Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Morgaine

Co myślicie o gotyckich dziewczynach ?

Polecane posty

Gość gotki żywią się kałem
jw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sądzę że...
...gotki to zwykłe kurwy, które oddają się za nową koronkową suknię. :o Takie "kobiety" nie są warte niczyjej uwagi! :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wielkim błędem jest wyrażanie się kawałkiem materiałów na ciele gdy to całkiem nie pokazuje nas .Nie nazywajcie sie drogie dziewczęta gotkami jeśli nie potraficie być wrażliwe ,romantyczne ,subtelnie umalowane i przy tym mrocznie naturalne ,obwiane tajemnicą,seksowne ,oryginalne ,czarujące bo jeśli nie jesteście takie to nic nie da wam ciemny włos na głowie i gorset bo liczy sie dusza i serce .Teraz komentuje wypowiedzi nie główne pytanie odnoszące sie do stylu (nie mogłam sie powstrzymać choć to tak stary temat ) .Zawsze byłam smutnym dzieckiem nikt nie wiedział dlaczego nawet ja ,mentorem był Elvis(i jest) nie znałam gotyku gdy byłam mała.Słucham zarówno rock and rolla,metalu jak i gotyku ,głównie połączenia goth n roll ,pisze poezje ,opowiadania dlatego,że nie lubie mówić zbyt wiele (nie jestem nie mową ) częściej pisze to co mnie boli ,mam to po babci więc to nie syndrom gotki ,a rodzinne pociągi do tworzenia( rzeźbienia,malowania,pisania i muzyki ) ubieram sie często w fiolet,burgund i łącze czerń ,nie ubieram długich spódnic .Moim naturalnym kolorem włosów jest jasny blond obecnie mam farbowane /karmel i oczy piwne wpadające w świetle pod zieleń ,nie maluje sie ostro lubie używać tuszu i korektora wpadającego pod moją jasną karnacje (nie białą ) lekki makijaż ,glany są ciężkie preferuje martensy przez lato czarne japonki skórkowe ze srebnymi ozdobami czy też trampki.nie wyglądam kiczowato .Prawdziwe gotki są urocze i tajemnicze ,bywa często ,że nieszczęśliwe bo nie mamy kogoś kto zrozumie nasze poglądy odmienne od społeczeństwa .Gardze pozerami .Nie znam żadnego gota (mężczyzne) szukam przyjaciela z którym mogłabym wymienić sie zdaniami na różne tematy :) sealiespain@gmail.com dogadam sie z mężczyzną .Pozdrawiam ciepło i posyłam mroczne uściski gotką i gotą (+oraz niektórym metalą) Jesteśmy rodziną :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Thrash 'Till Death ,oł cóż za nienawiść szkoda,że poznałeś pozerke ,a nie mnie bo mam pojęcie o zespołach ,które wymieniłeś .Tak naprawdę goci są niespotykani (ci prawdziwi) bo ubierają sie różnie nie tylko typowo dlatego trudno ich znaleźć.Nie tylko ubiór sie liczy ;muzyka ,poglądy na świat ,zachowanie ,charakter ,styl bycia . Choćbym ubrała sie tak kolorowo jak nigdy zawsze w trakcie rozmowy wyłapią że jestem z natury gotką bo mam takie wnętrze nie koniecznie ubiór choć bywa :) Mój chłopak jest metalem i twierdzi,że jestem mroczna,ale i tak swoim gustem muzycznym bywam i metalówą punkówą jak i wieloma innymi ,a ja twierdze ,że jestem tylko człowiekiem o nie ograniczonym do jednego gatunku guście:3 ludzie..... Czy musimy trwać w subkulturach? Fajnie mieć więcej wcieleń ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ufaszon :) można próbować prawda? Trudno gdzie kol wiek znaleźć .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Thrash 'Till Death .Zdajesz sobie sprawe ,że to co wymieniłeś podchodzi pod punk ? Np Grave45 . Sister of Mercy gotyckie jak najbardziej ,ale wiesz jest różnica ...to gotycki ...ROCK Może woli coś ...ktoś.... typowego dla gotek gdzie skrzypce gorsety i liryczne śpiewy ,nie zastanawiało cię to,że jest tyle odłamów? Goci lubujący gotycki metal,rock ,punk i inne tego typu ,bo to nie typowo gotyckie zespoły to co wymieniłeś to może i klasyki twoim zdaniem ,ale nie typowe pieśni jakie słuchają GOCI ! Wymądzający się wszystko wiedzący jak ja was kocham ,one cię tak samo lubią jak ty je ;) nie miej jednak takich nadzieji ,że poznasz prawdziwą gotke ukrywamy się daleko od takich ludzi wrednych ,wiesz o kim mówię ;) Ciesze się,że chociaż znasz takie dobre zespoły ,docenią je ludzie którzy nie są całkowitymi gotami ;> Mój facet jest metalem ciekawe czy by ci obił morde za takie słowa o gotach bo prawdziwi metale wiedzą,że tyle to nas nie różni i powinniśmy sie akceptować bo śmieją sie i z metali jak i z gotów :/ słucham tak różnej muzy i tak różnie sie ubieram ,że poznasz mnie jako metalówe ,a pożegnasz kochany jako gotke . Nie pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Thrash Till Death
