Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość młoda mamusia

termin WRZESIEŃ 2005

Polecane posty

i kiedy obrona? Twoje maleństwo będzie super mądre... Mój gnekolog powiedział, że te dzisiejsze monitory nie są szkodliwe wazne żeby robić przerwy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawdziwa dioda
jesli to bylo do mnie to odpowiadam: -malenstwo nie super mądre ale chyba raczej niezle zestresowane. Najchetniej odlozylabym sobie ta obrone na lepszy czas, no ale juz nie moge dluzej zwlekac. licze na to, ze do konca marca zakoncze definitywnie temat"dyplom"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny, mam pytanie kiedy słychać serce, mi wychodzi termin na 14 wrzesnia ale lekarz powiedział że serce dopiero w przyszłym tygodniu boje się trochę, cieżko mi w tej niepewności papapap

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
patrze na datę i widzę że dawno temu umarł ten topik jeżeli któraś ma chęć możemy go wznowic, mam synka z 15 września 2005

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ....o .....
nawet ktoś się odezwał....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilka3001
Tak,chyba topik padł na dobre... Jak ktoś chce pogadać to ja chętnie.Mam synka z września 2005.Mamuski,odezwijcie się,zaludnijmy ten topik!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość już babcia
Kiedyś pisałam "przyszła babcia", a teraz powinnam napisać "szczęśliwa babcia". Mam cudowną wnuczkę, odmianę po dwóch synach i zupełnie straciłam dla niej głowę :-) Ciekawa jestem bardzo co słychać u mamusiek. Napiszcie co u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×