Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość przyszła mama

TERMIN SIERPIEŃ 2005

Polecane posty

Gość ania69x2
a mnie kochane wpisalyscie? bo ja nie bardzo wiem jak to sie robi 67cm i 7kg waga,wymiary sa z dnia wczorajszego.dzieki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tobiasz stówa :) Witamy nową mamusię :), Carla gratki 200 stronki hihi, jak nie pisałaś to teraz nadrabiasz. No a ja dziś ewentualnie jutro pączki będę kleić. A mojej siostry mała w tłusty czwartek kończy roczek. No i szczerze mówiąc mały pączuś z niej jest :). Kulcia patrzy na rybeczki , choćna chwilkę ją zajmują :). Widzę że więcej nas z akwariami :). Nasze małe koło 30 litrów. Ale zawsze to coś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witamy ponownie, gruby miś to Kasia, mały miś to Wojtuś:) Wojtuś mierzy 69cm. waży ~7kg. Wojtuś ma dwie starsze siostry, jedna z nich ma prawie 5 lat, druga nieco ponad 3. Właśnie wróciliśmy ze spacerku i cieszymy się każdą chwilą, gdy dziewczynki są w przedszkolu. Zaraz zakładamy śliniak i będziemy się męczyć z zupką, bo nasza pani doktor powiedziała, że Wojtuś jest blady i może mieć anemię... Dziewczynki były wyłącznie na cycu przez ok. 8 miesięcy, nic innego nie chciały. Mały też wszystko wypluwa. Może któraś z Was ma super pomysł, jak go zachęcić? Pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My juz po wizycie..nic nowego, ale to dobrze:) Asiawroc, ja wagę odzyskałam bez zadnych starań po 8 tygodniach..teraz wciąż chudnę..ale brzuch cały czas mam:( Witam Grubego Misia:) No to rzeczywiscie ledwo co zdążyliscie w sierpniu- a julianka teraz nie jest ostatnią sierpniówką:) Isia, nie lubisz tabeleczek:P?? Mam nadzieje, ze w koncu wyswobodzą małą z szyny..a ty nabierzesz weny, ochoty i czasu:) Mały wyje, bo mam sie uparła, ze te kilkadziesiat minut w ciągu dnia to mógłby sobie poleżeć, a nie wisieć mi na rękach...on jest innego zdania... Zmykam,choć coś mnie dzis wzięło, zeby pisac, pisać, pisac....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pszczoło droga- stawiam veto:P ostatnią sierpniówką od 28.08.2005. jest fiona:D heheheheheh a tak w ogóle, to mój dzidziuś ma dziś mega- marudera:o właśnie odpycham ją nogą, tzn. nie ją samą tylko koszyk, w którym leży:P żeby zasnęła choć trochę, bo mamusia już dostaje lekkiego pierdolca:P prokuruję zupę pieczarkową na obiad i musiałabym jej poświęcić choć chwilkę, ale niestety w tych okolicznościach przyrody- jest to niemożliwe:P a tak w ogóle, to znowu narobiłam bałaganu u notariusz:o już się nawet nie będę chwalić dokładnie moim wyczynem, ale pani notariusz powiedziała, że ona by OSOBIŚCIE na to nie wpadła:D:D:D ehhhh- eksterminacja- jedyne możliwe wyjście z sytuacji:D kasiu- niestety nic ci nie poradzę, bo mój brzdąc od początku był na flaszce, a teraz, nie chce jeść słoików za chiny ludowe, jedynie deserki i soczki:o a tak w ogóle, to skąd jesteście? pozdrawiamy wymęczona julia i rozbrykana jaśmina:D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj julianko, sorki..ale w tej naszej tabeleczce jakoś tak ty po Fionie jestes..nie przyuwazyłam..mój błąd, mój błąd, mój błąd;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tobiaszku ... 