Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość przyszła mama

TERMIN SIERPIEŃ 2005

Polecane posty

No i przylazl po jakies dokumenty..... byl 5 minut, a zburzyl mi caly i tak wątpliwy spokoj... Q...wa jaka to bezsilnosc.... zeby czlowiek mogl przynajmniej zapalic....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zgadzam sie z pszczola, pelne poparcie. Mala jeszcze nie spi,bawi sie z tata - ehh,jak ona go uwielbia :D Ale wkrotce bedziemy sie szykowac do lozia. Ciekawam jak dzis noc bedzie wygladac,jesli tak jak dzis to padne,przysiegam :) Niuninka - dobrze wiem co czujesz,choc ja mam tu chociaz tescia,dwoch szwagrow i szwagierke...ale tesknie za siostra i mamuska moja:( Nie pomyslcie tylko, zem mamincoreczka :P Mamo Natalki badz dzielna,zycze duzo spokoju ducha 🌻 lece mala poozyc,ale pewnie jeszcze zajrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>Jak USTRZEC SIE PRZED PTASIA GRYPĄ? >Nie bawić się ptaszkiem. >Nie chodzić spać z kurami. >Nie siadać na jajach. >Nie rzucać pawiem. >Nie wycinać orła w progu. >Uważać na wylatujące gile. >Nie pić na sępa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co jakoś powinnam zigniorowac Pewną matkę ale tu zatanawiam sie czy ze mną wszystko jest w porzaku tak jak ona pisze. No dizisiaj mam dobry humor to jakoś podeszłam do tej wypowiedzi z przymrozeniem oka...ale jest czesc prawdy w tym co ona pisze. Tylko dlaczego wpisala się na pomaranczowo??? Dobrej nocki papapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kto szuka zwady, tu jej nie znajdzie... Nudzi się widać biedactwo... Tonia już od godziny siedzi w pokoiku po ciemku, coś śpiewa. Powiedziała nam dobranoc, a zasnąć nie może. Dobrze, że Zosia śpi mocno. Jutro znów będzie poranny kłopot ze wstawaniem. Wojtuś już przesypiał całe noce, ostatnio jednak domaga się karmienia 3 lub 4 razy... Mamo Natalki, to może Pole Mokotowskie? tam można się piwa napić. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamy pierwszego ząbka,został odkryty po kąpieli.Bardzo sie cieszymy.bo oczekiwalismy go bardzo długo. Dziewczyny dzisiaj rano zaszalałam,sprawdzcie swoje poczty,a dowiecie sie o co chodzi?????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elu skarbie z nami jak najbardziej jest wszystko w porzadku.Jesteśmy najwspanialszymi mamami dla naszych dzieci,każdy nam to powie. Wpisała sie na czerwono bo po prostu jest za głupia -nie wie jak sie robi czarnego nicka. Dobra koniec tego durnego tematy ,bo mi szkoda klawiatury na takie coś??!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i spac nie moge....eehh sisi- tzrymam sie! cale moje pieprzone zycie musze sie trzymac.... jak zginal moj brat, kazali mi sie trzymac dla matki, ktora slowa nie powiedziala przez miesiac... jak zginal drugi- tez musialam sie tzrymac, jak wybuch rozpieprzyl mi dom i ojca, tez musialam sie trzymac... jak stracilam pierwsza ciaze... i druga - tez mialam sie trzymac (tylko tym razem dla...????) cale pieprzone zycie sie trzymam i moj maz przyzwyczajony do kasi silnej, kiedy ona zaczyna sie chwiac- panikuje i w tej panice wszystko psuje zamiast wesprzec i pomoc... a moze to ja chce za duzo............ QWA QWA QWA Sisi- to bron Boze nie do CIebie... troche sie zagalopowalam, ale to nie w Twoja strone!! Ja naprawde dziekuje za mile slowa, w ogole Wam WSZYSTKIM za zainteresowanie moim smędzeniem.... Po prostu juz mi sie zygac z tego wszystkiego chce... Gruby Misiu- to wrecz rewelacyjny pomysl!!! ;) Jutro idziemy z Nesia do Łazienek, jakbys sie chciala przylaczyc- moj nr tel: 501040763

