Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Morgaine

Co myślicie o gotyckich dziewczynach ?

Polecane posty

Gość Bruno Curtis
Old Punks Never Die!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pogromca Moorlandów
Moorland bandyto! Ile razy dziennie robisz kupę, zwyrodnialcu jeden?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W górę zacni ludzie! Up! Up! Up!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No co jest?! Do boju KAFETERIOOOOOOOO!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to hop
w górę temate!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kilka takich gotek x lat temu paru fagasów zwabilo do starej kaplicy...potem miały ubaw po którym wylądowały na pogotowiu . Już nie słuchają metalu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ruddaa
A czy Noxi to gotycka dziewczyna skoro kreują ją na królową kafeteri?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fanełe Rhovanion
Noxi-sroxi. Rhovanion k***a! :classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to hop
i w górę serca!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Noxelia rulez

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moorland mógłbyś powiedzieć co jest tym odgrzewanym kotletem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aha, bo ja myślałem, że o to zdjęcie z tinypic ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tego nawet nie kliknęłam, ale domyślam się, że zawiera penisa, ludzkie odchody albo jedno i drugie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zawiera rękę gotyckiej laski, masturbującą czyjegoś penisa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rhovanion, chciałabyś tak robić jak ta gotycka laska ze zdjęcia z 9.02.14 z godziny 13:11? :classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Inkh
Nie chciało mi sie całości czytać, ze wzgledu na ilość odpowiedzi. Odpowiadam więc na pytanie, które i mnie dotyczy, ponieważ gotką jestem od dziecka. Od najmłodszych lat przejawiałam upodobania do smętaśnej muzyki, pięknej muzyki ,pociagały mnie opowieści grozy o wampirach. Wiec już się taka urodziłam. Przez całe życie miałam styczność z fanami tego typu muzyki. Niektórzy muzyke gotycka zle utożsamiają, przyrównujac ja do metalu- że metal i gotyk to to samo, zawsze uśmiechałam się pod nosem, myśląc że kiedyś zrozumiesz co to muzyka gotycka.Dla mnie najzabawniejsze jest , że gotyk postrzegany jest przez większość nastolatek tylko z szafą i ciuchami. A przecież gotyk to nie ciuchy, nie mhroczny make-up jak inne dziewojki piszą, tylko subkultura głoszące pewną ideologie życia, którą goci uznają oraz muzykę, chociaż muzyka odbiegła znacząco od ram tych zapoczątkowanych w latach 80 to i tak jest lubiana przez nas, zresztą całe te dopasowywanie muzyczne czy coś jest gotyckie czy nie spowodowało powstanie muzyki D.I. które to łaczy muzyke dark ambient, metal symfoniczny przez te znane przez wszystkich np. darkwave czy rock gotycki, wg. mnie powoduje to mniejsze spory pomiędzy gotami, którzy nie uznaja np. metalu gotyckiego który znaczaco odbiega od tej muzyki z lat 80. Chociaż ja słucham różnej muzyki , ale to nigdy nie spowodowało żebym zapomniała kim jestem i co mam w serduszku. Wracając do pytania, to goci zarówno kobiety jak i męzczyzni to ludzie o wrazliwym serduchu, uprzejmi, tolerancyjni, melancholicy którzy często zagłebiają sie w tematy które są obce innym. Cały