiej a zwlaszcza tego, jakie cyrkonie przylepila sobie do paznokci wokalisktka jakiegoś zespolu. Pozostawiam takie podniety dla pustaków. Kultura elitarna jest tylko dla wybranych i w wybranych źródlach. Pseudo kulturkę masową pozostawiam tobie i tobie podobnym. ;) Także daruj sobie. Nasze poczucie wartości pozostalo niezachwiane :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość D***
Gothki są najlepsze na świecie! Ten styl ubierania się jest najciekawszy i makijarz. Daje dziewczynie bądź kobiecie tyleeeee tajemniczości! Wiem, bo... sama nią jestem:) Pozdro dla wszystkich fanów gotyku!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wielkie kolorowe bum
gdy czytam \"słucham gotyku, ubieram się jak goth\" to mnie sręca ze śmiechu. jasne, nie wstydźcie się tego, ale głosicie to tak jakbyście wszyscy byli nie wiadomo jak świetni i oryginalni. sęk w tym, że powielacie coś co miało miejsce kiedyś, dlatego oryginalności w waszych ubiorach dostrzec nie można. a kiedy czytam \"mam piękną białą cerę i przepiękne długie włosy, jestem szczupła i zgrabna\" to przychodzą mi na myśl, nie ludzie z pewnym intelektem, ale łomy. gotyk wykazuje się ubiorem dostojnym i rzeczywiście bardzo ładnym w swojej okazałości, ale ludzie, byli raczej skromni i nie wychylali się za bardzo z tym że są \"oh i ah\". śmieszy mnie chwalenie się jak to się wygląda, bo 50% z tego to zupełna nieprawda, ale jak to powiedział kiedyś nasz wspaniały poeta Julian Tuwim: \"Warszawskie bubki, żygolaki Z szajką wytwornych pind na kupę, Rębajły, franty, zabijaki, Całujcie mnie wszyscy w dupę.\" pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Estelle
Jestem na tak :) Nawet w bieli można wyglądać gotycko :) [btw. moja suknia ślubna była inspirowana gotykiem ;)] Jednocześnie nie jestem za ograniczaniem gotyku do czarnych kolorów i ciemnych charakteryzacji. Fakt, aby gotyk wyglądał dobrze na danej osobie, trzeba nad nim popracować i odnaleźć własny indywidualny nurt, zamiast powielać schematy w myśl zasady im bardziej na czarno tym bardziej gotycko. Jest w tym stylu wiele dostojności, wytworności i tajemnicy jak również kobiecości, którą umięjętnie każda gotycka dziewczyna powinna z siebie wydobyć. Wtedy nie będzie wyglądała śmiesznie lub co gorsza żałośnie. Przykłady? Poniżej... http://www.morley.kylos.pl/Galeria19/pages/Estelle%26Roza3.html http://www.morley.kylos.pl/Galeria2/pages/EstelleReD9.html Wszystkie z mojego życia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luci
Nie wszyscy goci tak się noszą. Jestem gotką nie mam czarnych włosów, wręcz przeciwnie jestem blondynką. Lubie czerń ale nie tylko noszę także fioletowe i czerwone koronkowe bluzki. W lecie ten styl jest poprostu lżejsz. Nie wszystkie gotki noszą też długie obrzerne spódnice ja np bardzo lubie jeansy. Pawda nosze glany ale także trampki.A to o czym wy tu mówicie to skrajny gotyk. Znam wielu gotów i gotek i nie są oni tacy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bathory
Co sądzę o gotyckich dziewczynach ? Dla mnie nie ma takich po prostu, bo gotyk to nie jest tylko styl ubierania i zachowania ale to w połączeniu z najważniejsza i główną sprawą czyli muzyką gotycką i black metalem. Żadko się spotyka dziewczynę, która łączy wszystkie te cehy a jeśli nawet to zwykle sa to jakieś brudne wywłoki. Gotki symbolizuje czysttość i piękno jeśli nie naturalne to chociaż wystarane. Co się tyczy zachowania gotek to nie można nic własciwie powiedzieć, może po za tym, że powinny to być dziewczyny namiętne i bardzo romantyczne. Najwazniejsze by całą dusza siedziały w muzyce gotyckiej i black metalowej, bo to przecież podstawa. Gotka winna być symbolem piękna, czystości oraz typowo mrocznego klimatu. Polska rzeczywistość przedstawia się jednak nie co inaczej i niestety jest wiele dziewczyn podających się za gotki a nie zasługujących na to miano. Znałem takie co wydawało im się, że jak się potną to zwróca na siebie uwage i będa całe zycie miały okaleczone ręce i ciągle będzie się za nimi wlókł śmiech i kpina. Znałem też jakies dziewczyny, które mówiły bądź uważały, że sa gotkami a tymczasem przedstawiały obraz nędzy i rozpaczy. Nie wiem może chodziło im własnie o to. Może uważały, że to takie mroczne będzie kiedy sie nie umyją i będa chodzic w jakiś podartych łachach, ale doskonale wszyscy widzą, że jest inaczej i potem śmieją się z takich panienek. Zabawne są też dzieciaki, które uważają się za wielkich gotów, bo słuchają np. jednego badziewnego zespołu pseudogotyckiego jak Cradle Of Filth, a o całej reszcie nigdy nawet nie słyszeli. Ilez razy spotkałem się z takimi zabawnymi dzieciakami, które jak się spytałem czy znają jakiś zespół odpowiadały mi, że tak chociaż doskonale widac było, że pierwszy raz o nim słyszą, wielcy goci. Ogólnie, rzecz biorac to prawdziwe czyste dziewczyny gotyckie to najlepsze dziewczyny ze wszystkich i nawet jeśli z natury nie sa jakoś wybitnie piękne to mają zawsze coś w sobie takiego co każe mi je lubić, szanować, podziwiać etc. A sam styl gotycki jest piękny i wręcz idealny, po prostu uwielbiam go i nawet mimo mojego już nie najmłodszego wieku to wątpię bym kiedykolwiek go chciał do końca orzucić :) Pozdrawiam wszystkich i zapraszam na http://krolestwo-ciemnosci.blog.onet.pl oraz na http://swiat-mroku.phorum.pl a także do klikania na: http://www.cyber-wars.com/?ref=104833

