Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość przyszła mama

TERMIN SIERPIEŃ 2005

Polecane posty

Nesiu witaj zdałas swoj egzamin a na co on byl (aplikacja mecenatura?).Pytam bo moj kuzyn-Michasia chrzestny zdawal w Wawie na mecenasa i jako jeden z nielicznych egzamin zdał-rodzina dumna z Łukasza... Mam nadzieje ze ty tez pozaliczalaś i zdałas(jakoś przeoczylam pewnie jak pisaląs o wynikach) Michas tez jest między 75-90 centylem jada dużo mimo że alergik kombinuje i mu smakuje my po spacerku teraz czas raczkowania pozdrawiamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamo natalki, to ja widziałam tę kupę... i niestety wiem, co ona oznacza :( trochę doświadczenia już w tej śmierdzącej kwesti mam! :p Wracajcie! pobawimy się razem! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wracamy,wracamy, ale od 1 wyjezdzmy na 5 dni do zakopanego... :( a z ta kupa to sie juz nie przechwalaj :P :P :P hihi.... musze wam cos opowiedziec... mama kazala mi na czas jej nieobecnosci zabrac w koncu swoje szpargaly, bo nie mieszkam w domu 7 lat, a tego ciagle tyle tam zalega... wzielam sie zatem za porzadkowanie tych \"bezcennych pamiatek\"... ale wszystko zanim wyrzucilam, to czytalam.. m.in plik listow od kolezanki z koloni, z ktora pisalam 5 lat i sie jakos kontakt urwal... usmialam si edo lez czytajac je i nei moglam zrozumiec czemu pzaniedbalam taka znajomosc... mieszka wprawdzie gdzies tam w innym krancu polski, ale? no i zaczelam jej szukac... sporo to trwalo, bo nikt nie chce mi udzielic informacji, jesli nie podam imienia rodzica, a Tomczukow tamw tej miejscowosci z 5... ksiazki tel internetowe w ogole do dupy... dostalam jakis numer do sklepu spozywczego w grodku- bo jak twierdzil pan na informacji- to mala miejscowosc, wiec pewnie beda wiedzieli o kogo chodzi... dzwonilam tam z milion razy i nie uwierzycie! -ani razu sie nie dodzwonilam... Ale juz tak sie zawzielam w poszukiwaniach, ze nawet naklonilam meza, abysmy pojechali tam w przyszlym tygodniu i popytali o nia...no i przypadkiem przyszlo mi na mysl najprostsze, acz zupelnie przeze mnie nie sprawdzone wczesniej rozwiazanie- wpisalam jej imie i nazwisko do google... no i wyskoczylo kilka pan... ale jedne dane dane zgadzaly sie najbardziej... chciala studiowac na KUL psychologie- a tu jakas pani doktorantka psychologii na kulu.. no i zdjecie- troche lat starsza, to wydala mi sie podobna... ryzyk fizyk... napisalam do niej... swoja droga- nigdzie! ale to przenigdzie, na zadnym liscie nie pisala swojego adresu ani nazwiska, a pamiec plata figle, wiec pierwszy klopot byl z ustaleniem tego... na szczescie gdzies w starym albumie (ktory chwalic Boga byl jeszcze u mamy) bylo zdjecie podpisane nazwiskiem z tylu... ufff- poczatek juz mialam... reszta jak wyzej... nastepnego dnia odpisala- to byla ona... co smieszniejsze, oprocz robienia doktora w lublinie, na 1/2 etatu pracuje w moim rodzinnym miescie w mazowieckim centrum neuropsychistrii dzieci i młodzieży... az tu ja przygnalo z innych krancy Polski... swiat jest potwornie maly! :) :) :) jutro sie z nia spotkam, wiec jestem podekscytowana... jednak 10 lat to kupa czasu.... poza tym fartem do konca tygodnia jeszcze tu jestem, wiec wszystko jakos tak sie kurcze ulozylo... to tyle zanudzania Was :) milego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to sobie jedź do zakopanego :p jak wolisz to, niż moje i zosi urodziny to sobie jedź!!! i nie mów na mnie małe wredne, wystarczy że w lustrze takie widzę 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misiu ale ty mnie kooofaj... :( ja tak z milosci te male... :| a do zako jade bo moj malzonek jedzie szkolic 500 pań i sama rozumiesz....hihi... na szczescie sam zaproponowal, wiec nie ujde za zazdrosnice, hihi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak tak tak !!!!!!!!!!!!!!!!Psyjedż!!!!!Przelejemy