🌻 🌻 🌻 mamulka pakuj manatki i wpadaj ... ja popilnuje a Ty popiszesz.. i bedziesz niedlugo dalej z praca .. od kolezanki :D Julka :D Nawet nie zauwazylam ze 200 na mnie wypadla :D hihihi :D Mamo Natalki ... :D Ty masz zawsze racje :D super ze juz wrocil .... och te Patryki :D to jeszcze tylko dzis i jutro :D :D :D :D :D :D wybaczam brak czasu :D maly dostal dzisiaj do jedzenia biszkopciki z Alette .. wszystkim smakowaly :P malo mu zostalo :P i prania wiecej tez bede miala :D No niezle te akwaria wygladaja :D ... maj malzonek tez by chcial ale powiem wam ze ja jakos nie przepadam :( Dominisiu pokoik malego bedzie obfotografowany hihi jak bedzie w nim w miare posprzatane :D hihihi :D dzisiaj pieke faworki a jutro ziemniaczane paczki hihih :D Dalka zobaczymy jak wyjada :D :D Isiu ❤️ mam nadzieje ze bedzie juz wszystko dobrze ...!!! i bez szyny wrocicie do domku !!! w srode .. :D gruby mis 🖐️ wolnosc slowa i wypowiedzi dlaczego mialbysmy Cie nie przyjmowac hmmm oczywscie specjalnie na powitanie TABELKA :P DominisiaKrzysiu........13.07..18.01.....75cm.........7950 NesiaMateuszek.........20.07..20.02.......72cm.......9930 Aniia69x2Adrianek.......26.07...21.02......67cm......7000 Iwka26Adrianek.........30.07..13.01.....75cm.........7400 Karin2005Oliwia Wiki ..2.08..02.09.......60 cm........4800 PuzaMarlenka............07.08.......... CarlaaDustin Alex.......08.08..05.01......70 cm.......7700 RikaLena................ .09.08..09.09......59cm........4800 ArkadiaNadia ............11.08..11.01....................9000 SkyePaulinka.............12.08..02.12.......66cm.......7200 IsiaWeronika.............12.08..19.01....................7550 TPMamaNatalia..........12.08 ..29.12...... 70cm.......7720 KarolkaPartyk...........14.08............ DalkaUrszulka...........15.08..19.01........57cm.......6160 AsiawrocOla.............15.08.. 16.02.....................7800 Ewca22Majeczka.......18.08.................................... NiuninkaNina ............20.08..16.02.......59 cm.......6610 PszczolaTobiasz........22.08.14.02........71cm.........8115 Ela79Michalek...........25.08..18.01.......70cm.........8000 Julianka80Jaśminka....26.08..30.11......67cm.........7920 Fiona79Tymoteusz.....28.08..15.01........60cm.......7830 Gruby misWojtek.......29.08..22.02........69cm.......7000 Mama Natalki NAtalka..06.10..30.11.....................7020 Gosiu fajowo ze juz po ... i dobrze !!!! Moj synalek ...wlasnie wyladowal na podlodze kula sie po kocu i z koca ... :D oj jak zacznie raczkowac to strach pomyslec .. Nesiu prawda wszedzie pelno :D Pozdrawiam nieobecne iusciski 😘 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tobiaszku-N A J L E P S Z E G O !!!!!!!!!! Witaj Gruby Misiu!!!! Bardzo fajnie, że do nas dołączyłaś!!! Napisz jakie dajesz zupki, czy swoje, czy ze słoiczka i czy z mięskiem? Bo jak bladziutki, to powinien jeść dużo żelaza - marchewka, szpinak, brokuły no i mięsko!!! Jeśli dajesz słoiczkowe zupki, to tam mięska jest co kot napłakał, dlatego lepiej dodawać do nich jeszcze (ugotowanego, albo ze słoiczka \"monotematycznego\", są takie Gerbera - sam kurczak, sam indyk, itd) no i żeby dzidzia jadła to są dwa sposoby - doprawić (bo te zupki są niestety mdłe) odrobinką soli (niby nie wskazana, ale mój lekarz pozwolił odrobinę dosalać), albo dodać jabłuszka (no chyba, że Mały Miś owocami też pluje?) lub trochę glukozy. Ale najchętniej i tak dzieci jedzą gotowane własnoręcznie zupki!!! Moja metoda, jak