Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość przyszła mama

TERMIN SIERPIEŃ 2005

Polecane posty

Gość Dominisia
Kochane dziewuszki niech juz ktoras urodzi jakas panienke bo moj Krzysio czuje sie bardzo samotny ❤️ hihihih Ciociu Carlo odpowiedz na twojego esa : Więcbork

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Halooo Dominisiu.... ❤️ [ kwiat]... .dzieki ... juz niedlugo bedziemy mialy parke i to nie jedna pewnie hihihiih pozdrawiam buziole 😘 🖐️ Carla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dominisia
Carla nie ma sprawy,ja bardzo chetnie,ale obiecaj mi ze juz z naszymi malenstwami 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alez oczywiscie... jak mogloby byc inaczej to nie nastapi predzej niz za 3 - 4 miesiace to juz beda duuuuuuuuuuuze dzidzie prawda ... 🌻 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Carla dla mnie wysiłek dzisiaj to jest włozenie prania do pralki;) najgorzej teraz je powiesić;) właśnie mi się kończy. Trochę na weekend przydałoby się odkurzyć;) A niunia wystawia nóżki, ale mniej niż synek. W brzuszku odczuwam ją słabiej i duzo się pręży, przeciąga, a mniej kopie. Fajna stronka, ja tez bym chciała karmić piersią. Mam laktator po synku, ale on jakiś nie za bardzo, bo nic nie mogłam ściągnac z niego. Fakt, ze pokarmu nie miałam...ale to długi temat. Dominisia a Ty taka żwawa:):):) tak fajno masz, ze masz swojego szkraba już i to takiego grzecznego aniołka❤️ Carla, ale kusi normalnie...ale się powstrzymam, juz byłam w trakcie...ale zmazałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane mam pytanie. Siedze w domu na urlopie i rozmyslam.Dzis pomyslalam sobie czy wilekim nietaktem bedzie jesli na rodzicow chrzestnych wezme kogos ze znajomych niz z rodziny ??? Co o tym sadzicie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fiona 79
Cześć Torbacze Moge troche pogderac? Czuje się kulawo bo Marylka strasznie mnie ciśnie na dole i mnie cholernie boli przy chodzeniu(wiecie -szpile) a ze byłam w centrum pozałatwiac pewne sprawy to troche sie nachodzilam i prawie sie popłakałam ze taka ofiara ze mnie ,inwalidka i wogóle.A tu jeszcze miesiąc takiego człapania.Juz nawet jak łaże po mieszkaniu to tez mnie boli jak diabli. No i jeszcze matka mi nerwy szarpie.Skonczyłam Która to się wybiera rodzic co?Przyszła mamo ty się tu nie wyłamuj.No mialo być w sierpniu prawda? No obiecałyście.Mnie sie naprawde nie uśmiecha zostać ostatnią.............. Rika? A ty gdzie polazła????? Może na porodówke co? Termin jest termin .A tak prosiłam............nie rozsypywać się .Ale gdzie tam , jak grochem o ściane, wogóle się nie słuchają.Co za niesubordynacja !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Dominisia -ja mam fajną laske w brzuszku (prawdopodobnie :-P ) , moze spikniemy ja z Krzysiem?????? Ze laska to ja wiem napewno bo to po mamie :-) :-) :-) a lekarka mówie ze dziewucha ma nogi do szyi(serio, ponad przeciętną) więc może jak twój młody poczeka to cos z tego bedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fiona 79
Już mi lepiej bo siedze a i arbuza sobie zaaplikowałam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fiona 79
no co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fiona 79
tylko prosze mi nie mowic ze tęskniłyście bo nie uwierze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fiona 79
a to pech , zeżarłam już

