Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość przyszła mama

TERMIN SIERPIEŃ 2005

Polecane posty

Hello:D Ja przelotem:p zachorowała współpracownica i haruje jak wół:o Marlena siedzi, gada i wszędzie jej pełno:o jak wracam z pracki to dom do góry nogami:o potykam się o samochody, klocki i wszystkie inne pierdoły ;) Mamo Natalki 🌼 z Okazji Dnia ślubu. zawsze po złych chwilach nadchodzą dobre i na pewno Dzien Waszego ślubu będzie cudownych przeżyciem dla Was :) Samych słodkości i radości:):):) Misiu🖐️ my się nie znamy Carla:) TPM i reszta dziewczynek🖐️ muszę uciekać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Też przyszła mama
Witajcie Dziewuszki i Dzidki! Postaram się nadrobic zaległości w czytaniu,a tymczasem donoszę,co u nas. Otóż wczorajsza ,,ucieczka kontrolowana,, zakończyła się fiaskiem.Nakarmiłam Maleństwo,uspiłam po półgodzinnym proteście,naszykowałam zupkę,śliniak,kosz zabawek i zupkę i tak pozostawionych małą i tatę postanowiłam opuscić na półtorej godziny.Po 45 min telefon,a w słuchawce pełen rozpaczy płacz Natalki i głos Jarka,że mała zwodzi tak,odkąd się obudziła,więc od 15 min.W żaden sposób nie mógł jej uspokoić.Ja w tę pędy do domu.Wracam,biorę zanoszącą się córeczkę na ręce i ....mała natychmiast się uspokaja i nawet posył uśmiech zestresowanemu tacie. I co powiecie? To już takie 3 moje nieudane wyjście-t symbioza robi się niebezpieczna.Jeszcze miesiąc temu mała chetnie zostawała z Jarem-wystarczyło,że miała zaspokojone potrzeby typu jedzenie,drzemka,zabawa.A teraz wyje z tęskony za mną.Poradźcie,co robić,przecież nie mogę wszędzie jej zabierać. Dziś byliśmy na badaniu stawów biodrowych-niestety,nie wygląda to ok.Ortopeda zlecił usg i do tego czasu szeroko pieluszkować kocykiem lub 4-ma pieluchami.Może mi powiecie,jak ja mam małej zmieścić w spiochy lub rajstopy ten zwój,bo jakoś sobie tego nie wyobrażam. Poza tym gorąco jej w tym będzie,niewygodnie.Isiu,Caarla,ratujcie,radźcie dziołszki,bo pierdolca dostanę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haloo PUZA ❤️ ;) MAMO NATALKI ❤️ jestem z Taba... trzymaj sie kobietko i nie daj sie zwariowac za silna jestes aby pisac ....ze zalamka ... no z tymi kwiatami przegiecie ... fakt ...to chmstwo ... zeby tak zdzierac...co laska oznacza chyba cos innego prawda... !!!!Siostra napewno bedize wyrozumiala i przejdzie jej do jutra :D to ja moze juz nie bede odlczac hmmm ;) TPM .. kochanie tak mi przykro ze wyjscie sie nie udalo ale nastepnym raze bedzie lepiej ... do skutku ... czyli Twojego dobrego samopoczucia ... TPM ...jesli chodzi o szerokie pieluszkowanie !!! to ja wkladalam Dustiemu nie tetrowe pieluszki bo one sa za miekkie ale te flanelowe mam nadzieje ze nie pomylilam nazwy bylo ich dwie ..albo taki recznik nie za gruby ... robilam to na noc... wszystk sie miescilo bez stresu inie martw sie ze bedzie jej niewygodnie bo to nieprawda ... Dusti wcale nie narzekal ... nawet byl zadowolony bo kiedy zakladlaam mu ta miske to mogl siedziec ... skpokojnie kochana zreszta USG napewno wszystko pokaze i bedizesz spokojniejsza prae tygodni jesli oczywiscie bedize to konieczne