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haloo ...tu brunetka wieczorowa pora .. Pszczola ... ;) ......ja maly duzo spadl z wagi ???? Isiu ... :D akcja ...zrob kupke pokaz mi dupke .. wykonana po pachy ;) Nuninko Sisi .. tak tesknota za rodzinym domkiem WIELKAAAAAAAAAAAAAA ❤️ Sisi ,...nic nie pisze o zakupach .. my ostatnio przegielismy z P. ale raz sie zyje stwierdzilismy nie mozna caly czas oszczedzac .. !! jaks nagroda nma starym tez sie nalezy ..wiem wiem ..urodzenie wychowanie i bycie rodzicami tak wspanialych dzieci jakie mamy to juz wielka nagroda hihihi :) Dalka ja wpadam jutro z rana na torcik .. mniam mniam mniam :D :D i wszystkiego najlepszego dla synusia TWOJEGO :D Mamo Natalki dzieki za info od TPM ❤️ ...a swoja droga separacja czasem wskazana..lepiej uspokoic sie na odleglosc ..czasem warto bo jak mnie ponosi na maxa .. to pozniej trudno to odkrecic .. :( Nuninko pialam Ci na gg ...dobrze ze napisala na forum widzialm w telewizji izaraz napisalm ...ale moje gg ostatnio szwnkuje wiec ...super ze sie odezwalas 🌻 u mojej psiapsiolki tez wszystko dobrze !!! Gruby Misiu 🌻 wiecie co my dzisiaj robilismy .. zaszalelismy ..pojechalismyy na plac zabaw i bawilismy sie jak dzieci .. najlepsze w tym wszystkim bylo to ze bylismy sami bez malego ...jak dzieci ale tego nam bylo trzeba .. :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D potem po malego lecielismy jak na skrzydlach Dominisiu Nesiu gratuluje zabka !!! Dominisiu ....no wreszcie ... :D :D :classic_cool: Iwka ja jeszcze malemu nie dawalam jogurtow .. :D Elu 🌻 maly mial dzisiaj klopoty z zasnieciem ... bu ..no ale padl 30 minut temu .. moze jeszcze sie poplacze po necie i pozniej wpaden ..bo ostatnio cos spac nie moge .. 🖐️ do pozniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamo Natalki ... hej nie nie wymagasz za Wiele ...od innych ... moze tylko od siebie ... kochana ..ta silna i twarda Kasia czasem powina usiasc i poryczec w poduszke.. a z tym rzyganiem to uwazaj bo jak Dominisia pisal z pawiami moze byc roznie ... Sciskam mocno wysylam dobre fluidy ... i niech moc sierpniowek bedzie z TOBA... Udanego spacerku Nesiu i Mamo Natalki wam zycze ...ja tez chce z WAMI 😭 😭 ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamo Natalki, wysłałam sms. i zdjęcie. Chyba dotarły? Jeśli nie, podajcie miejsce i godzinę zbiórki. Chętnie dołączymy, w Łazienkach nie byłam dawno. Ostatnimi czasy zdarzało mi się tylko bywać w \"łazienkach\" marketów budowlanych... Za to, mam piękny park na przeciw miejsca zamieszkania. :) Do lasów które się ciągną od Komorowa przez Podkowę chadzamy też często. Właśnie w najbliższy weekend planujemy \"otworzyć sezon leśnospacerowy\". :) Dominisiu, do mnie nic nie przyszło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Carlusiu Kochana!!! My też chcemy z Tobą!!! Jak tylko przyjedziesz do Polski to pospacerujemy!!! Nie dam Wam ominąć Wawy bez spotkania!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Gruby Misiu?To jak?Wpadniesz jutro do Łazienek? Ja strasznie się cieszę, że w końcu umówiłyśmy się z Mamą Natalki!!! Jak nie jutro, to mam nadzieję niebawem :) Mamo Natalki - znam to o czym piszesz...los oszczędził mi tragedii, które były Twoim udziałem, ale przekonanie całego świata, że ja ze wszystkim dam sobię radę (dzielna, silna) już niejednokrotnie zepchnęło mnie w prawdziwą czeluść samotności. Tak jakby dotyczyły mnie inne reguły gry...Pogadamy o tym jutro, jeśli będziesz miała ochotę. Dominisiu! Gratuluję zęba!!!!! YUUUUPIIII!Tekst o ptasiej super!Zdjęcia też! Elu - serdeczności przesyłam, nie szukaj prawd tam, gdzie ich nie ma :) TPM cieszę się, z wieści od Ciebie :) całuję Ciebie i Natalkę :) Sisi :) Pszczółka :)! Macie absolutną rację \"ignorową\". Dalka! Ależ śliczne te Twoje dzieciaczki :) A dzisiejszy spacer był rewelacyjny - mały już nie w kombinezonie, tylko w nowej kurteczce i czapeczce i butkach, pospał a potem chodziliśmy sobie za rączki po parku. Pierwszy raz! Mati chciał kopać gołębie (hihihihi, może wie o ptasiej?), przyglądał się badawczo psom i zawarł pierwszą niemowlęcą znajomość z 11 miesięcznym chłopcem :):):) jak oni do siebie lgnęli!!! I nie można ich było rozdzielić :) cudny widok, obaj przy ławce sobie stali, no mówię Wam, rewelacja!