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...no dobra niech Ci bedzie za Toba...;) ...to co masz jeszce kawalek hmmm :) ja moge Wam podeslac brzoskwinki... i qark truskawkowy hmmm .... troszke twardawe ale zanim doleca..... 😘 Carla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fiona 79
ja mam jagody chcecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fiona 79
a na wieczor zapraszam na leczo-maż gotuje wiec bedzie napewno jadalne hehehehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fiona Ty brzydalu, ale mi ochoty na leczo zrobiłaś...ładnie to tak smaka robić...przylatuje w gościnę wieczorem. Tylko uprzedzam, ze duzo zjem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, Ledwo jeden dzień mnie nie ma a tu dwie strony napisane , no, no:))) Aż mnie oczka bolą tyle czytania :))) No ja popieram Fionkę, dziewczyny bardzo proszę nie rozdwajajcie się przed terminem, nieładnie tak nas opuszczać :( A tak wogóle to się zastanawiam czy ta moje mała kruszyna za szybko nie rośnie, jak teraz ma trzy kilo to się pewnie urodzi ze 4500, nie wiem czy dam radę z taką dużą kruszynką. Jak myślicie??? :) ja mam pierwszy termin na 25 a z USG na 17, ale obawiam się, że mogę urodzić i we wrześniu :) Mój mąz i moja teściowa urodzili się bardzo duzi, modlę się, żeby u mnie było inaczej. Z drugiej strony zdrowe ma być, ale 4,5kg to przesada naprawdę :) Rika!!!Wracaj, poczekaj jeszcze troszkę, dopiero 22 lipiec, jeszcze czas. :) też przyszła mamo, no cóż Ty też w lipcu jak widzę, mam nadzieje, że wszystko pójdzie gładziutko :) Carlusiu dziękuję, że o mnie pamiętasz, uwielbiam jak piszesz :) Ja też mam to co Ty:) moja mała budzi się dokładnie w momencie jak otwieram oczy i się przeciągam i zasypia też tak jak ja :))) Całuję resztę sierpniówek i do zobaczenia, Gosia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie zgadniecie Co Nesia ma napisane w opisie GG ... jestem juz z Mateuszkiem w domu .... AGA GRATULACJE ... wszystkiego dobrego zyczenia z serac plynace... ❤️ ja jestem w szoku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojejciu, Nesiu, gratulacje serdeczne 🌻👄❤️🌻👄❤️🌻👄❤️🌻👄❤️🌻👄❤️🌻👄❤️🌻👄❤️🌻👄❤️🌻👄❤️🌻👄❤️🌻👄❤️🌻👄❤️🌻👄❤️🌻👄❤️🌻👄❤️🌻👄❤️🌻👄❤️🌻👄❤️🌻👄❤️🌻👄❤️🌻👄❤️🌻👄❤️🌻👄❤️🌻👄❤️🌻👄❤️ odpoczywaj teraz dużo i szybko wracaj z relacjami :) całuski, Gosia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fiona79
I na nic moje prośby i grożby..................... Jak nic zostane sama na tym pustkowiu :-( Nesia............... Ty niedobra kobieto!!!!!ładnie to tak bez uprzedzenia , po cichaczu do szpitala???????A termin to co?????? Kobitki..............na litość boską ,przestancie się rozdwajać!!!!! Nesiu-tysiąckrotne gratulacje z wiadomej okazji !!!!!!!!! Odpoczywaj i ciesz się tymi cudownymi chwilami.Niech młody zdrowo rośnie na pocieche mamie i tacie. 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fiona79
Puza--no to myk , zapraszam na leczo, to nic ze duzo jesz , odpracujesz to w polu heheheeh dobra,wiem ze ci cięzko........ to pomyjesz gary :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
....ja tez chce myc gary... leczo tez lubie.... ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 o jakich my sierpniowkach... sam lipiec sie sypie... i jak tu pisac... motywacja dziewczynki motywacja z medytacja... trzymajcie jeszce sie nie rozdwajacie wszystkie ... bo kto tu bedzie pisal .... buuuuuuuuuuuuu... NESIU jeszce raz wszystkiego naj naj naj .... 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TABELA I *************************************************************************************** Dominisia❤️ Krzysiu......13.07...godz.12:35....3120g.......52cm Nesia❤️Mateuszek........20.07..godz. 10.12....3670g...... 54cm TABELA II *************************************************************************************** NICK............TERMIN.......NABYTE KG............PŁEĆ .............PAS ANIA69x2...... 25-26.07.05.....9kg......Wiktoria/Adrian.........94 TEZ.P.MAMA.......01.08.05.... ...12kg .....dziewczynka?...........104 LOTNA..............02.08.05........8kg...............chłopiec...........?.. DOMINISIA.........02.08.05.......10kg..........Krzysiu.......105{kwiat] KARIN2005.........04.08.05.......12kg...........Oliwia.................?... NESIA...............05.08.05........24kg.........Mateusz.......130🌻 ARKADIA............05.08.05........9 kg.........Nadia.................95 CARLAA.............06.08.05........15kg...........Dustin..............102 PRZ.MAMA..........07.08.05.............?.........chłopiec...............?... PUZA................07.08.05........18kg...........Marlena............114. ISIA23..............07.08.05.........12kg.....Michał/Weronika......100 MYSZA28...........08.08.05...........7kg......chłopiec.................?... AMBRO..............09.08.05..........8kg........chłopiec?...............?... PSZCZOŁA5........10.08.05..........12kg.......Tobiasz...............104. RIKA.................09.08.05..........21kg......Lena...................104.. EVELINE_85.......11.08.05..........8,5kg........chłopiec?.............?... EWCIA22...........11.08.05.......... 10 kg..........Maja.............100.. JOASIUNIA.........13.08.05................?.......dziewczynka.........?... ASIA WROC.........13.08.05...........12kg......dziewczynka......105... DALKA................15.08.05............8kg............Urszulka........?.. SKYE.................17.08.05............10kg.........Paulinka..........100 ELA79...............18.08.05.............20kg......Michałek............114. MARIOLA78........18.08.05..............10kg......chłopiec...............?. FIONA79............23.08.05.............24kg .........Marylka.........112 Alexandra .........27.08.05...............9kg............?................100