minie jak z bicza ... uwierz mi i nie martw sie tym ... tu chodzi o szerokosc a nie o grubosc pamietaj aby nogi byly szeroko rozsrawione ..dzisiaj postaram sie zrobic pare zdjec i Ci pszele ...jak to wyglada :D sciskam Cie mocno wszystko bedize dobrze :D faworki upieczone :D mniam mniam ktos chcetny na kawusie .... pozdrawiam nieobecne :D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamo Natalki, spokojnie! Małej założyć pampersa pod śpioszki, rajstopki, co tam lubicie. Zalecane pieluchy, czy kocyk do szerokiego pieluchowania na to. Można albo czymś spiąć, albo założyć na to wszystko body w większym rozmiarze, najlepiej takie bez rękawków. Może dziecinka nie prezentuje się w takim stroju najlepiej, ale cóż, jak trzeba to trzeba. Tak sobie radziłam z pierwszą córeczką. Na szczęście trwało to krótko. Powodzenia. Na Zosię, która wyła, gdy musiałam ją choć na chwilę opuścić był jeden sposób: jak mnie nie było, ona cały ten czas była wożona wózkiem po parku (nawet po zmroku). Też znajdziecie jakiś własny pomysł, by symbioza nie była zbyt męcząca dla Ciebie ;) Pozdrawiam Ciebie i pozostałe Mamusie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sprawdziłam. Moja kreska też jeszcze jest. Gruby Misiu! Szczerze zazdroszczę przespanej nocy, bardzo sprytnie zrobiłaś :) My niestety mamy tylko jeden pokój i no cóż...ja zawsze reaguję pierwsza na kwęki Matiego. A dzisiaj budził się wilokrotnie. Kurde, tak mi wcześniej pięknie spał a teraz porażka po całości...Jednoczę się w bólu z TPM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakkolwiek pisałam do mamy Natalki, tej Natalki, co z tatą Jarkiem zostać nie chciała, a nie do \"Mamy Natalki\" to tej również mówię spokojnie! życząc najlepszego!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jedziemy nad morze :). Postanowiliśmy przejechać się na sparing Pogoni Szczecin i na spacerek po plaży. A co tam. Pogoda ładna, nad morze nie daleko. Baterie się ładują do aparatu więc zdjęcia będą :). Kwestia karmienia też rozwiązana :). Samochód i jazda :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Też przyszła mama
Caarla,Gruby Misiu-bardzo dziękuję,ujrzałam jakieś swiatełko w tunelu.Najgorsze jest,że to pierwsze badanie Natalki i jeśli coś na usg wyjdzie nie tak,to leczenie będzie długie i uciążliwe,a tu ciepłe dnie idą i dzieci coraz ruchliwsze,to trudniej im z tym pieluszkowaniem. Nesiu-kiedy rozpoczunacie naukę usypiania? Pszczoło-Wszystkiego Naj dla Tobiaszka!!! Mamo Natalki-do zobaczyska!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tpm🌻- bądź dzielna! mamo natalki, zobaczysz, że będzie dobrze:) trzymam kciuki za jutro:) wszamałam już 3 pączki:D hehehe:) teraz spróbuję się kimnąć, dopóki jaśmin śpi:classic_cool: carla👄 dalka🌻 nesia🌻 puza🖐️ g. miś 🌻 a co się dzieje z dominiką???