@Elenore: "Bo się śmieją". Jakież to straszne.:(:P Śmieją się przez takie pizdy w glanach, które nie potrafią się obronić. Dawniej gdy metalowcy chodzili w białych adidasach za kostkę, niebieskich jeansach i katanach narzuconych na ramoneski, często brali udział w zadymach, które dość często się zdarzały. W tamtych czasach jak ktoś zadzierał z metalowcami, zazwyczaj marnie kończył. Metalowcom opinię popsuła banda pseudointelektualnych cip w glanach (czytaj kindermetale), oraz współcześni goci (tj. Ci których nazwałem spedalonymi gotami), którzy są niestety utożsamiani z Metalem, choć nic wspólnego z nim nie mają. Mówisz, że "prawdziwi metale wiedzą,że tyle to nas nie różni". Chyba chodzący cały rok w glanach kindermetale, bo wielu starych metalowców, jest do gotów nastawionych wrogo. Owszem, są ludzie nastawieni neutralnie, no ale to są wyjątki potwierdzające regułę. Zresztą nikt nie zabroni nikomu kogoś nie lubić, bądź lubić. Nasze środowiska, to dwie różne bajki. A dlaczego tak uważam? Ano dlatego, że wyznajemy inne zasady, mamy inny styl bycia i absolutnie nic pokrewnego między naszymi środowiskami nie ma. Co do samych gotek, to po prostu nie zamierzam poznawać ani prawdziwych, ani nieprawdziwych, bo nie kręcą mnie mroczne panny.;) Po prostu wolę metalówki (te prawdziwe, a nie te biegające cały rok w glanach i tylko na czarno), zwykłe kobiety, bądź panny z kręgów Rockabilly. piszesz też, jakobym Cię poznał jako metalówkę. Nie wiem czy wiesz, ale metalówki ubierają się zupełnie inaczej niż powszechnie się o tym myśli. Typowym ubiorem metalówek są legginsy w panterkę (lub czarne), biała lub czarna spódniczka, białe adidasy za kostkę, lub zwykłe buty na obcasie, szpilki, botki czy damskie kozaczki, bądź kowbojki (też damskie), no i oczywiście jakaś jasna katanka jeansowa. Zarówno legginsy, jak i spódniczka, mogą być przepasane pasem z nabojami 5,5645 mm do amerykańskiego karabinu automatycznego M16 (pas z nabojami 7,62x51 mm do amerykańskiego karabinu maszynowego M60 lepiej wygląda, ale jako pasjonat militariów nie polecam, bo chociaż amunicja szkolna nie posiada ładunku miotającego, ani spłonki, to ze względu na ostre krawędzie, można sobie nią zrobić krzywdę), lub ćwiekowanym. Co do muzyki, to 45 Grave owszem zalicza się do Horror Punka, ale także do Deathrocka, a Deathrock, to amerykańska odmiana Rocka gotyckiego z bardziej uwydatnionymi wpływami punkowymi. Zresztą muzyka gotycka wywodzi się właśnie od Punka, a konkretnie od Post-Punka. Tak, wiem, że Siouxsie & The Banshees na samym początku zaliczali się do Punka 77, ale od 1980 ro już był Rock gotycki i zimna fala. Joy Division to Post-Punk, jednak ten zespół miał ogromny wpływ na Rocka gotyckiego. Piszesz o swoim smutku, jako o czymś naturalnym. Po co się smucić? Życie jest zbyt krótkie na smutki. A tak w ogóle, to po rozmowie z dwiema gotkami w temacie "Cała prawda o gotkach", założonym przez jakiegoś prowokatora, mój pogląd na gotki, nieco się zmienił, tym bardziej, że jednej z nich nie da się nie lubić, a i z drugą fajnie się pisało.:) I to by było na tyle w tym temacie. PS. Życzę miłego wieczoru i skoro Ty nie pozdrawiasz, to ja też nie pozdrawiam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