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cradle of filth, czy to ta grupa wypuscila cd w pudelku o ksztalcie trumny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
..tak czytam i czytam..a puzna jż godzina i oczka mi się kleją... ....ale tak ogulnie stwierdzam... ....ludzie, bądzcie sobą...byle innym nie szkodzić... ....gotyki są ok, a niekture nawet wery sexy... ..pozdro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bathory
Właśnie mamy 21 wiek i dlatego każdy się ubiera tak jak chce i nic innym do tego i dlatego równiez nie słuchamy disco z pola ;) Ja tam mimo iz już nie najmłodszy to i tak głany uwielbiam, bo sa wygodne i tylko w nich się naprawdę dobrze czuje, noszę długie włosy i nie obchodzi mnie czy kogoś to bawi czy denerwuje (w tym przypadku to mnie nawet cieszy), bo to sa moje włosy i nic komukolwiek po z mną do tego. Jak ktoś nie chce to nie musi mnie traktowac poważnie mi nie zalezy. Ja sie tylko śmieje z takich co ich to denerwuje, że jestem mężczyzną i noszę długie włosy, że ubieram się czasem na czarno :) Jak się komuś nie podoba to niech sie nie patrzy na mnie. Ja i tak znam ludzi, którzy traktują mnie poważnie i to wystarczy. Muzykę lubię przeróżna ale na ogól właśnie metal, bo w zasadzie to mnie naprawdę kręci ale to jest tylko moja sprawa. Nie staram sie wyglądać na pokaz, mój wygląd nie jest także wyrazem, żadnego buntu. Lubię czarny kolor a innym nic do tego. A tak po za tym to rozmawialiśmy o gotyckich dziewczynach i zawsze mnie one kręciły i uważam takze, że sa seksowne i wogle cudowne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bathory
możliwe, że to własnie Cradle Of Filth, bo tylko oni mają takie pomysły. Ja tam jednak jeśli już o gotyk chodzi to może nie znam się jakos specjalnie ale black metal to jest to co mnie kręci i tutaj polecam szczególnie Bathoryego, Burzuma, Immortala a z polskich to oczywiście Graveland i Arkonę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natasz126
Gotki-Hmmm Mają coś w sobie a w szczegulności kobiecoś i mam wile przyjaciół "metali"i każdy z nich twierdzi ,że gotki są sexy,kobiece i nie tylko"metale".Gotki są żadko spotykane i naprawde trzba dużo wysiłku,żeby ładnie wyglądać w tym stylu;),Ja niestety nie mam zbyt długich włosów i trochę dziwnie wygladam w tym stylu jednakże jest piękny,Bo co to jest ubrać zwykłe jensy i jakomś bluzke?I właśnie w gotkach widzimy "sztuke ubioru"!-Rzecz jasna,że gotki niekoniecznie są wiccankami,Ale naprawde są przeurocze Np.Emy Lee,Albo Tarja z Nightwish moje ideały i zorce no ewentualnie Sharoon z Within Temptation,Ubrania na "gota"sa dość mało spotykane-Niestety także mało mam ubrań w szafie w tym stylu!Ale mam nadzieję,że się to zmieni i nie bedzie trzeba tylko zamawiać przez neta.Te wszystkie wyzwiska mnie bawia dla gotek bo poprostu to zazdrość dziewcząt w stylu "barbie" tak samo jak zazdrosne brunetki wymyślają kawały o blądynkach coś w tym prawdy być może jest ale... POZDROWIENIA DLA GOTEK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piepieruśnik
gotyk z cyckami ? Czemu nie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli sa zgrabne i chodza w seksownych np. skórzanych ciuszkach to JESTEM ZA !!! P.S. a nawet jak sa brzydkie - to przynajmniej normalnej muzyki słuchają ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość death/iive
jak najbardziej uzanie dla nich...sama ide w tym kierunku...ale kur...gdzie sa jakies fajne sklepy...pomocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość death/live
jak najbardziej uzanie dla nich...sama ide w tym kierunku...ale kur...gdzie sa jakies fajne sklepy...pomocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Silencee
Styl gotycki może być piękny, ale musi być w 100% dopracowany. Idealny makijaż, idealnie dobrane stroje. Mi osobiście bardzo się podoba, choć nie ubieram się tak na codzień, jednak często zakładam ubrania w tym stylu na imprezy. Nigdy jednak nie będę wyglądała jak typowy goth. Mam długie, proste blond włosy i wampirzy make-up odpada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×