Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość przyszła mama

TERMIN SIERPIEŃ 2005

Polecane posty

Gość evelinas
Mam pytanie,w ktorym miesiacu ciazy mozna dowiedziec sie o plci dziecka??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hallo generalnie okolo 20 22 tygodnia lekarz moze okreslic plec dziecka chociaz ja wiedzialam juz w 18 tygodniu pozdrawiam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczynki, jestem ostatnio jakaś rozkojarzona i zabiegana. Dlatego nic nie piszę,ale staram się na bieżąco Was czytać. Puzo dokładnie wiem, co czujesz, ale to raczej nie od nisko ułożonego brzucholka, być może to lekkie zakażenie, polecam Ci kup sobie w aptece Tantum rosa, ze 4 saszetki, i podmywaj się na noc, na pewno Ci pomoże, ma środek znieczulający i działa bardzo szybko. Ja mam doły, bo wyniki mam złe, anemia, niskie żelazo, do tego krew z nosa mi się leje, i jestem osłabiona. W dodatku moja dzidzia ma w dalszym ciągu czkawki, nawet do 3-4 razy dziennie, i nawet w nocy jej się zdarza. Mąż się zmartwił, moi rodzice też, a ja to już wariuje…martwie się o moja malutką kruszynke. Pozdrawiam i życzę miłego dnia, u mnie remont w toku… a ja u teściów, jeszcze ze dwa tyg. posiedze. Buziaki dziewczynki. Ewcia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
evelinas płec dziecka można określić tak własnie około 20 tyg., ale niestety u mnie o tym czasie nie było widać. Zależy jak dzidzia się ułoży:) Pszczółko mam tak napuchniete mocno, ze nie trudno to wyczuć nawet nie dotykając, a jak zobaczyłam w lusterku to się można trochę wystraszyć:( Ewcia dzięki za poradę🌼 Na pewno kupię to w aptece:) Trzymaj się. Na pewno wszystko będzie dobrze. Lekarz na pewno zapisał Tobie jakieś leki na anemię? Twoja kruszyna już jest duża i wszystko jest z nią ok.przesyłam Tobie i twojej kruszynce wielkie❤️❤️❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Mamusie! Dawno nie pisałam, ale czytam Was regularnie.Dzisiaj też tylko na chwilkę, bo masa rzeczy mnie ściga - remont itd i jeszcze mój królik miniaturka się rozchorował :( Carlaa - z tego co wiem lateralizacja u dzieci następuje dużo później :) a z wietrzeniem krocza-święta racja i jeszcze myć szarym mydłem podobno. Przyszła Mamo - u nas na szkole pani doktor pediatra mówiła, że nianie z monitorem oddechu są przydatne dla wczeniaczków, ale ja też się zastanawiam nad kupnem. Na pewno nie można zostawiać bejbika samego, gdy leży na brzuszku ani pozwalać mu tak spać - właśnie w tej pozycji następuje zespół nagłej śmierci łóżeczkowej. P. doktor kazała nie demonizować tematu, chociaż powody tych przypadków są nieznane. Dzidzia nie powinna mieć poduszki, ale też nie może leżeć na zupełnie płasko - najlepiej, gdy ułożymy pod kątem całą podstawę łóżeczka tę z materacem i podobnie w wózeczku. To też zapobiega kolkom (oczywiście oprócz odbijania). Pozdrawiam Was Kochane! Ela79, Pszczoła5 gratuluję synków!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny, Ja juz po USG,dzidzia zdrowa,na 100% będzie dziewczynka :)Widziałam ją między nóżkami i się zgadzam z Panią doktor. :) Nie wiem tylko jaka jest duża, nie powiedzieli mi, a na tej kartce też nie ma :( ważne jednak, że zdrowa :) i śliczniutka Nesia, Ewcia, fajnie,że napisalyscie Ewcia nie zalamuj sie,zobaczysz wszystko sie ułoży, Pozdrawiam serdecznie wszystkie ciężarówki :) Nic sięnie martwcie, trzeba się cieszyć :) Gosiaczek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ela 79
