Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość przyszła mama

TERMIN SIERPIEŃ 2005

Polecane posty

Gość Fiona 79
Oj chyba sie zagalopowałam z tym postem.Ale poszło............ TPM-te nasze problemy są niczym .Najwazniejsze że nasze dzieci są zdrowe i kochane.I tak trzeba myśleć. W tv znów tragedia...............dwoje małych dzieci spaliło się we własnym domu podaj 2 i 4 latka.............potworność.A rodzice byli na imprezie, zamkneli dzieci na kłodke................to jest tragedia.Albo Filipiny.......................tyle ludzi zmarło zasypanych lawiną błota w tym dzieci.............. A ja głupia .............wyjeżdzam z takimi pierdołami i użalam sie nad sobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fiona, nie masz racji... twoje problemy są bardzo ważne, bo są twoje!!!! trzymam kciuki za polepszenie stosunków:o aczkolwiek, nic na siłę... pozdrawiam i ściskam serdecznie p.s. a o patologii, pt. zamykanie dzieci na kłódkę, nawet nie mam zamiaru pisać, bo się we mnie gotuje 😡

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) Carla witaj🖐️fajowo że wróciłaś🌻 Nesiu tak mój adres pod niciem poproszę o książeczkę:) Dziewczyny przed 20 kąpałam Adrianka a on tak szalał w wodzie że nie zauważyłam a przetarł sobie rączką oczko:(rany jaki był płacz😭 tak mi było szkoda mojego szkraba:(nie mogłam go nasmarować ani ubrać bo tak płakał ale jakoś mi się udało przytuliłam i usnoł...pewnie go trochę szczypało mam nadzieję że jak się obudzi będzie ok:) Fiona ja też ogladałam o tych dzieciach serce się kraja jak mozna zostawić dzieci zamknięte same w domu.... idę się kąpać pozdrawiam miłej nocki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiawroc
Iwka -ja uzywam do kapieli Nivei w zelu (jako szampon i mydelko) wielokrotniemalej dostalo sie do oczka ale nawet nie zaplakala widocznie jest bardzo delikatne polecam jesli chodzi o temat spania to ja nie mam zadnych problemow choc moja dzidzia zrobila sie skowronkiem klade ja o 19 30 a wstaje 6 30 (lezy sama w lozeczku gada z misiami do 7;) po siodmej dopiero ja biore a po poludniu spi mi trzy razy poprostu odkladam ja do lozeczka ja idze ze jest spiaca ( pierwszy raz jak to zrobilambyl straszny lament aleteraz nauczyla sie i zasypia z misiami be placzu )wiec jesli dziecko nie chce spac Przyszla mamo to nie jest to normalne byloby gdyby po 20 minutach obudzilo sie bez placzu i wyspane a jesl tak nie jest to nie moze byc wszystko ok Jesli chodzi o problem z facetami to nie mam na co narzekac ( moze pozatym ze czasem maz mnie nie rozumie i obarcza wszystkim bo on pracuje! ale strasznie kocha ole dba o nas i nawet pamietal o naszej 1 rocznicy pozdrawiam kolorowych snow ja juz jestem padnieta dzis bylam na aeorobiku ( bo gdzies trzeba zrzucic te zbedne kilogramy:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Łał ile natworzone,ja tu dzisiaj duzo nie napisze,bo sie bardzo zle czuje z reszta juz drugi dzien(chyba test sobie zrobie bo cos mi tu podpada :) a teraz sobie was poczytam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Carla 🌻 fajnie ze juz jestes 🌻 czekamy z niecierpliwoscia na opis mieszkanka ,a moze jakies zdjatka nam pokarzesz????Całuski 👄 dla Dustiego-Krzysiaczek tez nadal bezzebny ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uciekam ,bo znow jest mi niedobrze :(( Miłych senkuffffffffffffffffffffffffffffffffff pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DominisiaKrzysiu........13.07..18.01.....75cm.........7950 NesiaMateuszek.........20.07..13.02.......72cm.......9680 Aniia69x2Adrianek.......26.07.............64cm.........6050 Iwka26Adrianek.........30.07..13.01.....75cm.........7400 Karin2005Oliwia Wiki ..2.08..02.09.......60 cm........4800 PuzaMarlenka............07.08.......... CarlaaDustin Alex.......08.08..05.01......70 cm.......7700 RikaLena................ .09.08..09.09......59cm........4800 ArkadiaNadia ............11.08..11.01....................9000 SkyePaulinka.............12.08..02.12.......66cm.......7200 IsiaWeronika.............12.08..19.01....................7550 TPMamaNatalia..........12.08 ..29.12...... 70cm.......7720 KarolkaPartyk...........14.08............ DalkaUrszulka...........15.08..19.01........57cm.......6160 AsiawrocOla.............15.08.. 16.02.....................7800 Ewca22Majeczka.......18.08.................................... NiuninkaNina ............20.08..16.02.......59 cm.......6610 PszczolaTobiasz........22.08.14.02........71cm.........8115 Ela79Michalek...........25.08..18.01.......70cm.........8000 Fiona79Tymoteusz.....28.08..15.01........60cm.......7830 Julianka80Jaśminka....26.08..30.11......67cm.........7920 Mama Natalki NAtalka..06.10..30.11.....................7020