nie daję ze słoiczka to - ziemniaczek, marchewka, pietruszka, buraczek, mięsko i codziennie zmieniasz proporcje - żeby były inne smaki. Więc np. pierwszego dnia wszystkie składniki, ale dwa razy więcej zmieniaczka, drugiego dnia to samo, ale dwa razy więcej buraczka, itd. Mati je bardzo chętnie. Życzę powodzenia! Dawaj znać jak Wam idzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No cóż, gusta są różne. Znalazłąm coś co małemu smakuje: Kurczak Gerbera rozrzedzony moim mlekiem. Mięsożerca malutki, cieszy się i mlaska. A ja mu chciałam warzywka i owoce... Sama sobie zjem. Dzięki za rady!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gruby miś! No i idealnie!!! Mały wie, czego mu trzeba!!! Mamo Natalki! Myślę, że chyba już po Twoim slubie się umówimy, nie będę Ci teraz zawracać głowy! Kiedy wracacie z Zakopca? Wyślę Ci swój tel. kom. i się umówimy, bo tak na kafe to będziemy się umawiać, umawiać i nic z tego nie wyjdzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiawroc
Witampo szczepieniu prose zmiany w tabelce w dniu 22.02ola 71cm 7850 waga lekarka powiedzial ze na dniach zabki beda po dziosle widac :)ja tam nic nie widze .Apropo akwarium to powiem szczerze ze kiedys bylam przeciwna a teraz to wysmienity pomysl mala uwielbia sie wpatrywac w rybki to bardzo uspokaja ai pokoj zaczal wygladac lepiej milego wieczorku witam nowa mamusie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie:) zupka wyszła pięknie:D jaśminem, nadal marudzącym, zajął się krzyś, a ja zaglądam do was:) asiu- a propos aktualizowania tabelki, to żadna filozofia:P zaraz to zrobię:) DominisiaKrzysiu........13.07..18.01.....75cm.........7950 NesiaMateuszek.........20.07..20.02.......72cm.......9930 Aniia69x2Adrianek.......26.07...21.02......67cm......7000 Iwka26Adrianek.........30.07..13.01.....75cm.........7400 Karin2005Oliwia Wiki ..2.08..02.09.......60 cm........4800 PuzaMarlenka............07.08.......... CarlaaDustin Alex.......08.08..05.01......70 cm.......7700 RikaLena................ .09.08..09.09......59cm........4800 ArkadiaNadia ............11.08..11.01....................9000 SkyePaulinka.............12.08..02.12.......66cm.......7200 IsiaWeronika.............12.08..19.01....................7550 TPMamaNatalia..........12.08 ..29.12...... 70cm.......7720 KarolkaPartyk...........14.08............ DalkaUrszulka...........15.08..19.01........57cm.......6160 AsiawrocOla.............15.08.. 22.02.......71cm........7850 Ewca22Majeczka.......18.08.................................... NiuninkaNina ............20.08..16.02.......59 cm.......6610 PszczolaTobiasz........22.08.14.02........71cm.........8115 Ela79Michalek...........25.08..18.01.......70cm.........8000 Julianka80Jaśminka....26.08..30.11......67cm.........7920 Fiona79Tymoteusz.....28.08..15.01........60cm.......7830 Gruby misWojtek.......29.08..22.02........69cm.......7000 Mama Natalki NAtalka..06.10..30.11.....................7020 carlusia:D fajne macie to nowe mieszkanko:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ależ tu dziś tabelkowo:D:D:D a tak w ogóle, to jaśmina nie chce jeść nic poza gruszką z jabłkiem, bobfruta:o a jak u was, kochane kobietki? dzieci mają jakieś ulubione dania??? mała o mięsie nawet nie chce słyszeć:( a przy jej anemii jest ono jak najbardzoej wskazane... a propos- we wtorek