Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość przyszła mama

TERMIN SIERPIEŃ 2005

Polecane posty

To my na dwa słowa.. Dziękujemy serdecznie za życzenia i całujemy mocno w czółka. Weronika już bez gipsu, jaka leciutka! Kolejny etap leczenia to szyna, zobaczymy na jak długo. Ale będzie można ją kąpać!! Jutro jedziemy na RTG. Całujemy was mocno. Irenka i rozgipsowana córunia mamuni Weronika PS. Julcia- bluzka superrrrr!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania69x2
DUZO ZDROWKA I SŁODYCZY ADRIANEK Z MAMUSIĄ DZIEWCZYNKOM ZYCZY!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć mamusie:D byłyśmy u lekarza-z powodu pocenia się główki- zarówno niedobór jak i nadmiar witaminy d3 może być powodem nadmiernej potliwości, więc narazie odstawiamy kropelki:D miłego popołudnia buziaki j&j

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
julianko- u mnie to mala nieprzyswajala jej... dostala zelazo, ktore pomaga ja przyswajac... pani doktor mowila ze mala ma jej za duzo?? to po ile kropli jej dawalas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiu! jaśmina ma anemię i od blisko 3 miesięcy jest na hemoferze(żelazo). poza tym daję jej bebilon 2, który już w sym składzie zawiera wit.d3 małej kłopoty z poceniem się główki, zaczęły się niedługo po rozpoczęciu kuracji żelazem (dostwała wtedy 2 kropelki d3). dopiero po dłuższej obserwacji doszłyśmy z lekarką do wniosku, że być może ma miejsce przewitaminizowania d3, którego objawem- jest m.in. nadmierna potliwość, więc by sprawdzić tę teorię, narazie przestaję podawać jaśminie witaminy. pzdrm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
acha, niuninka, przypomniało mi sie. Piszesz , ze mała waży mniej niż nasze dzieci. To nie ma znaczenia, bo wagę sie spprawdza na siatce centylowej, a nie porównując do innych dzieci. Wazne, zeby trzymała sie w okolicy tego samego centyla (taka siatka jest w ksiażeczce zdrowia) Buźka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niuninko pszczółka ma racje. Musisz tez wiedziec ze dziewczynki sa zawsze mniejsze ,drobniejsze i lzejsze niz chłopcy. pozdrawiam Dominika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ela79
tu ela wieczorową porą maluszek śpi my robimy kolację grypa dalej u mnie panuje opowiem dowcip zmieniałam Michalkowi pieluszke robert go zagadywał i powiedział do0 niego gołodupiec-na co tamten odparł cos w podobnym tonie hahaha lapie za nogi i chce palce od stóp ładowac do buzki zapraszam na łyka żywca Isiu to super że mała ma juz zdjety gipsik arkadio tak jak piszesz usg bioderek nakazuje pediatra w razie jak coś zauwazytzn nie jest ono obowiązkowe-tak mi tez powiedziano. dzis sama wieczorowa porą przeszlam sie na spacer-króciutki bo do apteki tuz obok ale zawsze sama! troche mi sie humore poprawił bo było kiepsko Dalka śliczne zdjecia twoich pociech dobranoc ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niuninka
Paulinko, Weronisiu i Natalko Sto lat!!!!!!!!!!!!!!!Niech Wasze sliczne buziaczki beda ciagle usmiechniete!!! Isia, wyobrazam sobie jacy jestescie szczesliwi, ze Wasz Skarb pozbyl sie wreszcie tego ciezaru.Ciesze sie razem z Wami! Dziewczyny, dzieki za porady odnosnie dokarmiania malej. Mysle,ze bede sporadycznie dawac jej butelke, tak by sie do niej troche przyzwyczaila i moze od c´zasu do czasu jabluszko.Jeszcze chwila i nasze dzieci skoncza pol roku, wtedy zaczne z czystym sumieniem wprowadzc nowosci. Piszecie o postepach w rozwoju Waszych Pociech. Nasza Nina nie przewraca sie jeszcze z brzuszka na plecy i odwrotnie ale dzis po kapaniu jak polozylam ja na brzuszek to zaczela podnosic w gore pupe i przesuwala sie do tylu. Ale radocha!!! No i nie chce sie glosno smiac, jak do tej pory uraczyla nas tylko raz takim smiechem. Muzyka dla uszu!!!!!! Czekam na wiecej. Milej i spokojnej nocki Kobietki!!!!! Wiele godzin blogiego, nieprzerwanego snu dla Was i Dzieciaczkow!