Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość przyszła mama

TERMIN SIERPIEŃ 2005

Polecane posty

Gość ela79
julianka_80 mój maż to też oficer wojskowy konczył WAT w Warszawie i tam sie poznaliśmy,wojskowi mają podobno fioła na punkcie rodziny a mój maz wczoraj powiedzial ze ja i michaś jesteśmy jego całym swiatem jak miło mi było to usłyszeć kiedy miałam kryzys fajnie sie czyta wpisy i otwiera coraz to nowe fotki papap maluch spi ja ide poleżeć całą noc niespałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Carla strzałw dziesiątkę z ostatnim linkiem. To właśnie ta maseczka. Czasami ją u mamy stosowałąm i jest dobra. Ide gotować obiad, później poczytam co dziś napociłyście :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to dorzucę się swoim wpisem, żeby dobić do tej wymarzonej stronki:D Carla mi też wypadaja włosy hurtowo:( najwyżej peruką się zadowolę:p to co babki po browarku:p Fionuś zdrówko;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niuninka
Dziewczyny ale sie rozpisalyscie - super!!!:-) Ela, b. sie cisze, ze z Synusiem wszystko ok. TPM, hurrraaaa!!! mala sama usnela! Isia, gratuluje podpisania umowy! To ci prezent mikolajkowy Julianka, fajnie, ze dogadaliscie sie z M. W kazdym zwiazku sa lepsze i gorsze dni. Kobieta i mezczyzna to dwie totalnie rozne istoty. Przykro mi jak czytam, ze niektore z Was maja kiepskie relacje z wlasna matka. Ja dlugo mieszkalam z rodzicami i wiadomo ciagle klotnie. Odkad jestem na swoim dogaduje sie z rodzicami rewelacyjnie, nigdy jeszcze nie bylysmy z mama w tak dobrej komitywie. B. mi brakuje mojej rodzinki! :-( :-( Acha, co do problemu wypadajacych wlosow ( mnie tez to, niestety, dotyczy) polecam Radical szampon i ampulki ( do nabycia w aptece). Juz to kiedys stosowalam + tabletki, ktorych nazwy nie pamietam i b. mi pomoglo. Nina placze, papa!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Carlaa, cieszę się że Ci się podoba. Która chce jeszcze? Moja Nusia przy tym świruje, hihihihi. Julianka, coś widzę, że mamy pewne wspólne tematy...A co do pracy magisterskiej, to mnie do pisania mojej zmobilizowało to, że byłam w ciąży... Ale ten sposób ma swoje plusy i minusy... Ciumki dla was. Julianka, wysyłam, miłego słuchania! Irenka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny, jejku ale wena :))) Isiu ja tez chcem muzyczkę :))) skye@tlen.pl Dziewczyny jak Wy ładnie o swoich mężczyznach opowiadacie. Powiem Wam, ze moja mam też z mojego nie była na początku zadowolona ale teraz jest ok:)))) Dodałam kilka zdjęc na bobasach, Paulinka spotkała Mikołaja hihih zobaczcie:))) Całuję Was serdecznie, piszcie kochane, bo ja jak zwykle lecę karmić Acha Carlaa ja używam na buźkę Nivea Baby na każdą pogodę ale jest tłusty i zostaje taka gruba warstwa na buzi, no ale może być :) Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I znowu ja:p Mój M też kochany:) właściwie jedyna osoba na której zawsze mogę polegać:) Nikt nie chce browarka;) Julianka może Ciebie łyczek zmobilizuje do pisania pracy;) I reszta babek :D :D :D :D zawsze będzie więcej na stronie zapisane :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PUZUŚ, Ja chcem browarka, rzuć mi plissss, siedzę sama i mi się strasznie nudzi:)))) 🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻 to dla Was kochane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witamy wieczorkiem my własnie wrócilismy ze spacerku deszczowo-śniegowego mrozu nie ma takze mozna było spokojnie spaceroqwac teraz musimy sobie was poczytac papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wydaje mi sie czy znowu zostałam tu sama ide kapiel małemu przygotowac do pozniej papapa Dominika ❤️ Krzysiu skye-super zdjecia,a ten miki to jakis grozny chyba był hihi ;-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wydaje mi sie czy znowu zostałam tu sama ide kapiel małemu przygotowac do pozniej papapa Dominika ❤️ Krzysiu skye-super zdjecia,a ten miki to jakis grozny chyba był hihi ;-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wydaje mi sie czy znowu zostałam tu sama ide kapiel małemu przygotowac do pozniej papapa Dominika ❤️ Krzysiu skye-super zdjecia,a ten miki to jakis grozny chyba był hihi ;-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moje kochane dziewczyny:D dziękuję Wam wszystkim za słowa wsparcia:D:D:D ja też tego mojego cholerę (jak słodziutko to brzmi, prawda??:P) kocham tylko czasami bym go zabiła:):):) 🌻❤️🌻 dla MARLENKI, 4 miesiące!!! LoL!!! isiu- dzięki za piosenkę, ale muszę coś zainstalować, bo się nie otwiera:D a propos mobilizacji- nie zajdę w ciążę raz jeszcze, bo to mnie już chyba kompletnie rozłoży:D ela- Ty pewnie jako żona wojskowego- potrafisz zrozumieć co ja mam z tym moim kochanym chłopcem:):) Niuninko, my się dogadaliśmy, bo my się nawet porządnie nie potrafimy kłócić, bo zawsze któreś się zaczyna śmiać:)) skye- trafna uwaga- ile dzidzia może czekać na prezencik (ale jest duuuuża:) ) puza- łyczek- brzmi zachęcająco:)) chyba wyślę mężulka po reddsika:) dominisiu- ja też już zmykam kąpać dzidzię:D do jutra dziewczynki:)))) papapappa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wysyłam wam zaraz i jestem ciekawa reakcji... Kto tu piffko rozlewa? Ja poproszę zdecydowanie! Puzuś, dawaj! Lecę, miłych snów... Irenka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwka26
