Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość przyszła mama

TERMIN SIERPIEŃ 2005

Polecane posty

witam pije z wami kawke z mleczkiem dzis nocka w miare choc były małe przebudzenia mieszkanko juz mam posprzatane:) dziś idziemy na urodzinki do mojej przyjaciółeczki-sąsiadeczki,licze na miła zabawe ale nie zapominam ze jest post oo.. właśnie wyszło słoneczko az miło sie w naszym ciasnym pokoiku zrobiło;)) lece na sniadanko-kawka stygnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie dziewczyny🌻 dołączam się do kawki> mała ostatnio robi po 4-5 kupek dziennie i już się trochę zaczynam niepokoić, czy to nie jedno z nzj:(:(:(:( właśnie a propos tego przypomniało mi się coś... proszę, cieszcie się tym, co macie!!!! oto wypowiedź z \'mojego\' drugiego forum ( nie wiem, czy uda mi się poprawnie wkleić linka): http://crohn.home.pl/forum/viewtopic.php?t=1105 doceniajcie to, co macie.... przepraszam za wprowadzenie grobowej atmosfery, ale fortuna kołem się toczy... dopóki jaśmina nie będzie miała badań histopatologicznych,ja nie będę miała spokoju..., a na nie jest jeszcze sporo za mała... mam dziś podły nastrój... nie zatruwam już tu atmosfery... 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julianko, nie mam odpowiednich słów, by wyrazić co czuję. 🌻 Myśl pozytywnie, czasem pomaga... :) A żeby choć trochę Cię uspokoić, powiem tylko: Wojtuś kilka dni temu też miał podobne kupowe sensacje. Nawet po 7 pieluch, tak zabrudzonych, że wylewało się z nich. U nas to była wina wirusa. Ale te kupy były zatrważające i żadnych innych objawów choroby. Było- minęło. :) Miejmy nadzieję, że u Was też się szybko unormuje. Sciskam serdecznie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie laseczki!!!!!!!!! Sisi, zazdroszcze pogody. U nas... szkoda gadac... A ja musze na zakupy wyskoczyc. Cos mi sie wydaje, ze bede jednak na meza czekac. Ooo, wlasnie moja corunia powiedziala \"mama\", ostatnoi coraz czesciej. Ucze ja \"tata\", ale nie chce powiedziec. Gruby Misiu, ja mam te ksiazke ale jakos nie moge sie zebrac, by zaczac stosowac rady tam zawarte, moze dlatego, ze Nina w dzien usypia prza piersi. Jedynie b. bym chciala, by zaczela przesypiac cale noce. Dzisiaj to sie udalo!!!!!!!!!! TPM, jestem sercem i myslami z Toba. Chociaz Ty Kobieto potrzebujesz bardziej namacalnego wsparcia. Gdzie jest rodzina Twoja badz meza, gdzie przejaciele???????? Popros ich o pomoc, skoro do tej pory sami na to nie wpadli!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Tobie MUSI ktos pomoc!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Dziewczyny, odstawilam oliwke Penaten i liszaje u Niny pomalu znikaja!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Milego dnia!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julianko, sory, ale nie za bardzo rozumiem, Twoja mala ma jakies powazne problemy zdrowotne??? Sercem z Wami... Ja, odkad zachorowal i zmarl na neuroblastome moj maly sliczny kochany chrzesniak, codziennie dziekuje Bogu za zdrowie Niny ( i oby tak zostalo!!!). Chcialam pisac dalej ale stracilam ostrosc widzenia, lzy jakos same plyna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oto ramówka telewizyjna nowo otwartego kanału telewizyjnego dla alkoholików BOLSAT. 