strój w który jesteśmy odziani to tylko taka otoczka do wszystkiego podkreślający nasz bunt i przynależność do danej subkultury. ( Sa jednak wyjątki) A co wykształcenia, ja z zawodu jestem prawie chemikiem, kończe uniwerek,wiekszośc znajomych gotów też pokończyła studia lub jest w ich trakcie. Wiekszość z nich przestała ubierać się emitując swoją przynależnosć do tej subkultury, ponieważ pracuja lub z innych powodów, ale zawsze mając w serduchach miłość do tej muzyki. I tak podsumowując całość mojej wypowiedzi, gotem nie staje sie bo sie chce, gotem zostaje sie mimo swojej woli ,nie na siłe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anatoliaK
Dziewczyny w gotyckim stylu są wyjątkowe - ubierają się na czarno, noszą unikalne stroje, farbują włosy i robią szalone makijaże. Z pewnością zwrócą twoją uwagę, a może nawet na chwilę przeniosą cię do swojego mrocznego świata. Mnie się bardzo podobają. Na darkplanet.pl mozna sporo fot zobaczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co myślę o gotyckich dziewczynach? Gotkami najczęściej zostają puste laski, którym się wydaje, że są Paniami Świata. Wkurza mnie to niesamowicie, że uważają się za bardziej uczuciowe, kobiece, seksowne (od kiedy laska wyglądająca, jakby wracała z własnego pogrzebu, jest seksowna?) i inteligentniejsze od innych. Większość gotek nawet nie zna klasyki muzyki gotyckiej, chociaż takie zespoły jak Sisters Of Mercy, The Cure, Siouxsie And The Banshees, były nawet na listach przebojów, a jeśli nawet znają, to i tak nie kupują płyt, tylko ściągają mp3. Gotyckość gotek, ogranicza się tylko do drogich ciuchów i nic więcej. Zwykłe gadżeciary z pustostanem czaszkowym, podobnie jak dzieci RockMetalShopu.:o🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z rockmetalshop masz racje :P Czasem kupuja tam cos dla szpanu a;e drogo maja lachy gotyckie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2:16 - Z tym, że ja nienawidzę gotów i gotek jako ogółu, bo to nic innego, jak subkultura gadżetowców.:o Zresztą gdzie byli goci za komuny, gdy ówczesne główne subkultury walczyły z milicją, zomolami i komunizmem? Bali się, że dostaną wp********od metalowców, punków i skinheadów za trzymanie z depeszami, a od ostatnich także za lewackie poglądy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inkh
"Gotkami najczęściej zostają puste laski, którym się wydaje, że są Paniami Świata.Wkurza mnie to niesamowicie, że uważają się za bardziej uczuciowe, kobiece, seksowne (od kiedy laska wyglądająca, jakby wracała z własnego pogrzebu, jest seksowna?) i inteligentniejsze od innych. Większość gotek nawet nie zna klasyki muzyki gotyckiej, chociaż takie zespoły jak Sisters Of Mercy, The Cure, Siouxsie And The Banshees, były nawet na listach przebojów, a jeśli nawet znają, to i tak nie kupują płyt, tylko ściągają mp3. Gotyckość gotek, ogranicza się tylko do drogich ciuchów i nic więcej. Zwykłe gadżeciary z pustostanem czaszkowym, podobnie jak dzieci RockMetalShopu." Co ma ubiór do inteligencji jakiejkolwiek osoby? Tak jak stwierdzając fakt ze dresy to kibole i leją się , aby się dowartościować i pokazać jacy sa z***biści, a dziewczyny w miniówkach to kur*y które pieprz*ą się za kasę" -> Stereotypy, wszędzie stereotypy, ludzie ogarnijcie się!. Poza tym trochę szacunku dla innych ludzi, to że siebie nie szanujesz to nie musisz i mieszać z błotem innych ludzi! To ,że nie którzy nie znają klasyki i uważają się za gotów, chociaż nimi w rzeczywistości nie są, nikt nie poradzi na to , że ktoś usilnie chce być punkiem, skinem, metalem, czy kimkolwiek innym. Na świecie roi się od kindergotów oraz innych podobnych. Poza tym skąd wiesz, że nie kupują płyt, a ty masz wszystkie albumy zespołów które aktualnie słuchasz i nic zapewne z piractwem nie masz do czynienia?