Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość przyszła mama

TERMIN SIERPIEŃ 2005

Polecane posty

Gość IWKA26
WITAJCIE BRZUCHATKI I MAMUSKI:):):) DZIEKI ZE PRZYJELYSCIE MNIE DO SWOJEGO GRONA🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 ARKADIA TERMIN MIALAM NA 18 LIPCA I NADAL CZEKAM:):):)CHOC DZIS JAKIES DZIWNE SKURCZYKI MNIE LAPIA MOZE SYNEK ZDECYDUJE SIE NA WYJSCIE:):)JA OGOLNIE CZUJE SIE BARDZO DOBRZE CALE 9 MIESIECY BYLY DLA MNIE SUPER CHOC MALY TO NIEZLY ROZRABIAKA:)KOPIE I KOPIE NAWET LEKARZ PRZYZNAL ZE MAM DZIECKO BARDZO RUCHLIWE BO ZA PRAWIE KAZDYM BADANIEM JAK GO DOTKNOŁ TO MALY GO KOPNOŁ:):):):):) IDE PRZYGOTOWAC SOBIE SNIADANKO:)POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fiona 79
Dziń Dybry Pewnie Ania się teraz bardzo denerwuje i przeżywa.........na szczęście szybciutko trwa cały ten zabieg.Mam nadzieje ze trafi na chirurga artyste i zostanie jej monimalny śladzik.Jejku mam nadzieje że nie zjedzie ze stołu z wrażenia jak zobaczy to małe cudo.To są tak silne przeżycia........... Sky , Arkadia, Puza -dzięki wielkie, co tam wielkie , ogromniaste za słowa otuchy.Normalnie jak się człowiek nie wygada to wariuje powoli. Jak to dobrze że Jesteście dziewczyny Ciesze się że Was mam. Mam nadzieje że jak się już wszystkie rozdwoją to damy rade utrzymać kontakt w koncu jesteśmy "ze sobą" heheheheh już troche i więzi sie potworzyły ............. Sky- ja tak jeszcze do zimy posiedze, w koncu czuje się jak słonica to i ciąże ponosze 2 lata....... :-P :-P Arkadia - lodowa uczta............ mniam mniam mniam ale taka po byku: wedlug upodoban w wielkiej misce z bitą smietaną , polewa , posypka , bakaliami , wafelkiem i co tam jeszcze lubicie :-) Puzo- nie martw się , ja tez od kilku dni odczuwam mniejsze ruchy niunii,jest im ciasno i nie maja takiej swobody ruchów co kiedys co generalnie wychodzi na dobre bo jesli twoja niunka jest głową w dół to niech juz tak sobie zostanie do samego porodu. Wiecie co? Może jak się zorganizujemy to powklejamy nasze zdjątka jak byłyśmy w ciąży i pózniejsze, pierwsze zdjęcia naszych maleństw i póżniejsze a potem jak nam rosną szkraby ...........a potem jak ida do przedszkola , do szkoły , gimnazjalne,maturalne, ze studenckich imprez,slubne , rozwodowe, zdjęcia dzieci naszych dzieci, , zdjęcia nasze w wieku emerytalnym ..............itd , itp hehehehehehehe ale się rozpędziłam A wogóle to wypadałoby się kiedys spotkac..................jak dzieciaczki podrosną oczywiście No ale to już przyszłość.Na razie jesteśmy na etapie euforii przedporodowej...hehehehePowinni to uznać za jednostkę chorobową o niskiej szkodliwości dla społeczeństwa na szczęście. Oki bredze juz 3 po 3 para 15.Może się jeszcze zdrzemne narazicho i wielkie soczyste buziaki dla wszystkich madzia Ps:Jeszcze raz dziękuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fiona 79
Dziewczyny Bardzo sie starałam żeby nie komentować pewnych postów. Wszystko ma swoje granice tolerancji .Napisałabym kilka słów ale nie chce pisać w imieniu wszystkich więc się wstrzymuje.Może któraś mnie wyręczy bo aż mi się wiązanka ciśnie na usta .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz co Fiono Z tą wredną rodziną męża to chyba przesadzasz najpierw piszesz że masz ciuszki po dziecku siostry męża a po tem że nikomu nigdy nie pomogła. Nie jednej z nas by się taka pomoc przydała. A skoro tak ci brakuje kaski to po jaką cholere chcesz kupować laktator skoro już masz. No chyba że 160 zł to w twojej sytuacji mało. Zastanów się dziewczyno co piszesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fiona 79
Fam Doskonale wiem co pisze.Nie dostałam ciuszków a jedynie zostały mi wypożyczone (czyli do zwrotu) a ja za to mam jej oddać wózek po swoim dziecku (mieliśmy kupic nowego deltima)kiedy ona zajdzie w drugą ciąże.Traktuje to raczej jako handel wymienny niz dobry gest.Co do laktatora...................ten od niej nie nadaje się do użytku,plastik jest pociemniały, gwint od dołu pęknięty i klejony(nie wiem jak to sie zachowa podczas wyparzania),ogólnie wygląda na zużyty.Dla mnie higiena urządzeń mających bezposredni kontakt z pokarmem jest bardzo wazna więc wole zakupić nowy, nawet jesli sie wykosztuję. jeszcze jakieś zarzuty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale to nic złego wymieniać się ciuszkami ja sama tak zrobiłam przy moich dzieciach i nie widze w tym nic złego. A części do Aventa można wymienić. Jeżeli się chce