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZOBACZ KONIECZNIE nasze maluchy w bobasach www.dustin.bobasy.pl www.isia23.bobasy.pl www.iwka26.bobasy.pl www.jasminek.bobasy.pl www.krzysiaczek.bobasy.pl www.matinesi.bobasy.pl www.michalko.bobasy.pl www.nasze-malenstwo.prv.pl www.nataliajaworska.bobasy.pl www.niuninka.bobasy.pl www.puza.bobasy.pl www.ulcia.bobasy.pl www.skye1981.bobasy.pl www.tymek.bobasy.pl www.yarucha.bobasy.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie, czyżbym znów dziś była pierwsza???Dziś noc całkiem niezła-gdyby nie pobudka o 7.30:O byłoby blisko ideału:?D Iwka, bardzo cie przepraszam, dobrze ze Nesia na posterunku...czytałam twojego posta i miałam ci wysłać książkę, ale gdzieś mi umknęło... Wiecie co? Mój syn postanowił pobić zębowy rekord-idzie gorna dwójka..... A wczoraj wieczorkiem czytałąm sobie lipiec-sierpień na naszym topiku...i tak mi sie rozrzewniło serce...jak rodziłyśmy...fajny to był czas i załuję, ze nie było mnie tu z wami wtedy... Dobrego dzionka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiawroc
Pszczolo ty to maszszczece e niunekwstal 7 30oja ola gadala z misiami od 6 30:) ale dopiero o 7 10 ja wyciagnelam::)0 teraz baraszkujez tata w lozku i pewnie kolo 9padnie wie i ja razem z nia Milego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry:) i do widzenia:P spadam do dentysty:D buźka 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My już na nogach, nop powiedzmy, tatuś jeszcze kima ( ale to normalne ). Ulcik bawi się grzechotkami i marudzi od czasu do czasu, więc trzeba inną podać. Wczoraj sie z lekka zdenerwowałam. Zostawiłam małą z tatusiem, a sama poszłam piec ciasteczka. No i po jakimś czasie przyłażą mi wszyscy do kuchni i stoją za plecami. Na moje pytanie czy coś chcieli, mój mi odpowiada, \'\' to ile mam siedzieć z nią w pokoju\'\', nożesz ku.... ja siedzęz nią całe dnie i nawet nie spyta czy nie jestem zmęczona, a on przyszedł z pracy pod nos obiad dostał, później przekimał dwie godziny i nie ma siły żeby z dzieciakiem dwóch cholernych godzin posiedzieć. No cóż jak zwykle focha strzelił na mnie:). Ech życzymy miłego dzionka i jak najmniej problemów :). Fionka trzymaj się i nie daj się, jakoś to będzie :). Carla jak najwięcej pisania teraz :) TPM trzy latka szybko miną wierz mi :), a pewnie mała będzie lepiej przesypiać nocki jak pójdzie na nogi i po dworku będzie biegać :). Dominisia 🌼 Iwka🌼 Asia 🌼 Julianka 🌼 Pszczoła 🌼 Nesia 🌼 Mamo Natalki 🌼 Zapraszamy na kawusie :) poranną i ciasteczka kruche :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haloo Mamulki .... Jak milo Was czytac ... Dla Polroczkow ... 🌻 i specjalny buziaczek Dustinka 😘 Dziekuje za powitanko ❤️ Dominisiu zdjatka wysle w tygodniu sie zbiore ... Pszczola dla mnie tez prosze ksiazeczke wyslac bardzo prosze ... Julianko dentysta brrrrrr no coz czasem trzeba ... Dalko kawusia z mila chcecia ... JA zapraszam dziisaj na kolacyjke i ciasto ... troszke winka ... jak ktos ma ochhote.... :d my dzisiaj z mezem swietujemy wiec dzisiaj juz za duzo nie napisze zabieram sie za szykowanie ... :D :D :D :D :D :D A Dusti tez nadal bezzebny .... :D TPMamo ❤️ Nesiu 😘 Asia ... bo nie bylo okazji 🖐️ Iwka kiedy jedziesz do Warszawy ???? Mamo NAtalki to juz niedlugo prawda ... tyko pare dni ... 🌻 Fiona ... nic sie nie zagalopowalas ... Julka ma racje yhmmm I bucha dla nieobecnej Elki :D sciskam mocno lece do obowiazkow.... meza obudzic buziaczkiem .... mniam mniam ... 🖐️ milej soboty ... Carla i Dusti

