Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Aż Człowiek

OPŁAKUJEMY OFIARY TSUNAMI A SAMI ZABIJAMY POPRZEZ ABORCJE

Polecane posty

Gość Aż Człowiek

Człowiekiem jest się od momentu połączenia się plemnika z kom.jajową. Więc ABORCJA jest tym samym co morderstwo z premedytacją a nawet czymś wiele bardziej okrutnym bo zabijamy własne dziecko które nawet jeszcze nie potrafi się obronić uciec za to od razu powinno grozić 20 lat więzienia to jest morderstwo z PREMEDYTACJĄ. A i solidaryzuje się z osobami które już tego dokonały wiem że te kobiety strasznie to odczuły na psychice i wiem że one potrzebują wtedy pomocy i choć potępiam ABORCJE na całej lini to jednak pomoc jej ofiarą uważam za obowiązek a ich sytuacje za przestrogę bo wcześniej czy później sumienie się odezwie i ugryzie. Przypomni że zabiło się własne dziecko które nawet nie mogło uciekać które nie mogło zapłakać kiedy czuło ból. Ludzie ZASTANÓWCIE SIE CZY WARTO DOKONYWAĆ ABORCJI !!!!! Czekam na odpowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość STOP ABORCJI
...........i Antykoncepcji ruwnież. 2 dni na 28 są płodne 100% a maksymalnie liczba dni płodności to 5 ale te 3 pozostałe to juz minimalne ryzyko więc czy nie można sie powstrzymać a nie szkodzić sobie tabletkami a pamietajmy że wiekszość środków antykoncepcyjnych zabija płud.Inne natomiast wstrzymuja jajeczkowanie a to szkodzi strasznie na zdrowiu Kobiety.Zabijanie płodu to zabicie dziecka czyli aborcja poprzez środki wczesno poronne a czy warto szkodzić spobie na zdrowiu poprzez niszczenie się od środka moje kobiety?? wiec przez te 5 dni polecam najlepszy środek natykoncepcyjny szkalnka wody nie przed anie po tylko zamiast:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PsychologNewAge
kurwa wy to jestescie niezle pojebani ja pierdole .... dewoty z radia maryja pierdolic was w dupe glupie kurwy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poprzednią wypowiedź omijajcie
A Ja jestem Facetem to tak po 1 a po 2 nie toleruje wyżej wymienonego radia ale nic na to nie poradze wolny rynek. a po 3 to to nie jest sprawa religii tylko sprawa PRAWNA i przedewszytskim MORALNA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość humhum
a te 2 pierwsze wypowiedzi ni pisała ta sama osoba? jak ktoś w tak krótkim czasie dowiedział sie o tym nowym topicu i odpisał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj polecą bluzgi... Polecą... Ja myślę, że trzeba się zdecydować. Albo aborcja albo skuteczna antykoncepcja. Ja jestem za antykoncepcją. Na temat aborcji mam zdanie znane pewnie każdemu na tym forum. I nie będę powtarzać się, bo znów będzie niezła GRANDA :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do 1
Do pierwszego komentarza Bzdury wypisujesz, chyba usłyszane na naukach przedmałżeńskich... Nawet Postinore nie jest środkiem poronnym!!!!!!! Zresztą wejdź i poczytaj na www.wpadka.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przepraszam ale jak czytam takie bzdury to aż mi się flaki wywracają.Czzłowieku w jakim ty wieku żyjesz?Jeszcze średniowiecze czy juz średniowiecze? z resztą co za bezsens łączyć te dwa tematy-dodaj jeszcze do tego eutanazję i picie piwa w knajpie żeby się trochę pocieszyć życiem.Oczywiście nalezy się umartwiać za całe zło świata. Dodam jeszcze że tsunami to siły natury-skoro az taką wagę przywiązujesz do metod naturalnych. To jedna wielka prowokacja-podobnie jak tematy na forum o macierzyństwie w stylu \"zabiłam swoje dziecko\" albo tym podobne. Wypisujesz totalne bzdury -niestety sama omórka mało wspólnego ma z człowiekiem (morula).Człowiekiem można juz nazwac organizm z wykształcającymi się organami (w tym serce). Skoro tak stoiśz w obronie komórek to powiem Ci że, w mojej pracy cały czas zabijam żywe stworzenia!!Wyobrażasz sobie co czują biedne bakterie??!!!Przecież to też komórki!! Załóż lepiej topić\"Stop wszelkim lekom i antybiotykom\" A czy czasem nie zastanawiasz się jak się czują Twoje makrofagi w płucach jak ćmisz papierosa? A wiesz że jak się drapiesz usuwaśz komórki naskórka ze skóry??? To dopiero masakra!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale bzdury
