Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość przyszła mama

TERMIN SIERPIEŃ 2005

Polecane posty

Witajcie sierpnióweczki!!!!  Oj, co się tu dzisiaj dzieje??? Tyle sensacji!!! Moje serdeczne gratulacje dla szczęśliwych rodziców małego Adrianka 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ Przystojniak z niego, że ho ho. Już jesteście szczęśliwą rodzinką. Jak na razie to same chłopaki wyskakują z brzuszków, Majcia będzie miała w czym wybierać…:P Fam nie potrzebnie się udzielasz, i przy okazji denerwujesz Fionke, a jak ją to i jej małą Marylke w brzuszku. Znajdz sobie inne forum i tam się wypowiadaj.:P a jak chcesz na tym to nie dogryzaj… Arkadia jesteś wielka,🌼 fajnie, że znalazłaś tę stronkę do wysyłania zdjęć, w końcu może się wszystkie zobaczymy, a już wkrótce powysyłamy zdjęcia naszych małych skarbów. Super!!! Ja tylko muszę coś, zeskanować, aby było aktualne, czyli z brzuszkiem :D Witaj Iwka,  mam nadzieję, że Twoja dzidzia niebawem się urodzi??? Chociaż słyszałam, że może się data porodu przesunąć o 2 tyg. do przodu lub do tyłu, więc mieścisz się w normie na razie.:D Carlaa dzięki za zdjęcia 🌻 Pozdrawiam Was wszystkie mocno i gorąco, dziewczynki nie kłóćmy się!!! :D Ewcia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julia o to chodzi, że My wszystkie jesteśmy porozrzucane po róznych miastach, ale i nawet krajach i jakoś się rozumiemy i zgadzamy, więc po co Nam na sam koniec ciaży jakieś komentarze osób Nam w ogóle nie znanych, o innych zainteresowaniach czy poglądach. Wazne, ze Nam jest dobrze. A co do tresci Aleks czy Fam to ja w ogóle się nie zgadzam. Już od dłuższego czasu powstrzymuję się nad skomentowaniem Aleks, ale szanuję to, że Ona pochodzi z innej sfery...nie wiem, ale ma więcej pieniążków niz My. Dla Nas bieganie po marketach i szukanie tanszych śpioszków jest czymś wyjątkowym i pięknym i My to rozumiemy. Po prostu każdy ma swoją wartość, lubi coś innego i różne rzeczy pojmuje inaczej. Podkreslam My jesteśmy dobrane charakterami i nigdy nie zdarzały Nam się jakieś nieporozumienia aż na taką skalę, którą wprowadziły Aleks i Fam, obce nam panie. Zawsze spotykałam się tu z tolerancją i pomocną dłonią, dobrym sercem i zrozumieniem. Po prostu obce osoby wprowadziły niezły mętlik na nasz topik....niepotrzebnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HAllo MAMUSKI....😘 przepraszam Was dziewczyny wiem ze nikt nie lubi osobistych wycieczek wiem ze moze nie powinnam tego robic ... ja nie wyciagam zadnej broni.. tylko poprostu nie umiem nie napisac o tym .... Julio05.. masz racje napewno w jakims stopniu tylko dopiero po przeczytaniu napisalas cos takiego a co bylo wczesniej .... ja mieszkam w miejscowosci podobnej do 3 miasta... nie zgadzam sie z Alex nie porostu i tyle jak mogla napisac cos takiego ... bardzo aktywnie kazda z nas spedza czas dziewczyny caly czas pracuja zawodowo do tego ... czy Alexandro wiesz ile czasu Tez przyszla mama starala sie o ta upragniona dzidze... ???? NIe biegam caly czas po centrach handlowych ... tutaj jest ich setki nie starczylo by mi tych 9 miesiecy na to.... a co do przesiadywania przed monitorem Aleksandro jakis czas temu napisalas ze cieszysz sie ze nas znalazlas...w pracy pewnie tez masz komputer a wdomu sama pisalas dla mnie jest to kontakt z rodzina i nie tylko... masz racje nie obnazaj sie ze swoich problemow ... na dzis koniec wycieczek osobistych przepraszam mam humorki jesttem w ciazy ... macie prawo myslec inaczej ... macie prawo do wlasnej opini ajk mogloby byc inaczej ... tylko czytajcie dokladnie a moze od czasu do czasu kazda z nas lubi byc