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my po spacerku, ja dodatkowo po zajęciach (dr zaproponował, żebym przychodziła na zajęcia z małym:O). Zaraz bierzemy sie za faworków pieczenie. Mamo Natalki!! Zawsze tak przed ślubem jest, że sie chce zęby w sciane wbić...ale już w trakcie sie rozjasnia i jest ok. Życzę wam tego z całego serca, to już naprawdę niedługo:) TPM 🌻 Julianka, fajnie mi że ty też do tyłu z mgr:P ale i tak czuje sie podle, ze mąż wychodzi żeby mi dać kompa i spokój...a ja na cafe, albo naczynia zmywam...nie mam weny:( No włąsnie widzicie dziewczyny, ze ja z tą pręgą to myślałam, ze coś nie tak:o bo na podtrzymanie brałam Duphaston i po tej dawce progesteronu szybko mi sie w ogóle pojawiła...a zejsć nie che. Ale jak wy też pręgowane jesteście, to jakos to przeżyję:D Dominisia, czy to twój Krzyś wypluł chrupka? Bo nie pamiętam...Tobiemu kupiłam pierwsze chrupki, bo zaczynał interesowac sie tym, co pakuje sobie do ust...dałam mu, a on go wyrzucił...minęło troche czasu zanim zaczał jeść...ale je! A on w ogóle nie umie pluć jedzeniem, biedak...jak już cos ma na jezyku to płacze, ew. wymiotuje:) Gruby misiu, to ty masz wiecej dzieciaczków? Napisz coś o nich, w jakim są wieku, jak mają na imię... Dobra, spadanko...dobrego popołudnia!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O Miła Pszczółko gruby miś ma cały dom dzieciaków, bo najbardziej je kocha na świecie! Pierwsza jest Zofia Katarzyna, czyli Złośka, w czerwcu skończy 5 lat. Druga Antonina Cecylia. Trolka skończyła 3 lata i prawie cztery miesiące. Są wspaniałymi przedszkolaczkami... Kiedyś miałam cudowny sen. Śniło mi się przedszkole czynne do 20. ;) Wojtuś jest trzeci. Za jakieś dwa lata spróbujemy się postarać, by nie był najmłodszy. Pod warunkiem, że powiększymy metraż, bo powoli przestajemy się mieścić. Obydwie dziewczynki urodziłam podczas studiów. Bywały na uczelni i na egzaminach też. Cały 5. rok (zaocznych) Tonia spędziła przy cycu na zajęciach. Tylko notatki musiałam kserować, bo nie potrafiłam ich robić karmiąc. Nam się udało, czego i Wam życzę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale poszlyscie jak burza!!! 201 str!!!!!!!! Najlepsze zyczenia i moc caluskow dla Tobiaszka!!!!!!!!!!!!!!!! Witaj Gruby Misiu!!! Fajnie, ze dolaczylas do nas!!!!!!Trojka dzieci i myslicie o nastepnym? Chyle czolo! Ja chwilowo nie biore pod uwage kolejnego dzidzika. Chociaz...mysle, ze to sie zmieni. Co do kreski na brzuchu, sprawdzilam, jest nadal, nie juz taka wyrazna ale nadal jest. Nie przeszkadza mi ona jednak. Dzis tlusty czwartek a ja ani jednego paczka nie zjadlam :-( Robic nie potrafie i nie lubie. Kupic tutaj dobre paczki, no coz... Carlaa, Ty pewnie cos na ten temat wiesz? Dzieki za maile. Mamo Natalki, aniolek slodki!!!Carlaa, mieszkanko ekstra!!! Pszczola, dzieki za przeslanie ksiazki raz jeszcze!!! Dzis Nina wciagala marchewke nawet chetnie. Ale pozniej mi ja pare razy zwymiotowala. ???? Ide zjesc obiad z mezem, wlasnie wrocil z pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie wszystkie kochane mamuśki!!! Dziś tłusty czwartek, więc się trochę (chyba)podtuczyłam, bo jak na razie moja waga to 49kg. Asiu Wroc. W której części Wrocławia mieszkasz? Może byśmy kiedyś się mówiły na maly spacerek, ja mieszkam na Krzykach. Wiecie, co byłam z Mają u ortopedy, i o dziwo wszystko ok.!! byłam taka szczęśliwa. Trzymajcie za mnie kciuki kochane, co??? Mam egzamin z historii, w sob.a