szukać problemów to je się wszędzie znajdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hallo Mamuski... ale czytania ... !!!! przeczytalam tylko ostatnie posty i cisnie mi sie na usta... HALLO nie lubie podszywaczy... :P Fam skad to nagle zainteresowanie... co komu do domu... chyba nie znasz Fiony i wypowiedzi co do ostatnich postow sa zbedne z Twojej strony... wybacz jestem osoba ktora nie ustawia ludzi po katach... ale Tobie chba by sie przydalo hmmm pozdrawiam Fiono nie masz sie co tlumaczyc ... w kazdym razie nie prze kims kogo nie znasz ten topik nie jest od tlumaczenia... Carla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pod nikogo się nie podszywam. Tylko uważam że swoje sprawy się załatwia innaczej a nie publicznie się obsmarowywuje . Więc może niech to wszystko powie rodzinie w twarz skoro tak ich \"nienawidzi\" Jak ci nie odpowiadał taki gest to trzeba było odmówić Fiono a nie się skarzyć całemu swiatu jaka ty biedna jestes. Bo ludzie mają wieksze problemy. A niby ty Carlo znasz tak dobrze Fione?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fiona 79
fam czy ktos tam Twoje komentarze na mój temat są całkowicie zbędne i prosze zachowaj swoje opinie dla siebie .Nie będziesz mi mówic co mam pisac ani jak postępować .Widze że masz cos do mnie ale to twój problem. Sądząc z twoich wiadomosci o mnie długo czytasz nasze forum więc mogłabys przynajmniej pisać pod autentycznym nickiem a nie chować się pod jakims pierwszym lepszym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fiona 79
A może poprostu nie czytaj moich postów , po co masz się denerwować bidulko??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fiona 79
Carlaa- uważaj , bo Tobie tez sie dostanie zaraz od fam :-p :-P :-P :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rika
Hello babeczki PRZESTAŃCIE! J a mam dzisiaj totalnego doła...i chyba zaraz pójde na wielki spacer który poprowadzi donikąd...Sądziłam, ż e forum dzisiejsze podniesie mnie na duchu, a tu... nie jestem sama w tej swojej chandrze...przesłałabym pozytywne fluidy, ale co to jest? Moze lektura Hłaski...albo po prostu to nieustające napięcie...Fam zgorzknialcu, lejesz żółcią, a feeeeee nieładna mamusia z Ciebie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja się nie denerwuje czytając twoje posty kobietko. A innych nicków nie mam to mój pierwszy wymysłony specjalnie żeby się udzielić w Twojej sprawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skoro ja leje żółcią to co możemy powiedzieć o Fionie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jacek Dębski
Witam kochane Mamusie :) Jestem mezem ani69x2 o 9:40 urodzila syna!!!!!!!!!! :))))) pomyslalem sobie, ze bedziecie chcialy wiedziec :))) dzidzius ma sie super, mamusia tez, ale najlepiej ma sie tatus, czyli ja ;) prawie tam zawalu dostalem!!!!! serdecznie pozdrawiam i trzymam kciuki za Wasze Maleństwa Jacek Dębski A OTO NASZE MALEŃSTWO (zdjecia robione kilka minut po porodzie!!): http://www.toya.net.pl/~jacool/m01.jpg http://www.toya.net.pl/~jacool/m02.jpg http://www.toya.net.pl/~jacool/m03.jpg http://www.toya.net.pl/~jacool/m04.jpg http://www.toya.net.pl/~jacool/m05.jpg http://www.toya.net.pl/~jacool/m07.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jacek Dębski
http://www.toya.net.pl/~jacool/m07.jpg tego linka trzeba skopiowac i wkleic w pasek adresow bo nie wiem dlaczego ale inaczej sie nie otwiera :/ jeszcze raz pozdrawiam :))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkiego Naj...GRATULACJE ANIU I MĘŻU ANI, usciskaj Ją od Nas i małego Adrianka❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratulacje dla szczęśliwej rodzinki. Sliczny szkrabik niech się zdrowo chowa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fiona 79
Rika-poczekaj ide z Tobą. fam- bez komentarza od tej pory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TABELA I *************************************************************************************** Dominisia❤️ Krzysiu......13.07...godz.12:35....3120g.......52cm Nesia❤️Mateuszek........20.07..godz. 10.12....3670g...... 54cm Ania69x2❤️Adrianek.....26.07..godz. 09:40....3200g.......56cm TABELA II *************************************************************************************** NICK............TERMIN.......NABYTE KG............PŁEĆ .............PAS ANIA69x2...... 