nastolatka hmmm no wlasnie Puza czas na dziewczynke ... ale ja Cie nie podpuszczam hihihih pozdrawiam Carla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewcia dziekuje za zdjatka .... zaraz beda nastepne.... !!!! Wlasnie Fiona mnie uspokoila mam od rana bole takie przed okresowe naszczescie nie sa w odstepach pojawiaja sie i znikaja .... niby to normalne powiedzcie ze tak... jestem pod stala kontrola telefoniczna... wlasnie dzwonil tata i mama a jeszce przed chwila maz ... rodzice meza byli przejazdem ... powiedzcie ze to normalne... ;) te bole oczywiscie czekam na relacje Ani... bo to pierwsze CC... Ela ma sie dobrze w kazdym badz razie kilka dni temu pisal napisalam jej o narodzinach synka Ani ... ona jeszcze troszke... Pszczola sie nie oddzywa ale jak tylko napisze to zaraz .. doniose... Ewcia juz pisalam o tej strone nawet wysylam zjdjecia dla Was z niej hhihihihi http://www.imageshack.us/ przesylam pozdrowienia teraz powinny byc trzy dziewczynki co ??? hihihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jacek Dębski
Dziekuje za pozdrowionka w imieniu swoim, Adrianka i Ani (wlasnie z nia rozmawialem i pozdrowilem od Was, baaaaardzo dziekuje) Ania czuje sie dobrze, tylko macica jej sie kurczy (nie mam pojecia co to oznacza :/, ale podobno to normalne po porodzie) Pozdrawiam - Jacek No to jeszcze krotki filmik z Adriankiem w roli glownej :D http://www.toya.net.pl/~jacool/filmik01.mpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Carla ja też mam takie bóle i też w róznych odstępach czasowych. Chyba to norma. Najwyzej będzie czwarty chłopczyk;) To mówicie, ze czas na mnie;) fajnie by było, bo mam nerwa, że moja gin idzie na urlop od piątku, a tak jakbym się załapała jeszcze na Nią:) byłoby fajno.....ale jak ja mam tak wszystko pozamykane i prognozę przenoszenia ciazy, to ja w najbliższym czasie nie spodziewam się dzidzi:):):) a już by mogła lezeć sobie słodko w lóżeczku i słodko spać i ach....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jacek Dębski
ehhh, znowu sie nie otwiera :/ trzeba skopiowac do paska adresow i tedy bedzie oki :) pozdrawiam i juz Wam nie zawracam gitary ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i niezle zamieszanie sie zrobilo zarowno z mojego jak i Fam powodu.Ale Julia miala racje nie miala zamiaru nikogo obrazac ani tym bardziej robic zamieszania.Bardzo mi przykro ale jak widze chyba sie do konca nie zrozumialysmy.Pozdrawiam. Ps. Puzo niestety nie naleze do \"innej sfery\". Do wszystkiego co mam i na jakim teraz poziomie zyje doszlam sama ciezko na to pracujac, za co place do dzis stanem zdrowia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aleksandro Ja juz nie chcę niczego komentować....ten topik ma być podporą, a nie kłebkiem nerwów...jak Ci nie odpowiada towarzystwo i nasze wypowiedzi to tu po prostu nie zaglądaj. My przecież przyjęliśmy Ciebie z sympatią. Po prostu mamy inne poglądy i tyle. A kto do czego doszedł i jakimi siłami to tylko może Pan Bóg oceniać. Nie wywyższajmy się...Zapewne kazda z Nas przecierpiała w zyciu nie mało....Po prostu zepsuł mi się już humor...do czego to doprowadziło...może ja przestanę tu zaglądać skoro......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I fajny bigos... Malo co nie zlinczowalyscie dziewczyny a okazuje sie, ze jej tez nie jest az tak latwo jakby sie to wydawalo. Widac z tego, ze moze warto bylo do niej wyciagnac reke. Ale nie mnie to oceniac a tym tym bardzie sie wtracac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I fajny bigos... Malo co nie zlinczowalyscie dziewczyny a okazuje sie, ze jej tez nie jest az tak latwo jakby sie to wydawalo. Widac z tego, ze moze warto bylo do niej wyciagnac reke. Ale nie mnie to oceniac a tym tym bardzie sie wtracac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dominisia