jakoś nie mogę tego wykuć. Może znacie jakiś sposób? Córcią mąż się zajmuje abym mogła się pouczyć ,więc zmykam. Całuję Was bardzo mocno, i mam nadzieję że jak będę mieć spokój z tym egzaminem to częściej będę pisać,ale zaraz zacznie się nowy semestr i znowu jazda na maxa. Ewcia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PS. PS tego co czytam to jest nas więcej czyli matek które ciągną studia i wychowanie dziecka!!! Gruby Miś podziwiam Cię!!! Widzę że stworzyliście z mężem wspaniałą rodzinkę pewnie masz niezłe zamieszanie w domku? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny to znowu ja, nie myślcie że jestem jakaś teges...ale pisze raz na ruski rok a z regóły zawsze otwieram nową stronke...Nieżle co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gruby Misiu! Cudownie mieć taką rodzinę !!!! Mogę zapytać ile masz latek? Nam z mężem strasznie się spodobało rodzicielstwo i napewno chcemy mieć jeszcze bejbisie, tylko nie wiem, czy zdążymy mieć aż trójkę? Bo ja mam już 30 i Mati to mój pierwszy bejbiś. A na drugiego musimy poczekać także ze względów metrażowych (na razie 34 metry i naprawdę ciężko nam się pomieścić). Ucałuj ode mnie i Matiego Zosię, Antosię i Wojtusia!!! TPM, nie widzę innej metody tylko trening. Trzeba Natusię zostawiać powolutku na coraz dłużej. W końcu się przyzwyczai a i tatuś znajdzie na nią swoje metody. Będzie dobrze!!! Martwię się o te bioderka. Skorzystaj z rad dziewczyn, nie pierwsza przez to przechodzisz i idźcie jak najszybciej na usg!!! A wtedy w listopadzie nie byłyście??? Z usypianiem musimy się wstrzymać na razie, bo przez przeziębienie, brak spacerów, Matiemu się wszystko poprzestawiało i nie ma stałych pór dzrzemek i snu nocnego. Od trzech dni nad tym pracujemy, zasypiamy o 21.30 na noc a w dzień o 12.30 na godzinkę i o 17.00. na godzinkę. Jak się dobrze ustali, za jakiś tydzień, zaczniemy pracować nad samodzielnym usypianiem. Dziewczyny!!! A jak śpią Wasze dzieci? Chodzi mi o ilośc i długość drzemek i o to o której kładziecie bejbiki spać i ile śpią. Bardzo mi zależy na odpowiedziach!!! Dalka!!!!!!!!!! O jeny, ale masz suuuuuuper, ja też chcę nad morze!!!! Jak bym mogła, to bym się w ogóle przeniosła do jakiejś nadmorskiej wioski mieszkać.... Mamo Natalki, jutro wielki dzień!!!!!! Nie będę tam z Tobą, szef stanął dęba, mamy umówione ważne spotkanie z klientami i ..... nie dam rady dojechać, ale jak tylko wrócisz z zakopca, to mam nadzieję wszystko opowiesz i zdjęcia pokażesz!!!!! Wszystko będzie pięknie, obfotografujcie koniecznie kwiaty!!! Skoro były takie drogie, niech zostaną chociaż na zdjęciach a nie tylko w pamięci!!! Ewcia, chudzielcu jeden, chętnie oddam Ci swoje zupełnie zbędne 10 kg, a jak chcesz mniej, nie ma sprawy, oddam każdą ilość :):):) Ja dla odmiany zjadłam dzisiaj 4 (!!!!!!) pączki. Ale nie mam wyrzutów sumienia. Lubię robić sobie dobrze :) jak śpiewają - wszędzie dookoła chycha pokusa goła, wszędzie, gdzie się nie spojrzę chcę sobie zrobić dobrze!