Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość przyszła mama

TERMIN SIERPIEŃ 2005

Polecane posty

Gość Fiona 79
Witam Mamcie Przestaniecie gadać o pysznosciach????/No ilez można ścierac to biurko, wszystko zaslinione-tak mi cieknie.Smaka robicie wy bezlitosne złe kobiety!!!!!!!A czereśniami to juz mnie dobiłyście.Drożdżówek wam się zachciewa co?????????U mnie w sklepie pod domem są beznadziejne , jakies suche więc nie kupuje.czasami poczłapie gdzies dalej ale zanim dojde do domu to sladu nie ma po nich.chyba za wolno chodze , ale z takim brzuchem to większej prędkosci nie rozwine. fajnie wam że wiecie ile wagi dzidzie wasze maja i jak sa ułozone.ja mam na dniach wizyte ale usg mi zrobi babeczka tak gdzies w 35-36 tyg czyli za miesiac dopiero.szkoda bo ja z checia bym ja oglądała za każdym razem.Zielonego pojęcia nie mam jak jest ułozona bo robi mi takie "fale dunaju" że trudno stwierdzić.W nocy tak sie wierciła że musiałam spac prawie na siedząco żeby mniej bolało.To chyba za to że z tatusiem się popsztykałam, sztame trzymają ze sobą, łobuzy jedne. Isia-humorek dopisuje co?? Skye-ty sie nie wychylaj za bardzo, oszczędzaj sie Z tym schodzeniem głowki do miednicy to nie martwcie sie za bardzo teraz, mój młody sie odwrócił pod sam koniec , jakieś 2-3 tyg przed rozwiązaniem(rozdwojeniem).Jak by sie mi Marylka teraz ustawiła to by jeszcze sie jej odwidziało z 5 razy , taka ruchliwa jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fiona 79
Zapomniałam że na weekend macie mnie z głowy(wyjeżdzamy pod wieczór), uciekam z tego śmierdzącego miasta.A w ponidzialek lub wtorek juz wyjeżdzamy z moimi chlopakami nad jeziorko min 2 tyg(dzięki uprzejmości mojego wuja, odstepuje nam domek).Tyle czasu bez netu-czy ja dam rade?????Jak wróce wszystkie panie mają byc w komplecie, zdrowe i usmiechniete(zadnych dolegliwości).Nerwy w konserwy,tylko spokój nas może uratowac.Przywioze wam troche świeżego powietrza w słoikach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fiona 79
Skleroza nie boli ale dokucza Mąż jednak jeszcze będzie miał ta pracę, urlop dostał z łaski,także jestem spokojniejsza nieco.Problemy finansowe jak były tak sa ale staram sie miec dystans do życia. Chcecie kawał: Schodzi gość hotelowy do recepcji zeby sie wymeldowac bo juz wyjezdza.zapłacił juz odchodzi ale cos mu sie przypomniało. Gość mówi-zasłałem łożko Recepscjonistka-dziękujemy,nie trzeba było , ale miło z pana strony Gość-oj chyba niebałdzo Która nie łapie??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fiona- ja odpadam z tego kompletu, od środy na zwolnienie! Brak netu w domu. Idę zjeść drożdżówkę, przygnębiłam się...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Isia Truskawy wcinam i pączucia juz wchłonęłam:p A boję się o moje uda i pupcie, bo widać efekty pączusiowego wchłaniania:( Arkadio moja mała w 29 tyg. miała wagę 1540 g. i gin powiedziała mi, że będzie miała około 3500 jak się urodzi. Z koleii z synkiem w 32 tc ważył 2400 i urodził się 4200. I tak sobie obliczam i porównuję, a i tak będzie jak będzie:) ważne, ze zdrowe, bo cos ostatnio obsesja mnie chwyta, zeby zdrowa była moja kruszynka❤️ Carla dobrze wiedzieć, ze mamy męzów pochłaniaczy:D ja też nie wiem gdzie oni mieszczą to jedzenie. A mój synio znowu daje mi popalić. W sklepie zaczął rzucać chlebem, rany jaki wstyd. Ja dzisiaj nabrałam chętki na kalafior i targałam go z miasta razem z truskawkami oczywiscie:p Fiona Ty znowu o kupce:D Miłego weekendu. Ale masz super.Ja na szczęscie mam trochę świezego powietrza, bo miaszkam w malutkim miasteczku i trochę lasów jest, ale z miła chętką zrobiłabym sobie mały wypad gdziekolwiek.... Lecę małego pić zrobić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Isia nie rób tego!!!!! Musisz tu zagąladać!!!! Myśl jak to zrobić!!!! Kochana nie zostawiaj Nas:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fiona 79