Puzuniu kochana Krzusio wlasnie mi powiedzial na uszko ze panienka bardzo by sie przydala.Dwoch kumpli juz ma Mateuszka i Adrianka,ktorych bardzo lubi.Powiedzial tez ze rezerwuje sobie pierwsza panienke ktora sie urodzi dla siebie ❤️ hihihi TAKI MAŁY KASANOWA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj swietuje Ania... jeju ten film rewelacyjny dlaczego taki krotki HALLO prosze taty Jacka jka moj malzonek to zobaczy to padnie.... nie zawracasz to takie slodkie 😘 ... Julioo ????? wybacz... nie rozumiem Cie ... nie mnie jednak oceniac ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fiona 79
Fam - odwal sie ode mnie, łaskawie bo zaczynasz byc nudna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już się od ciebie odwalam bo czasu szkoda marnować. Może gdybyś wiedziała jak ciężko trzeba na wszystko pracować to bys doceniła gesty innych a nie doszukiwała się podtekstów handlowych. Współczuć tylko twojemu mężowi że na ciebie trafił. Ciekawe czy on też ma takie zdanie na ten temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jacek Dębski
"ten film rewelacyjny dlaczego taki krotki HALLO prosze taty Jacka" Carlaa_ bo akurat ten krecilem aparatem i tylko 15 sek. mozna nim nakrecic :( ale krecilem rowniez kamera analogowa i tamten filmik jest o wieeele dluzszy, tylko tam jest odkryta piers mojej zony i dlatego nie publikuje go bez jej zgody ;) pozdrawiam NAJSZCZESLIWSZY TATA POD SŁOŃCEM!!! :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GULIWER

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Brzuchatki, Anulka, Jacek buziaki dla Was i małego Adrianka, śliczny chłopczyk naprawdę Aniołek 👄❤️🌻👄❤️🌻👄❤️🌻👄❤️🌻👄❤️🌻👄❤️🌻👄❤️🌻👄❤️🌻👄❤️🌻👄❤️🌻👄❤️🌻👄❤️🌻👄❤️🌻👄❤️🌻👄❤️🌻👄❤️🌻👄❤️🌻👄❤️🌻👄❤️🌻👄❤️🌻👄❤️🌻👄❤️🌻👄❤️🌻👄❤️🌻👄❤️🌻👄❤️🌻 GRATULACJE Kto tu zakłóca nasz spokój i harmonię?????Bardzo proszę nie denerwować ani Fiony ani Puzy ani Carli, ani mnie, ja mam leżeć i się nie denerwować :) tatusiu Adrianka, :) faktycznie uważam że co za dużo to niezrowo z tym pokazywaniem :) film z kamery jest waszym prywatnym wspomnieniem i my wcale nie musimy wszystkiego widzieć :) zdjęcia i tak są super :) jeszcze raz gratulacje, Ok idę leżeć, wolę jednak urodzić po Was niż przed Wami, no lecę Pozdrawiam Brzucholki i świeże mamuśki :) Gosia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IWKA26
witajcie!!!!!! GRATULACJE DLA ANI I MEZA ANI SLICZNY DZIDZIUS:):):)MUSZE PRZYZNAC ZE MACIE WYBRANE TAKIE SAME IMIONA JAK JA:):):) CO TU ZA KLOTNIE FAM ZMYKAJ STĄD ZNAJDZ SOBIE INNY TOPIK.... FIONA NIE ODPISUJ NA GLUPIE UWAGI SA LUDZIE I TABORETY:):) DZIS LAPIA MNIE SKURCZYKI CZYZBY SYNUS SIE DECYDOWAL:)BUZIAKI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tabela
TABELA I *************************************************************************************** Dominisia❤️ Krzysiu......13.07...godz.12:35....3120g.......52cm Nesia❤️Mateuszek........20.07..godz. 10.12....3670g...... 54cm Ania69x2❤️Adrianek.....26.07..godz. 09:40....3200g.......56cm TABELA II *************************************************************************************** NICK............TERMIN.......NABYTE KG............PŁEĆ .............PAS ANIA69x2...... 