Co Ty czlowieku porownujesz taka ogromna tragedie,w ktorej zaledwie kilka chwil wystarczylo by zginelo ponad 170tys.osob...z tak kontrowersyjnym tematem jak aborcja czy antykoncepcja.To jest czyjs indywidualny wybor i tyle ile jest ludzi na ziemi tyle bedzie na to roznych zdan i decyzji...A tsunami to zywiol...bezwzgledny i morderczy.Tu przydala by sie chwila ciszy za ludzi ktorych on pochlonol a nie te brednie ktore wypisujesz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niech autor topiku mówi za siebie, a nie uzywa formy \"my\". Ja się nie poczuwam do odpowiedzialności za postępki innych, więc takie uogólnianie mnie drazni. Sam temat natomiast na kafeterii wałkowany był wielokrotnie, chcesz poznac opinie - wpisz go w wyszukiwarkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no własnie-nudne te prowokacje.Proponuję założyc osobny rozdział forum do tego typu zaczepek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a gdyby spojrzec
na to ze strony trochę innej...gdyby Hitlera i Stalina mamuśki wyskrobały, to nie wymordowaliby milionów ludzi czyż nie?? jak widać skrobanka może tez mieć swoje dobre strony... JAK PROWOKACJA TO PROWOKACJA, A CO???????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Madzik55
jakie sredniowiecze??? nie rozumiem za bardzo... w sredniowieczy ludzie byli cacofani a mord byl dozwolony! wiec chyba nie jest to sredniowiecz skoro jestem przeciwna legalnemu mordowaniu nienarodzonych dzieci! to jest cywilizacja!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a teraz przepraszam
mord jest niedozwolony???????????? skąd się urwałeś pojebańcu ? z choinki?? to co robią np. nasze wojska w Iraku...w końcu walczymy o życie napoczęte w sejmie , a wysyłamy żołnierzy na śmierc.... teraz ludzie nie są zacofani?? chyba twój przykład świadczy że są.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i jeszcze jedno...
to jest cywilizacja???? przyjrzyj się temu co się dzieje na swiecie wariatko, nazywasz to wszystko cywilizacją??? ...brak mi słów........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeżeli posiadasz równie mgliste pojęcie o komórce jakie mieli ludzie w średniowieczu -przeczytaj dowolny rozdział z fizjologii rozrodu. i gdzie jest napisane że aborcja jest legalna??(Chodzi mi o Polskę) Po za tym nieuogólniaj-że wszystkie kobiety tak robią inaczej przyrost demograficzny wynosiłby zero. I jak to się mówi punkt widzenia zależy od punktu siedzenia.Także moja droga nie wypowiadaj się w kwestii która jest Ci obca-masz dziecko?Byłaś kiedyś w ciąży?Nigdy nie odczułaś że nie możesz oczekiwać znikąd pomocy?Nigdy nie brakowało Ci pieniędzy? Bardzo dobrze jest się wypowiadać nigdy nie bedąc w takiej sytuacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do madzik55
zastanow sie, co piszesz. morula to jeszcze nie czlowiek? tylko co? pierwotniak? wyobraz sobie, ze TY TEZ kiedys bylas zygota, morula, blastula itd. wiem, jak to idzie. ale to jest CZLOWIEK, od samego poczatku, poniewaz zycie trwa od poczecia - do smierci, a nie od jakiegos nieokreslonego punktu, czy fazy rozwojowej. wybraz sobie, ze zycie Twojej matki potoczylo sie inaczej, ze jakas przyczyna doprowadzila do tego, ze usunela CIEBIE, zanim przyszlas na swiat - czy na swiecie zabraklo blastuli? czy moze nie ma na nim CIEBIE - CZLOWIEKA?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martaaaaaaaaa
Gadajcie sobie co chcecie i tak każdy będzie miał swoje zdanie i go nie zmieni. Dla mnie zarodek to nie człowiek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ludzie złoci...
aborcja jest morderstwem,nieważne w jakim stadium ciąży gdyby każdy zakładał,że mając parę tygodni jesteśmy tylko zlepkiem komórek,rodziło by się z pewnością o połowę mniej ludzi każdy kto uważa inaczej ma nieprawidłowy system wartości i jest na poziomie bajek, w których mowa,że dzieci biorą się z kapusty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o ja podła
właśnie mam miesiączkę, takie jajo się zmarnowało! w czasie miesiączki lubię seksik. tyle plemników na marne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale w Polsce
panuje ciemnota, czuje się jak za czasów kamienia łupanego. W wielu krajach na świecie usunięcię ciąży jest legalne dzięki temu zmniejsza się patologia, problemy bezdomności i tego typu sytuacji spolecznych. Zanim napiszecie cos zlego na ten temat pomyslcie lepiej... zachowujecie sie jak te wszystkie babcie broniace ksiedza Rydzyka. Żałosne. Kobieta też człowiem i ma prawo do decydowania o własnym losie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×