25-26.07.05.....9kg......Wiktoria/Adrian.........94🌼 TEZ.P.MAMA.......01.08.05.... ...12kg .....dziewczynka?...........104 LOTNA..............02.08.05........8kg...............chłopiec...........?.. DOMINISIA.........02.08.05.......10kg..........Krzysiu.......105🌼 KARIN2005.........04.08.05.......18kg...........Oliwia.................?... NESIA...............05.08.05........24kg.........Mateusz.......130🌼 ARKADIA............05.08.05........9 kg.........Nadia.................95 CARLAA.............06.08.05........15kg...........Dustin..............102 PRZ.MAMA..........07.08.05.............?.........chłopiec...............?... PUZA................07.08.05........18kg...........Marlena............114. ISIA23..............07.08.05.........12kg.....Michał/Weronika......100 MYSZA28...........08.08.05...........7kg......chłopiec.................?... AMBRO..............09.08.05..........8kg........chłopiec?...............?... PSZCZOŁA5........10.08.05..........12kg.......Tobiasz...............104. RIKA.................09.08.05..........21kg......Lena...................104.. EVELINE_85.......11.08.05..........8,5kg........chłopiec?.............?... EWCIA22...........11.08.05.......... 10 kg..........Maja.............100.. JOASIUNIA.........13.08.05................?.......dziewczynka.........?... ASIA WROC.........13.08.05...........12kg......dziewczynka......105... DALKA................15.08.05............8kg............Urszulka........?.. SKYE.................17.08.05............10kg.........Paulinka..........100 ELA79...............18.08.05.............20kg......Michałek............114. MARIOLA78........18.08.05..............10kg......chłopiec...............?. FIONA79............23.08.05.............24kg .........Marylka.........112 Alexandra .........27.08.05...............9kg............?................100

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fiona 79
mamo Aniu i swieży tatusiu............ Wielkie dzieki za tak szybkie info i zdjątka.Młody jest boski, GRATULACJE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GRATULACJE DAL ANI I JACKA .... ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 sliczny a zdjatka suprowe no to tatulek zadowolny hihihihih tatulek wymiary a kciuki malysmy trzymac o 10 tej hihihi najwazniejsze ze zdrowy ❤️ i to jest wlasnie najwazniejsz nie Fiono prawda zostawimy to .... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przestancie się kłócić. Fam To jest topik, który funcjonuje od paru miesięcy. Znamy się na tyle na ile możemy. Bardzo się lubimy. Nie życzymy sobie komentarzy od obcych. Nam odpowiada to co piszemy, lubimy to i to się dla nas liczy. Więc Fam proszę Cię bardzo nie psuj naszego humoru swoimi wywodami. My się juz zżyłyśmy razem, więc po co się w ogóle wtrącasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coś te dziewczyki nie chcą wychodzić z brzuszków;) a chłopcy się pchają na świat przebojem;) 🌼 Dla naszych małych mężczyzn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fiona 79
Puza- czas na dziewuche , co ty na to? Ja czy ty? hehehehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Od kilkudziesieciu minut czytam to co pisalyscie wczesniej i to co pojawilo sie w ostatnich postach i powiem Wam, ze zarowno Alexandra jak i Fam maja odrobine racji. Nie chce nikogo osadzac ani tez nie mam zamiaru nikogo obrazac (jestem pewna ze Alex i Fam tez takiego zamiaru nie mialy), ale z tego co da sie zauwazyc to nasze kolezanki A. i F. a zreszta nie wazne.Po prostu maja inny system wartosci zainteresowan i inny poglad na swiat. Alex mieszka w Karkowie Fam byc moze tez w innym wielkim miesci, a tam po prostu inaczej sie mysli. Sama tego doswiadczylam kiedys mieszkalam w 55 tys. miasteczku a teraz we Wroclawiu i wiem jaka jest roznica w toku myslenia malomiasteczkowego i aglomeracyjnego.Ale ciesze sie, ze piszac na forum wspolnie sie podbudowujecie w zlych chwilach i to jest wazne. Ale prosze nie kloccie sie i nie osadzajcie innych. Prawda zawsze zelzy po srodku, a forum to miejsce w ktory kazdy moze wypowiedziec wlasne zdanie i nikt nie powinien czuc sie urazony tylko tez wyciagnac z kazdego postu jakies wnioski. Pozdrowka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratuluje rowniez wszystkim juz mamom i tym niebawem bedacym mamusiom. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dominisia
Aniu serdeczne gratulacje z okazji narodzin synka,niech sie chowa jak najlepiej.Rowniez wszystkiego naj naj naj z okazji imienin 🌻 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×