idziemy do hematologa na kontrolę:) ale mi parówka chrapie, hehehe, leży pod biurkiem, jest niezwykle aromatyczna i donośna:) będę za nią tęsknić 😭 ale lepiej dla nas, żeby zuzia ją wzięła, ten pies jest szurnięty z lekka:D no cóż, jaka właścicielka, taki pies:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co mi tam:D niech będzie tego świństwa jeszcze więcej:D ZOBACZ KONIECZNIE nasze maluchy w bobasach www.dustin.bobasy.pl www.20ewcia.bobasy.pl www.isia23.bobasy.pl www.iwka26.bobasy.pl www.jasminek.bobasy.pl www.krzysiaczek.bobasy.pl www.matinesi.bobasy.pl www.michalko.bobasy.pl www.nasze-malenstwo.prv.pl www.nataliajaworska.bobasy.pl www.niuninka.bobasy.pl www.olenka2005.bobasy.pl www.puza.bobasy.pl www.ulcia.bobasy.pl www.skye1981.bobasy.pl www.tymek.bobasy.pl www.yarucha.bobasy.pl 🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiawroc
Julianko -moja niunia je wszystko poza krolikiem i szpinakiem najbardziej lubi jarzynowke (BOBOVITY) lub dynie z ziemniakami hipa ale zjada generalnie wszystko cielencinezwarzywami (GERBER) ryz ,marchewka , jarzyny (HIP) .Zzynalam jej dawac od mlodej marchewki z ziemniakami (HIP) jest dobre nawet dla mnie:) moze tego sprobuj Ola juz dawno slodko lula wiecmoge sie wzias wkoncu zasiebie juz nie pamietam kiedy obcinalampaznokcie:P milego wieczorku ps a co do tabelki to jeszcze nikt mnie nieuswiadomil jak to sie robi wiecniewiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiawroc
a gdzie wy wszystkie jestescie czyzby wasze ninie rozrabialy:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asia, tabelkę kopiujesz po prostu, wklejasz do swego posta i modyfikujesz:0 jeśli gadamy o jedzeniu, to tobi póki co tylko jabłko i marchew-my bardzo ostrożnie, bo on alergik A marchewką se rzyga...muszę dawać mu malutko i jak coś to śpiewać o kotku, wtedy przełyka. to pisałam ja, zagorzała przeciwniczka teatrzyków w trakcie jedzenia;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ciągle zapominam was zapytać. Czy macie cały czas jeszcze pręge na brzuchu?? Moja nie zeszła....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiawroc
moja mi zeszla nawet nie wiem kiedy niepamietam i nawet rozstepow prawie nie mam ale to dzieki kremikowi:) zostal mi tylko wielki bius (niestety) i brzuszek bo reszte zgubilam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiawroc
a jesli chodzi o zabawe przy jedzeniu to ja jestem przeciwnikiem zjei wtedysie bawimy byly bunty (czasmi bylam cala w zupce bo brala do buzi i robila fontanne ) ale te czasy juz minely jest ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja tez nie popieram..ale jak syn mi sie dzis trzy razy zrzygał marchwia, bo tak mu nie smakowała..to zaczełam chwilowo popierać...Chwilowo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulcik jako tako je :), oczywiście ma ulubione zupki. Czsami muszę jej smoloty robić bo zajmuje się czymś innym niż jedzeniem. Jej ulubioną zbawą podczas jedzonka jest od czasu do czasu wypluwanie wszystkiego na brodę :). Wywali język i cała zupka ląduje na śliniaku :). Teraz śpiulka sobie ze mną w łóżku, bo chłopaki pojechali do dziadków. Jutro wybieramy się do sklepu po roślinki dla rybek, bo nasze coś padły. Może jakąś rybeczkę nową kupimy :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór Miłe Panie, też jestem przeciwniczką