Marlenko wszystkiego dobrego🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻[kwiat Jeny jak tu natworzone tak trzymać :)moze dobijemy do 150 stronki:) buzka🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼uszek dla czteroniesiączków no to rozktęcamy imprezkę, ja właśnie wgrałam sobie muzeee w mp3 i teraz śpiewam małej scootera hihi. Chyba jej się to podoba :D. A tak ogólnie posprzątałam w szafkach jeeeeeeeee :D:D:D:D:D:D:D:D. Ciuchy mi się mieszczą i żadne pranie mi nie leży w pokoju :) cholercia poszłabym potańczyć. A piweczko dla mnie też jest ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Isia!!! Ja też chcę muzyczkę: nesia2002@tlen.pl!!! Sto lat dla Marlenki! Mnie tez polej Puza, piwko z sokiem malinowym, mniammmmm Julianko - ja mam dla Ciebie motywację - jeśli musisz przyjechac do Wawki a wybrać się nie możesz, to przyjedź tu w celach towarzyskich, wtedy, kiedy w Wawce będzie Carla!!!Kwestię pracy magisterskiej załatwisz przy okazji, tak miłej z resztą :) Carla przyjeżdża do Wawy z Dustinem, w Wawie jestem ja ze swoim Matim i o ile dobrze się zorientowałam, jest tu tez Mama Natalki z Natalką. Szykuje nam się duże forumkowe spotkanko w realu, bo jeśli jeszcze Ty przyjedziesz, to już będzie naprawdę duuuuża grupa :) Nie wiem tylko, czy weźmiesz Jaśminkę ze sobą, ale tą część decyzji zostawiam już Tobie :) No to jak? Postanowione? Tylko Carluniu!!!! Napisz dokładnie kiedy będziesz w Wawie, żeby Juliankę już konkretnie zmotywować. Mamo Natalki - tak Cię wpisałam do tego spotkania...mam nadzieję, że masz ochotę i że się zobaczymy :) Pozdrawiam dziewczyny :) No gdzie to piwo? Ja tu o suchym pyszczku siedzę....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
buuuuuuuuuuu dlaczego ja tak daleko mieszkam??? z chęcią bym sięz wami spotkała, ale ze szczecina to troche daleko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najdalej to mieszkam jak zwykle ja! Krosno na Podkarpaciu pozdrawia!! Irenka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my po kapieli,krzysiu jakis marudny i nie chce dac sie ululac,oczka mu sie strasznie kleja ale on walczy zawziecie pozdro krzys i mama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my po kapieli,krzysiu jakis marudny i nie chce dac sie ululac,oczka mu sie strasznie kleja ale on walczy zawziecie pozdro krzys i mama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej mamulki, ja tu jeszcze na sec:D zmęczona już jestem niemożebnie (pierwszą pobódkę zaliczyłam przed 4 rano...), ale już wykąpana i zaraz \"szoruję\" do łóżka:D pomimo braków w opiekunce (rozstaliśmy się z nią)- pojechałam dziś na zajęcia i spotkało mnie coś bardzo miłego:D wykładowca pochwalił moją recenzję, aczkolwiek przekroczyłam limit znaków, więc powinnam coś z niej wyrzucić, ale uznał ją za dobrą i nie miał większych zastrzeżeń:DDD fajnie czuć, że ktoś docenia naszą pracę, czego oczywiście i Wam, moje kochane życzę;) czekają mnie kolejne poszukiwania opiekunki... ale nie wiem czy już teraz to zacząć robić, czy może lepiej po przeprowadzce?? wyprowadzamy się pod poznań, co prawda może z 2 kilometry od granic miasta, ale zawsze:)) mieszkanie nie jest zbyt duże, bo tylko 2 pokoje, ale będziemy SAMI!!!!!!!!!:D:D:D:D teraz mieszka tam moja mama, ale ona wróci tutaj, a my się wyniesiemy tam:) i to chyba nie jest zły układ, bo wreszcie nikt nam nie będzie ingerował w nasze sprawy:D coś w myśl zasadzie: \"wolność tomku, w swoim domku\"... to jeszcze potrwa pewnie z 2 mesiace, ale to zawsze lepiej niż czekać na mieszkanie służbowe z woja, bo to, trwa latami.... jutro wieczorem idę do mojego gastro i bardzo się boję, że znowu każe mi wrócić na sterydy:( a ja je naprawdę źle toleruję... niestety niesterydowe leki przeciwzapalne już na mnie nie działają... ehhh, takie życie;) pomysł spotkania z Wami w warszawce pod pretekstem przygotowań do magisterki- niezmiernie przypadł mi do gustu:D:D:D no to dziewczyny- do roboty- wyznaczać termin:) ja się jakoś dostosuję:)) tylko weekendy odpadają w moim przypadku, bo FN jest nieczynna, a jak już przyjadę, to wolałabym zrobić cokolwiek:DD jaśmina tłuc ze sobą nie będę, bo nie mamy autka ani nikogo, kto by nas przywiózł, a poza tym dzidzia mało jeździ samochodem, więc nie wiem jak by zniosła tak daleką podróż... spadam już do łóżka. dobranoc. kolorowych snów 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Isia? Krosno? No tam to naprawdę macie dużo szkła do tłuczenia :):):) Julianka, pozdro i czekamy na wieści od Carli kiedy do nas przyjedzie z tej zagranicy :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×