gratulacje skye wiele radosci i szczescia niunia tobie przyniesie,tylko dominisia nam jeszcze nie meldowala o swoim dzieciątku. Ja ugotowalam pomidiorówke i na mezulka czekam. Mialam tyle planow na zaoszczedzone ostatnio pieniażki-na wyprawke dla dzidiz i no i dla mnie do szpitala aler jak widze to wszystko musi poczkeać do kolejnej pensyjki. u nas pogoda taka sopok ok 23 stopni slońca i upalów nie ma, już 2 mies nie bylam u swoich rodzicow troche za nimi tesknie ale okazuje sie ze bede tu z mezem dluzej-tzn nie jadę jeszcze jurto do rodzinki tylko za tydzień-bo mąz musi do wtorku porobić wszystko przy remoncie-a jakby mnie zawiózl to stracił by 2 dni no itakim sposobem bede dłuzej z wami z czego bardszo sie ciweszę, az obiecal drożdzóweczke na ktora czekam z utęsknieniem a ja rosne i rosne ...pozdrawiam cieplo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdzie wszystkie się podziały?? Tylko Ela na posterunku??? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hallo... Ewcia wszystko bedzie dobrze ... nie przemeczaj sie warzywka i witaminki ... i nie martw sie wszystko bedzie dobrze !!!! ❤️ Nesiu hmmm do sa tylko domysly co do jego prawo czy lewo recznosci hihihi ;) albo noznosci hihihih ;) a tym lozeczkiem i wozkiem sie zgodze ... prawda Skye..ciesze sie ze kruszynka zdrowa !!!! Elu Ty wiesz ze u mnie upal ... dzisiaj znow to samo a ja sie ciesze ze jeszcze bedziesz dluzej z nami hihihih 🌻 Przesylam Wam cieple upalne hihihi buziaki i slodkich snow dla Waszych malenstw ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziendoberek dziewczyny :)) pora zaczac ten piekny dzionek :)) skye!! gratuluje córeczki :) na pewno sliczna :) a tak szczezrze to co ty widzialas miedzy jej nozkami?? bo ja moja ogladalam juz kilka razy i niczego sie dopatrzec nie moglam ... a moze to wlasnie o to chodzi ;P ... i dzieki za pozdrowka dla mamusi :) juz ma sie lepiej moja bidulka :) Pszczółko!! a tobie z celego serducha gratuluje synka :) niech sie zdrowo chowa :) ... kiedys pewnie bedzie balamucil nasze corki :) elu!! mam nadzieje ze nie zapomnisz o nas kiedy juz bedziesz u rodzicow!! i znajdziesz sposob zeby wpadac co chwilke :) ewcia!! dbaj o siebie kochana!! duuuuzo owocow , warzyw no i odpowiednich witaminek :) a przede wszystkim nie zamartwiaj sie!! pogorszenie sie wynikow w ostatnim trymestrze nalezy do normy... a czkawke chyba kazdy dzidzius ma!! nalyka sie plynu owodniowego ... a potem nasz brzuszek skacze :) nic sie nie martw :) Buziaczki robaczki :) wstawajcie juz!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, :) Dzień dobry, Arkadia, pani doktor na USG pokazała mi coś co wyglądało jak dwa owalne jajeczka, ja mówię : Ależ to chłopczyk, a ona: a gdzie Pani widzi ogonek??? :P no tak nie było, zresztą już drugi raz na różnych USg mówili, że dziewczynka więc tak pewnie będzie :) hihih A wczoraj moja koleżanka powiedziała coś strasznie zabawnego: mówię: ehh to moje małe dziennie ma taką długą czkawkę, a ona na to : bo pewnie się najadło i niczym tego nie popiło :))) hhihih dobre co??? i pomyśleć, że ja też tak mało wiedziałam o ciązy i o dzieciach jeszcze niedawno :) Ok kochane, miłego dnia, piszcie więcej, u nas dziś upał, Carlaa chyba przyszło od Ciebie :) to na pewno u Was chłodniej :) Gosia 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie okropnie gorąco, juz nie wytrzymuje w ten upał. Szczerze mówiąc Arkadia to ja też na USG nic nie widziałam u mojej córeczki, chociaż gin zapewniała mi, że widac wargi sromowe bardzo wyraźnie:D my jakieś ślepe czy co:p Tak patrzę na zdjęcie USG synka w 32 tc. są tam niby jego klejnoty, ale żebym ja je jakoś widziała to nie powiem.No, ale skoro lekarz tak mówi, to wie