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie elu :) a propos twojego dowcipu :) jak tez sie ostatnio zastanawiam czy to mozliwe zeby maluszek probowal juz cos nasladowac?? jakis czas temu czesto rozmawiajac z moja ptaszyna w pewnym momencie zaczelam pierdziec ustami... wiecie o co chodzi prawda?? wydawalam z siebie rozne parskania i prychania ku wielkiemu zainteresowaniu malej... nie minelo kilka dni a moj swirek zaczal wydymac usteczkai wydmuchiwac powietrze... parskanie co prawda z tego zadne ale zaskoczona bylam baaardzo... zeby sprawdzic czy to nie przypadek zaczelam jej te parskania kilka dni temu urozmaicac wystawionym jezykiem ( no wiecioe , tak jak male dziecko kiedy jest niezadowolone ) a ten skubaniec maly wczoraj po kapieli kiedy do niej gadalam wywalil jezorek w najlepsze i zaczal dmuchac... no szok poprostu!! czyzby juz nasladowala?? badz co badz strasznie jej sie to prychanie z jezorkiem spodobalo :D i mamy teraz nowa zabawe :D powiedzcie mi to zbieg okolicznosci?? czytalam gdzies ze warto dzieciaczkom powtarzac te same sylaby tak jakby sie im cos interesujacego opowiadalo.... czasem to robie... ale moze warto czesciej... buziole ogromniaste i dobrej nocy aaaa!! ja tez chce zdjecia!! maila mam po nickiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nico sie nie martw Niuninko :) moja malenka jeszcze pare tygodni temu tez byla wybredzioch!! trudno bylo ja rozsmieszyc... glosnym smiechem wybuchala w najmniej oczekiwanym momencie ... i bron cie panie boze zeby drugi raz z tego samego sie zasmiala!! a gdzie tam!! absolutnie!! stawalismy na glowie zeby uslyszec te cudne dzwieki ...niestety czesto bez rezultatow... a teraz?? kochana!! hichra sie co chwilke :D a wiec cierpliwosci Niuninko... jeszcze troszke ... bedzie smiech i bedzie ganianie za berbeciem z pieluszka zeby przewinac dupke.... wszystko w swoim czasie :) buziolek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niuninka
To jeszcze ja. Nie zebym nie mogla spac ale przegladalam zdjecia Waszych slicznych dzieciaczkow na bobasach. Ale piekne mamy dzieci!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Pekam z dumy!!!!!!!!!!!!!!!!:-) Dobrej nocki!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry:) zaraz jedziemy z jaśminką na badanie krwi:( musimy zbadać poziom hemoglobiny przed wtorkową wizytą u hematologa... czyżbym dziś była pierwsza???? elu, iwka, gdzie jesteście?;) miłego dnia:D:D:D julia p.s. dzisiaj odbieram moje szałowe okulary:classic_cool: 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ela79
oczywiście ze wstaliśmy,witaj julianko. Jem sniadanko Powodzenia na badankach-nas tez one czeakja tylko musi myi grypa przejsć jem rogalika zapraszam cmok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ela79
wklejam tabelke bysmy wiedzialy kiedy składac zyczenia maleństwom z okazji 5 miesięcy DominisiaKrzysiu........13.07..05.11.....75cm.........7100 NesiaMateuszek.........20.07..26.11....................8020 Ania69x2Adrianek.......26.07.............64cm.........6050 Iwka26Adrianek.........30.07..04.11.....70cm.........6450 Karin2005Oliwia Wiki ..2.08..02.09.......60 cm........4800 PuzaMarlenka............07.08.................................... CarlaaDustin Alex.......08.08..30.11......68 cm.......7020 RikaLena................ .09.08..09.09......59cm........4800 ArkadiaNadia ............11.08..11.09....................6410 SkyePaulinka.............12.08..21.12.......66cm.......7200 IsiaWeronika.............12.08..12.09....................5820 TPMamaNatalia..........12.08 ..17.11...... 