25-26.07.05.....9kg......Wiktoria/Adrian.....94🌻 IWKA26.........18.07.05............kg............chlopiec................... TEZ.P.MAMA.......01.08.05.... ...12kg .....dziewczynka?...........104 LOTNA..............02.08.05........8kg...............chłopiec...........?.. DOMINISIA.........02.08.05.......10kg.........Krzysiu.........105🌻 KARIN2005.........04.08.05.......18kg...........Oliwia.................?... NESIA...............05.08.05........24kg.........Mateusz.......130🌻 ARKADIA............05.08.05........9 kg.........Nadia.................95 CARLAA.............06.08.05........15kg...........Dustin..............102 PRZ.MAMA..........07.08.05.............?.........chłopiec...............?... PUZA................07.08.05........18kg...........Marlena............114. ISIA23..............07.08.05.........12kg.....Michał/Weronika......100 MYSZA28...........08.08.05...........7kg......chłopiec.................?... AMBRO..............09.08.05..........8kg........chłopiec?...............?... PSZCZOŁA5........10.08.05..........12kg.......Tobiasz...............104. RIKA.................09.08.05..........21kg......Lena...................104.. EVELINE_85.......11.08.05..........8,5kg........chłopiec?.............?... EWCIA22...........11.08.05.......... 10 kg..........Maja.............100.. JOASIUNIA.........13.08.05................?.......dziewczynka.........?... ASIA WROC.........13.08.05...........12kg......dziewczynka......105... DALKA................15.08.05............8kg............Urszulka........?.. SKYE.................17.08.05............10kg.........Paulinka..........100 ELA79...............18.08.05.............20kg......Michałek............114. MARIOLA78........18.08.05..............10kg......chłopiec...............?. FIONA79............23.08.05.............24kg .........Marylka.........112 Alexandra .........27.08.05...............9kg............?................100

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fiona 79
Kika 12 Naucz się ortografii najpierw bo robisz straszne blędy, a potem dopiero pisz najlepiej cos mądrego bo jak do tej pory to ani jedno ani drugie ci nie wychodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IWKA26
hej babeczki gdzie sie podziewacie czyzby nikogo tu nie bylo?:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu!! Jacku!! gratulacje :D:D:D sliczny chlopczyk az waszego Adrianka !! a jak dumnie prezy swa meskosc :) fiu fiu!! bedzie z niego niezly gagatek :) musze uwazac na swoja Nadie ;) 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻[kw🌻🌻iat]🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 Carlaa!! pozdrow goraco Ele!! powiedz ze wciaz na nia czekamy!! moze znajdzie sposob zeby napisac pare slow... ucaluj tez Pszczolke jak sie odezwie :) ehhhh!! no to sie porobilo :( ... smutne.... wiecie co dziewczyny!! ja juz dawno stwierdzilam , ze swiata od glupoty sie nie zbawi... a ludzie ktorzy nie maja wlasnego zycia zawsze beda mieszac w cudzym... trudno!! mnie ich glupie gadanie na pewno nie zaszkodzi , a jezeli im ma przyniesc ulge... a niech gadaja... niech sie pasa do woli beznadzieja swoich wywodow... HIPOKRYZJI I OBLUDZIE POWIEDZMY PO PROSTU NIE!!!!!!!!!!!! NIE MA CO SIE WDAWAC W DYSKUSJE... JEDYNE LEKARSTWO TO IGNOR!!!! i mam zamiar to lekartwo wlasnie wszystkim obludnikom aplikowac... wam tez radze moje kochane :) szkoda naszego czasu i nerwow :) Carlaa , Fionka , Puzuś !!!!!!!!!!!!!!!!! to dla was!!!!!! ❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻 ❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻 tyle nerwow zszargalyscie sobie dzisiaj... ehhh!! brak slow po prostu!! Iwka!! tak mi przykro ze witamy cie w takim momencie!! przez wszystkie miesiace mialysmy tu milo i cieplo... az sie geba smiala przy samay wejsciu!! a teraz?? szkoda ze musisz na to patrzec... ja wciaz trzymam kciuiki