Kto chce nalesnika z serkiem i smietanką??????Własnie zrobiłam, pychotka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Puza, blagam Cię!! Mnie jest tak ciężko, uzależniłam się chyba od netu.. Naleśnika- chętnie, mniam mniam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fiona hmm... to co milego weekendu zyczymy ... ciesze sie ze maz prace bedzie mial..a to swieze bez komarow poprosze... kawal rewelacja hihihi łał ;) Isiu ... jak to na zwolnieniu ... dlaczego ... no wlasnie nie zostawiaj NAS... a ja ma dzisiaj jajeczko sadzone ... i kalafiorek tez tylko hmmm tych truskawek nie mam... I tak jak Fiona mowi ja tez ponawiam Dziewczyny uwazajcie na siebie dobra bez kombinacji... zadna z Was nie moze sie wysypac przed terminem oki .. i trzymam Was za slowo 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 Carla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Carlaa, czemu na zwolnienie? Bo- pomimo tego,że pracę mam lekką- nie daję rady. Puchną mi nogi (powiem szczerze, że jest to bolesne), czasami mam jakieś mroczki przed oczami.. Chcę sobie nieco odpocząć przed obroną, a potem to bedzie już lipiec. Trzeba będzie zająć się wyprawką dla Michałka i zbierać siły... :D :D :D Jest mnie coraz więcej, więc nie ma się co dziwić! Duszności, serce czasem wali jak oszalałe... Wody piję niesamowite ilości... W taką pogode jestem słaba jak kot...A tak w ogóle to myślicie że co? Że ja mam was gdzieś? Guzik prawda! Tylko że muszę dbać o siebie, żeby się za wcześnie nie rozdwoić. Internet w ostateczności mam u koleżanki. Może będzie dla mnie miła.. Irenka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jezoooo!! Fiona!! tak!! tak!! ja chce!! serek... smietanka......mmmmmmhhhmmm... toz to rozboj w bialy dzien takimi cudami kusic!! Isia!! rzucalam w ciebie rano tymi paczkami :) zlapalas?? i ani sie waz nas opuszczac!! musisz cos wymyslec!! musisz!! wytargaj z pracy ten komputer!! moze nie nauwaza ;) a net?? kurde!! czekaj!! jak paczki dolecialy to moze kabelek ode mnie tez doleci?? musi doleciec!! ide poszukac jakiegos obciazenia :) aaaa!! a co do kursu , to powiem ci w tajemnicy ze kiepski uczen z tego mojego kiciusia :) jeszcze sie nie poddaje , ale pomysly powoli na wyczerpaniu :) Fiona!! tak sie ciesze ze sprawa sie wyjasnila :) nareszcie mozesz odetchnac... no i ten wyjazd... zazdroszcze!! ... i mam nadzieje ze znajdziesz sposob zeby do nas zajrzec .... i palaszowac razem z nami toony truskawek :) codziennie swierza dostawa bedzie na ciebie czekac :) BUZIAK KOCHANE!! zajrze pozniej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Posprzątałam troszeczkę, pranko zrobiłam, obiad ugotowany;) Isia rozumiem Cię kochana i podziwiam, ze tak długo pracowałaś🌼 Tylko zajrzy czasami do Nas jak tylko będziesz miała możliwość. Mamy termin w ten sam dzień :) apetyty te same:p tylko płeć w brzuszkach inną;) Ale może zostanę przy Marlence to będziemy miały imiona na M :) Trzymaj się i dbaj o maleństwo❤️ Ja się dzisiaj jakoś nie za bardzo czuję, dusi mnie w mostku, moze na tą pogodę. Lecę się położyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, ciumki ogromne, obślinione i włochate lecą do was po druciku!! Dzięki , dzięki, dzięki!! Z całego serducha!!! Kochane moje.. M jak Mamuśki Irenka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