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fiona79
Carlaa-jak Puza wszystkiego nie zje zanim przyjedziesz to może się załapiesz.Już ja coś wymyśle do roboty dla ciebie. gdzie się podziewa starszy referent tabelkowy?????? takie wielkie zmiany u nas a tabelka nieruchana(czyt. nieruszana)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahahah Fiona ... nie mow juz nic bo urodze ze smiechu hahahahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Kochane!!! No, ciocia Caarla się spisała!!!!Czujna :) Jesteśmy już w domu. Urodziłam w środę o godz. 10.12. Bejbiś miał 3670 gram, 54 cm długości i 10 pkt w skali Appgar. Poród siłami natury, ze znieczuleniem zewnątrzoponowym. O godz. 24 we wtorek odeszły mi wody płodowe. Za dwadzieścia pierwsza byliśmy w szpitalu (zdążyłam wziąć prysznic i torby). Pierwsze badanie, kolejne chluśnięcie wód płodowych, na razie żadnych skurczy. Delikatne bóle zaczęły się gdzieś tak od 2.30 w nocy. Parcia było wszystkiego 4 skurcze po 3 parcia i mały był na świecie. Znieczulenie to błogosławieństwo dziewczyny. Poród miałam jak z bajki. Położna też była super i mąż się spisał na medal. Ostatnie bóle przed założeniem znieczulenia naprawdę baaaardzo bolesne. Znieczulenie założylo mi o 8 rano. Dawka działa 1,5 - 2 h. Gdy poprosiłam o kolejną dawkę (zgodnie z zaleceniami anastezjologa - czyli gdy zaczęłam znowu czuć skurcze) przyszła położna, stwierdziła - poczekaj jeszcze dwa skurcze i rzeczywiście, już zaczełam czuć parcie. Położna mną posterowała i myk, po wszystkim :) Cięcia nie czułam wcale, na szycie i rodzenie łożyska dostałam drugą dawkę zzo. Nic a nic nie bolało. A dziecko - no moje drogie, nie ma większego szczęścia na świecie. To najpiękniejsza sprawa w życiu.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fiona79
Carlaa- zwracam honor hihihihi sorry Winetoo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×