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ooooooooooooooo! Super Gruby Misiu!!!! Zbiórka o 12.30 przy metro Politechnika (ja mieszkam blisko a Mama Natalki dojedzie tam metrem) od strony wózkowni. Jeśli bardziej Ci pasuje, możesz dołączyć w Łazienkach, bo to nasz azymut :) Zaraz wyślę Ci swój numer komórki na maila.Do zobaczenia jutro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wreszcie zasnela i szczerze ja tez padam... ale jeszcze pare slowek.. Mamo Natalki - rozumiem, ze masz wszystkiego dosyc i moze powinnam przeprosic, ze sie tak wtracam...ale sama nie mialam lekko w zyciu (dopoki nie poznalam meza i nie pojawila sie Jula) i wiem jak duzo znaczy dobre slowo i wsparcie od kogos kto nie mowi tych slow, bo tak wypada w danym momencie powiedziec, lecz dlatego, ze naprawde go to obchodzi, a nic wiecej nie moze zrobic. A uwierz mi, ze ze mnie taka dusza, co przejmuje sie ludzkim nieszczesciem... Ale juz nie bede Cie zadreczac na forum, bede wspierac dobrymi myslami na milczaco,ok? :) No,koniec tematu.. sie rozpisalam.. Co tam jeszcze... co po niektorym gratulujemy zebow...my nadal czekamy,a tu ani widu ani slychu :( czas do wyra.. a i skoro juz po polnocy u was syskiego naj dla Wojtusia🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NESIU tak ! TAK !!!! po 3 x rak ... :D nawet jesli to czym traci ..to nadal TAK !!!! Ja dieta ??? mysle ze juz dzisija zaczeta .. moja prywata teraz ...wchodze w spodnie sprzed ciazy moze to dla niektorych nie osiagniecie ale dla mnie ...rewelacja ..jeszcze troszke tu i tam ale rade sobie z tym dam ... co do kombinezonu ..my juz malego dawno w niego nie wkladamy z oczywistych powodow ...za cieplo w nim mu bylo ..kurteczki sprawdzily sie rewelacyjnie ... ❤️ 🌻 :classic_cool: ❤️ 🌻 :classic_cool: ❤️ 🌻 :classic_cool: Wosiu .. {czasem tak pieszczotliwie mowie do mojego tatulka} wszystkiego naj i witaj w gronie .. & miesiecy ... :D szczeliwa 7 .. ka hihihi ❤️ 🌻 :classic_cool: ❤️ 🌻 :classic_cool: ❤️ 🌻 :classic_cool: ❤️ 🌻 :classic_cool: ❤️ 🌻 :classic_cool: ❤️ 🌻 :classic_cool: spelnienia marzen i na jutrzejszym spacerku duzo wrazen :D Julka 😘 poranna wazonikowa i ta z glancem dla CIEBIE hihih ;) Mamo Natalki ❤️ 😘 nie przynudzam slodkich i slicznie pokolorowanych :D ja tez ide spac 🖐️ do dzisiaj :D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Kochane!!! Kawa w różnych naczyniach do wyboru dla każdej :) Carluś - dietetyzuje się, ale to nadal nie jest kopenhaska...muszę się zebrać w sobie, bo to bez sensu, żeby nie jadła prawie nic, zniechęcę się zanim ją zacznę. Gruby Misiu! Nie wiem, co się dzieje, ale nie mam dostępu do swojej skrzynki od wczoraj w nocy....mój numer ma Mama Natalki. Mamo Natalki! Prześlij proszę Grubemu Misiowi numer mojej komórki :) Do zobaczenia na spacerku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witamy wszystkich dziś pochmurno... Wojtusiowi 🌻🌻🌻🌻🌻 Mamo Natalki, Carlaa ma 1000%racji...poryczeć w poduszke!!!!!!Moja mama jest twardą kobietą, która całe życie dostaje po dupie, a ciągle wstaje i idzie dalej. To bardzo dobra cecha czy raczej postawa, ale ona pomija w tym tą możliwość, ze może nie móc....ona zawsze MUSI...wkurzające to jest na maxa, zwłaszcza że mnie nigdy nie akceptowała, bo ja zupełnie odwrotnie-zresztą pisalam Wam ostatnio, ze jak coś nie idzie, to ja już jestem do niczego, nie nadaje się itp. Ona nie, jak uroni łzę, to jest zła na siebie, ze taka miękka i zaraz ją ociera i idzie dalej...Teraz jest w takim