... Isiu alez oczywiscie ze Cie rozumiem tylko tak nagle... Zagladaj czest nawet bardzo czesto pozdrow kolezanke i moze da sie czym przekupic hmmm to moze odemnie tez cos doleci hmmmm ;) :)... aj uciekam podlac kwiatki hihihih 🌻... i kupic TRUSKAWKI hihi i ARBUZIKA.... i smietanke i wogole Buziaki dla Was i Waszych malenstw papa do pozniej Carla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co tak smutno:( Wszystkie wyjechałyście na weekend???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Sierpniówki, Tyle wpisów, że pól godziny czytałam :) Cieszę, sie ze po całym dniu pracy takie miłe wpisy mogę poczytać i się odprężyć. :) Zjadłam dziś też truskaweczki, już mi się icht roszkę odechciewa, chyba przedawkowałam hihihih, Ja dziś też jadłam naleśniki z serem białym i jagódkami, mniam, mniam, moja mama ma w ogródku juz wczesne jagódki - cudo mówię wam:) Isia, nie opuszczaj nas, musisz znaleźć sposób, żeby pisać :) Ja też proszę o drożdzówkę, nie zapominajcie o mnie :) Puza ja jestem na posterunku :))))))) nigdzie nie wyjeżdzam, nareszcie w eekend odpocznę:) Może mi tez przyjdziesz posprzątać :) mam całą górę prasowania:):D Fiona super, że z pracą się wszystko dobrze skończyło, niepotrzebnie się martwiłaś, :)Melduję, że kawał znam i zrozumiałam :) No dziewczyny widzę, że jak urodzę jakims cudem synka to będzie trzech Michałków na forum :)) a mnie się wydawało, że to niepopularne imię :) No lecę Kochane leżeć :) Całuski dla Was i dla Brzusinków, Gosia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dominisia
Dziewuchy ale sie rozpisalyscie,czytałam prawie cała godzinke.To dobrze ze cos sie dzieje,ze mamy wspolne tematy,a zwlaszcza na temat jedzenia hihihihihihihihi ( truskwaek) mniam mniam mniam.U mnie truskawy sa juz dzisiaj po 2,50 jak do jutra zjada to znowu kg bedzie mój.Dzisiaj zrobilam truskawy w galarecie 2 miski zeby nikomu nie zabrakło.A jutro uwaga drogie panie[ torcik truskawkowo bezowy z bita smietana } ja nie namawiam ale mozecie sprobowac,np. moj mezus to nawet wzrokiem go porzera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dominisia
ELA79nie martw sie tymi skurczami łydek ja też je miewam od czasu do czasu,magnez pije codziennie i tez nie pomaga.Widcznie taka juz nasza natura.Ja ruchy dziecka zaczynam odczuwac juz bardzo bolesnie ale niestety nie potrafie jeszcze okreslic tak jak we czy główka juz jest na dole.Czy któras z was tez tak jak ja walczy z rozsteoami na piersiach?Jesli tak to napiszcieczym probujecie zwalczac i czy pomaga,bo ja juz po woli dostaje szalu ,rozstepow mam coraz wiecej.bbbuuuuuuuuuuuuuuu :-((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dominisia
Musze sie wam do czegos przyznac dziewczyny.1 maja otworzylismy z mezem sklep cukierniczo-spozywczy i tych drozdzowek o ktorych tak marzycie mam pod dostatkiem takze zapraszam wszystkie ,herbatka i ptyś gratis.Mi jednak najbardziej smakują eklerki z budyniem.Dobra koniec tych pokus,jakby co to przyjmuje zamówienia na wszelkiego rodzaju słodkości.Do napisania ❤️ Dominika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DOMINISIU dopiero teraz mówisz o cukierniiii?????????? mniam, mniam zamawiam eklerka ze smietaną, najlepiej cała paletę :) Ale mi zrobiłaś smaka na torcik, niedobra dziewczyno :) :P Ok lecę dalej leżeć, ale mi nudno :) Gosiaczek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Też przyszła mama