lepiej;) Gośka może tabelkę wkleisz z imieniem córeczki? i synkiem Ewci Ok potem zajrzę do Was kobiety🌼 ide się przejsć w ten skwar, ale najpierw muszę wymyślec w co się ubrać;) nago i ręcę w kieszeń;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, wklejam tabelkę :) ANIA69x2......25-26.07.05.....7kg...........?..................?... TEZ.P.MAMA.......01.08.05....11kg .....dziewczynka?....104.. AGUTA..............01.08.05......?............?...................?... LOTNA..............02.08.05.....8kg......chłopiec............?... DOMINISIA.........02.08.05.....9kg...........?..............104.. KARIN2005.........04.08.05....12kg.........Oliwia...........?... NESIA...............05.08.05....17kg........Mateusz........112.. CARLAA.............06.08.05....11kg...Alexander/Dustin....98.. ENRA................06.08.05......?............?.................?... OGRODNICZKA M..07.08.05......?............?.................?... PRZ.MAMA..........07.08.05......?.......chłopiec............?... PUZA................07.08.05....14kg......Marlena.........110.. ISIA23..............07.08.05...8,5kg......Michał...........100.. MYSZA28...........08.08.05.....7kg......chłopiec.............?... PSZCZOŁA5........08.08.05....12kg.....Tobiasz.......104... AMBRO..............09.08.05.....8kg......chłopiec?...........?... RIKA.................10.08.05...6,5kg......dziewczynka......?... ARKADIA............10.08.05... 8 kg.......... Nadia..........93 EVELINE_85.......11.08.05...8,5kg......chłopiec?...........?... EWCIA22...........11.08.05... 9 kg..........Maja...........94.. MUTTER 32.........13.08.05......?............?.................?... JOASIUNIA..........13.08.05......?.......dziewczynka......?... ASIA WROC.........13.08.05.....4kg......dziewczynka......?... SKYE.................17.08.05.....9,5kg..Paulinka lub Iwonka..99 ALICJA 27...........18.08.05......?............?.................?... ELA79...............18.08.05....14kg......Michałek..........110.. MARIOLA78........18.08.05....10kg......chłopiec.............?... NIN00...............20.08.05......?............?..................?... FIONA79............23.08.05....16kg .....panna Marylka......107.. KAJA 78.............26.08.05......?............?..................? No spodobało mi się jakoś imię Iwonka, a wy co sądzicie??? 🌻 dla was, Gosia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też wklejam tabelę. Poprawiam swój termin, bo ostatnie USG go zweryfikowało... ANIA69x2......25-26.07.05.....7kg...........?..................?... TEZ.P.MAMA.......01.08.05....11kg .....dziewczynka?....104.. AGUTA..............01.08.05......?............?...................?... LOTNA..............02.08.05.....8kg......chłopiec............?... DOMINISIA.........02.08.05.....9kg...........?..............104.. KARIN2005.........04.08.05....12kg.........Oliwia...........?... NESIA...............05.08.05....17kg........Mateusz........112.. CARLAA.............06.08.05....11kg...Alexander/Dustin....98.. ENRA................06.08.05......?............?.................?... OGRODNICZKA M..07.08.05......?............?.................?... PRZ.MAMA..........07.08.05......?.......chłopiec............?... PUZA................07.08.05....14kg......Marlena.........110.. ISIA23..............07.08.05...8,5kg......Michał...........100.. MYSZA28...........08.08.05.....7kg......chłopiec.............?... AMBRO..............09.08.05.....8kg......chłopiec?...........?... PSZCZOŁA5........10.08.05....12kg.....Tobiasz.......104... RIKA.................10.08.05...6,5kg......dziewczynka......?... ARKADIA............10.08.05... 