robienia teatru z posiłków, ale niestety robię miny. Bezwiednie. Mam nadzieję, że mały równie szybko sam przejmie łyżkę, jak jego siostry. Nie lubię w dziecko ładować jedzenia. Cóż początki najtrudniejsze. A co do pręgi, to mi się zrobiła tym razem dopiero po porodzie, na szczęście już prawie znikła. Choć to w zasadzie bez znaczenia, bo mój brzuch i tak wygląda jak meduza... Na szczęście nie parzy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Halloo ... Gosiu pisalas..o predze ..ja jeszcze mam .. powoli schodzi ... :D ... Ja narazie nie wiem co to plucie ... Dusti robi podobnie jak Ulcia wywali jezyczek i wszystko poza jego paszcza.. :D ..jedzonkiem nie pluje ..ale jak cos mu nie lub sam nie wie to robi miny oskarowe .. :D oczywiscie wiekszoc mamy nagrane hihihi :D biedny ten nasz synalek jak bedzie to ogladal kiedy bedize w naszym wieku co on sobie pomysli :P ale moje wapniaczki szalaly :D Teatru przy jedzeniu nie robie tylko kiedy ojczulek zapedzi sie z karmieniem to samoloty lataja ale malemu nudzi sie czekanie i .... wtedy jest wesolo :D Maly spi my wlasnie skonczylismy kolacje i zjedlismy wszystkie faworki co pieklam ... no i jutro na nowo hle hle paczki :D Dallka :D Julka to wlasnie ten pomarancz :D :D ... to na tyle zmykam do meza sciskam was mocno 😘 🖐️ do jutra :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiawroc
dziendobry mam pytanie czy podczas zabkowania wasze pociechy mialy goraczke bo moja ola ma w odbycie 38.2 czyli 37.8 odpiszcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heloł:D tłustego czwartku życzę:P zaraz biorę parówkę i zasuwamy po jakiś przyjemny tuzin pączków:D:D:D miłego dnia🌻 asiu- nie wiem jak jest z temperaturą, bo jaśmina nadal jest bezzębna i zapluta:classic_cool: irenko❤️ - specjalnie dla ciebie- tabeleczka:P:P:P DominisiaKrzysiu........13.07..18.01.....75cm.........7950 NesiaMateuszek.........20.07..20.02.......72cm.......9930 Aniia69x2Adrianek.......26.07...21.02......67cm......7000 Iwka26Adrianek.........30.07..13.01.....75cm.........7400 Karin2005Oliwia Wiki ..2.08..02.09.......60 cm........4800 PuzaMarlenka............07.08.......... CarlaaDustin Alex.......08.08..05.01......70 cm.......7700 RikaLena................ .09.08..09.09......59cm........4800 ArkadiaNadia ............11.08..11.01....................9000 SkyePaulinka.............12.08..02.12.......66cm.......7200 IsiaWeronika.............12.08..19.01....................7550 TPMamaNatalia..........12.08 ..29.12...... 70cm.......7720 KarolkaPartyk...........14.08............ DalkaUrszulka...........15.08..19.01........57cm.......6160 AsiawrocOla.............15.08.. 22.02.......71cm........7850 Ewca22Majeczka.......18.08.................................... NiuninkaNina ............20.08..16.02.......59 cm.......6610 PszczolaTobiasz........22.08.14.02........71cm.........8115 Ela79Michalek...........25.08..18.01.......70cm.........8000 Julianka80Jaśminka....26.08..30.11......67cm.........7920 Fiona79Tymoteusz.....28.08..15.01........60cm.......7830 Gruby misWojtek.......29.08..22.02........69cm.......7000 Mama Natalki Natalka..06.10..30.11.....................7020 🖐️🖐️🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Asia całkiem możliwe, a do tego może dojśc jeszcze kupkanie na potęgę. Nie wyspana, Ulka sobie pobudkę zrobiła po 4, a mamusia zasnęła po 2. Więc dziś będzie wesoły dzień. Wypuszczamy się dziś na spacer, no i pewnie pączki sobie kupimy hehe bo nie ma to jak kupne z budyniem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haloo TLUSTEGO CZWARTKU ... 