- NIE WIERZE CI! "Gotyckość gotek, ogranicza się tylko do drogich ciuchów i nic więcej".To że amerykanie rozpoczęli kreowanie mody gotyckiej, oraz to że większość nastolatków chce wyróżnić się z tłumu, więc wybierają subkulture gotycką bo to dla nich jest to mroczne i fajne to nie moja wina oraz wina innych, czasu sie nie cofnie. Są jednak fani tej muzyki , bo tu o muzykę chodzi, nie o ciuchy, którzy kochają muzyke nowej fali, post punku, inni słuchają techno, reggae- trzeba być tolerancyjnym chociaż odrobinkę. Co do wyznaczanych wartości ideologi ,tamtego czasu zgadzam się, nigdy nie bedziemy prawdziwymi gotami, bo nie potrafimy uzmysłowić sobie tego co przezywali ludzie z tamtego okresu czasu, nie mamy jedzenia na kartki, jestesmy wolnymi ludzmi, tak jak i nie ma prawdziwych punków którzy walczyli głosząc swoje hasła " anarchia" ,"pod prąd", nie ma na ulicy milicji z pałkami, chociaż nasz rząd jest do bani , to uszanujmy drugiego obywatela, a jak Ci sie nie podoba to nie patrzcie na nas i nas olewajcie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Co ma ubiór do inteligencji jakiejkolwiek osoby?" Sam ubiór nic, ale ja znałem masę gotyckich pustaków i do tego wszystkie powyżej trzydziestki i tylko jedną w miarę inteligentną, więc trudno, bym miał o nich dobre zdanie. Poza tym, możesz masz jakiś dziwny tok rozumowania, bo niby czemu miałbym nie mieć do siebie szacunku?:D Bo Ty sobie tak ubzdurałaś?:D Nie bądź śmieszna.:D A tak w ogóle, to goci i gotki też często obrażają innych ludzi, ale tego jakoś nie widzisz, albo nie chcesz widzieć hipokrytko. "To że amerykanie rozpoczęli kreowanie mody gotyckiej, oraz to że większość nastolatków chce wyróżnić się z tłumu, więc wybierają subkulture gotycką bo to dla nich jest to mroczne i fajne to nie moja wina oraz wina innych, czasu sie nie cofnie." Wiesz, zawsze można było radykalnie tępić pozerstwo, jak to miało miejsce w kręgach metalowych, ale jak słusznie zauważyłaś, czasu się nie cofnie. "Są jednak fani tej muzyki , bo tu o muzykę chodzi, nie o ciuchy, którzy kochają muzyke nowej fali, post punku" No i dobrze, tylko czemu wśród tych ludzi, kolekcjonerzy zbierający pierwsze wydania, bądź stare nieremasterowane wydania CD, stanowią znikomy odsetek? "Poza tym skąd wiesz, że nie kupują płyt(...)" Pokolenie urodzone w latach 90-tych (dla jasności nie tylko z kręgów gotyckich, ale to o nich przecież jest mowa), najczęściej chwali się ściągniętymi mp3, jednocześnie mówiąc, że szkoda im 50 zł na płytę, ale na ciuszki za 500-1000 i więcej zł im nie szkoda.:o "a ty masz wszystkie albumy zespołów które aktualnie słuchasz i nic zapewne z piractwem nie masz do czynienia?" Mam sporo pirackich kaset z końca lat 80-tych i początku 90-tych (z przewagą początku 90-tych), ale wówczas oryginały były trudno dostępne. Swoją droga, piratki były do 1994 roku legalne, ale mniejsza z tym.;) "trzeba być tolerancyjnym chociaż odrobinkę." Jak to powiedział Gilbert Keith Chesterton, "tolerancja jest cnotą ludzi bez przekonań". Owszem, szanuję ludzi słuchających innej muzyki, ale nie zamierzam w imię politycznej poprawności tolerować rzeczy i zachowań, których nie toleruję. Czy zmieszałem kogoś z błotem? Nie sądzę. Co do gotów i gotek w Polsce, to widoczni stali się dopiero pod koniec lat 90-tych. Wcześniej nie rzucali się tak w oczy i nawet jak na Jarocinie grały zespoły post-punkowe i zimnofalowe, nie było ich wśród publiki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inkh