kochana :) opisuj jak odczuwasz te skurcze... Puzus!! a wiesz ze od wczoraj u mnie tez raczej spokoj... kurde!! juz nic nie kumam z tymi ruchami... za to brzuszek mi sie niemal non stop stawia ( jak to mowi nasz polozna ze szkoly rodzenia) tzn. twardnieje... napina sie... i to nie na krotko , tylko prawie caly czas w takim stanie... ooooo oooo!! a teraz sie napial jeszcze bardziej... dzidzia sie ruszala...i taki mocny ucisk w obu pachwinach mialam... o co tu chodzi?? moze mamusie ktore juz rodzily cos podpowiedza?? BUIZIAKI MAMUSIE :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IWKA26
hejka!!!!!!!!!!!! moje male skurcze wygladaja tak jakby kolka lapala i po chwili puszcza.....szlam dzis z moim miskiem do sklepu to co chwile musielismy przystanac bo mnie łapało:):) moj maly tez sie napina i mniej rusza a to dlatego ze ma malo miejsca:):)miesiac temu jak bylam na usg to lekarz powiedzial zebym go przetrzymala jeszcze z dwa tyg.bo tak sie napinal ze myslalam ze pekne:)no i jest bardzo nisko wiec musialam łykac nospe i przetrzymalam go ze teraz mu tam dobrze i nie chce wyjsc:):):)nie wie ze mamci ciezko a on wedlug usg niezle juz wazyl bo 3664g.i to bylo miesiac temu to teraz pewnie ponad 4 kg.:):):):)i mama dzwiga taka duza niunie:)ale to nic pewnie jeszcze chwile...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwka!! to ta kolka to skurcz?? mnie to tez czesto lapie... szczegolnie jak troche polatam po miescie... hmmm... nawet nie wiedzialam... a faktycznie masz sporego maluszka w brzuszku :) faaaajnie :) zazdroszcze ci troszke!! ja tez bym chciala zeby moja kruuszynka jeszcze podrosla... w zeszlym tygodniu wg USG wazyla 2760 ( a mam termin na 5tego ) gin mowil ze wszystko w porzadku!! ze zdrowiutka i w ogole... ale ja sie troszke martwie ... przeciez moge jej krzywde zrobic jak ja bede chciala wziasc na rece... ehhh!! szczerze mowiac wolalabym zeby sobie jeszcze troche posiedziala w brzuszku i nabrala cialka :) ... opycham sie jak szalona :) ... oby to cos dalo ... pozdrawiam raz jeszcze :) milego wieczorka :) a gdzie sie wszystkie podzialy tak a propos?? chyba nie rodzicie co?? trzymac sie grzecznie terminow jak to mowi Fiona!! oooooo oooooooooooo!! znowu to mocne napiecie brzuszka!! i takie dziwne uczucie w pachwinach... ucisk i jakby mrowienie... dlaczego nie moge tego rozszyfrowac??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mąż jednej z was
Dobry wieczór przyszłe mamy! Przepraszam ale mam prośbe i propzycje dlatego pisze (nie objecuje ze juz nigdy tutaj nie napisze bo jak moja żona urodzi to będe musiał was poinformowac co napewno zrobie z wielką przyjemnoscią) Od dawna moja zona jest zachwycona tym topikiem i bardzo was polubiła,wiem co pisze bo codzień mi o tym opowiada no i ja was tez przez to poznałem i polubiłem ale mam propozycje.Od chwili jest tutaj zamieszanie i niepotrzebne sprzeczki awiec moze zaczniecie jutrzejszy dzien tak jak jeszcze pare dni temu i bedziecie poprostu wszystkie PRZYSZŁYMI MAMUSIAMI bez nerwów i stresów. Mysle ze nie które wypowiedzi są tutaj zbędne dlatego założyłem wam specjalny topik pod tytułem -KONWERSACJA PRZYSZŁYCH MAM TROCHE INNACZEJ - Prosze was zeby ten topik był znowu taki przyjemny jak kiedyś i zeby nikt z was nie psuł tego. Serdecznie pozdrawiam WSZYSTKIE przyszłe mamy i zycze przyjemnosci tutaj i w dalszym zyciu z małym ale NAJCUDOWNIEJSZYM SKARBEM SWIATA - Waszymi Dzidziami! Podpisano MĄŻ JEDNEJ Z WAS P.S. Moja zona nie wie ze napisałem i mam nadzieje ze spełnicie moją prośbe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór dziewczynki… :) Dziś byłam z mężusiem