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nina od jakiegos czasu wieczorem po kapieli o godz.20.00 dostaje kaszke, czasem jeszcze piers i zaraz zasypia. Spi zwykle do 4.00, dostaje cyca, pozniej niekiedy budzi sie ok 6.00, cyc lub ok.8.00, wstajemy ok.9-10. Z drzemkami jest b. roznie. Nie ma stalych godzin. Spi 2-3 razy po pol godziny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nesiu ..nasze malestwo .. zasypia okolo godziny 21..22.. a drzemeczki wygladaj tak maly budzi okolo 8 - 9 ....zasypia okolo 12 - 13 na godzinke ... potem zabawa jedzonko zabawa jedzonko ... i tak kolo 16-17 tez zasypia na godzinke ... niesty nie kazdy dzien jast taki sam bardzo czeso nam wypada jakies termin ja chodze do szkoly i wtedy malemu sie przestawia ...ale jesli nic nam nie wypada to jest wlasnie tak ... :D :D :D :D :D :D maly niedawno padl ... mielismy mega zabawe :D :D :D NESIU ......ta pokusa hihihi strasznie mnie rozbawial .... ja sie dokladam z moimi kilogramami ... Tylko zeby ich nam Ewcia nie oddawala hihihih ;) Niuninko widze ze magia koma Cie wciagnela ;) Ewcia 🖐️ trzymam kciuki !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! My objedzieni paczkami i faworkami ... Julcia pytalas o Dominisie prawda ona pisla ze ma zajecie w sklepie przez dzisiejszy Tlusty ..ale pewnie jak tylko odpocznie to sie zjawi Dominisiu mam nadziei ze wszystkie pysznosci sprzedane !!! Mamo Natalki Pszczola ma racje .... to juz jutro Twoj wielki dzien .... myslam ze wpadniesz na wieczor panienski .. czysta dla Ciebie i pifffko czekaja :D :D :D :D :D Isia 🌻 TPM❤️ buziaki dla nieobecnych :D 🖐️ do jutra ja uciekam do mezaa :D :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobranoc!!!!!!!!!!! Mamo Natalki, wiele wiele przyjemnosci i niezapomnianych momentow! Calujemy z Ninka goraco!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa jeszcze mamo natalki miałam ci napisac, jak mnie-a raczej nas-cudownie urządziła rodzinka w trakcie ślubu. Otóż ze strony męża mego przyjechali tylko jego rodzice (od 10 lat w separacji)-zapraszalismy rodziców, chrzestnych i dziadków. Z mojej strony dziadek bez zapowiedzi sobie nie przyjechał, bo sie podobno (nie wiem, bo do tej pory nie miałam z nim kontaktu) obraził, ze nie zaprosiłam jakiejś tam ciotki:O Prawdą jest powiedzenie, ze z rodzina tylko na zdjeciu się dobrze wychodzi...Dodam, ze mielismy dla nich wszytskich pozamawiane pokoje i musieliśmy codziennie w ost. tygodniu przed ślubem odwoływać kolejne....Dobrze, że nie kazali nam płacić za to, ale i tak było nam baaardzo przykro.... Dlatego mówię co, myśl o ślubie, a nie o tym, co dookoła...bo nie macie na to ewpływu. Buziaczki i dobrej nocy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry:) umarł nam komputer😭więc pewnie mnie nie będzie przez kilka dni, teraz piszę z kompa siostry:o zaraz jedziemy na badanie krwi. kasiu- z okazji dnia twojego ślubu, chcaiałabym życzyć tobie i patrykowi wielu lat w szczęściu i zdrowiu🌻🌻🌻🌻🌻 przyślij jakieś zdjęcia, jak zgrasz coś do kompa:) a teraz prywata- jaśmina ma dziś pierwsze imieninki:) więc- kochana córeczko- wszystkiego najlepszego👄❤️ okej:D spadam:) buźka 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiawroc
Wszystkiego najlepsego dla przyszlej mezatki::)))) Ewo mieszkamw srodmiesciu ale mam rodzine na krzykach napisalam ci meila na adres ktory masz podany w kafeterii Nesiu co do por spania malej to wyglada u nas codziennie tak samo godz 19 30 ola spi do 6 20 ( gada z misiami do 7 )i wtedy dopiero ja biore godzina 9 (9.30 )spi 1,5 godziny ok 13 mala drzemk na spacerku ok 30 minut i godzina 15 .30 (16) Ola spi 1,5 godziny Wiec nie moge narzekacsmaustalila sobie rytm kiedy widze ze jest zmeczona (trze oczka)klade ja do luzeczka czasm daje jej do reki buteleczke ziceim wypija i zasypia ale najczescie ma pod rekagryzak przeciagu 5 minut spi bez rzadnych awanturproponuje zebys sprobowala pozolyc mlego i wyszla z pokoju jesli nie przestaniemarudzic po 5 minutach wejdz i wyjdz po chwili po 7 minatach to samo gwarantuje ze po 10 bedzie juzspal a ty bedziesz zadowolona olecam Jesi chodzi o wczorajsza goraczke to chyba nie zabki dzis juz jest w normie wczoraj byla na panadoludalam jej 4 razy al w nocy mierylam jej i mial jeszcze 38.2 arano juz bylo 36.8 moze to reakcja na szczepienie milego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
❤️🌻❤️ 🌻❤️ 🌻❤️🌻 ❤️ 🌻❤️ 🌻❤️ 🌻 ❤️ 🌻❤️ 🌻❤️ 🌻 ❤️ 🌻❤️ 🌻❤️ 🌻 ❤️ 🌻❤️ 🌻❤️ 🌻 ❤️ 🌻❤️ 🌻 Kasiu i Patryku .... Kluczem do zbudowania zdrowego i szczesliwego malzenstwa sa : oczy szeroko otwarte przed slubem i wpol przymkniete pozniej ... ;) sciskam WAS mocno ... wypijemy dzisiaj za Wasze zdrowie ...i usiskaj swojego anioleczka dzisiaj tez jej wielki dzien❤️... w kazdym istnieniu dziecka wpisane jest zycie DWOJGA LUDZI.. nie do wymazania i na cale zycie ... przesylamy serdeczne usciski i buziaki Carla Patryk i Dustinek ❤️🌻❤️ 🌻❤️ 🌻❤️🌻 ❤️ 🌻❤️ 🌻❤️ 🌻 ❤️ 🌻❤️ 🌻❤️ 🌻 ❤️ 🌻❤️ 🌻❤️ 🌻 ❤️ 🌻❤️ 🌻❤️ 🌻 ❤️ 🌻❤️ 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 - to dla ciebie Mamo Natalki. Życzę Ci, byś mogła dziś skupić się na tym, co najważniejsze: Wy jesteście Rodziną. Dziecko, Matka i Ojciec. Żona, Mąż i Córeczka, to Wasz dzień! I tylko to się liczy. Teraz już to, ile zamieszania było z naszym ślubem, a zwłaszcza weselem, bardziej mnie śmieszy niż złości. Po kilku latach to, komu się podobało, a kto się pogniewał, kto ile wziął, a ile dał zmieniło się w zupełnie nieistotne drobiazgi. Było minęło... Nasze małżeństwo trwa i ma się dobrze, bardzo dobrze. Jesteśmy sobą wzajemnie silni. Wy również bądżcie szczęśliwi. Dzisiaj i już zawsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dziś na chwileczkę tylko-wyjezdzamy na weekend i musze nas pakować... Jaśminko 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 z okazji twych pierwszych imieninek! Mamonatalki 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻dla ciebie i twojego męża serdeczne zyczenia duuużo miłości, cierpliowści do siebie i obustronnej woli wytrwania razem aż do pięknej jesieni życia...no i oczywiście rodzeństwa dla natalki;)Niech ten dzień bedzie wyjatkowy mimo wszystkich przeciwności...i dobrego wypoczynku w Zakopcu!!!! Nesia, jeśli chodzi o spanie, to Tobiasz jest jednym z najmniej przewidywalnych dzieciaczków chyba...Po treningu spania był czas, ze spał do 7h w nocy, budził się tylko 2 razy na karmienie, szedł spać koło 20.30 po