Dużo nie będe pisać, bo zaraz ktoś mi się odpyskuje. Więc podsumowujac post "kolegi", który ubolewa nad głupotą dziewczyn, które poznał, to chyba miał pecha ,że musiał, czy raczej chciał wdawać się w dyskusję z takimi osobami.Poznawałam dużo osób z tej subkultury i przyznam się , że pojawiają sie przypadki opisane w powyższym poście,czyli kobitki które rozumkiem nie grzeszą, ale są też takie osoby, które chętnie pogadają, napiją się piwa i trzymają znajomości na długie lata. Najwyrazniej masz pecha co do ludzi, jakich spotykasz na swojej drodzę, zreszta nie bede się mieszać w twoje relacje z innymi ludzmi , bo nie jestem twoim psychologiem ani nikim bliskim dla Ciebie. W jakiś sposób mnie obrazasz, chociaż mnie nie znasz, ale zaraz temu zaprzeczysz nazywajac mnie od idiotek i podobnych takich, szkoda moich słów " tępić pozerstwo, jak to miało miejsce w kręgach metalowych" no ciekawe.... od kiedy metale tępią pozerstwo, wytłumacz mi to! Co chwile na drodze spotykam metala , którego NIGDY w życiu nawet na żadnym koncercie metalowym nie widziałam, a jak pytam się czego słucha to mi wiązanke taką sypie , ze szkoda gadać- wielki metal...... "Pokolenie urodzone w latach 90-tych (dla jasności nie tylko z kręgów gotyckich, ale to o nich przecież jest mowa), najczęściej chwali się ściągniętymi mp3, jednocześnie mówiąc, że szkoda im 50 zł na płytę, ale na ciuszki za 500-1000 i więcej zł im nie szkoda" Jak dobrze pamietasz kiedyś nie było takiego dostepu do internetu jaki jest dzisiaj, do muzyki , do filmów. Sama pamiętam jakie wielkie wydarzenie było jak dostawałam kasetę, którą odtwarzałam w walkmanie, ale to było kiedyś , czasy się zmieniły, wiec ja sie nie dziwie że skoro wszyscy mają możliwość ściągania muzyki , to korzystają z tego chociaż jest to nie legalne.Ja zamiast płyt wole iść na koncert tego zespołu ( jak oczywiście mnie stać i mam czas) i posłuchać muzyki na żywo, nie należe do kolekcjonerów . Zresztą nie wiem jak u ciebie, ale u mnie przyjęło się wymienianie kaset, jeżeli komuś sie znudziły na coś innego, wg. mnie jest to mniejsze zło. "Co do gotów i gotek w Polsce, to widoczni stali się dopiero pod koniec lat 90-tych. Wcześniej nie rzucali się tak w oczy i nawet jak na Jarocinie grały zespoły post-punkowe i zimnofalowe, nie było ich wśród publiki." No i co z tego, jak mi wiadomo, ubiór gotów w tamtych czasach znacząco odbiegał od tych w dzisiejszych czasach, bardziej wzorowali sie na punkach, niż na długaśnych kieckach z koronki , gorsetach i innych koronkowych ciuszkach. Wygląd gotów w tamtych czasach był znacząco inny. Tak jak punki teraz i kiedyś, np. woodstock , powiedz mi gdzie ci prawdziwi punkowcy z woodstocku z lat 90, a metale ,gdzie ich katany????? Teraz "prawdziwy" metal chodzi ubrany na czarno , no powiedz mi gdzie oni wszyscy są????? Więc przestańmy porównywać czasy , które nie wrócą NIGDY!!! Było mineło, jest terazniejszość!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×