Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość przyszła mama

TERMIN SIERPIEŃ 2005

Polecane posty

Gość Też przyszła mama
Cześć Wszystkim! Jaśminko-przepiękny barokowy aniołku-dużo zdrówka dla Ciebie z okazji ukończenia 5 miesięcy. Pszczoło,ja też dzis od 24 nie zmrużyłam oka,ale najgorsze,że moje maleństwo bardzo się męczyło.Byliśmy na kontroli,no i mamy ciąg dalszy zastrzyków i następną wizytę w poniedziałek. Nesiu,martwię się,że ta choroba N atalki to będzie początek końca mojego karmienia piersią,bo mała straciła zupełnie swój dotychczasowy apetyt,więc rozumiem,co czujesz. A tak swoją drogą,jak to się dziwnie w życiu plecie-jescze 3 miesiące temu martwiłam się,że mała non stop na cycu wisi,a tymczasem martwi mnie,że nie chce jeść.Mój mąż się śmieje,że skoro wszyscy mówili,że taka z niej pucia,to postanowiła się odchudzać.Oj,dobrze,że jemu ta odrobina humoru pozostała,którą mnie zaraża,bo tak trudno ujrzeć światełko w tunelu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania69x2
:-( :-( :-( :-( nikt nie pamieta o moim Adrianku :-( :-( :-( dzis konczy pol roczku! I dla niego od mamusi ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania69x2
Jasminko! mnostwo sloneczka i usmieszkow od cioci Ani i Adrianka 🌻 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Halooo ANIU przepraszam ... wszystkiego naj naj dla Adrianka!!! :D .... :D :D ❤️ 🌻 TPM wiesz jak ja Cie podziwiam ...❤️ najchetniej teraz bym Cie wysciskala .. i scignela do siebie usiadlabys na kanapce a my Z Dustim bysmy mala zabawiali ... :D sciskam CIE MOOOOOOCNO !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ADRIANKU STOOOOOO LATTTTTTTTT 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 wybacz Aniu kochana ze nie złożyliśmy małemu życzonek wcześniej :))) Sklerozy jedne, :) Nie gniewaj się, Całusy Gosia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania69x2
hihi WYBACZAM! ;-) Maly cholernie zakatarzony-gruszka co pol godziny idzie w ruch,stosujemy tez zawiesine do noska.Biedactwo nawet podrzemac nie moze spokojnie przez ten katar-ledwo oddycha :-( Ja natomiast z niespania(w nocy tez mu odsysam grucha nochalka)i z przeziebienia czuje sie strasznie slabo,a mezulek bedzie dopiero b.poznym wieczorem.Mam nadzieje,ze jakos dotrwam,a no i jutro egzamin z kryminologii pozdrawiamy i BARDZO DZIEKUJEMY za zyczenia :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ela79
Bardzo ladne święto pół roczku-Adrianek to już duży bobas❤️ ❤️ Oby wyszedł z tego katarku szybciuteńko aniu pewnie dzis pieczesz mu wielki torcik haha super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niuninka
Witajcie Kobitki i dzieciaczki!!!!!!!!! Sto lat Sto lat !!!! dla Jasminki i Adrianka!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! TPM Ty naprawde biedna jestes. Ciagle pod gorke. Mam nadzieje, ze jestes juz blisko szczytu a pozniej to juz....Co za wstretne chorobsko opanowalo Natalke. I kolejne zastrzyki??? Biedactwo!!!!!!!!!!!! :-( Co do karmienia cycem, Nina je co ok.2 godz., w nocy przesypia min.6 godz. a zdaza sie, ze i 9. Poza cycusiem dostaje dwa razy w tyg. kaszke, zjada pare lub parenascie lyzeczek. Ile wypija z cycka nie wiem, sama mnie to zastanawia. Jeszcze niecaly miesiac i Mala skonczy pol roku, wtedy zaczne jej dawac dodatkowe jedzonko. Najpierw spytam jednak lekarza co i jak. Ja tez bym chetnie zobaczyla ten pierscionek zareczynowy i slubna kreacje. Mamo Natalki moj mail: mkmick@t-online.de Carlaa, pytalam gdzie mieszkasz bo nie wiedzialam, ze w Niemczech - czyli tak jak ja, tylko ja w Hamburgu. Szkoda, ze nie mieszkamy w tym samym miescie albo chociaz gdzies blisko, byloby suuperrr!