06:30 - Gdzie jestem, kim jestem - teleturniej z nagrodami 08:30 - Piwko czy winko - program poranny 09:00 - Wiadomości 09:30 - Alkobiznes - program integracji polsko-czeskiej 10:00 - Dębowe Przedszkole - program dla początkujących 11:00 - The Smirnoffs - telenowela rosyjska 12:00 - Haftowanie na ekranie - reality show 12:30 - Soplicowo 2002 - Relacja z festiwalu piosenki Polskiej 13:00 - Sport - MŚ : Sztafeta 4x100 15:00 - Kielonopolscy (odc. 0.75) - telenowela Polska 14:20 - Teatr Bolstatu : Shakesbeer : To drink or not to drink. 15:30 - Łowienie na Żywca - program dla samotnych kobiet 16:00 - 1410 - Program historyczny 17:00 - Po kielonie - rozmowy polityczne 17:30 - Liga Angielska - Guiness vs. Kilkeny 18:45 - Zwierzyniec - Złoty Bażant - film czeski 19:00 -Wieczorynka - Przygody Jasia Wędrowniczka (The Adventures of Johny Walker) - film animowany prod. angielskiej 19:30 - Zagrożenia XXI w. - Esperal 20:00 - SUPERKINO : Indiana Jones i poszukiwacze zaginionej Warki - film fab. USA 21:30 - Rozmowy w rynsztoku - talk show 22:00 - 40% - lista,lista,lista przebojów 22:30 - Z gwinta - Magazyn reporterów Bolsatu 23:30 - Decyzja należy do ciebie - odc. pt: 0,7 czy połówka 00:00 - Kino : Mocne Odwyk - Pogromca wyzwolonych - horror USA 02:00 - Gość Bolsatu: The Beertels 02:30 - Na planie : Absolwent 03:00 - Jak przerobić Pana Tadeusza - program edukacyjny 03:30 - Wycieczki Bolsatu : TATRA 04:15 - X-Flaszki - program nocny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pierwiastek: Kobieta Symbol chemiczny: Ko Odkrywca: Adam Masa atomowa: Zwykle dopuszczalna to 53,6 kg, ale zmienia się w granicach od 40 do 180 kg. Występowanie: Ogromne ilości we wszelkich obszarach zurbanizowanych. Własności fizyczne: gotuje się w zerowej temperaturze, zamarza bez przyczyny, topnieje tylko w wyniku odpowiedniego traktowania, gorzknieje, gdy używa się jej niewłaściwie, występuje w różnych odmianach - od dziewiczej rudy do zwykłego stopu. Własności chemiczne: posiada duże powinowactwo do złota, srebra, platyny i innych cennych kruszców, zdolna do pochłaniania ogromnych ilości drogich substancji, może spontanicznie eksplodować, jeśli pozostawi się ją z …, nierozpuszczalna w cieczach, ale jej aktywność silnie wzrasta pod wpływem wchłaniania alkoholu, wydajność zależna od ciśnienia przyłożonego w odpowiednim miejscu. Zastosowanie: zwykle ozdobne, np. w drogich samochodach, najpotężniejszy znany pierwiastek chemiczny zdolny do redukcji ilości pieniędzy, niezła pomoc w czasie relaksu. Wykrywanie różnicowe: czysta próbka zmienia barwę na różowo-czerwoną, gdy bada się ją w stanie całkowicie naturalnym, zmienia barwę na zieloną, gdy umieści się ją w pobliżu lepszej próbki. Uwagi dotyczące użytkowania: wysoce niebezpieczna, poza pewnymi i doświadczonymi dłońmi, posiadanie więcej niż jednej jest nielegalne z wyjątkiem niektórych obszarów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No niezle, niezle Dominisia:) A kolysanka od Carli - przecudna! Czy to jest moze wersja Turnala? Tak mi sie wydaje - bardzo go lubie, choc niektorzy uwazaja, ze smeci...nieprawda.. No lecimy na pacerek,bo temperatura siegnela 23 stopni :D Do wieczora... pappapa 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tyż witojcie! U nas w miarę. Ostatnie trzy noce były dość fajne, Wiki spała grzecznie (do 5 rano w swoim łóżeczku z dwoma pobudkami na cyca), a w naszym małżeńskim łożu- wiosna! Jakby tak cieplej i mniamniuśniej... Jeszcze jedno, tylko w tajemnicy mówię- zdecydowanie spóźnia mi się okres... Robiłam wczoraj w tajemnicy przed wszystkimi test... Dwie kreseczki... W poniedziałek do gina... Aha- mały obśliniony zdrajca gada \"baba\". Na \"mama\" uroczo się śmieje i tyle. To się nazywa rodzicielski autorytet.. Buziaki dla wszystkich i po 🌻 ku wiosennie. Irenka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Irenko! to nie primaaprilisowy żart? Gratulacje! W sprawie wózków dla rodzeństwa \"rok po roku\" chętnie doradzę. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Isiu! gratulacje podwójne za to żebedziesz mamą podwójną jesli to prawda i za skladanie sylab corci to już kilka mam z tego topiku Sisi,Carla,Nesia,Skye,TPM,Asia Wroc,Gruby Miś, Dalka i Isia 23 slyszały od swoich maleństw ; mama,tata i tp. My dalej czekamy dzis mały Michaś powiedzial da,glelelgu teraz siedzi w lózeczku i narzeka wiec pędzę zrobić mleczko Pytanko do was czy warto kupić żyrafę z Ficher Prica???-edukuje i zajmuje dziecko na dłuzej? cmok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no no Isiu.... tak po cichu .... GRATULACJE..... 🌻 A nam spacerek udal sie cudnie, sloneczka zielona trawka, kwitnace drzewa...ach..zyc nie umierac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moje bejbe przygotowuje się do raczkowania :). Dupka jej już w górze się trzyma przez dłuższą chwilkę zanim pacnie na dół. Isia heh :) gratuluje choć z lekkim niedowierzankiem z powodu dzisiejszego dnia :) ;) a ja dziś zalatana :), obiad , zupa kalafiorowa z serkiem topionym :), Kuliś wchłonęła całą miseczkę :), pranie pochowane, następne wstawione, heh z ledwością zjadłam obiad :). miłego popołudnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gruby misiu🌻 dziękuję niuninko nie jaśminka nie jest chora, ale ja choruję, a ponieważ jest to choroba genetyczna, istnieje szansa, że i ona może na nią w przyszłości zapaść😭 irenko❤️ o matko, ty też??? ja się spodziewam trojaczków!!!!! nic mi tak nie poprawia humoru jak zakupy:D nowe buty i już mi lepiej:D poza tym na przyszły tydzień zamówiliśmy dla jaśminki spacerówkę peg-perego plico-coś-tam (chyba któraś z was o niej pisała). i w przyszłą sobotę lala będzie miała piękny różowy wózior:classic_cool: teraz ma 2-funkcyjny wózek chicco, ale jest on trochę za ciężki, więc dokupujemy jeszcze jeden:) poza tym dostała od nas trochę wcześniejszy prezent na zajączka, kupiliśmy jej następne fiszerowe klocki sensoryczne, bo w tych, które ma jest absolutnie zakochana:) od teściowej dostała nowy śliczny sweterek, więc mamy prawdziwą elegantkę w domu:classic_cool: buziaki zmykam do pisania j. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie:) Carla dzięki za kołysankę bardzo ale to bardzo mi się podoba🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻[kwiat Isia gratulacje🌻choć myślę że to żart na prima aprilis:P Elu ja mam taką żyrafe Adi lubi się nią bawić szczególnie klockami:)dostał tą żyrafę odemnie z pracy :D Obejrzałam zdjęcia z super spacerku:)fajowe:D:D:D:D T.P.M Skye ma rację niech mężulek też bryka na spacerki u mnie też nie ma tak mężuś musi zajmować się Adim w koncu ja tez pracuję i ze wszystkim sama rady nie dam :)trzymaj się kochana ❤️ Mój malec dziś troszkę więcej marudny cos mu nie leży po myśli ;)chyba następne ząbki wędrują;) pozdrawiam buzka 🖐️🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PRIMA APRILIS!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Nie jestem w ciąży i być w najbliższych latach nie zamierzam. PRIMA APRILIS!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ireno!! jestem rozczarowana!! tak sobie z nas zakpiłaś😭😭😭!! ja tu z sercem na dłoni... zwierzam się, że będziemy mieli czwóreczkę, a ty co.... BRAK SŁÓW!! po prostu brak słów... żegnam cię OZIĘBLE!!!!! adieu!!!! j.