Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość przyszła mama

TERMIN SIERPIEŃ 2005

Polecane posty

TABELKA IV ZOBACZ KONIECZNIE nasze maluchy w bobasach www.dustin.bobasy.pl www.isia23.bobasy.pl www.iwka26.bobasy.pl www.jasminek.bobasy.pl www.krzysiaczek.bobasy.pl www.matinesi.bobasy.pl www.michalko.bobasy.pl www.nasze-malenstwo.prv.pl www.nataliajaworska.bobasy.pl www.niuninka.bobasy.pl www.puza.bobasy.pl www.ulcia.bobasy.pl www.skye1981.bobasy.pl www.tymek.bobasy.pl www.yarucha.bobasy.pl TABELKA IV ZOBACZ KONIECZNIE nasze maluchy w bobasach www.dustin.bobasy.pl www.isia23.bobasy.pl www.iwka26.bobasy.pl www.jasminek.bobasy.pl www.krzysiaczek.bobasy.pl www.matinesi.bobasy.pl www.michalko.bobasy.pl www.nasze-malenstwo.prv.pl www.nataliajaworska.bobasy.pl www.niuninka.bobasy.pl www.puza.bobasy.pl www.ulcia.bobasy.pl www.skye1981.bobasy.pl www.tymek.bobasy.pl www.yarucha.bobasy.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojjj ale zaszalałam :)dwa razy się wkleiło:) internet cos mi szwankuje::(chyba cos robią i na okrągło wyłanczaja.... Jednak nic ze spania mojego maluszka na smiechy mu sie zebrało:) fajnie wygląda bo gorne ząbki juz mu widać i wygląda jak wampirek bo to dwójki:D:D:D:D Więc jak narazie Adi ma chyba tylko tyle ząbków bo juz razem 4:) Julianko zapraszam na kawunie ja piję z mleczkiem ale gorzką mniam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dalka- rozwaliłaś mnie tymi pięcioma stronami świata, buahahahaha! Julka- ja już nie śpię duuużo godzin! A jak jestem to ciebie nie ma, jędzo!! ❤️ ❤️ ❤️ Ja to właściwie z pytaniem tu zaglądam. Jak gotujecie (jeśli gotujecie) zupki dla waszych dzieciaczków? Julka, Ciebie nie pytam ;) Na kostce rosołowej? Te mamusie, które dają zupki słoiczkowe, niech nie piszą, bo nic mi to nie da. Moja Wiki zupki ze słoiczka nie tknie. Irenka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i się zaczyna wszystko od początku :). A za moich czasów t onie było zypek w słoikach i radziliśmy sobie jak mogliśmy, sami gotowaliśmy dzieciom zupki na mannie, lub kisielek bo też nie było w sklepach. A jak mała skończy 8 miesięcy to możesz jej zupke ugotować, ziemniaczka dać z mięskiem i białym sosikiem...... tu chwila na przepis była, no i mała się nauczy jeść. Jeeeee porady babuni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Isia ja młodemu gotowałam na kostce :) rosołowej, no raczej na połówce kostki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc my po szczepieniu waga 7900-wcześniej byla 8?odchudziłam dziecko.. wzrost 71,5 cm obwód klatki i glowki -44 cm ciemiaczko 2 na 1,5 cm Pani dr wyczuła już ząbka,ktory sie przebija!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Dalej walczymy z trądzikiem niemowlecym. Maly odsypia sczepionkę a ja juz sie zastanawiam dlaczegood godziny śpi skoro to do niego nie podobne pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wzięło mnie na pieczenie. Mam zamiar zrobić biszkopta z kremem karpatkowym, polenego lukrem cytrynowym i posypanego posypką kolorową :). Kunia mamuśka sięze mnie robi jak cholera, pieke, sprzątam, piore. Ech życie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja miałam się nie odzywać, bo jestem słoiczkowa, ale na kostce???, mówicie o rosołowej, takiej Knorra, czy Winiar???Jestem przerażona, przecież to same konserwanty i zmielone resztki mięsno-kostne, masa soli, ulepszaczy smaku, nic wartościowego, tylko chemia i odpadki. Nie lepiej na kawałku mięska, warzywkach i masełku (dla niealergików) albo oliwie z oliwek? Po co tę kostkę