Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość przyszła mama

TERMIN SIERPIEŃ 2005

Polecane posty

Wojtuś od sześciu tygodni przybrał... ok. 250g. Ma siedem miechów, a wagi urodzeniowej jeszcze nie podwoił. :( Ale jest zdrów, wesoły i robi to, co dziecko w jego wieku powinno robić. :) Tym się pocieszam. Sprawdziłam w książeczkach zdrowia dziewczynek. One do 7 miesiąca były dużo cięższe. Potem, jak zaczęły raczkować i intensywnie się ruszać nie przybierały zbyt dużo. 8 i pół kilo miały ok. 10 i 9 miesiąca. Ale poniżej 10 centyla nie spadały. Młody ledwo łapie się na trzeci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć! Nie było mnie chwilę a tu tyle kłopotów!!! Isia....cóż napisać...jak trzeba to trzeba, oby kolejna wizyta przyniosła w końcu wyczekiwanie uwolnienie z szyny. Całym serduszkiem Wam tego życzymy z Matim!!! A propos karmienia, to jest trudny moment i dlatego niektóre dzidziusie mają mały przyrost masy. Dzidzie, które wcześniej dużo przybierały, z jednej strony potrzebują więcej pożywienia, ale z drugiej najbardziej lubią cycusia i nie chcą mleka modyfikowanego a jedzenie z łyżeczki jeszcze im ani tak nie smakuje ani dobrze nie idzie. Poza tym to okres dużej ruchliwości dzieciątek, uczą się nowych rzeczy, mają więsze zapotrzebowanie na energię.Karmienie piersią nie jest łatwe....i to piszę ja, której synek zbuntował się w 7 miesiącu. Elu, trzymam kciuki za wyniki i GRATULUJĘ NOWYCH SŁÓWEK! Mamo Natalki!!! Dla TWojej córeńki wszystkiego naj!!!! Spóźnione, ale serdeczne!!! Carla! Co to za kłopot zaprząta Twoją główkę? Czuję, że coś jest nie w porządku........co się dzieje??? Ewcia, odezwij się! Co u Ciebie? Gruby Misiu! Mamo Natalki!!! Ja chcę na spacerek!!!Z Wojtusiem i Natulinką!!!! Już się strasznie stęskniłam!!!! Może w weekend? Bo w tygodniu to ja teraz siedzę w sądzie buuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu. Julianko :) serduszko i kwiatek dla Ciebie :) Iwka!!!Nie szykuje Ci się jakieś nowe szkolenie w Wawce? Pszczółko! Strasznie mi się spodobało: \"wydarzenia to jedno a co z nimi zrobimy to już drugie\" :):):) kupuję ten tekścik :) Sisi, buuuuuuuuuuu no to dorwało Cię to, co Dominisię :( kuruj się kochana!!! Dominisiu!!! cmok cmok cmok, a Ty już wykurowana??? Asia wroc :) zaprosisz na tę działeczkę??? Dalka, nie otwiera mi się ta storna imieninowo-urodzinowa, także wybacz brak odzewu. Niuninko - ja mam przesilenie wiosenne w pełnej krasie........... :( Dziewczyny, przykro mi, że tak mi się czas skurczył i nie mogę do Was tak często zaglądać. Obiecuję, że jak tylko okrzepnę w nowych obowiązkach, to się zmieni, bo bardzo mi Was brakuje i tego, że nie jestem na bieżąco....Wysyłam buziaki dla wszystkich!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hallo :) Julka ❤️ Jasminka ❤️ mysle o Was caly czas !!!! Niuninka wyslalam Ci meil a .. Wszystkiego naj dla Naszej najmlodszej Natalki :) 🌻 ki i buziaki od Dustiego Nesiu kochana musi byc dobrze!!!! 🌻 bede ziala optymizmem do konca i jeden dzien dluzej !!!! Mamulki jestem ❤️ m z Wami ..ale narazie ..glowe zajmuje innymi sprawami .. sprzatam i moze to kogos uszczypnie chudne ..i pragne schowac te problemiczki bo tak je nazywam nie urosna mi do rangi .. do wora ..i zamkne i wywale trochce to potrwa ...co bede szkila nie bede robic dobrej miny do zlej gry ... wiec bedzie mnie malo .. jakos narazie nie umiem o tym myslec i pisac .. dlatego .. motywuje sie tym odchudzaniem ...zawzielam sie to jakas odskocznia !!! pszczolko termin nadal nie znany ale dotre tam chocby na pieszo malego zapakuje w wozek i ide !!!!! Elus ❤️ kochana TPM ❤️ ...dobre fluidy do Ciebie :D :D :D :D i malej ... :) Dalka jak Ci idzie ??? Isia ... 🌻 ja kilka razy slyszlam podobne slowa ... zaciskalismy ze.. i dalej wkladalismy go i szeroko .. i minelo .. !!!!!! teraz jak bedzie chodzil przeswietlenia juz tylko rendgenowskie !!! i pozniej w wieku 15 lat ... Dustina waga okolo 8300 .. i wydaje mi sie calkiem normalna ...je malo ale bardzo czesto .. bardzo .. czesto !!!!! sciskam Was mocno .. Wasza C. 