;) pełny buntu ,myślisz ,że chodzę w glanach ? ja takowych nie posiadam .Szkoda mi było by się kłócić bo chyba uważasz się za kogoś lepszego ( a może jesteś ) ,a samo wywyższanie się i nienawiść z twojej strony była by błędem ,nie jestem po mimo tego co piszesz kimś kogo można nazwać pozerem ,może nawet nie spojrzałbyś nigdy na taką osobę jak ja bo uznał za zwykłą dziewczynę może za elegancką kobietę może za metalówę,a może innego dnia za zwykłego gotyckiego śmiecia . Nie udaje smutnej zapłakanej mrocznej panny ,od dziecka jestem lekko zachwiana bywam dosyć przewrażliwioną i smutną próbuje to naprawiać ,ale tak jestem Ubieram się różnię ,nie ograniczam się i broń Boże nie chodzę w długaśnych szatach . hahaha wiem jak ubiera się metalówa ,bo tak się i ubieram . Rockabilly jak i muzyka i styl ubioru mi odpowiadają . Wychowałam się na rock and rollu i jakoś mroczną panną aż tak nie jestem po prostu mam taki częsty sposób bycia . Ok . Dziękuje za nie pozdrowienie moja radość jest niezmiernie wielka nie oczekuje od ciebie ,że polubisz gotki to twoja sprawa nie moja ,ja nic do nikogo nie mam dopóki mnie nie obrazi . Dla mnie subkultury są głupotą dlatego często mówię ,że byłam gotką ,a teraz jestem sobą i tyle w temacie . Wiesz jakoś znam metali i są bardzo tolerancyjni i usłyszeć od nich obelgę o gotyckich dziewczynach to nigdy może o męskich odpowiednikach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem kochany jak wygląda kobieta metal i naprawdę nie miej się za takiego co wszystkie rozumy pozjadał :> ;) Może jeszcze wytłumacz mi jak wygląda punk bo pewnie też tego nie wiem ,oczywiście ja jestem głupią nastolatką nie znającą życia ,a ty dorosłym,który mnie poucza Nie miej jednak o wszystkich jednakowego zdania .Wcale** nie ubierałam nigdy panterki ,nie tapirowałam włosów ,nie nosiłam koturn i jeansowych bluzek niczym kobiety z lat 80'siątych ,tia wcale ja tylko mam czerń w szafie ,oczywiście :D nigdy nie nosiłam sukienek pin -up z lat 50 nigdy tych kolorowych hipisowskich koszulek ! aaa kolory to mnie pożera :D nie jestem tym co pisze,nie jestem pozerką -kimś kto lata w czarnej kiecce gdy 40 stopni Chyba rozumiesz,że istnieją ludzie ,którzy lubią wiele gatunków muzyki i różne style tak więc już wiesz ,że nie jestem jedynie gotką ,taki mam po prostu byt i poglądy ,a reszta jest przeróżna .Wypowiadałam się tu bo wkurzyło minie to,że gotki to zdaniem wielu czarno włosa wytapetowana mąką zapłakana pannica śpiąca na cmentarzu śpiewająca o śmierci i biegająca po lasach ubrana swoje MHROCZNE sukieneczki i ciężkie glany to takie błędne...to takie głupie...ja tak nie wyglądałam nigdy choć za gotkę się miałam ,ostatnio po przemyśleniach już za takową się nie uważam bo wolę mówić ,że tak kręci mnie gotyk ,ale nie tylko ,a nie zamykać się w jednym,choć tego nie robiłam .Rozumiem ,że są ludzie pozerzy ,ale nie wszyscy na tym świecie są jednymi wielkimi kopiami ,stadami posłusznych baranków podążających za resztą . Może pracuje w zakładzie pogrzebowym co nie znaczy ,że piję jak reszta w nim pracująca by lepiej się poczuć ;> tak samo to pisze,że jestem gotką nie znaczy,że tą która pokazuje wszystkim w upale jaka to ona jest true mroczną . W zasadzie dziecinne pisanie moje oj ja pokarana :D wybacz jeśli cię wcześniej uraziłam . Pozdrawiam tym razem ciepło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój facet nie nosi glanów i mnie kochał nawet gdy byłam gotką chociaż jest metalem ;) ma 25 lat i kindermetalm nie jest,ubiera jeansy normalne koszulki trampki ,addidasy goci mu nieprzeszkadzają chyba,że mnie podrywają to już tak ,nie wypowiadaj sie za innych metali bo jeśli ty gotek nie lubisz to ty,a nie wszyscy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój facet nie nosi glanów i mnie kochał nawet gdy byłam gotką chociaż jest metalem ;) ma 25 lat i kindermetalm nie jest,ubiera jeansy normalne koszulki trampki ,addidasy goci mu nieprzeszkadzają chyba,że mnie podrywają to już tak ,nie wypowiadaj sie za innych metali bo jeśli ty gotek nie lubisz to ty,a nie wszyscy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój facet nie nosi glanów i mnie kochał nawet gdy byłam gotką chociaż jest metalem ;) ma 25 lat i kindermetalm nie jest,ubiera jeansy normalne koszulki trampki ,addidasy goci mu nieprzeszkadzają chyba,że mnie podrywają to już tak ,nie wypowiadaj sie za innych metali bo jeśli ty gotek nie lubisz to ty,a nie wszyscy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Thrash Till Death