8 kg.......... Nadia..........93 EVELINE_85.......11.08.05...8,5kg......chłopiec?...........?... EWCIA22...........11.08.05... 9 kg..........Maja...........94.. MUTTER 32.........13.08.05......?............?.................?... JOASIUNIA..........13.08.05......?.......dziewczynka......?... ASIA WROC.........13.08.05.....4kg......dziewczynka......?... SKYE.................17.08.05.....9,5kg..Paulinka lub Iwonka..99 ALICJA 27...........18.08.05......?............?.................?... ELA79...............18.08.05....14kg......Michałek..........110.. MARIOLA78........18.08.05....10kg......chłopiec.............?... NIN00...............20.08.05......?............?..................?... FIONA79............23.08.05....16kg .....panna Marylka......107.. KAJA 78.............26.08.05......?............?..................? Byłam wczoraj w Bobasie i widziałam wózek swoich marzeń, idealny, tzn. na pierwszy rzut oka, bo na razie i tak nie bedziemy kupować, wiec nie sprawdzałam tak dokładnie. Czy któraś z was zna firmę Kadex lub Baby Merc? Dajcie znać, czy to są sprawdzone marki i czy sie opłaca, bo cena jest taka normalna. A ja za parę dni znikam na dobre:( We wtorek idę do szpitala, a mąż przeprowadza nas na nowe mieszkanie i neta już tam nie będzie...Także niestety kontakt nam się urwie. Miłego dzionka dziewuszki, uciekam do pakowania nas:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ela 79
hej smutno mi sie robi jak cztytam że z braku neta nie bedzie was z nami mam tu na mysli np pszczoołe 5 bububu zaglądaj do nAS Cchoćby po to by pochwalic sie bobaskiem-plis obiecaj bo sie nie odczepię!!! wczoraj troche pobejcowalam listwy tak by mezowi pomócx co prawda bylo ich tylko 5 ale carlaa mnie nastraszyla by tego nie robiźć i po 30 min polózyłam tylko jedną warstwe i uciekłam z remontowanego mieszkanka. Zauwazyłam ze teraz u nas cieżarowek w domku remonty lub przeprowadzki. Tak sie nasze życie zmienia. Pozdrawiam i czuwam . 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...Hallo sierpniowe Mamuski... Skye .... upaly mnie dobijaja nie wiedzialam ze moje samopoczucie bedzie tak zle przez slonce ktore kocham imoge sie pocic do woli a tu zonk....:( i wcale a wcale nie jest chlodniej UPAL TRWA hihihih Nie moglam zasnac przez niego do 4 sie meczylam wstalam okolo 10 wstawalam co chwile mokre reczniki nie pomaglay ... maly mial czkawke wiercil sie ... taka koszmarna noc mielismy a potem we snie go rodzilam... Pszczolko ... chlip chlip ... pisz caly czas dopoki jestes dobrze ..niech wiemy co sie dzieje buuuuuuuuuuuu ❤️ http://www.dzieciaczki.xip.pl/forum/viewtopic.php?t=1019 http://aukcja.onet.pl/showcat.php?id=11847&order=t&view=gtext&p=4 tutaj stronki tam sa jakies informacje poczytaj sobie ja osobiscie na znam tych firm http://forum.gazeta.pl/forum/71,1.html?f=583&s=3 pszczolko moze Ci to cos pomoze co do wozka my tez mamy wozek marzen zastanawiamy sie caly czas bo za ta kwote ile kosztuje mozna tutaj kupic samochod nawet ladny hihihih Kiedy bylismy na USG w 16 tygodniu tak w 16 to Pani gin juz wiedziala plec ale my nie chcielismy wiedziec ... wychodzac oboje zastanawialismy sie czy chcemy wiedziec hihihih tak nie tak nie nie wiem ... i jak wyszlismy bylo tak ... jak ruszyl z powrotem na poszukiwania Pani doktor znalazl ja w gabinecie juz z inna pacjentka i i i i w ten sposob sie dowiedzielismy na kolelejnych wizytach potwierdzalo sie to ... to na tyle Elu .... hihihih ciesz sie ze nie malowalas do konca tych listewek ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 oczywiscie przesylam pozdrowienia dla obecnych i dla NIEOBECNYCH !!!!!! Moc slodkich buziakow dla Waszych malenst ❤️ ❤️ serce] ❤️ serce] ❤️ serce] ❤️ serce] ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tez przyszła mama