🖐️ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrywieczor Kobitki! Ja na chwileczke, bo taka umeczona tym karkiem jestem, ze szok...Ze spaceru nic nie wyszlo dzis - chyba, ze mozna zaliczyc spacer do przychodni, ktora jest 7 minut drogi od mojego domu - ale to sie pewnie nie liczy... Ogolnie lipka....nawet z Corcia si epobawic nie moglam, bo glowa zni rusz ruszyc...:( Jade na prochach, a maz przed snem ma mnie wymasowac >:-> Mam nadzieje, ze jutro bedzie lepiej... Oj zmykam, bo narzekam tylko - wybaczcie, ale czue sie podle... Mimo to mysle o Was .. Isiu🌻🌻 Elu 🌻 Julianko🌻 Pszczolko 🌻 TPM🌻 Iwka🌻 Mamo Natalki🌻 Dominisiu🌻 Gruby Misiu🌻 Carlaa🌻 Dalko🌻 Niuninko🌻 Skye🌻 I jeszcze 🌻 jesli kogos pominelam Dobranoc Dziewczyny 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry, kawę i herbatę zaraz przygotuję. :) W tym celu oddalam się... do kuchni. Do lekarza dziś nie idziemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Carlaa, dobrze, że się odezwałaś, ❤️ już Cię szukałam po całej kafe... Rozwiąż problemy skutecznie i wracaj. Julianko, Jaśminko, 🌻 cały czas myślami z Wami. Nesiu, zaglądaj tu, kiedy tylko możesz, a spacer by się przydał... Pozostałe dziewczynki wstawać, kawa stygnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hallo ❤️ sciskam porannie .. 🌻 wpadam na kafffffffffffffeeeeee Gruby Misiu .. ;) Julia ❤️ Jasminko 😘 stare prawdy w kupie razniej ... i wiara czyni cuda !!!! 🌻 🖐️ wiossenne porzadki ...przedemna .. zawzielam sie .. !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Carlunia- tylko nam nie zniknij!!!! eeh widze ze zawzieta baba, hihi... Nesiu -spacerek moze byc w niedziele, jesli o mnie chozi, bo w sobote wyjezdzam... pobudka dziewczynki, pobudka.... mala ma rany na wewnetrznej wardze...tak z 5... nie wiecie co to moze byc??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) Dla Marlenki🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 u nas noc była ok Adi poszedł spać o 19.30 a obudził sie o 4:D:D:D a pózniej o 7 :) no i teraz usnoł więc ja korzystam z tego i pędzę pod prysznic:).....i zaraz śniadanko i kawunia:) Wczoraj robiłam pranko i przez szybkość wrzuciłam czarną bluzkę z jasnymi rzeczamii zafarbowło parę rzeczy małego cholera gdzie się człowiek spieszy tam się diabeł cieszy:o Kupię dzis wanish może cosik odratuje.... zaraz tu zajrzę lecę pod prysznic:) DominisiaKrzysiu.........13.07...18.01.....76cm.........8300 NesiaMateuszek..........20.07...20.02.....72cm.........9930 Aniia69x2Adrianek.......26.07...21.02.....67cm.........7000 Iwka26Adrianek.........30.07...13.03......75cm.........8000 Karin2005Oliwia Wiki ....2.08...02.09......60 cm........4800 Mama Natalki Natalka...06.10...30.11.....................7020 PuzaMarlenka.............07.08................72............9100 CarlaaDustin Alex........08.08...08.03......69 cm........8060 RikaLena................. .09.08...09.09......59cm.........4800 ArkadiaNadia ............11.08...11.01......................9000 SkyePaulinka.............12.08...02.12.......72cm.........8300 IsiaWeronika.............12.08...02.03......................7670 TPMamaNatalia..........12.08 ...29.12...... 70cm.........7720 KarolkaPartyk...........14.08...................................... DalkaUrszulka...........15.08...19.01........57cm.........6700 AsiawrocOla.............15.08... 29.03.......71cm.........8400 Ewca22Majeczka.......18.08...................................... NiuninkaNina ............20.08...6.03........67 cm.........6870 PszczolaTobiasz........22.08...14.02........71cm.........8115 sisi1111Julka............24.08...31.03.......................9360 Ela79Michalek...........25.08...18.01.......70cm..........8440 Julianka80Jaśminka....26.08...30.11......p70cm.........9430 Fiona79Tymoteusz.....28.08...03.03............cm........8400 Gruby misWojtek.......29.08...22.02........69cm.........7000 Mama Natalki Natalka..06.10...03.06.......71cm..........9000 buzka👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam nesiu pewnie ze zaprosze juz stawiam grila wpadaj dzs moj bak zrobil niespodzianke inasikal nam do lozka sma zdjela sobie pieluche co za czort milego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamo Natalki ... ;) za duzo rzeczy mnie motywuje aby nie zniknac ;) pozdrawiam Nalaka 😘 Marlenko ... 