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez chcem kreacje i pierscionek :)))) skye@tlen.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie mamuski! Na początek życzonka dla wczorajszego 5 miesieczniaka Michałka🌻🌻🌻 i dla dzisiejszych Jaśminki i półrocznego Adrianka🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 Nesiu ja niewiem jak będzie mi pasowało z kawunia bo nie mam pojęcia jak będą wykłady:)więc dam znać dopiero pozniej:) Mamo Natalki ja tez poproszę o kreację na maila:) Wszystkim maluszkom chorowitym duzo zdrowka życzymy❤️❤️❤️❤️ T.P.M trzymaj się ochana 🌻 Narazie uciekam bo mały chce spać buziaki👄👄👄 Iwona i Adrianek🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pić czy nie pić. Oto jest pytanie. ...... ____ ......{......} ......{____} ......|......| ......|......| ......|......| ...../.........i .../............i ../...............i /...................i |....................| |..__________..| |.|................|..| |.|..WUTKA...|..| |.|..CZYSTA...|..| |.|__________|..| |.....................| |.....................| |.....................| |_____________| Dziewczyny zapraszal na kielicha,zrobmy sobie przerwe hi hi Za zdrowie nasze ,dzieciaczkow i tych ktorzy niedlugo sie polacza ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
❤️ ❤️ ❤️ Jaśminko kochana wszystkiego najlepszego malutka na te % miesiaczkow ❤️ ❤️ ❤️ kuzyn Krzystaczek 🌻 ciocia Dominika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DominisiaKrzysiu........13.07..18.01.....75cm.........7950 NesiaMateuszek.........20.07..26.11....................8020 Ania69x2Adrianek.......26.07.............64cm.........6050 Iwka26Adrianek.........30.07..13.01.....75cm.........7400 Karin2005Oliwia Wiki ..2.08..02.09.......60 cm........4800 PuzaMarlenka............07.08.......... CarlaaDustin Alex.......08.08..05.01......70 cm.......7700 RikaLena................ .09.08..09.09......59cm........4800 ArkadiaNadia ............11.08..11.01....................9000 SkyePaulinka.............12.08..02.12.......66cm.......7200 IsiaWeronika.............12.08..19.01....................7260 TPMamaNatalia..........12.08 ..29.12...... 70cm.......7720 KarolkaPartyk...........14.08............ DalkaUrszulka...........15.08..19.01........57cm.......6160 AsiawrocOla.............15.08..............................6600 Ewca22Majeczka.......18.08.......... NiuninkaNina ............20.08................59 cm.......6080 PszczolaTobiasz........22.08.13.01.........65cm.......7500 Ela79Michalek...........25.08..18.01.......70cm........7400 Fiona79Tymoteusz.....28.08..15.01........60cm.......7830 Julianka80Jaśminka....26.08..30.11......67cm.........7920 Mama Natalki NAtalka..06.10..30.11.....................7020 tabelka juz jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nasze maluchy w bobasach www.dustin.bobasy.pl www.isia23.bobasy.pl www.iwka26.bobasy.pl www.jasminek.bobasy.pl www.krzysiaczek.bobasy.pl www.matinesi.bobasy.pl www.michalko.bobasy.pl www.nasze-malenstwo.prv.pl www.nataliajaworska.bobasy.pl www.niuninka.bobasy.pl www.puza.bobasy.pl www.ulcia.bobasy.pl www.skye1981.bobasy.pl www.tymek.bobasy.pl www.yarucha.bobasy.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Baby-Jo
witajcie mamusie!!!!Ja sie dowiedzialam o moim malenstwie w 5 tygodniu.Teraz jestem w 11 a termin mam na sierpien.Bylam nieco zaskoczona wiadomoscia o dziecku ale zarazem bardzo sie ucieszylam.Bede miala dzidziusia!!!A jak zobaczylam na monitorze ta malenka plamke to od razu ja pokochalam.Potem dostalam jakies plamienia i lekarz konowal powiedzial ozieblym tonem ze i tak nic z tego nie bedzie!Poszlam do domu i dwie godziny dochodzilam do siebie.Udalam sie do prywatnego gabinetu,lekarz dal tabletki,miesiac zwolnienia i kazal lezec.Teraz jest juz wszystko gi!!!Mecza mnie tylko mdlosci,bole glowy i zapachy.Wszystko mi smierdzi,hi hi hi.To jest okropne ale warto sie pomeczyc dla takiego skarbu.Pozdrawiam wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ela79