dorzucać?Czytałam, że początkowo, nawet jak już zacznie się podawać mięsko, to wywar z niego się wylewa, bo jest za ciężko-strawny i alergizujący, więc mięsko i warzywa gotuje się osobno, a potem do warzyw i wywaru z nich dodaje się samo mięsko. Dopiero w 7 miesiącu można ten wywar podawać. No nie wiem...ale dałyście mi do myślenia - Isia, dalka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dusti!!!!!!!!!!!!!! O jeny, przegapiłam twój jubileusz!!! Przyjm Waść przeprosiny i życzenia wszystkiego najlepszego!!!!!!!! Dalka, cieszę się bardzo, że z mężem zgoda :):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez na kostce nie będę gotować, choć jeszcze nie gotuję, ale już niedługo...tak jak nesia napisała..za duzo chemii. a propos Nesia, jak ci spaghetti smakowało, bo nic nie pisałąś, to chyba nie bardzo? TPM odezwij sie!! Buziaki dla ciebie. Mały dziś trochę lepiej w nocy i tak sie łudzę, ze może lepsze czasy idą..wciąż twardo nie daję co drugie przebudzenie piersi, tylko przytulam i działa... Dziewczyny, zafarbowałam mężowi w parniu spodnie na czerwono, gacie puściły:O Nie wiecie, czy i jak mozna to cofnać..tzn. przebarwienia..ratunku, bo to najlepsze spodnie, sztruksowe!!! Carlaa, miało was nie byc pare dni, a tu co??? ela, jeszcze raz gratuluję ząbka. Zmykam działać coś z obiadkiem. Wszystkie chorujące mamusie i maluszki mocno sciskam i życzę zdrówka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pszczółko! Ja jeszcze nie próbowałam Twojego przepisu. To chyba któraś inna dziewczyna od nas miała testować, ale nie pomnę już która. Ja gotuję dość rzadko, w tygodniu 2-3 razy, bo my z mężem jesteśmy strasznie rozpuszczeni. W weekendy chodzimy na obiady do moich Rodziców, w piątki do Teściowej, we wtorki nie mam absolutnie czasu, ze względu na kancelarię, więc jemy zamówione jedzenie z pobliskiej restauracji, zostają na gotowanie pn, śr i czw. A czasem jeszcze mamy jakieś obiady \"zawodowe\" a mieście. Także maksymalnie trzy razy w tygodniu pichcę i to zwykle jakiś solidny kawał mięsa, bo oboje z mężem jesteśmy mięso i sałato-żerni. Także odchodzą wariacje pod tytułem bitki, schabowe, mielone, biusty kurzęce na wiele sposobów. Zup w ogóle nie potrafię gotować :((( No może rosół, od wielkiego dzwonu. Spaghetti umiem tylko po bolońsku, ale za to wychodzi naprawdę super, cała rodzina szaleje, z prawdziwych pomodorów, plus suszone, z pieczarkami, czosnkiem, papryczkami chili, oczywiście wołowinka, no mniam mniam. Jak czytam jakie Wy cuda gotujecie, to trochę mi wstyd, że żadna ze mnie gospodyni (nie to co moja Mama). Do tego jeszcze wiele z Was piecze ciasta, a ja ostatnie to piekłam w liceum...... A Mati na początku chętnie jadł słoiczki a teraz grymasi, kilka łyżeczek i po sprawie (nie to co owoce, owoce zjada baaardzo chętnie i mruczy przy nich, ammmm, mmmm). Muszę już mu podawać mięso i nie może odmawiać tych zupek, więc chyba będę musiała się nauczyć gotować dla dziecka!Te zupki! No i chyba sobie jakiś mikser kupić? Czy przecierać przez sito (tak Mama radzi....)?Macie jakiś specjaly sprzęt do rozdrabniania potraw? czy widelcem? Carla! Zmiłuj się, gdzie Ty jesteś? Haloooooooo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nesiu jak masz fajnie z obiadkami a ja oczywiscie zatanawiam sie czy te moje dizecko oby nei za wysokie ma 5,5 mies i wzrost-71,5cm! Widze że dziecinka Iwki i Dominisi mają po 75 cm-troszke mnie to uspokoilo ale... my z mezem za wysocy nie jestesmy ja mam 168 maż 174 a dzidkowie raczej niscy Mam się znowu czym przejmowac? mały od urodzenia urósł 16cm! Skaczze po siatce centylowej z 50 na 90 centyl jeśli chodzi po wzrost Odpowedźcie please! dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewcia222