etapie swego życia, ze wsyztsko przeciw niej sie chyba zwróciło i nie ma kobita siły już-wrak człowieka, a jej najwiekszym problemem jest, zeby jakoś się trzymać bez niczyjej pomocy, choć tak bardzo jej potrzebuje.Przepraszam za te rodzinne charakterystyki (ale nie porównawcze;) ), chce Ci tylko napisać, choć młoda jestem i niedoświadczona, zebyś sie nie trzymała na siłę dla kogokolwiek, tylko dla siebie jak już:)Płacz, rycz, wyj i krzycz cokolwiek ulgę Ci przyniesie. I wtedy bedziesz mogła byc twarda naprawdę:) Dziewczyny, za 3h mam spotkanie w sprawie wolontariatu, na którym mam sie sprzedac:( nie lubię sie sprzedawac i nie umiem, wiec stresss jest, trzymajta kciuki!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przepraszam za wczorajszy melodramatyzm... troche mnie ponioslo... juz jest znacznie lepiej... Sisi nie przepraszaj!!! nie masz za co.. ja naprawde Wam wszystkim potwornie dziekuje! Gruby misiu- zdjecia doszly, sms nie :( moze jakis blad sie wkradl? ( 0501040763) a jak nie, to tak jak pisala Nesia- metro politechnika- przy wyjsciu dla wozkow.... mam nadzieje ze pogoda nie stanie nam w poprzek, bo poki co to pada, wrrrrrrrrrr gruby misiu- a w lazienkach tez sie da jakies piwko zahaczyc, co? ;) pszczolko- znam takie mamy.... w koncu skas charakter swoj wzielam ;) dzieki! powodzenia! Carlus -ja bylam w piatek w lunaparku, hihi- buziaki! GRARULACJE POWROTU DO WAGI!!!!!! ja sie mizernie staram, wiec i efekty nie teges.... normalnie nie wiem o co chodzi- ja żrę a waga nie chce w dół.. nic nie kumam ;) a wlasnie, ide jesc- do pozniej laseczki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piwko, jak nie w Łazienkach, to gdzieś w pobliżu, Wojtuś stawia! Pochmurno, ale nie pada. Nam pogoda niestraszna, mamy folię. :) Dziś większe stworki opuściły dom bez płaczu. :) Wiadro kawy, proszę, bo noc mało spaniowa była. 💤 Dzięki za kwiatki i serdeczności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witamy:) Wojtusiowi wszystkiego naj naj naj.......🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 Dominisiu gratulujemy ząbka no wreszcie:)❤️ Moje maleństwo chciało przed chwilą spać ale teraz chyba juz mu się odechciało bo gada i gada:D:D:D Dalka śliczne twojw dzieciaczki a jak śłodko śpią:) Pszczoła trzymam kciuki:) Carla ja tez wchodzę e spodnie sprzed ciąży ale i tak jeszcze troszkę brzusio został:P a tak chę go choć jeszcze trochę zgubić już nawet nie jem kolacji;) Idę uspać bobaska pozdrawiamy buziaczki 🖐️🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gruby Misiu! Wysłałam maila. My na spacer idziemy, choćby nawet lało, bo Mati przyzwyczajony do spacerów i swojej dawki \"świeżego\", warszawskiego powietrza. W ciągu swojego życia na spacer nie wychodził przez tydzień, gdy zachorował i gdy były mrozy większe niż -15.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elou :) Witamy w pochmurny poranek :). Młody dziś sześciolatek :) 🌼, jak ten czas szybko leci :). Prababcia przybyła z prezentem :), torciacho w lodówce :). Uliś stojąc w łóżeczku je chjupaki :). Troszku pokasłuje, ale nie jest źle :). Babcia mnie wczoraj skrzyczała, że ja mało do Ulci mówie, bo ona nie gaworzy :). No cóż. może mi się wydawało tylko że ona od dwóch czy trzech tygodni potrafi powiedzieć ta ta i ba ba :). No nie wspomne o tej wenie twórczej co rano :). Heh ale babcia wie lepiej ;). Nio to zapraszam na torciacha z żeklami w kształcie zwierzaczków hihi :) i kawusie :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć :) bol mnie głowa:o ja też chcę na spacer do łazienek😭 mam zamiar zorganizować spacer do własnej łazienki, w celu przyczesania grzywy:D:D:D zaraz wypełzamy z krzaczkiem na spacerek nesiu🌻 łapię kawę w wazoniku;) carla👄 do miłego:D irenko❤️jak babcia?????????? buziaki w