Witajcie w przedweekendowy wieczór. Ale sobie narobiłam zaległości, aż 4 strony miałam do czytania, a na tych stronach tak truskawkowo, aż pachnieć zaczęło. Nie bać mi sie tu przekroczenia trzydziestki! Ja ją przekroczyłam i nic... Czuję się wręcz lepiej niż kiedyś, bo nadal nieźle wyglądam, z mężem super sie dotarliśmy, wyszalałam sie na studiach, więc już mi się nie chce, no i teraz jeszcze bede mieć dziecko.Ale to chyba tak jest, że niedługo przed okragłymi datami ma sie jakieś tam myśli o przemijaniu itp., a później to przechodzi. Jedna z dziewczyn ze szkoły rodzenia juz urodziła synka o wadze 3850, widzialam go w kilka godzin po urodzeniu i ... nie śmiejcie się ze mnie, ale przeżyłam lekki szok - on był taki maleńki!!!. Po prostu pierwszy raz w życiu widziałam dziecko zaraz po urodzeniu i wyobrazałam sobie jakiegos pulchnego bobaska, a tu taka kruszynka. A przecież w gruncie rzeczy sporo ważył.Za nic nie odwazyłabym sie go wziąc na ręce. A jeśli będę "bała" sie własnego dziecka?? To ponoć jakoś tak samo przychodzi, ale jak to naprawdę jest? Dni takie parne, nie ma czym oddychać. właściwie to ciągle mi duszno i nawet sprzątac nie mam ochoty, co mnie samą dziwi, bo na punkcie porządku miałam zawsze lekka fiksację... Mąż na męskiej imprezce, niech się wybawi, bo wkrótce mu sie skończy. A ja idę pzewietrzyć się na balkon przy okazji podlewania kwiatów, no i pod prysznic, bo w te dni mogłabym go brać kilka razy dziennie. Miłej nocy Kovchane Koleżanki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
... Dzisiaj Ela ma imieninki wiec wszystkiego dobrego oraz usmiechu o poranku dla Ciebie ELU 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 ... wlasnie wrocilismy od rodzicow jacy oni opaleni jeju.... a salami jakie dobre i francuska bagietka i hiszpanskie maselko i i i i i i mniam mniam mowie Wam.... Dziewczynki slodkich snow choc pewnie niektore juz spia Puzo ja tez na posterunku nigdzie nie jade.... hihihihih Dominisiu...ja sie pisze z mila checia ....jade po nie hihihih .... to dlatego ten torcik tak smacznie opisowo wyglada hmmmm hihihihih co do rozstepow na piersiach owszem tez wystapily smaruje caly czas mam kilka tych kremow ale jeszcze piersi urosna wiec nie wiem jak to bedzie... Skye a Ty lez i odpoczywaj SLYSZALAS !!!!! Tez przyszla mamo to bedzie TWOJE dziecko wiec nie bedziesz mogla sie bac jedyne co bedziesz chciala zrobic to je tulic dotkna ...pocalowac ... nie moze byc inaczej prawda ... doswiadczone juz mamuski hmmm No coz powoli oczka mi sie kleja wiec slodkich snow zycze WAm ponownie i slodkie buziaki hihih dla Waszych malenstw ❤️ i JESZCE RAZ WSZYSTKIEGO NAJ DLA ELI...... ;) pozdrawiam Carla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mąż Carli
O Ela Ela ... WSYZSTKIEGO NAJ NAJ NAJLEPSYEGO DLA TWOJEJ TRÓJKI SPEŁNIENIA MARZEŃ I STO LAT !!! 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elu i Dominisiu!!! Już to pisałam, ale powtórzę - na skurcze łydek pomaga Kalipoz - taki lek, zawiewrający potas o przedłużonym działaniu. Odchodzi jak ręką odjął. Gwarantuję. Zresztą dziewczyny-lipcówki też o nim pisały. Mnie zaleciła moja gin po pierwszym takim skurczu - kolejny pojawił się, gdy na długi weekend zapomniałam wziąć tabletek ze sobą i nie pzyjmowałam ich przez 4 dni. Dużo dziewczyn ma tę przypadłość w ciąży - można przy okazji badania krwi zbadać sobie elektrolity i się przekonać, że potas mamy pod kreską...... Magnezu nie biorę oddzielnie, tylko tyle co jest w Prenatalu. Moja koleżanka bierze Aspargin - to magnez plus potas - uzupełnia elektrolity