jajko, nakarmimy chłopaków odpadkami-bedzie suuuper, jak to w Toruniu zazwyczaj bywa;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My tu dzis tylko na chwilke, bo czasu nie ma.. Bylismy z Jula na bilansie 8 miesiaca..Wszystko jest ok, zebami mamy sie nie martwic - wyjda w swoim czasie, Dziecinka rozwija sie prawidlowo i jest bardzo madra :) Obwod glowki - 46 cm. Reszta w tabelce. DominisiaKrzysiu.........13.07...18.01.....76cm.........8300 NesiaMateuszek..........20.07...20.02.....72cm.........9930 Aniia69x2Adrianek.......26.07...21.02.....67cm.........7000 Iwka26Adrianek.........30.07...13.03......75cm.........8000 Karin2005Oliwia Wiki ....2.08...02.09......60 cm........4800 Mama Natalki Natalka...06.10...30.11.....................7020 PuzaMarlenka.............07.08................72............9100 CarlaaDustin Alex........08.08...08.03......69 cm........8060 RikaLena................. .09.08...09.09......59cm.........4800 ArkadiaNadia ............11.08...11.01......................9000 SkyePaulinka.............12.08...02.12.......72cm.........8300 IsiaWeronika.............12.08...04.05......................8700 TPMamaNatalia..........12.08 ...29.12...... 70cm.........9400 KarolkaPartyk...........14.08...................................... DalkaUrszulka...........15.08...19.01........57cm.........6700 AsiawrocOla.............15.08... 29.03.......71cm.........8400 Ewca22Majeczka.......18.08...................................... NiuninkaNina ............20.08...6.03........67 cm.........6870 PszczolaTobiasz........22.08...14.02........71cm.........8115 sisi1111Julka............24.08...22.05........75cm........10,8kg Ela79Michalek...........25.08...18.01.......70cm..........8440 Julianka80Jaśminka....26.08...30.11......p70cm.........9430 Fiona79Tymoteusz.....28.08...03.03............cm........8400 Gruby misWojtek.......29.08...22.02........69cm.........7000 Mama Natalki Natalka..06.10...03.06.......71cm..........9000 Uciekam, wieczorem Was poczytam🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼🌼 Dla Tobiaszka 🌼🌼 Dziś też imieniny mojej teściowej. Trza będzie się przejechać :). Młody ma bojowe zadanie wyprowadzenia psa :). Chociaż do tego się nadaje ;), choć szarpie zastraszonym piesem. Oglądamy tvn24 i pożar kościoła. Czasami natura jest do du..., choć nie wiadomo z jakiego powodu pożar.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My też byliśmy na wadze i mierzeniu (główka 45,6cm). Zaraz wypełnię tabelę. Elu! Ja zdawałam na aplikację a egzamin adwokacki dopiero za trzy lata. A Łukasz kiedy zdawał? W grudniu zeszłego roku (wtedy zdali wszyscy), czy teraz ministerialny w kwietniu (to chyba nie, bo zdawało 17 osób i do ustnych przeszła 1 (!!!) osoba i z tego co mi wiadomo, to nie podeszła do ustnego. A może Łukasz zdawał na radcę prawnego, bo tam kilka osób chyba się przedarło przez ten egzamin, ale szczegółów nie znam. Ten nowy egzamin ministerialny był po raz pierwszy i podobno był bardzo trudny. Napisz mi koniecznie szczegóły. Gruby Misiu! Pamietaj że masz jeszcze mnie!!!! Jak Mama Natalki ma nas głęboko, to się spotkamy pod jej nieobecność!!!! Mamo Natalki, a między Twoim powrotem a wyjazdem widze jednak trochę czasu.....może dla Misia i dla mnie wugospodarujesz? Ty Jaśku Wędrowniczku! Ale historia z tą koleżanką :) DominisiaKrzysiu.........13.07...18.01.....76cm.........8300 NesiaMateuszek..........20.07...21.05.....78cm.........11620 Aniia69x2Adrianek.......26.07...21.02.....67cm.........7000 Iwka26Adrianek.........30.07...13.03......75cm.........8000 Karin2005Oliwia Wiki ....2.08...02.09......60 cm........4800 Mama Natalki Natalka...06.10...30.11.....................7020 PuzaMarlenka.............07.08................72............9100 CarlaaDustin Alex........08.08...08.03......69 cm........8060 RikaLena................. .09.08...09.09......59cm.........4800 ArkadiaNadia ............11.08...11.01......................9000 SkyePaulinka.............12.08...02.12.......72cm.........8300 IsiaWeronika.............12.08...04.05......................8700 TPMamaNatalia..........12.08 ...29.12...... 