serdaki 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hallo Mamulki :D :D :D :D :D to ja wpadam na tort...na kawe..na piwo .. i na spacer ..chocby sie walilo i palilo ... :D i tego sie bede trzymala jak mowi moj tato hihihih :D jeszcze raz dla dzieiejszego solenizanta sto lat sto lat ♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪ ♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪ ♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪ ♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪ ♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪ no irazem razem spiewamy ... :D :D :D :D :D :D Pszczolko hihihi ;) trzymam kciuki ..za bardzo sie nie sprzedawaj ... :D ale bedzie dobrze dasz rade !! w koncu matka karmiaca wszedzie da sobie rade :) :) ;) Dominisiu zdjecia niesamowite ..i jak mozna miec dwa w jedny m hihi prawda ... :D :D :D :D :D :D :D :D Mamo Natalki ..nie przepraszaj ..przeciez my tu jestesmy na dobre i zle ... i .. no wlasnie .. ❤️ Gruby Misiu .. :D wiadro leci ... :D Iwka ..🌻 dokladnie podobnie mam troszke wiecej tu i tam :D to nie jedzenie kolacji super sprawa do 18 .. potem woda ..:D Julka 😘 Dalka zdjecie tortu bedzie prosze bardzo ... :D usmiecham sie do Ciebie :D D: :D :D :D Nasze malenstwo pod nogami kula sie ..dobiera sei do wszystkich sprzetow...a ja zabieram sie za sprzatanie :D sciskam mocno i do pozniej 🖐️ Carla mam prywate ..jakie sa ceny sloiczkow dla maluchow i jakich produktow najczesciej uzywacie .. ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sto lat sto lat dla Wojtusia!!!!!!!!!!!!!! Dziewczyny milego spaceru w Lazienkach. Mam nadzieje, ze u Was pogoda lepsza bo u nas pada :-( Ale macie fajnie, ze sie mozecie spotkac. Carlaa, na gg nie czytalam, bo nie siedze przy moim kompie (chwilowo nieczynny) a w tym nie mam tych programow. Skrzynki tez nie sprawdzam. Gratuluje wytrwalosci w zrzucaniu zbednych kg!!! Nina bzikuje na macie, ostatnio jest na etapie \"lalala\", ja probuje ja przekonac do \"tata\". Oj, dostala czkawke... Ide dac jej cycucha, czas na drzemke. Do pozniej!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tylko podpisuję listę obecności i spadam do pisania tekstów... Dominisiu- zdjęcia fantastic, Krzysiaczka urocza!! Carlaa- ja Cię zapraszam w nieco zdrowsze rejony Polski, bez smogu i tylu zanieczyszczeń- Podkarpacie welcome! Julka- z babcią bardzo źle... Dalka- wpraszam się bezczelnie na torta, narobiłaś mi smaka, mniam mniam... Nesia, Iwka, Niuninka, Puza, TPM, Skye- 🌻 wiosenny dla każdej Kasiu- moi aussi, un peu! Je pense a toi, n\'oublies jamais! Gruby misiu- ja poproszę Redds\'a! :P Pszczółko- trzymam kciuki, wiem co czujes, też denerwuje mnie ta wieczna rywalizacja i licytacja kto będzie lepszy... Dla reszty niewymienionych bądź nieobecnych 👄 Wczoraj u nas kupka, dzisiaj cisza. W sprawie kupki cisza, bo tak w ogóle to Weronika rozgadała się i nadaje jak stare radio! Od wczoraj bosko wychodzi jej \"ba-ba\". Chyba bez podtekstów emocjonalnych, ale fajnie się tego słucha. I ma nową zabawę: wyrzuca zabawki z wózka, potem za nimi wygląda i mówi ze śmieszną minką: "o!" Ze spraw zdrowotnych- za tydzień idziemy do ortopedy...Nawet nie chcę myśleć, co może mi jeszcze powiedzieć, brrrrrrrrrrr.... Pozdrawiam, Irenka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Irenko, pomyslnych wiesci u lekarza! Carlaa, jakich kosmetykow uzywasz do Malego? Ja uzywam Penaten. Dziewczyny na innym forum pisaly, ze maja zle doswiadczenia z tymi kosmetykami, moze dlatego mamy ciagle problem z skora Ninki. Polecaja mi zwykle Bambino ale u nas przeciez nie kupie. Ach i jeszcze jedno, wyrobiliscie juz Dustiemu paszport? Zdjecie jest potrzebne, tak? Musimy to zalatwic w tym tygodniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×