58cm.......6500 KarolkaPartyk...........14.08.................................... DalkaUrszulka...........15.08..15.09.....................5350 AsiawrocOla.............15.08..................................... Ewca22Majeczka.......18.08..................................... NiuninkaNina ............20.08................59 cm.......4935 PszczolaTobiasz........22.08...................................... Ela79Michalek...........25.08..25.09...........64cm........6750 Fiona79Tymoteusz.....28.08..28.09........60cm........7370 Julianka80Jaśminka....26.08..30.11.......................6330 Mama Natalki NAtalka............06.10..30.11..............6080

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hallo Mamulki ... {kiss] {kiss] witamy serdecznie w piatkowy poranek ... zapraszamy na kawusie Nesiu Niuninko macie racje 🌻 ki dla Was :D Elus a moze tak kawusia ??? zapraszam :D Julianko ... trzymaj sie przy tym badaniu ... pokazuj te szalowe okularki hihihi moj synek uwielbia je sciagac swojemu tatulkowi ... :D :D :D :D :D pozdrawiam milego dnia :D :D :D :D do poniej 😘 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pierwszy półroczniaku na forum, Krzysiu, serdeczności i wielu radosnych chwilek!!! Dziewczyny...któraś pisała o sisianiu w nocy - mój lejek oczywiście też to robi! Przesikuje pieluszki i jest do połowy mokry. Zwykle budził się wtedy i płakał, więc miałam \"szansę\" :) go przebrać, gdy siuśki były w jeszcze ciepłe (przepraszam za te szczegóły), ale dzisiaj rano obudził sie zlany i był zimny. Jestem załamana, czy on się przez to nie przeziębił??? Pytałam znajomych i lekarzy o to zasikiwanie się i wszyscy twierdzą, że rady nie ma, że chłopaczki się tak czasami obsikują niezależnie od rodzaju pieluszek. Napiszcie, czy wszystkie chłopaczki to robią?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) Nesiu niestety to normalne :). Mój Dawid to czasami był taki zlany, że po szyje miał wszystko mokre, nio i do tego niekiedy musiałam go trzy razy przebierać :) taki był mokruśki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nesiu .. no kobitko Ty to masz glowe !!!! w piatek 13 stego mamy imprezke KRZYSIU .... ❤️ wszystkiego naj naj ... pol roku temu zrobiliscnie nam nizal niespodzianke ... mialysmy co gadac ... :D Dominisiu ... bylas pierwsza mamulk naszego topiku .. ktora zostala szczesliwa Mamusia :D jakie to bylo niesamowite tym bardziej teraz kiedy to nasze malenstwa maja juz tyle miesiecy .. jak ten czas leci KRZYSIU moc buziakow ... ❤️ badz grzeczny kochaj swoich rodzicow ... 🌻 co do siusiania takt tak maly Dustin tez ostatnio Pszczola pisala o tym nie zawsze wiem ze mam mokro bo spi w worku do spania :D ale Nesiu nie martw sie nic mu nie bedzie :D nie martw sie :D 🖐️ do pozniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ela79
Dla półroczniaka Krzysia kosz kwiatów🌻 🌻 o bony kiedy to zleciało pamiętam jak Dominisia pisała że jej cieżko już z brzusiem rano wstawać do cukierni a tu już taki duzy synek-gratulacje Dziewczeta aktualizujcie dane wzrost i waga waszych maleństw: ❤️ DominisiaKrzysiu........13.07..05.11.....75cm.........7100 NesiaMateuszek.........20.07..26.11....................8020 Ania69x2Adrianek.......26.07.............64cm.........6050 Iwka26Adrianek.........30.07..04.11.....70cm.........6450 Karin2005Oliwia Wiki ..2.08..02.09.......60 cm........4800 PuzaMarlenka............07.08.................................... CarlaaDustin Alex.......08.08..30.11......68 cm.......7020 RikaLena................ .09.08..09.09......59cm........4800 ArkadiaNadia ............11.08..11.09....................6410 SkyePaulinka.............12.08..21.12.......66cm.......7200 IsiaWeronika.............12.08..12.09.....................5820 TPMamaNatalia..........12.08 ..17.11...... 