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) ale dziś wszystkie ranne ptaszki:) Majeczko wszystkiego najlepszego i moc buziakow na pół roczku🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻 Pszczoła Nesiu jeszcze nie dostałam książki:( poproszę ładnie:D Pszczoła u Adrianka też na gorze wyszły pierwsze dwójki:)teraz juz tez pokazała się jedna jedynka no a dolne jedynki ma juz od grudnia:D:D:D Carla do Warszawy jadę we wtorek 21.02 a tak nie chce bo muszę zostawić mojego skarba na 4 dni chyba jajko tam zniosę:( no ale cóz jak z pracy wysyłają....może lepiej teraz póki za wiele nie rozumie bo pozniej pewnie byłoby gorzej... Uciekam uspać małego pozniej wstawić pranko i do pracki miłego dnia dla wszystkich mam i ich dzieciaczków🌻🌻🌻🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmmmmmmmmm........ To ja.......... Nie przeszkadzam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Isia 🌼 witaj :) Carla gratuluje rocznicy :). Majeczce 🌼 Ja już po śniadanku i teraz kawka i ciacha.Słńce świeci za oknem, a jakoś tak zimno. Muszę się zmobilizować i bryknąć do sklepu siostry małej prezent na roczek kupić. Jak to szybko minęło :). Może dziśna spacer wyjde w końcu z małą, bo ostatnio to pogoda była do d...... . Ulka kombinuje dalej jak tu siedzieć jak najdłużej. No już jej jakotako wychodzi, więc niedługo jeden problem z głowy :). Muszę sięzabrać za siebie bo zaniedbałam już bobasy, forum i bloga Ulki. Chyba muszę przestać grać w tą cholerną gierkę :) Jako tako wyspana dziś :) Dalka i śpiąco chrapiąca Ulka z kaczorkiem przy uchu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak carlaa...a gadałam z toba przed chwilką...wszystkiego dobrego z okazji rocznicy...dużo miłości ❤️ My swoja drugą rocznicę w szpitalu spędzilismy, jak mały był chory..a pierwszą oddzielnie, bo ja w Holandii na jabłkach byłam..ciekawe, gdzie nas na trzecią rzuci:) Isia, witaj, jak malutka? Iwka, już wysyłam:) Dziewczyny-Dalka, Fiona, nie wiem, co pisać, gorzej-nawet nie wiem, co myśleć po waszych postach...Trzymajcie sie dzielnie kobitki...choć trudno być dzielnym;moja przyjaciółka przeżywa teraz bardzo poważny kryzys małżeński, chcą sie rozstac...i też czasem nie wiem, co mówić..nie mówię nic. 🌻dla was!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dalka u mnie jest bardzo podobnie jak u Ciebie z tym pilnowaniem dziecka.Stary tez zbytnio sie nie angazuje,u niego 10min to o 10min za długo.Dobrze ze mam jeszcze dziadkow w domu,ktorzy na 5 minut wezma i zabawia Krzysiaczka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my tez w niedzielke dluzej spimy Carla a moze ty chcesz byc jutro pierwsza????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o.. słychac juz odgłos grzechotek dobiegajacy z łóżeczka,to znak ze dziecko juz w pełni obudzone i koniec mamusinego pisania na forum!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
❤️❤️❤️ Carlo i Mężu Carli wszystkiego naj naj naj z okazji rocznicy❤️❤️❤️wielu kolejnych rocznic❤️❤️❤️i mnóstwa bejbisiów ❤️❤️❤️ Na winko chetnie bym wpadla,ale dzisiaj nie wolno wam przeszkadzac,to wasza osobista zamknieta imprezka. Carla 6 kieliszkow wuystarczy,powiedzialam wystarczy.No nic mnie nie slucha ta dziewucha.A jutro bedzie sie skarzyc na okropiczny bol glowy i na to ze nic nie pamieta. hi hi hi hi hi hi hi hi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to Ja doceniam swego starego:P mamy układ, ze 2 h dziennie jest z małym i choćby sie paliło, waliło-mnie nie ma...jest tylko pierś jakby co:D Sprawdza sie, on jest wtedy tatusiem, a ja sobie odpoczywam...czytaj siedze na forum:Pw ramach mgr;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najlepsze życzenia dla Ciebie i Twojego Męża Carluniu! Słodkiej rocznicy :):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×