A skąd wiesz, że aby na pewno nim jest? Bo Tobie powiedział, albo jemu się tak wydaje? A wie chociaż co to undergroud, co to są ziny i czy miał chociażby w rękach kasetę z kserowaną wkładką? Jeżeli nie, to NIE JEST żadnym metalowcem! Co do nie lubienia gotek, to nigdzie nie napisałem, że wszyscy nie lubią, więc dziewczynko czytaj ze zrozumieniem. Wbrew temu co myślisz, większość metalowców nie lubi gotek, a to, że są tacy, którzy lubią, bądź wielbią, o niczym nie świadczy. Sam znam gościa chodzącego w adidaskach (co prawda zwyczajnych, ale białe za kostkę zamierza sobie kupić;) ), niebieskich jeansach i katanie narzuconej na ramoneskę, który marzy o klasycznej gotce i nawet klasyczne gotki nazywa "prawdziwymi księżniczkami z bajki", co mnie po prostu śmieszy.:D Z kolei gotów nienawidzą nawet Ci, którzy lubią gotki, jeśli tak chcesz to wiedzieć. Po prostu zapewne jesteś jeszcze młodziutka i mało wiesz o życiu. Mój dobry kolega po 40stce, powiedział, że jakby Jego córka była gotką, to by Ją wydziedziczył. Z tego co mi wiadomo, to Jego córki koleżanka jest gotką. Tak w ogóle to wbrew temu co piszesz, metalowcy NIE SĄ i NIE MAJĄ BYĆ tolerancyjni, a to że nie obrażają gotek, nie oznacza, że je muszą od razu lubić. Może pomyliłaś metalowców z jakimiś neohipisowskimi ciotami, którzy myślą, że są metalowcami, choć nimi nie są. Dla mnie gotki w większości przypadków, są po prostu tandetne, kiczowate i nijakie, a cyberki, to już kompletne dno. Gotki jak założą latem glany, kabaretki, jakąś spódniczkę, top, obrożę i wymalują się czarną szminką, wówczas myślą, że są seksowne, choć prawda jest taka, że wyglądają jak idź stąd i nie wracaj. A jeszcze te obrzydliwe kiczowate buty na platformie. Wiocha i tyle. Większość nie wie, jak wygląda metalówka, a to, ze Ty wiesz, to dobrze. Po prostu myślałem, że nie wiesz.;) Dla jasności, nie uważam się za wszechwiedzącego, bo nim nie jestem, a to, ze mnie tak odbierasz, to już Twoja sprawa.;) Nie, nie uraziłaś mnie, tylko już w pierwszym poście chciałem zaznaczyć, że nie każdy metalowiec lubi gotki, jak to większość z nich myśli. Zresztą znałem kiedyś wiele gotyckich lasek w wieku od 25 do 45 i każda miała coś z głową, dlatego nie mam zamiaru żadnej poznawać. Nie twierdzę, że każda jedna taka jest, czy też większość, bo mogłem mieć po prostu pecha i źle trafić, ale i tak nie zamierzam ich więcej poznawać.;) A tak w ogóle: Zwykłe kobiety > gotki na zakończenie dodam, że tym razem to Ja mam nadzieję, że Cie niczym nie uraziłem. Również pozdrawiam Cię serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nebelhexe;)
Eleonore -ciekawie piszesz :) Przy okazji zapraszam na www.darkplanet.pl i ciekawego blooga (nie mojego) trumieniec.bloog.onet.pl Muzycznie ja też w tych klimatach styl ubioru w całkiem innym kierunku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dawaj, może się uda
ludzie, wioche robicie totalną tymi waszymi chorymi strojami, pojebusy gotyckie i tyle. Aha i jeszcze jedno sławne powiedzenie "gotki jebiotki" sprawdziło się na przykładzie znajomej, więc to prawda że wy to szmaty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cała prawda o gotkach