Witajcie w piękny, upalny, letni dzień. Tyle napisałyście, że właściwie to nie wiem, co i komu odpisywać. Po pierwsze więc gratyluję tym dziewczynom, ktore widziały swoje dzieciaczki ostatnio na usg i upewniły się, ze wszystko u nich dobrze. Pszczółko, szkoda,ze nie będziesz mogła zaglądać. Caarla, dzięki za informacje. Arkadio, Dominisia wspominała o opisaniu sprawy z karniszami w lokalnej gazecie i wtedy mi sie przypomniało,ze mój mąż kiedys zrobił coś podobnego i poskutkowało. Chodziło o szafę wnękową z takiej dość znanej firmy, która odstawiła manianę, bo były tam kosze, których nie można bylo wysunąć, gdyż źle dopasowali rozmiar. Miałam sporą część szafy wyłąćzoną z użytku, a oni ciągle nas zbywali. W końcu mąż to opisał w lokalnej gazecie i natychmiast to zrobili, nawet skorzystaliśmy, bo zamiast koszy były szuflady i spuścili z ceny... Jeszcze raz odnośnie majtek - z tego co nam mówila polożna, to takich zwykłych bawełnianych nie można nosić zaraz po porodzie, choćby były duże i przewiewnie, tylko te jednorazowe, a i to w razie konieczności dłuższego [spacerku po korytarzu, bo tak w ogóle, to najlepiej zadnych majtek, tylko wietrzyć krocze. Nesiu, dzięki za wypowiedź odośnie monitora oddechu. Widzę, że nie tylko ja o tym myślę. Może niektórym wydaję się panikarą i może trochę tak jest,ale tak długo czekałam... Wczoraj byłam na pożegnaniu mojej klasy wychowawczej, którą prowadziłam przez 2,5 roku, bo od pół roku jestem na zwolnieniu. Myślałam, że o mnie zapomną, a tu tymczasem specjalnie do domu przyszłi mnie zaprosić, ,rodzice dzwonili, aby upewnić się ,czy będę, no i takie wzry\uszające było to pożegnanie, usłyszałam tyle ciepłych słów, no po prostu miód na serce. Dzisiaj od rana robiłam wielkie porządki. Ja mam jednak lepsze samopoczucie, gdy jest słonecznie, wprawdzie szybko sie męczę, ale psychicznie lepiej się czuję. A tak w ogóle to zaczynam bać się porodu, chyba nawet dlatego te zakupy odwlakam, żeby jesszcze o tym nie myśleć. Pozdrawiam, Aśka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Carlaa, ty to jak zawsze zaraz coś wyszperasz:) Dzięki, bedę oglądać w wolnym czasie. Zaczęłam się po mału pakować i odkryłam, ze mam strasznie dużo różnych rzeczy w domu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ela 79
[🌻kwiat]🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej 🌼 Ja niestety w nienajlepszym humorze. Całą noc nie spałam:(:( Wczoraj zaczęły boleć mnie plecy z prawej strony tak mocno, że nie mogę kroku zrobić.Szczególnie stąpać na prawej nodze. Ledwo co siedzę przy kompie. Jak lezę rwą mnie plecy i ciągnie na dół, na nogę. Co to jest??? mąż posmarował mi to miejsce parę razy maścią co zawsze pomagała mi. Jednak teraz jest coraz gorzej. dziewczyny co to jest?pomózcie!! błagam Jeszcze do tego cały dzień jestem sama z synkiem i psem rodziców, z którym nie mam pojecia jak wyjdę na dwór:( Już nic nie robię tylko ryczę. Juz lece nie psuję Wam humoru w weekendowy upałek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Puza, nic nie słyszałam o takim bólu, ale moze po prostu dziecko ci cos uciska, jakąś żyłę czy nerw?? Chociaż rzeczywiście, jak mówi Skye, moze to być rwa...Trzymaj sie jakoś, a jak nie przejdzie do jutra, koniecznie do lekarza. Ja wcxzoraj przesadziłąm ostro z pakowaniem sie i takie skurcze miałam wieczorem, ze odlot...także mój udział w tej przeprowadzce będzie raczej znikomy:) Pozdrawiam i życzę miłej niedzieli, papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pszczólko powinnaś tylko już odpoczywać, Całuski, Gosia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ela 79