Witajcie kochane mamusie, :) dawno do was nie pisałam. Choć czasem w biegu was podczytuję. Nie wiem czy mnie jeszcze pamiętacie. U mnie ciągły brak czasu, w dodatku z moją córcią nie za wesoło, studia, dom, rehabilitacja i tak w kółko. Ale nie będę was zanudzać. Postaram się nadrobić zaległości, i mam cichą nadzieję, że przyjmiecie mnie do dawnej paczki sierpnióweczek? Wielką radość sprawiła mi obecność Pszczółki, która w wakacje nie mogła już potem pisać. Super, że jesteś, wtedy mi Ciebie bardzo brakowało. Carusia dla Ciebie kochana największy całusek, już Ty wiesz, za co. Pozdrawiam Was wszystkie, jak również wasze wspaniałe dzieciaczki, które są cudne, a tu możecie, choć troszkę zapoznać się z moją Mają www.20ewcia.bobasy.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o i nawet pomyliłam swój nick, nie ewcia222 tylko ewcia22, {kwiatek}

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
www.20ewcia.bobasy.pl coś sie nie chca otwierać nie wiem dlaczego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Ewcia :) Może z twoim przybyciem ruszymy szybciej z pisaniem :). No i nie przejmuj sie tym że zanudzasz czy nie , każda tu wylewa swoje troski i problemy. Cholercia, za dużo ciasta:) będą kilogramy, ale niema co dobre mi wyszło. Ulka kamikadze, będzie chyba kaskaderką, dziś w wannie tak szalała i próbowała obrócić się na brzuch, że myślałam że padne ze śmiechu. Mała cwaniara, za stopy się łapała i fik na bok. ech dzieci :) to są :D..... nie mam słów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) ja juz po pracy:(nic się nie chce:(maly juz drzemie wygioł się w ślimaczka i śpi:) Ewcia witaj🖐️ Co do zupek to ja gotuję na cielęcinie dodaje marchewkę pietruszkę ziemniaczka i ostatnio dodałam nawet kalafiorka mniam:p no i tyci tyci soli.....no i oczywiscie mięsko tez mielę:)rozdrabniam to wszystko robotem kuchennym ostatnio sobie sprawiłam:)fajowy.... Dziewczyny co wy gotujecie na kostce??????rany przeciez te kostki takie słone:( Ela jak widzisz mój mały tez długi:)a my mamy tylko po 1,70 :D:D:D POZDRAWIAM MIŁEJ NOCKI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobry wieczor,ale dzisiaj mialam zalatany dzien kupilismy z mezem witryne do nabialu ,tak sie ciesze bo juz dawon chcielismy to zrobic,jest taka jak ta moja wymarzona miłej nocki Dominika www.krzysiaczek.bobasy.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spróbuję wkleić stronkę Maji, a jak mi nie wyjdzie to czy mogę liczyć na waszą pomoc??? www.20ewcia.bobasy.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RANY INTERNET MI SZWANKUJE ZARAZ TEN KOMP WYKOPIE PRZEZ OKNO;) DOMINISIA WIDAĆ ZE TY JAK ZWYKLE NOCY MAREK:D POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Ewcia!!!!!! WItamy po długiej nieobecności! Fajnie, że wróciłaś :):):) Zdjęcia Majki śliczne!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiam z rana ewciu 22 wczoraj obejrzalam zdjecia córci-urocza {kwiat] My dziś juz wstaliśmy mam wielkie plany sprzatania przed powrotem meza do domku na weekend tak sie ciesze bo maly bardzo na pewno odczuwea brak taty. Jutro jedziemy do moich rodziców i nie bedzie nas 1,5 miesiąca Bedzie komputer-ale brak netu.Obiercuje odezwać sie z czasu-tak jak robiłam to będąc w ciąży,pobiegnę do kafejki internetowej i zobacze co u was-bo bardzo batrdzo sie z wami zżyłam. Mam nadzieje ze jak wrócimy to bedzie już wiosna.... Jeszcze tu zajrzę