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w geście protestu wklejam nieaktualną tabelkę!! forumowym kłamczuszkom mówimy zdecydowane nie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! DominisiaKrzysiu........13.07..05.11.....75cm.........7100 NesiaMateuszek.........20.07..26.11....................7660 Ania69x2Adrianek.......26.07................................... Iwka26Adrianek.........30.07..04.11.....70cm.........6450 Karin2005Oliwia Wiki ..2.08..02.09.......60 cm........4800 PuzaMarlenka............07.08.................................... CarlaaDustin Alex.......08.08..30.11......65 cm........6850 www.dustin.bobasy.pl RikaLena................ .09.08..09.09......59cm........4800 ArkadiaNadia ............11.08..11.09....................6410 SkyePaulinka.............12.08..02.12.......62cm.......6200 www.skye1981.bobasy.pl IsiaWeronika.............12.08..12.09....................5820 TPMamaNatalia..........12.08 ..17.11...... 58cm.......6500 www.yarucha.bobasy.pl KarolkaPartyk...........14.08.................................... DalkaUrszulka...........15.08..15.09........57cm.......4350 www.ulcia.bobasy.pl AsiawrocOla.............15.08..................................... Ewca22Majeczka.......18.08..................................... NiuninkaNina ............20.08................59 cm.......4935 www.niuninka.bobasy.pl PszczolaTobiasz........22.08...................................... Ela79Michalek...........25.08..25.09.......................5760 Fiona79Tymoteusz.....28.08..28.09........60cm........5575 Julianka80Jaśminka....26.08..30.11.......................6330 www.jasminek.bobasy.pl Mama Natalki............06.10..30.11.......................6080 www.nataliajaworska.bobasy.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Buhahahahahahahahahahahah :classic_cool: ISIU 🌻 a ja myslama ze zalozymy przedszkole z moimi blizniakami dwujajowymi .. ;) pozdrawiam wszystkich jajcarzy ..i jajcarki :D u nas byly dzisiaj juz ...gorne zeby ..az dwa .. rodzice pod drzwiami ..kuzyn do nas przyjechal... i duzo innych zwariowanych dziwactw ... no i ta slynna musztarda ... :) Julcia mam nadzije ze ta ozieblosc to tez Pryma Apryslisowa ...😘 sciskam :D a my z mezem rocznicujemy znow ... :D oj rocznicujemy .. zapraszam :D na party on line 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Carlaa, nie!! Obraziłam się na amen na tę małpę Julkę! Najpiękniejsza przyjaźń na kafe legła w gruzach... Ide ją opłakiwać.. Irenka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ireno!!! są rzeczy niewybaczalne... za resztę zapłacisz kartą mastercard:P:P:P:P:P:P ajlowju❤️ carla👄 wszystkie najlepszego z okazji rocznicy🌻 buźka, bo ktoś na mnie czeka:P 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widły- 20 zł, gumiaki- 15 zł, przerzucanie gnoju- bezcenne! Julka, małpo wstrętna, daj pyska! Irenka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JULKA !!!!!!Twoj gest protestu poprostu mnie przerosl 😭 @ Ci u nas dostatek jak widac hihihii :P nie wiem co mam zrobic rodzic czy nie :D moze poprosze o kolo ratuunkow etelefon pol na pol cokolwiek ... :) Gruby Misiu a mosz moze e-booka ??? tej ksiazki co o niej pislalas :D chcetnie poczytam :D Dominisiu przyjemnosci na urodzinach !!!! Julka o co chodzi z tymi kupkami ??? jak wygladaja ??? luzne ??? Dalka gratuluje dupki w g... u nas podobnie niedlugo zczai o co chodzi hihihi :) zupa kalafiorowa z serkiem mniam w poniedzialek gotuje moze masz przepis :) jak to robisz :) Nie ma sprawy za kolysanke tak mi sie spodobala ..ta kolysanke spiewa Maryla rodzowicz i ktos jeszce ..slowa Agnieszka Osiecka a obecnie znjaduje sie na plycie MAgdy Umer i Turnala .. kolysanki ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po przeczytaniu i poście skye dziś ponowiłam proby zasypiania malca w lózeczku-plakal dlugo,dlugo i zrezygnowalam,ukolysalam w wozku i przenioslam do lozeczka-zobaczymy ile pospi,ja bym dlaej go w wozku zostawaiła na noc tyle tylko ze on w nim siada! w nocy nie wiadomo kiedy i lapie za obrus,lawe llub sie wychyla i drżę o to by w nocy mi nie wypadł,a dizs w nocy przebudzil mnie ruch wozka ja patrze a maly spi na siedzaco!Po prostu obudzil sie cichaczem w poszukiwaniu smoczka i przysnał,bony ale sie strachu najadlam-dobrze że sie wybudziłam.. Piękna pogoda zmotywowala nas do spacerku prze i po obiadku Skye twoja paulinka to sama slodycz(odwiedziłam was na bobaskach) Isiu ..to nie bedzie bejbika??? Julianko zobaczysz córa nie odziedziczy po Tobie choroby1glowa do gory.Ja mam z kolei chorobe skórną9tez dziedziczną) i modle sie by michaisa ominela,bo ja zwiedziłam mnostwo lekarzy a chorobę jedynie zaleczyłam,ale nie dopuszczam nawet opcji jej dziedziczności na Michalka Carluniu-kobietko żyjesz w wirze wydarzeń Iwka -po przeczytaniu twej porady zamówimy tą Żyrafę z nadzieją że malec zajmie sie nia dłuzej niz 5 min.Michaś dzis śmiał sie do rozpuku jak mąż robil nie ma nie ma a kuku. Zmykam spać Do jutra papapa 🌻 🌻 🌻 acha zapraszam na www.michalko.synek.pl zobaczycie co moj mąz wymyslił (patrz zdjęcie Michasia) Dodam że byłam na nim ... niewidoczną,asekurującą no juz teraz papapapapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gruby miś ma ksiązki wyłącznie w formie książek! A tej na dodatek już nie mam, bo pożyczyłam jakimś niewyspanym rodzicom i zapomieli oddać. :o Julianko! wygląda, że jesteś w lepszym humorze. Cieszę się. :) A mnie jeszcze nikt nie wkręcił... 😭 I na dodatek nie wygrałam kubka nescafe z imieniem. :( Za to waga pokazuje kolejny kilogram ubytku na ciele i umyśle. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a moja koleżanka zrobiła test dzis i jest w ciąży...i ja wiedzialam, ze tak bedzie, bo ona sie mierzyla od tygodnia i okresu brak i jest:P zazdroszcze jej, bo ja dla odmiany dostałam okres wczoraj. Dobrej nocy wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Carluś sama masz przepis na kalafiorową z serkiem :), to z tych przepisów od Ciebie :D. Uliś ją pochłonęła, że strach hihi, na jutro też jej zostawiłam, a raczej na dziś ;), a my hmmmm młode pyrki, kotlety melone :) i brokuły mniam :D. Aż się głodna zrobiłam hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
❤️ Szukalem Was przyszliscie i teraz Wam za to dziekuje .... I prosze Was abyscie sie modlili za mnie za zycia i posmierci ❤️ Hallo .. :) Dalus .. tak tak znalazlam .. :) juz nie moge sie doczeka poniedizlaku ..:) :) Jlcia .. ❤️ 😘 Elus ... ja bym nie mogla spac gdyby maly spal w wozku obok ...on jets taki ruchliwy ..kreci sie w nocy ..kopie nozkami .. nawet jak spi w tym swoim worku ..bo tak sie rozkopywal i odkrywal ze teraz jest ograniczony przez ten worek ...martwilam sie ze bedzie mu zimno ... przyzwyczail sie myslam ze bedzie zle ..takze mysle jak zaczniemy trening zasypiania w lozeczku to jakos bedzie .. od jakiegos czasu ze wzgledu na jego kulanie na swoje drzemeczki to spi w swoim lozeczku ... pozdrawiam Was serdecznie 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×