Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość przyszła mama

TERMIN SIERPIEŃ 2005

Polecane posty

Gość martazet
pszczoła=pisałas u sierpniowek 2006 ze miałas termin na 8 a ktorego urodziłas???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
22.08 :( przenosiłam równo dwa tygodnie , a i tak mały był na siłę wyciągany....leniuszek:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martazet
dzieki-tak pytam bo tez mam na 8-czytam kilka topikow i natrafiłam na sierpniowki-musze sie do nich zapisac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chłopaki sie raczej podobno spóźniają-choć u nas są wyjątki, nie dominisiu??:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Carlaa, wszystkiego najcudowniejszego z okazji rocznicy dla Ciebie i Twego Meza!!! Jak sie Wam mieszka na nowym??? No i skonczylo sie dobre- rodzinka juz wyjechala. A Bylo tak fajnie!!! Mala sie zajmowali, obiadek mama ugotowala, no i nie siedzialam cale dnie sama (no z Nina oczywiscie). Zobacze sie z nimi w kwietniu, jak pojedziemy na swieta. Byle do kwietnia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziś miałam nawał gości. Szwagierka, później chrzesna Uli z rodzicami, później mój brat ze swoją dziewczyną, a na koniec kolega z nową dziewczyną :). Niedawno wyszli :). Ech dzień pełen wrażeń dla Uli :). Padłą jak zabita po 22.00. A tak wogóle, to zła ze mnie matka. Wypiłam dziś prawie dwa piwa, a przecież karmię. Cholera chyba nic małej nie będzie. Miłej nocki :) laseczki,, i niech dzieciaczki śpią spokojnie i słodziutko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eee tam dalka...zanim się obudzi, wszytsko wywietrzeje;) A Carlaa z mężusiem świętuja...:D Ja padam, mam nadzieje na spokojną noc...czego i wam zyczę!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zmykam do lozeczka. Spijcie z aniolkami Mamusie i dzidziusie!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry :)) :)) :)) Dalka moi goscie tez wlasnie wyszli i zostawili mi niezły balaganik ale naczynka juz pomylam.Mezulka mi upili i lezy pijany jak bela.A Krzysiaczek nie mogl cos zasnac (23:20) ale sie udalo. Rano mam dyzur w sklepie wiec pewnie nie zdaze juz nic napisac. Dla tych ktore jeszcze nie spia DOBRANOC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę, że dośc imprezowo spędzamy sobotę, hihihihi. My byliśmy na urodzinach taty przyjaciela mojego mężą. Kończy właśnie 60 lat i ztej okazji wynajął restaurację Papu w Wawie i urządził imprezę - to było prawie wesele, z tortrm o 12, grajkami, masą gości, jedzenia i wódy. Kiedy wychodziliśmy zabawa trwała na całego, aż żal było iść, ale maluszek w domu, z moją Mamą i chcieliśmy już do niego. Ale było bardzo fajnie :):):) Potańczyliśmy, pojedliśmy, popiliśmy (pierwszy raz od 16 miesięcy piłam wódkę...:)) Super. Mąż już chrapie, Mati śpi słodko, jak na niemowlaka przystało (ciekawe jak długo?) i ja też do nich dołączę. Miłej niedzielki Kochane!!! P.S. Fionka, trzymam za Ciebie kciuki cały czas. Jesteś super fajna babka i bardzo dzielna. Cmok!