🌻 mniam mniam ... ja ide piec dlaej ... normalnie mnie napadlo ... wiecie te paczki to nie smakuja tak jak nasze dlatego wole cos wlasnego ...choc tez na innych komponentach ;) Asiu .. tak tak ...garaczka i mega kupcie jak pisze Dalka .. lekarka przy takim goraczkowaniu mowila aby czopek dac ... 🌻 Julka :D widze ze ...tabelkujesz ;) :P Dalka z budyniem tak tak ... i te co pisla dominisia z masa budyniowa o smaku adwokatowym ...mniam mniam ... ide piec TPM ❤️ pozdrawiam serdecznie do milego 🖐️ SMACZNEGO!!!!!!!! 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny nie mam sily...zaraz bede wyla..... z niczym sie nie wyrabiam, wszystko przerasta nasze plany.... okazuje sie ze \"co łaska\" nie jest takie co łaska\" bo jest oburzenie jak dalismy tyle ile myslelismy i musielismy dorzucic.... pani zakrystianka wizela tyyyyyyle kasy za ulozenie trzech bukietow na oltarze ze w kwiaciarni bysmy pewnie mniej zaplacili... a jeszcze kwiaty byly nasze!- wlasnie wrocilismy z gieldy kwqiatowej, gdzie myslalam ze ja zamorduje, bo jeszcze to, jeszcze tamto.. a chrzcielnice tez trzeba ubrac, a cos tam jeszcze....400 zl na kwiaty!!! QRNAAAAAAAAAAA i to na gieldzie gdzie sa najtansze a nie w kwiaciarni!!! a jak chcialam sama je ulozyc, to nie moglam bo to jej praca.... grrrrrrrrrrrrr organisty nie wizielismy bo chcial za duzo, wzielismy swoja skrzypaczke, ktora tez na organach zagra, to za otworzenie jej choru chce 50 zl... myslalam ze go zastrzele... i na nic tlumaczenie ze to organy koasciola nie jego, ale on jest za nie odpowiedzialny- trezeba bylo jego wziac... ja sie zastrzele.. poklocilam sie powaznie z siostra.... powiedziala ze nie jedzie z nami.... chce mi sie wyc..... jestem tak wyczerpana emocjonalnie (nie mowiac jak fizycznie), ze ja juz nie chce tego slubu..... a jak w zakopanym cos wypadnie to sie zastrzele, bo jestesmy juz bez kasy......... zalamka.... a jeszcze niunia nie da mi nic robic.... eeehhhhhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry bardzo! Pysznych pączków do kawy życzę tym ,które już pogubiły brzuszki i tym, które jeszcze nie! Ja próbuję trochę schudnąć przed wiosną, zjem sobie coś nie czwartkowego :) Dziecko przy ząbkowaniu może być nawet bardzo marudne, ale gorączki mieć nie powinno. Jeśli utrzyma się 3. dni lepiej skonsultować się z lekarzem. Częstsze kupki owszem się zdarzją, lecz są one zazwyczj skutkiem wkładania wszystkiego do buzi przy ząbkowaniu, a nie samego ząbkowania. Mam dziś tak miły poranek, że smakuje mi nawet kawa bez mleka. Przespałam CAŁĄ noc! Uciekłam, pod pretekstem, że mąż zbyt głośno chrapie do pokoju dziewczynek. Chłopcy poradzili sobie sami, tzn. mąż mówi że wstawał kilka razy, aby wetknąć małemu smoka... Mnie jednak nie budzili! Młody nie jadł od 23. do 8.30! Teraz wyspany i nakarmiony sam się bawi. Córeczki w przedszkolu i już prawie zapomniałam jaką awanturę może zrobić mała niezdecydowana dziewczynka, która nie wie jakie buty założyć... (wybór z dwu par zimowych). Mam nadzieję na cały dzień w dobrym nastroju, czego i Wam życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×