dzisiaj Jakos wzieło mnie na podsumowanie 5,5 mies mojego synka tzn jego zachowania-tak iwęc cały czas idzie ku lepszemu w co wątpiłam,ale póki co coraz dłuzej moge go zsotawiać w lózeczku i obstawaić co raz to innymi zabawkami,teeraz też tam własnie leży... Sniadanko papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witamy, zieeew... czemu ona musi taka promienna budzic sie o tak skandalicznych porach??????? wczoraj tesciowa przezyla traume- zostawilismy u niej mala, jak zreszta czesto robimy i pojechalismy do kina na opowiuesci z narnii... w trakcie filmu telefon- jedyne co uslyszlam to potworny wyk. Serce mi stanelo- wybieglismy z patrykiem i zlamal wszystkie przepisy jadac do domu. Tesciowa lzy w oczach, sasiedzi na korytarzach a mala fioletowa... to nie byl placz- to bylo tak potezne zanoszenie sie, ale jak... mieszkaja na 6 pietrze a ja na parterze przy wejsciu do windy widzialam sasiadow nasluchujacych i plotkujacych... tesciowa z placzem, ze ona nie wie co sie stalo, ze ona jesc nie chce, ze sie prezy, ze nie chciala nam przeszkadzac, ale nie moze jej ukoic od godziny i juz sie o nia boi, bo to ogromny wysilek... ooo raju... cala mokra bylam... wzielam ja na rece, jeszcze tak sie trzesla przez godzine ale powolutku sie uspokajala... tesciowa ja omija duuuzymi lukami, hihi co do zupek- ja robie takie jak mi mowili w szpitalu- gotowane warzywka (my narazie tylko ziemniaczek i marchew), lyzeczka masla, troche kleiku i juz... bez soli bo dla dziecka to juz jest wystarczajaco intensywny smak, a soli nawet patryk nie uzywa, bo ma przez nia pooblemy... ja niestety za duzo, ale poki co ne musze nie faszerowac niuni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry:D pijemy kawkę??:) pozdrawiam julia ps. mamo natalki, kasiu! wczoraj kupiliśmy tę wyborczą i dokładnie przejrzałam listę filmów- kubrick i forman są po 2 razy, a zupełnie pomienięto, np. a. kurosawę, czy s.lumeta... coppoli dano \'cotton club\', w mojej subiektywnej ocenie, to nie jest jego najlepszy film, podbnie hawksa dano \'rio bravo\', a gdzie legendarny wręcz \'scarface\'????? a co z \'obywatelem kane\'m\'????? szczerze powiedziawszy, czuję się lekko oszukana, bo to raczej nie są filmy wszech czasów, wydaje mi się, że np. ważniejszy był \'śpiewak jazzbandu (jazzowy)\', niż \'przeminęło z wiatrem\', ale to już jest moje własne zdanie. krzysztof zamówił mi prenumeratę, więc i tak będziemy mieć wszystkie, ale....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kafka mmmmmm, chyba się zawloke do kuchni :) Witamy No i znowu śniegu napadało, już mam dosyć mrozów i nie odśnieżonych chodników. Ja znowu nie dospana, a moje dzieciaczki jak zwykle dały znać, że już wyspane :) Dziś będzie twórczy dzień dla mojego dzieciaczka :), pewnie znowu będzie fikać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witamy! Słuchajcie dziewczyny, to działa!!! Dziś, po dwóch nocach nauki spania;)mały przespał 4 h!!!potem troche sie meczył, ok. pół godziny wstawałam co minutke do niego, ale zasnął...ludzie, ciesze sie no!!!! Ewcia, witam!a co to za rehabilitacja, bo sie zaniepokoiłam?? pisz kobieto;) iwka, na mięsku podobno nie powinno sie gotowac zupek do 10. czy nawet 12. m-ca, bo rosołki uczulają....tak piszą w mądrych książkach... nesia, to mi sie cos popieprzyło:O to isia miaa próbować spaghetti...no to jak efekty isia?? czy żadna z was nie wie, co z tymi przebarwieniami na sztruksach??dajcie mi choć odrobinę nadziei, pliiiizzzzzzzzzz dobrego dzionka wszytskim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×