😘 wszystkiego naj z okazji kolejnego miesiaca .. Puza ... to moze Cie zmotywuje ;) 🌻 Iwka 🌻 Asiu .. Dustin zrobil mi podobnego psiukusa nie raz ..i to ja zawsze zostaje ...obsiusiana ... ;) milego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesć U nas noc poodbnie jak u was spokojniutka mały spal od 20.30 do 5 tej i po mleku do 7 teraz też juz zasypia Od porodu narywa mnie biodro-zauwazyłam że szczegolnie boli na zmianę pogdody. Wszystki poszły pod prysznic to i ja lecę Dla Marlenki całuski-Puza odezwij się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! 🌻ki i 👄 dla Marlenki :) U nas takze nocka nienajgorsza...i z moim karkiem coraz lepiej:) Kawusia juz wypita, trzeb asie wziasc za jakies sprzatanko...ehhh.. Buziaki dla wszystkich👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sto lat sto lat dla Marlenki!!!!!!!!!!!!!! Rano bylam z Nina u dermatologa bo mnie juz zaczely martwic te liszaje ( ciagle troche ma ale jest juz lepiej), no i zaczela jej schodzic skora na brzuchu i piersikach. Jest ok, uffff!!!!!!!!!!!!! B. sucha skora, ktora doprawilam oliwka. No i mam nie kapac Niny tak czesto. U nas juz druga noc cala przespana. I niech juz tak zostanie!!!!!!!! Carlaa, zaraz sprobuje uruchomic mojego kompa, to maile przeczytam. Trzymaj sie !!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DominisiaKrzysiu.........13.07...18.01.....76cm.........8300 NesiaMateuszek..........20.07...20.02.....72cm.........9930 Aniia69x2Adrianek.......26.07...21.02.....67cm.........7000 Iwka26Adrianek.........30.07...13.03......75cm.........8000 Karin2005Oliwia Wiki ....2.08...02.09......60 cm........4800 Mama Natalki Natalka...06.10...30.11.....................7020 PuzaMarlenka.............07.08................72............9100 CarlaaDustin Alex........08.08...08.03......69 cm........8060 RikaLena................. .09.08...09.09......59cm.........4800 ArkadiaNadia ............11.08...11.01......................9000 SkyePaulinka.............12.08...02.12.......72cm.........8300 IsiaWeronika.............12.08...02.03......................7670 TPMamaNatalia..........12.08 ...29.12...... 70cm.........7720 KarolkaPartyk...........14.08...................................... DalkaUrszulka...........15.08...19.01........57cm.........6700 AsiawrocOla.............15.08... 29.03.......71cm.........8400 Ewca22Majeczka.......18.08...................................... NiuninkaNina ............20.08...6.03........67 cm.........6870 PszczolaTobiasz........22.08...14.02........71cm.........8115 sisi1111Julka............24.08...31.03.......................9360 Ela79Michalek...........25.08...18.01.......70cm..........8440 Julianka80Jaśminka....26.08...30.11......p70cm.........9430 Fiona79Tymoteusz.....28.08...03.03............cm........8400 Gruby misWojtek.......29.08...22.02........69cm.........7000 Mama Natalki Natalka..06.10...03.06.......71cm..........9000

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie natworzyłyśmy dziś zbyt wiele... Dzień minął spokojnie. Wojtuś tak śmiesznie pełza do tyłu, zawsze, skąd by nie startował, wciska się pod kanapę i piszczy. :) Troszkę jest niezadowolony, bo próbuje dosięgnąć do zabawki, a się od niej oddala. I prawdziwy z niego facet, nic nie interesuje go tak bardzo, jak kółka: od kanapy, wózka, krzesełka do karmienia. :) Przymierza się do czworakowania, lecz jeszcze rozjeżdżają mu się nóżki. Na dziewczynki w tym wieku mówiliśmy \"larwa\", Wojtuś zasłużył właśnie na miano \"pędrak\" :) Teraz najwyższy czas zapakować córki do