70cm.......7720 KarolkaPartyk...........14.08.................................... DalkaUrszulka...........15.08..15.09......................5350 AsiawrocOla.............15.08..................................... Ewca22Majeczka.......18.08..................................... NiuninkaNina ............20.08................59 cm........4935 PszczolaTobiasz........22.08...................................... Ela79Michalek...........25.08..25.09..........70..........7400 Julianka80Jaśminka....26.08..30.11.......................6330 Fiona79Tymoteusz.....28.08..28.09........60cm.........7370 Mama Natalki NAtalka...06.10..30.11.....................6080

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello:D Wpadłam na momento, bo czasu nadal brak😭 Dzieciaczki moje rosną i wreszcie tworzą własne dziwne zabawy;) Elu co czytałam Twoje wypowiedzi to Ty ciągle browarka obalasz:p to red\"s to zywiec;) niedługo AA :p I nie martw się tak tymi obrotami Michałka, wszystko ok:) Marlena identyko strzela piruety;) Mamo Natalki ślub w obliczu Boga to ważna chwila w Waszym życiu. Isia teraz pewnie jak podnosić Wiki to z tej lekkości unosisz się. Zdaję sobie sprawę jaka radość ogarnia Cię widząc swoje słońce bez tego cieżaru. Carla wybacz, ale ja taka kobieta pracująca, żadnej pracy się nie boję:o TPM Tobie to tylko siły trzeba i uśmiechu,prawda:) Pszczoła, Ania, i reszta dziewuszek trzymajta się, ale muszę podążać już do pracki 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krzysiowi z okazji półrocznicy🌻 Rzeczywiście zleciało... Dzis tylko odhaczam listę, idę się dalej użalac nad sobą, jaką beznadziejną matką jestem, która wyżywa się na Bogu ducha winnym dziecku, które płacze nie na złość, tylko z głodu...a ja sie drę na niego i mam ochotę rozszrapać...ech dziewczyny, zcasem mnie przerasta to macierzynstwo moje. Co to dziecko zawiniło, ze mu Bóg taką matkę dał?? Nawet nic nie piszcie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już po badaniu:) jaśminka była niesamowicie dzielna- nawet nie zapłakała:) to już chyba kwestia przyzwyczajenia, bo co parę tygodni ma takie badanie:( patrzę już na świat przez mocniejsze szyby (dżizas, ale mam brudne okna:P:P:P) dla pierwszego 6-miesieczniaka -ki- sto lat krzysiu:) irenko🌻- jak weronika❤️ sobie radzi z szyną, co wykazał rtg?? odezwij się jak będziesz miała chwilkę:) buziaki i do później 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ela79
tak tak puza masz racje juz aa niedlugo-dobrze ze piersią nie karmie z jednej strony z drugiej bardzo bym chciala siedzimy z michasiem przy kompie,zaliczylismy spacerek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja oszaleje... z 16 latka sie nie da zyc!!! a przeciez dopiro 10 lat minelo, odkad ja sama je mialam... eeeehhh... niehjuz przyjedzie mama... a teraz po kolei Dominisiu-nie zawszwe chlopcy sa wieksi...:) natalka (info z ostatnich badan ) wazy 7050 a ma trzy miesiace :) :) :) ale rodzice dorodni to i dziecku niczego nie brakuje :) co do sikania- moja sie przesikuje po pachy... a probowalam juz wszelkich pieluch, lacznie z activ... powtarzanie min--to nie przypadek, malutka powtarza po nas sporo... patrzy jak zaczarowana jak ukladam usta i potem stara sie robic to samo... niestety najleipej wychodzi jej prukanie, wystawianie jezora i grrr a juz od tygodnia ukladam usta w \"a\", modeluje usta i staram sie to robic bardzo wyraznie \"aaaa\", \"ooo\"... patrzy jak urzeczona ale to jej nie wychodzi... eehhh, skoro ona tak lapie tylko te glupotki, to podejrzewam, ze pierwsze slowo, to bedzie \"cholela\"...hihi podaje malej od dwoch tyg jabluszko... wiekszosc z lyzeczki laduje na mnie, ale soczek uwielbia... od przyszlego postaram sie dawac marcheweczke... A! STO LAT STO LAT STO LAT POLROCZNIAKOWI I WSZELKIM SOLENIZANTOM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×