jestem tabelka widzę ze już jest wódka na stole tak wiec tylko trxzeba brać kieliszki i dominisiu polewaj nam za zdrowie soenizantów hurra! .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dominisiu dziękujemy za komentarz na bobasabh ale dziś Ani Adrianek kończy 6 miesięcy:D mój dopiero za 4 dni:D:D:D:D:D:D:D Baby -Jo gratulacje🌻🌻 buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adrianku syćkiego naj :) 🌼 W końcu mamy autko na chodzie :). Ale co mój odwalił z tablicami to szkoda mówić. Odebrał nowiutkie z urzędu i jak wsiadał do samochodu to zostawił je na dachu coby kurtke wrzucić, no i zapomniał o nich. Przepadły :). Musiał spowrotem gnać do urzędu żeby dali jeszcze jedne ( następna kasa poszła ) i na szczęście o tych już nie zapomniał i dowiózł do domu. Nie ma co, jak wrócił to jeszcze szukał karty kredytowej, bo gdzieś zapodział. Ech trafił mi się chłop :D. A moje dzieciaczki nadal zaziębione. Dawid dziś gorączkę miał, ale jakoś to znosi. Ulcia tylko kaszelek, no i humorek jej nie opuszcza :). Już takie przedziwne dźwięki wydaje, że z teściową boki zrywamy. Czas na czynne macieżyństwo , musze uspać maleńką :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adrianku syćkiego naj :) 🌼 W końcu mamy autko na chodzie :). Ale co mój odwalił z tablicami to szkoda mówić. Odebrał nowiutkie z urzędu i jak wsiadał do samochodu to zostawił je na dachu coby kurtke wrzucić, no i zapomniał o nich. Przepadły :). Musiał spowrotem gnać do urzędu żeby dali jeszcze jedne ( następna kasa poszła ) i na szczęście o tych już nie zapomniał i dowiózł do domu. Nie ma co, jak wrócił to jeszcze szukał karty kredytowej, bo gdzieś zapodział. Ech trafił mi się chłop :D. A moje dzieciaczki nadal zaziębione. Dawid dziś gorączkę miał, ale jakoś to znosi. Ulcia tylko kaszelek, no i humorek jej nie opuszcza :). Już takie przedziwne dźwięki wydaje, że z teściową boki zrywamy. Czas na czynne macieżyństwo , musze uspać maleńką :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niuninka
Glowa mi peka a Nina nie chce usnac. Co za wieczor! Jak tylko usnie tez ide do lozka. Dobranoc!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ninko badz grzeczna dziewczynka i zasnij mamusi szybciutko,zobacz Krzysiaczek juz dawno śpi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwka dobrze ze zauwazylas,widzisz co człowiek wyprawia jak sie gdzies spieszy,ło boże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzis Krzysiaczek cały dzien był bardzo marudny i placzliwy,to chyba na zmiane pogody. Mąż mi sie zaczyna rozkładac,cholera jeszcze tylko tego brakuje.Dzieki temu jutro mam dyzur w sklepie ( 3godzinki ). Spac jeszcze nie zamierzam,ide pograc w karyt,jak ja kocham makao :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania69x2
SERDECZNIE DZIEKUJEMY ZA WSZYSTKIE ZYCZENIA!!!! Misio juz spi,mial dzis dzien pelen wrazen,mnostwo gosci.A poniewaz jest bardzo towarzyski w ogole nie drzemal.Padl wiec wykonczony,ale i szczesliwy,ze ma tyle mu bliskich i kochajacych go osob.Juz sobie wyobrazam co bedzie sie dzialo na roczek! No ale jest oczkiem w glowie naszej rodzinki,kazdy w duchu pragnal chlopczyka,bo mnostwo bab w naszej rodzinie ;-) BUZIACZKI DLA WSZYSTKICH SMYKOW! NIECH WAM SIE PRZYSNIA ANIOŁKI!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×