łóżeczek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pędrak!!! Przesłodkie :):):) Asiu......hihhihihh, Ola zdjęła sobie sama pieluszkę? Uśmialiśmy się z mężem oboje....naszemu taka sztuka jeszcze nigdy nie wyszła....ale co jakiś czas potrafi się przesikać, jak Dusti. Mamo Natalki - te ranki jeśli nie od ząbków - bo może sobie dzidzi przeciąć, kiedy się przewróci....to niestety mogą być afty....stosuje się Aftin, tak czytałam. W okresie ząbkowania dzieci wszystko pchają do buzi i stąd to może być, od zarazków. Spacer w niedzielę, hmmm, jeszcze nie wiem, bardzo bym chciała, dam znać smskiem. Gruby Misiu? A Ty w weekend to pewnie nie masz ochoty spacerować, bo cała rodzina razem....Ucałuj konkurenta Mateuszkowego - czyli przystojniaka Wojtusia i Twoje dziewczynki. Pędrak, naprawdę śliczne....mój już nie pędrak :) Śpijcie słodko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Kobitki! Poniewaz juz po polnocy u Was to zaczne od zyczonek dla Dustiego🌻 syskiego pysnego Dusti:D U nas dzionek spokojowo, planujemy pomalutku swieta... Nie wiem jak to bedzie - to moje pierwsze swieta poza domem rodzinnym...Ale za to pierwsza wielkanoc \"na swoim\", pierwsze z mezem i corka :) Pewnie bedzie dobrze, no moze troche smutno, ze \"na obczyznie\";) Wolalabym spedzic je w Polsce... Jula troche marudna byla dzis - niech te zeby juz jej wyjda, bo meczy sie bidula..a poza tym \"kotluje\" sie po calym lozku, podlodze i gdzie ja tylko posadze - zaraz bach na brzuch, potem na plecki i tak w kolko :) Ide spac Laseczki... Niech sie Wam Aniolki przysnia ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam mamuśki:) Wszystkiego najlepszego dla Dustiego z okazji kolejnego miesiączka🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️ My juz nie śpimy od 7 Adi już zajada i zaraz będzie spanko:) zapraszam na poranną kawkę:) do mam których dzieci mają ząbki czym myjecie dzieciom te perełki? Nesiu narazie żadne szkolenie w wawce się nie szykuje.... pozdrawiamidę usypiać brzdąca bo muszę isc się kąpać :)dzisdo pracki 12-22 kurcze kto wymyślił żeby pracować w soboty:( miłego dnia buzka🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZOBACZ KONIECZNIE nasze maluchy w bobasach www.dustin.bobasy.pl www.20ewcia.bobasy.pl www.isia23.bobasy.pl www.iwka26.bobasy.pl www.jasminek.bobasy.pl www.krzysiaczek.bobasy.pl www.matinesi.bobasy.pl www.michalko.bobasy.pl www.nasze-malenstwo.prv.pl www.nataliajaworska.bobasy.pl www.niuninka.bobasy.pl www.olenka2005.bobasy.pl www.puza.bobasy.pl www.ulcia.bobasy.pl www.skye1981.bobasy.pl www.tymek.bobasy.pl www.yarucha.bobasy.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
..HAlloo ... ;) tak tak juz 8 miesiecy nasze szczescie jest z nimi ...jak co miesiac rano o 8.34 ...Dustin daje znac ze wkroczyl w nasze zycie usmiechem piskiem i krzykiem .. ❤️ wlasnie zajada sie sucharkiem ... Diekujemy :) Zapraszamy na kawke ..herbate ..cos mocniejszego ..i ciasto jablkowe :) milego dnia mamulki ..😘 🖐️ do pozniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień ładny, dzień dobry. Oby u wszystkich. :) Najlepszego! Dusti, rośnij Mamie na pociechę. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sto lat sto lat dla Dustiego!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! My chetnie na placuszek!!!!!!!!!!!!!!! I herbatka do tego!!!!!!!!! Gruby Misiu, my mamy w domu podobnego Pedraka!!! :-) I tez pelza tylko do tylu. Przed chwila dojrzala okruszek na podlodze i probowala go zlapac. Otwiera tez szafki. Ide jej zaraz utrzec jabluszko. Sisi, swieta na obczyznie przezywalam juz dwa razy, nie jest tak zle. Wiadomo, ze nie ma jak z rodzina ale maz i corcia beda z Toba. Czy ma ktos jakies wiadomosci od Julianki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziendoberek! I znow mamy ladny dzionek, po wczorajszym deszczowym :) Ja tylko podpisac liste i zmykam - obowiazki domowe czekaja... Buziaki , a na jablkowe ciacho sie piszemy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×