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i kurna jestem dziś pierwsza..i wcale mnie to dzis nie cieszy:( DO CHOLERY JEST NIEDZIELA i wszyscy normalni ludzie o tej porze spią !!!!!!!!!!Ale synowi nie przeszkadza, jak poszedł spać o 23, wstać o 7!!! A umowę z meżem, ze w niedzielę ja spie, a on malego bawi, sama dobrowolnie zerwałam, nie będę sie wgłębiać w szczegóły...zła jestem i tyla! Ale wam zyczę dobrego dnia....Mamo natalki, może chociaż w niedzielę bedziesz mogła złapać oddech-ostatni przed wielkim dniem:) TPM 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pszczoła, ja też na nogach. O 8.00 młoda się obudziła choć wczoraj spała mało, no i Dawid oczywiście jęczał o kasze :). Nie dadzą pospać. Po wczorajszym piwie został tylko kacyk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haloo Mamulki 😘 Serdecznie dziekuje za wszystkie zyczonka ... maz rowniez hhiihih ... tak tak wczoraj sie dzialo ... :D :D :D :D :D :D Gosiu ja tez od 8 na nozkach ... maly sie obudzil bo tatulek do pracy ... :( i troszke rabanu w domku hihihihihi Niuninko ... meszkanko jest bardzo ladne nasze M3 na pierwszym pietrze .. :D jakas odmiana bo .. caly czas nas na 3 znosilo hihihih ... na lugi czas mam nadzieje :D zdjecia powysylam .. Isiu ... 🌻 Wczoraj jak czytam wszystkie cos porabialy hihihi ... Nesiu fajnie ze sie pobawilas ... Dominisiu ale zmywanie w ciszy i spokoju to czasem az przyjemne jest dla mnie :) Nuninko ... juz niedlugo pewnie sie zobaczycie znow :) prawda :) Dalka 🌻 hihihi szklaneczke wody prosze :) Buziaki dla nieobecnych 🖐️ do pozniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien doberek!!!!!!!!Ide nakarmic Ninke a pozniej siebie.Milego dzionka!!!!!!!!!!!! Ja dzis sama w domku, maz pracuje :-( Carlaa, Ty tez sama?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) A my dziś pospaliśmy do 9.30;) Nesiu pszczoła dzięki za książkę🌻🌻🌻 ale cosik mi się nie chce otworzyć program nie odpowiada niewiem o co chodzi:( mężulek mi pozniej sciągnie:) tak piszecie o swoich mężach ja to chyba naprawdę mam raj bez pytania zostaje z Adriankiem nieraz mam wyrzuty ze więcej z nim siedzi niż ja bo ja mykam do pracy on odbębni 24 godz. i 48 wolne:) no i teraz na urlopie bo jak ja wyjezdzam on będzie siedział i opiekował się małym zabawi się w nianię Franię:D Carla witaj🖐️ idę wziąść prysznic i dziś też do pracki.....kurcze ze w niedziele też trzeba pracować...no ale coz dobrze ze est ta praca:) pozdrawiam miłej niedzieli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o zaczęłam stronkę hihihihihi niedługo stuknie nam 200 stronka:D ciekawa jestem kto ją zdobędzie??? buzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamulki nadrabiam usilnie zaleglosci w czytaniu ... Niuninko tak tak sama ...ale juz niedlugo ... Ewcia witaj na nowo ... :) Iwka...no juz 200 nam stuknie jak milo ... :) Elka wracaj szybko !!!! czytalam o waszych zupkach ... na jakim miesku gotujecie ....???? ja mam zamiar mojemu bablowi dac cos takiego jak Pisala mama Natalki czyli ziemniaczek i marcheweczka plus maselko zobaczymy co z tego bedzie ... sciskam mono ... ide do kuchni hihihi ... obiadek by musial byc po ciezkiej pracy dla meza :) do pozniej :) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiawroc
czesc dziwczyny:) Wczoraj bylismy w3 u znajomych trochezabalowalismy a teraz czuje siejakby mnie pociag rozjechal mamstraszny katar boli mnie gardlo i glowa;) mam tylko nadzieje ze olinie zaraze Dzis zrobila mi pobodke wyjatkowo o 7 20 ale i tak jestem nie wyspana tylko czekam azniunia zasnie zeby sie polozyc:) milegodzionkapozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny..... padam na twarz.........................] cholera... niedziela, a ja zapieprzam jak maly samochodzik......... meza nie ma od dwoch dni w domu i wraca dopiero we wtorek... musi tak byc zebysmy mieli tydzien wolny w okolicach przed i po slubie... a ja sprzatam GENERALNIE mieszkanie, bo przecie rodzina przed slubem najpierw do nas wpadnie.... do tego dostalam @.... marzylam zeby dostac go teraz bo wypadal na slub, a podroz bolesna to nie to co tygryski lubia najbardziej... no i wymarzylam... paskudnie boli, jestem potwornie zmeczona, do tego jak wiecie sprzatanie z malenstwem ktore ciagle marudzi zeby sie nia zajac jest nie lada wyczynem.... a marudzi jak nigdy... stoje wiec po srodku sajgonu, miedzy kartonami rzeczy do wywalenia i wywiezienia (niewiarygodne jak zmienilo mi sie postrzeganie tego co jest niezbedne a co zbedne, odkad przestajemy sie tu miescic ;) ) i probuje odetchnac piszac do Was... do tego moja mama nie jedzie, z rodzenstwem soie poklocilam bo kazdy ma cos do doradzania... a mnie juz cholera strzela.... rosnie we mnie frustracja..... i nie mam sily.... FIONA JESTES BARDZO DZIELNA KOBITA- ZAGLADAJ TU CZESCIEJ!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hallo my wlasnie po pysznym niedzielnym obiadku,ktory ja zrobilam [mniam mniam].Mezulek leczy kaca po wczorajszej dzamprezce,a ja proboje namowic go na rodzinny spacer.Zajrzymy tu jeszcze wieczorkiem.Miłego niedzielnego popoludnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TABELKA IV ZOBACZ KONIECZNIE ❤️ nasze maluchy w bobasach :) 🌻 www.dustin.bobasy.pl 🌻 🌻 www.20ewcia.bobasy.pl 🌻 🌻 www.isia23.bobasy.pl 🌻 🌻 www.iwka26.bobasy.pl 🌻 🌻 www.jasminek.bobasy.pl 🌻 🌻 www.krzysiaczek.bobasy.pl 🌻 🌻 www.matinesi.bobasy.pl 🌻 🌻 www.michalko.bobasy.pl 🌻 🌻 www.nasze-malenstwo.prv.pl 🌻 🌻 www.nataliajaworska.bobasy.pl 🌻 🌻 www.niuninka.bobasy.pl 🌻 🌻 www.olenka2005.bobasy.pl 🌻 🌻 www.puza.bobasy.pl 🌻 🌻 www.ulcia.bobasy.pl 🌻 🌻 www.skye1981.bobasy.pl 🌻 🌻 www.tymek.bobasy.pl 🌻 🌻 www.yarucha.bobasy.pl 🌻 pobawilam sie tabelka .. powklejalam nowe adresy hihih pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale mnie powalilo.... podczas porzadkow znalazlam stara barbie.. troche zdezelowana... posklejalam -szybko uszylam suknie, przykleilam skrzydla, z patyczkow od lodow zrobilam hustawke i zawiesze aniolka nad lozeczkiem malej..... jak to sie czlowiekowi ze zmeczenia mozg lasuje.......... chociaz musze sie pochwalic ze calkiem niezle wyszedl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamo Natalki, ale super pomysł :) i zdolności manualne :) ja jestem ich zupełnie pozbawiona.... Miłego początku tygodnia Kochane Mamy :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem wykonczona.......... ja chce juz meza w domu............ buuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee bleeeeeeeah.... zadnych slodkich alkoholi!!! ale dzieki za propozycje... lezy vodka pod stolem, ale by mnie patryk zamordowal, bo to do zako.... a po piwo ne mam jak wyjsc bo nei zostawie niuni... aaaaa aaa jaka ja jestem nieszczesliwa... aaaa hihi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
.... od wyboru do koloru...barek pelny slodkie i mniej slodkie ;) ...a Patryk obok mnie.... Twoj tez niedlugo wroci ... zaczelam czytac ksiazke dziekuje za przeslanie.... wciagnela mnie nie moge sie oderwac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×