Myślicie, że gotki są takie miłe, bo wyglądają uroczo? Nic bardziej mylnego! Otóż gotki zwabiają do siebie, bądź porywają małe dzieci, następnie zamykają w nadzianych ostrymi przedmiotami beczkach i toczą z nich krew, a następnie ją piją, bądź kąpią się w niej, tak, jak to robiła ich idolka Elżbieta Batory, z młodymi dziewczętami, aby zachować wieczną młodość, a po wytoczeniu krwi, rzucają zwłoki dzieci psom na pożarcie. Dodatkowo oddają się za darmo na cmentarzach, a więc zastanówcie się poważnie, czy gotka aby na pewno jest idealną kandydatką na Waszą dziewczynę, żonę i matkę dla Waszych dzieci. Napisałem to tylko ku przestrodze, abyście wszyscy uważali na gotki, albowiem są to dziewczyny bardzo okrutne i nieznające uczuć wyższych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gotki czczą diabła
Gotyckie dziewczyny, zwane także gotkami, zwabiają do siebie dzieci, następnie je brutalnie mordują, składając je w ofierze szatanowi, następnie piją ich krew w imię szatana, dlatego należy zakazać Castle Party, na którym dochodzi nawet do rytualnych mordów, a mieszkańcy Bolkowa są zastraszani.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie się podoba o ile nie jest przesadzony, bo z każdym stylem można przegiąć.Tylko te ciuchy koszmarnie drogie jak patrzę na ceny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bolkowianin
Nareszcie ktoś napisał prawdę o tej "imprezie", na której znieważa się symbole religijne i okalecza się ludzi. Podczas tzw. Castle Party, w obawie o zarówno swoje zdrowie i życie, jak i bliskich, mieszkańcy Bolkowa boją się wychodzić z domów, widząc pijanych dziwnie wyglądających ludzi. Gwałty i okaleczenia są faktem, a o rytualnych mordach, jedynie słyszałem, ale sam jestem w strachu, jednak ktoś musi zaprotestować. Pisanie pism nic nie daje, bo ta "impreza" rzekomo przynosi zyski dla Naszej mieściny, co jest ewidentną bzdurą. Po prostu Urząd Miejski bierze łapówki od organizatorów. Nie pozwólmy na to, aby w Naszym pięknym miasteczku, odbywały się takie obrazoburcze "imprezy"!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nadal uwazam blada karnacje,dluugie ladne wlosy,najlepiej rude i czarny ,gotycki ubior za piekne....chociaz sama juz jakos od tego stylu odeszlam...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gotki czczą diabła
Gotyckie dziewczyny, zwane także gotkami, zwabiają do siebie dzieci, następnie je brutalnie mordują, składając je w ofierze szatanowi, następnie piją ich krew w imię szatana, dlatego należy zakazać Castle Party, na którym dochodzi nawet do rytualnych mordów, a mieszkańcy Bolkowa są zastraszani.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cała prawda o gotkach
Myślicie, że gotki są takie miłe, bo wyglądają uroczo? Nic bardziej mylnego! Otóż gotki zwabiają do siebie, bądź porywają małe dzieci, następnie zamykają w nadzianych ostrymi przedmiotami beczkach i toczą z nich krew, a następnie ją piją, bądź kąpią się w niej, tak, jak to robiła ich idolka Elżbieta Batory, z młodymi dziewczętami, aby zachować wieczną młodość, a po wytoczeniu krwi, rzucają zwłoki dzieci psom na pożarcie. Dodatkowo oddają się za darmo na cmentarzach, a więc zastanówcie się poważnie, czy gotka aby na pewno jest idealną kandydatką na Waszą dziewczynę, żonę i matkę dla Waszych dzieci. Napisałem to tylko ku przestrodze, abyście wszyscy uważali na gotki, albowiem są to dziewczyny bardzo okrutne i nieznające uczuć wyższych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lubie gotki bo sa nieprzecietne i maja swój styl są normalne oprocz ubioru i muzyki niczym sie nie roznia od swoich "normalnych" rowiesniczek a ci co czczą satana napewno nie zdradzaja swoim wygladem tej ideologi o kturej tu ktos napisal , ofiarach z dzieci no ludzie;-> hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość I Love BBW
Kamil, przecież widać na pierwszy rzut oka, że te posty o szatanie o ofiarach z dzieci, to prowokacja, więc nie ma się co przejmować. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to hop
w górę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to hop
w górę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×