70cm.........9400 KarolkaPartyk...........14.08...................................... DalkaUrszulka...........15.08...19.01........57cm.........6700 AsiawrocOla.............15.08... 29.03.......71cm.........8400 Ewca22Majeczka.......18.08...................................... NiuninkaNina ............20.08...6.03........67 cm.........6870 PszczolaTobiasz........22.08...14.02........71cm.........8115 sisi1111Julka............24.08...22.05........75cm........10,8kg Ela79Michalek...........25.08...18.01.......70cm..........8440 Julianka80Jaśminka....26.08...30.11......p70cm.........9430 Fiona79Tymoteusz.....28.08...03.03............cm........8400 Gruby misWojtek.......29.08...22.02........69cm.........7000 Mama Natalki Natalka..06.10...03.06.......71cm..........9000

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D:D:D:D:D Bycie rodzicem odmienia życie. Ale rodzicielstwo zmienia się też wraz z kolejnymi pociechami. Oto kilka przykładów (od strony matki) odzież ciążowa 1 dziecko: Zaczynasz nosić jak tylko ginekolog potwierdzi ciążę. 2 dziecko: Jak najdłużej nosisz normalne ubrania. 3 dziecko: Odzież ciążowa to twoje normalne ubrania przygotowania do porodu 1 dziecko: Nabożnie ćwiczysz oddech w każdej wolnej chwili. 2 dziecko: Nie ćwiczysz oddechu, bo wiesz, że i tak nic nie pomoże. 3 dziecko: O środki przeciwbólowe prosisz w ósmym miesiącu ubranka dziecięce 1 dziecko: Pierzesz wszystkie, segregujesz kolorami i kładziesz w osobnym miejscu 2 dziecko: Sprawdzasz, czy ubranka są czyste i odrzucasz te z najciemniejszymi plamami. 3 dziecko: Chłopcy mogą przecież chodzić w różowym, nie ? płacz 1 dziecko: Dziecko bierzesz na ręce przy najmniejszym kwileniu. 2 dziecko: Podnosisz dziecko, kiedy jego płacz może już obudzić to starsze. 3 dziecko: Uczysz trzylatka jak nakręcać mechaniczną kołyskę smoczek 1 dziecko: Jeśli smoczek upadnie na podłogę, odkładasz go do momentu, aż można go będzie wygotować. 2 dziecko: Jeśli upadnie, myjesz go soczkiem z butelki. 3 dziecko: Jeśli wypadnie z buzi, ocierasz o koszulę i wciskasz z powrotem. pieluchy 1 dziecko: Zmieniasz co godzinę, czy potrzeba, czy nie. 2 dziecko: Zmieniasz co 2-3 godziny w miarę potrzeby. 3 dziecko: Zmieniasz, kiedy rodzina uskarża się na smród, lub pielucha z zawartośćią dynda już w kolanach. rozrywki 1 dziecko: Zabierasz dziecko na gimnastykę, pływalnię, czytanie bajek. 2 dziecko: Zabierasz dziecko na gimnastykę. 3 dziecko: Zabierasz dziecko do supermarketu i do pralni. opiekunka do dziecka 1 dziecko: Po wyjściu dzwonisz do domu co najmniej pięć razy. 2 dziecko: Przed wyjściem przypominasz sobie, że masz zostawić numer, pod którym można cię złapać 3 dziecko: Kategorycznie zabraniasz dzwonić - chyba, że zobaczy krew. połknięcie monety 1 dziecko: Biegiem do szpitala i żądasz prześwietlenia! 2 dziecko: Czekasz cierpliwie, aż moneta przejdzie. 3 dziecko: Potrącasz z kieszonkowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry ja z kawą i czekoladą przy kompie pozdrawiam Grubego misia U nas noc ok mały kaszlał ale sam sobie z zasypianiem radził pobudka o 5 tej ale sam sie do 6 tej sobą zajął,teraz raczkuje po dywanie i wszystko ściaga Nesiu on zdawal na radcę prawnego przeszlo 8 osób szczegóły poznam w czerwcu jak się z nim spotkam na weselu mojej młodszej siostry,a propos wesela musimy malca zostawić u tesciów 150 km od miejsca wesela na cale 24 godziny nie wiem jak ja to przeżyje co chwila bedę wydzwaniała ale innego wyjścia nie ma bo nie ma kto zająć sie dzieckiem nie mówiąć o miejscu dla niego do spania... bububu smutno mi, że na tak długo