i przyjaciółką na ostatnich zakupach, (nie licząc pościeli), bo jeszcze nam jej brakuje…kupiliśmy przewijak, kocyk, wypełnienie pościeli. Sama pościel była, ale cena kompletu 4 częściowego to 399zł, a to za drogo nawet jak dla naszej pierworodnej. Mąż zrobił mi dziś niespodziankę i zabrał mnie na pyszne lody z polewą czekoladową, byłam bardzo szczęśliwa a zarazem zaskoczona, że mnie wyrwał z domu. Ostatnio znowu mam faze jak to bardzo go kocham, i jak mi z nim dobrze…ach te hormony… Arkadio 🌻 a ja dziś przeżywałam, że moja Majcia to taka duża dziewczynka w 36tyg. 2900g, i pewnie jej waga przybędzie, w ogóle lekarka mówi, że jest bardzo duża. Ale tak sobie myślę, że to pewnie przez mój bez stresowy tryb życia, według usg będzie ze mną wcześniej, brzuszek już mi opadł, choć zawsze był nisko. Teraz codziennie czuję skurcze i szpile w dole, i też robię przystanki jak gdzieś idę. ;) a i zgaga mnie męczy… Dowiedziałam się że chłopcy lubią rodzić się przed terminem, a dziewczynki często rodzą się po terminie, czyżby kobietką nie spieszyło się na ten świat??? Carlaa dzięki za zdjęcia—są piękne 🌻 ❤️, ale jak Ty uroczo wyglądasz z tym brzucholkiem… ;) cud , miód i orzeszek… Znowu mam problem z bezsennością, więc może coś jeszcze później skrobne. Życzę Wam kochaniutkie miłej nocki, buziaczki.👄 Ewcia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie, ja właśnie wyprawiłam męża do pracy i już zasiadłam do kompa, aby się z Wami przywitać…nocka minęła komary mnie pocięły.. Wredne i wyrafinowane opadziska. No i co z tym wklejaniem zdjęć naszych i brzuszków??? Pozdrawiam i życzę miłego dnia.:D Ewcia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam !! Niestety wczoraj wieczorkiem nie mialam juz czasu spojrzec na forum. Ale z tego co widze to widze, ze sie porabalo. Droga Arkadio coz za inteligentne podsumowanie caloksztaltu wczorajszych postow. IGNOR bardzo interesujace. Ciekawa jestem skad Ci sie biora tak inteligentne komentarze, zapewne w pracy zawodowej zajmujesz sie PR.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczytny :) Ewcia :) co za ranny ptaszek z ciebie :) czekaj czekaj... u Dominisi tez sie tak zaczynalo... zawsze byla pierwsza na forum :) heh!! ja sie martwie , ze moja malutka... ty , ze twoja za duza... chyba tak to juz my mamusie mamy po prostu :) chcemy dla naszych kruszynek jak najlepiej ... i jakby nie bylo zawsze bedziemy sie zastanawiac czy to dobrze , prawda?? a co do poscieli... wiesz... mnie gluck zaskoczyl swoja oferta!! maja ceny sporo nizsze niz konkurencja ... a szczerze mowiac spodziewalam sie ze bedzie odwrotnie... poszukaj u siebie... moze znajdziesz gdzies w poblizu ich salon... www.gluck.pl tu pewnie beda wypisane wszyskie... a tu mozesz sobie posprawdzac ceny www.calineczka.pl (trzeba tez wziasc pod uwage ze w sklepach internetowych , czesto drozej niz \"normalnie\" ) albo... jeszcze jedna mysl... miejscowi producenci poscieli czasem maja w swych ofertach rowniez posciel dziecieca... i to tyez moze byc tansze rozwiazanie ( z tym ze z baldachimem i innymi ozdobnikami moze byc problem ) no!! to tyle z mojej strony :) mam nadzieje ze ci sie przydalam :) a co do zdjec!! ponawiam apel!! dziewczyny!! wysylajcie zdjatka na forum... wszystkie chetnie poogladamy :) ja tez wysle jak tylko bede miala jakies na kompie (czyli jak mi kicius je zrzuci :) bo ja w tych sprawach jestem lewa :) ) ... hmmmm!! albo moze lepiej nie... moze macie racje...w tych okolicznosciach... trzeba tu najpierw zrobic porzadki :P Buziak lipcoweczko-sierpnioweczki :) wstawajcie juz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×