pszczoła 5 a kiedy ty na dobre nie bedziesz miala dostepu do internetu,zaweza sie krąg naszych sierpniowych cieęzarówek-dzis poszlam na zakupy i sie przeciazyłam mimoe 2 razy chodziłam aby siat nie dzwigac ale przynioslam wod mineralną i cukier i chleb i juz spocoona z bolacym lewym bokiem-iupal straszliwy,idę pod prysznic miłego dnia zaglądajcie tutaj bo nasz topik wymiera!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosia dziękuję Tobie za stronkę. Rzeczywiście moze to być rwa kulszowa. Rany,ale ją się ma do konca ciąży, a mi się dopiero zacznie 34 tydzień. Najgorzej, ze ja lubię coś robić, a nie lezeć plackiem, a teraz tylko to muszę robić. Jutro moze zadzwonię do lekarza. Pozdrawiam Was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hall o Sierpniowe Mamuski... Puza ... ja mialam tak samo ale to nie byla rwa kulszowa tak boli od nerek !!!!! Jak bylismy na ostatniej wizycie opowiedzialam co mi sie stalo ppodobnie do cIebie nie moglam sie ruszyc wogole myslalam ze to zapalenie stawow a ona sprawdzila mi nerke i mowi ze dobrze ze nic jeszce niema ...dlatego takie zalecenie basen i spac na 2 boku..pic duzo wody ... masc jak najbardziej szybko pomaga...❤️ Pszczolko dobrze ze piszesz o znikomym udziale w przeprowdzce... bo jesli masz zamiar bardzo sie udzielac to idz zaraz na topik z lipca ....!!!! tak tak.. nie mozesz sie przemeczac... Elu... przestan sie przemeczac prosze .. a ten bol pod lewym bokiem moze byc w zwiazku z zoladkiem mam to samo nieprzyjemne Pani gin powiedziala niestety jeszce malo a czesto i jak boli trzeba to przezyc nie kazala nic brac na to pisc wode Pozdrawiam przesylam pozdrowienia i slodkie buziaki dla Waszych malenst 🌻 Carla a jednak usuneli ten dziwny post na naszej kafeteri hmmm hihih ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapomnialam dodac ... u mnie leje i jest duszno ale normalnie pada deszcz.... pozdrawiam wszystkie NIEOBECNE 🌻 Buziaki Carla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, Carlaa dzięki za smska:) u nas taki upał,że płakać się chce :( Właśnie leżałam na ogródku i odpoczywałam w cieniu, nie da się wytrzymać ufff Ale deszcz i duszna pogoda też nie jest do pozazdroszczenia. Puzo musisz z tym bólem iść do lekarza w takim razie :( zobaczymy co Ci powie. Pozdrawiam serdecznie, idę na dwór bo nie da się w domu wysiedzieć Papa, Całuję, Gosia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Carlaa a jak długo miałaś ten ból i nie mogłaś chodzić? jaką maścią smarowałaś? Ja juz nie mogę się dosłownie ruszyć. Boli tylko z prawej strony, ale ból cholernie mocny szczególnie jak chodzą. Tylko, że Carlaa ja mam ten punkt tak mniej więcej na poziomie kosci ogonowej, tylko,że na prawej stronie. Ty też w tym miejscu? Nie wiem już co mam robić i co to jest. Dzieki dziewczyny za odpowiedzi🌼 Upał jest straszny dzisiaj Ania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ela 79
hello mnie tez boli tyle że t5o jest tepy ból po lewej stronie brzuszka na wysokości pępka a-myslałam ze się przedżwigalam,jak odpocznę to ból minie ale gdzie tam bolli i kiedy cos robie to sie nasila. wzięłam pół no-spy ale nic nie pomoglo czy to możliwe by dziecko od 3 dni tak było ułożone? puza trzymaj sie carlaa wróci to da znać i odpisze jak pamiętam to pojechała do tesciów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×