i też skuteczny na skurcze.Można kupić bez recepty, nie szkodliwy dla bejbisia. Jej też zalecił lekarz gin. Zapytajcie swoich lekarzy, czy Wam zalecą któreś z nich. Naprawdę pomaga. Rozstępy - Dominisiu - no cóż, ja też walczę. Mam kilka na cycusiach. Używam Mustelli (od początku specjalny do biustu, do brzuszka i reszty ciała oddzielny a teraz jeszcze ten na już istniejące rozstępy). Myślę, że gdybym nie używała, miałabym ich więcej, jak moja Mama. Te które już się pojawiły nie znikają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dominisia
CO 🌻 JA 🌻 TU 🌻 WŁAŚCIWIE 🌻 ROBIĘ 🌻 POLNE 🌻 KWIATKI 🌻 ZRYWAM 🌻 SOBIE 🌻 I 🌻 WSPANIAŁY 🌻 POMYSŁ 🌻 MAM 🌻 WSZYSTKIE 🌻 🌻 🌻 KI TOBIE DAM : z okazji imienin spełnienia marzeń wszystkiego co najlepsze,oraz pięknej i zdrowej dzidziuni kochanej Elce życzy: Dominika ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, Eluniu, wszystkiego dobrego :) 🌻 U nas co prawda urodziny są ważniejsze od imienin ale wiem, że w wielu miejscach w naszym kraju ludzie świętują imieniny, więc niech będzie :) Też przyszła mamo, niczym się nie przejmuj, gdy zobaczysz swoje maleństwo bez oporów je będziesz brać na ręcę i przytulać. Zresztą wbrew pozorom takie dziecko nie jest aż tak kruche, że jak je weźmiesz to ono zaraz się połamie albo, że będzie go/ją coś bolało. :) Moje trzy kuzynki rodziły w zeszłym roku i oglądałam wszystkie dzieciaczki zaraz po porodzie i wierz mi można je było brac na ręce i nawet niedoświadczone osoby dziecku krzywdy nie robiły :) Carlaa, ja też chcę spróbować tych pyszności co Ty :((( podziel się :) Dziewczyny ja rozstępów nie mam chyba jeszcze tzn. może ja ich nie rozrózniam, ale wydaje mi się, że ich nie mam. Poza tym kompletnie niczym się nie smaruję i zastanawiam się czy to dobrz metoda :P tylko co kupić i gdzie, żeby nie miec rozstępów ???? Miłej soboty życzę Sierpniówki, Pozdrawiam Was serdecznie, Gosia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hallo Sierpniowe Mamuski... Skye... paczka uzykowana leciiiiiiiiiii....przez te pysznosci hihihi spac nie moglam hihihih...;) ... amm nadzieje ze samopoczucie Wam dopisuje...u nas upal...woda z lodem i na plaze hihihi :) albo LA Balkonia nas czeka ;)...milej soboty..zycze Wam pozdrawiam i slodkie buziaki dla Waszych malenstw... ❤️ Carla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dominisia
To znowu ja ,własnie koncze sprzatac mieszkanko.U mnie dzisiaj strasznie duszno i parno,brak dostepu do powietrza.Póki nie ma mojego meza w poblizu to moge wam napisac ze on podobnie chyba jak kazdy facet tez niekiedy nie trafia do kibelka,a taka duza dziure mamy hihihihihihihPogoda u mnie dzis nie za ciekawa deszcz,słonce i tak na przemian a do tego okropne wietrzysko,az sie nie chce glowy na dwór wystawiac.SKYE jutro rano dotrze do ciebie Big Eklerek z podwójna porcja bitej śmietany,ale mam warunek-musisz teraz duuuużo leżeć i odpoczywac,pomyśl ze dzidzia tego teraz bardzo potrzebuje.Też Przyszła mamo nic sie nie martw zupełnie nic.To tez bedzie moje pierwsze dziecko ja nie mam takich obaw bo wiem ze my kobiety jestesmy po prostu stworzone do wychowywania dzieci,przewijania , przytulania itp...Jeżli po porodzie jeszcze bedziesz miała te obawy to poproś pielegniarki zeby ci pokazały jak sie dzieckiem zajac,od tego zreszta one tam sa.Na pewno ci nie odmówią.Nesia dzieki wyprubuje Kalipoz i Mustelle mam nadzieje ze cos pomoze.Lece dalej sprzatac choc przyznam ze dzisiaj jest to bardzo meczace.Miłej sobótki ❤️ Dominika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×