kąpieli i kaszce, 1 karmienie ok. 1-2, nastepne 5-6...o 7-8 pobudka. Dwie godziny po pobudce pół godzinki drzemki, spacer (ok1h snu) i potem jeszcze ok. 1h drzemki i juz kąpiel, bo był nieznośny wieczorkiem. Ale teraz ząbki ida i cały schemat dia diabli wzieli. Dziś położony o 23 (byliśmy u znajomych) o 2 wstal na kazrmienie, o 5 kolejne, a o 6.30 jakieś ryki...na szczęście po kilku moich kurwachmać i podaniach smoczka zasnał jeszcze na 2h:) I to tyle na dzis, bo naparwdę pakować sie muszę. Tęsknijcie za nami, a w poniedziałek już dam znak życie:P Buziaki dla wszystkich!!! Gruby misiu, a skad ty jestes, bo albo nie doczytałam, albo nie pisałas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Wszystkim Dziewczynkom Dużym i Małym, i Chłopczykom również cześć! Tak mi się powyżej patetycznie napisało, ale tak się zawsze wzruszam przy okazji Ślubów, Chrztów i innych Wieeeelkich spraw. Odpowiadam na pytanka: -mieszkamy w bliskich okolicach Warszawy; -mam 31 lat (jeszcze ;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pszczola bedziemy tesknic ... ;) a propo slubu ...ladnie Was rodzinka czasem nawet na zdjeciu to za duzo ;) Dominisiu KROLOWO PACZKOW ... :D Julcia ... naprawiaj szybko ... Wszystkiego naj naj dla Jasminki ... powiem wam ze ja nie mam pojecia kiedy Dusti ma imieniny nie moge znalezc Asiu ... ciesze sie ze malej juz goraczka nie meczy aaaaaaaaaaaaaa moje wypieki sie super udaly .... wiec Wasze przepisy sa swietne i lasagna ... i paczki i faworki ... i pierniki ...dziekuje bo wszyscy byli bbbardzo kontent .... buziaki dla nieobecnych :D 🖐️ do pozniej :d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale ladna pogode dzis mamy!!!!!!!!!!!!! :-) Slonko swieci choc jest b. zimno. Spacerek murowany. Nina teraz spi, dzis wstalysmy o 8 wiec juz byla padnieta. Asiawroc ale pieknie spi Olenka!!! No i zasypia sama, brawo! Wielki buziak dla Jasminki!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Milego dnia!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie:D znowu z cudzego kompa:P pijemy kawkę, co??? jaśminka była dzielna, nie płakała w czasie pobierania krwi, tylko \'gadała\' z panią laborantką:) dziękujemy za życzenia:) nesiu- jaśmina budzi się razem z krzysztofem o 6-tej, koło 6.30. pije mleko, później (zwykle) jeszcze zasypia i śpi do 9-9.30. o 10-tej drugie mleko, zabawy (ew.spacer), o 13-tej kaszka i po niej zwykle śpi do powrotu krzysia o 16-tej, później jakiś słoik (albo i nie:o) i soczek, zabawy i raz zaśnie, a raz nie tak koło 18.45. i śpi do 19.30, czyli czasu, kiedy ja kąpiemy. po kąpieli kolejna kaszka i- lulu- od początku uczyliśmy ją spania w łóżeczku i teraz to nawet mi przykro, że rano nie chce trochę poleżeć ze mną:o w nocy krzysztof zwykle wstaje, by dać jej smoka. więc z drobnymi przerwami śpi od 20-tej do 6 rano. napisałam najbardziej wyczerpująco jak tylko potrafiłam:P misiu- super, że masz taką \'wesołą gromadkę\', my już pewnie nie uda się już nam mieć dzieci 😭, ale próbować będziemy:D carla👄 niuninko🌻 pszczoła- baw się dobrze:D irenko ❤️ być może do później 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×