sie rozstanę z pieroworodnym. Moja praca podyplomowa nabiera rumieńców i stron. Dzis idziemy do pediatry z tym strasznym kaszlem malca-w maju dopadla nas choroba.Czy wasze szkraby też nie tolerują łózeczka?? Pozdrawiam wtorkowo zdrówka życzę Gruby misiu uśmiałam sie z twojego wczorajszego wieczornego postu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sissi...dobre dobre...czyli już wiemy, jaką mamą jest Gbury Misiu:) Próbowałam wczoraj coś napisać odnosnie swojej pracy, ale wyszłam z wprawy...osiadłam troche na laurach chyba, a tu nagle mnie oświeciło, że na poniedziałek mam mieć podrozdział jeden plus kwestionariusz ankiety, który nie powstanie w 5 minut:O Dodatkowo w czwartek prowadzę zajecia w osrdoku i mam stersa, bo terapeuta, który bedzie mi towarzyszył, ciągle ma jakieś ale co do mojego konspektu i generalnie obawiam się, że wciąż mamy różne wizje bądź co bądź MOICH AUTORSKICH zajęć. Ale ja już taka jestem, ze oceny boję sie jak diabeł wody święconej i jak do tej pory te zajęcia mnie nie stresowały, tak teraz zaczynam wątpić w swoje siły. Tak działają na mnie mężczyźni:O kobiety jeszcez gorzej:P Mały śpi, pszczołę mdli, pogoda do bani, ale jakos nabrałam trochę checi życia-bo w zesżłym tygodniu było słabo...A Truteń mnie nie rozumie i mówi, ze jestem dwulicowa, bo najpierw chcę mieć dziecko, a potem wszystkiego się boję:ONo i jak mają działać na mnie meżczyźni??? Carlaa, zdaje sie, ze czas byłby cos skrobnąć!!! Julia, a Ty biedaku nawet sie nie odzywasz, tylko z nosem w mgr siedzisz, co?? Zdążysz w maju? Słyszałam co Ci zrobił ten prosiak promotor, po co wzięłaś takiego głąba???Trzymam kciuki za Twoją twórczość, odezwij się do mnie:) POzdrawiam wszystkie, przywołuję do porzadku niepiszące-co z wami?????Ewcia, daj znak życia. TPM🌻 Wszystkim nieobecnym- Fiona, Asiawroc, Puza, Ania69, Arkadia, Iwka (coraz mniej Ciebie tu), Niuninka 👄 i uściski dla Was! Zmykam..dobrego dnia wszytskim zyczę!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak, tak! opis matki trojga jest baaardzo trafny :) A Wojtusiowi ślicznie jest w różowym! :p Nesia i Mama Natalki z pewnością potwierdzą! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sissi ten twój opis pasuje do mojej mamy która miała trójkę dzieci i rzeczywiście zgadza sie chlopczyk w różowym moze chodzić hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no uparly sie na mnie zołzy.... eeeh.... cinszkie zycie... Nesiu masz racje- jest luka -pon, wt, sr!!! jestem do Waszej dyspozycji! a jeszcze mozliwe ze szkolenie bedzie przelozone, wiec juz ffogle... tylko kofajcie mnie ssnofuu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam moje drobie panie ale sie za wami steskniłam zawsze brak mi czasu na pisanie dziecko,sklep działka,tak wyglada moje codzienne zycie a teraz musze sie pochwalic,bo jestem bardzo dumna z mojego dzieciatka *Krzysiu wczoraj postawił samodzielnie swoje pierwsze dwa kroczki,i to jeszcze na działce gdzie jest bardzo krzywo,i tak mu sie to spodobało,ze teraz co chwilka podejmuje proby chodzenia,ale sie ciesze* wieczorkiem posraram sie nadrobic zaległosci w czytaniu zaraz znikam bo jade po mojego tesciulka do sanatorium do Połczyna Zdroju-moze ktorac mieszka blisko nocki porobiły sie nam bardzo fajne,Krzysiu ostatnia herbatke dostaje o 23godz.i budzi sie dopiero rano a nawet moge powiedziec ze prawie w południe ,bo o 9przewaznie :)) ok uciekam acha chciałam jeszcze dodac ze pogode to mamy dzisiaj do dupy(sorki)-wieje i pada no to pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiejsze życzenia wędrują doooo 🌼🌼 Iwonki 🌼🌼 Iwonko z okazji imienin życzonka zdrowia, kasy, pociechy z dzieciaczka i męża oczywiście :). Spełnienia najskrytszych marzeń życzą Kaśka (Dalka) Uliś (Kuliś) Dawid (Klusek)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam popoludniowo,mały śpi obiad wstawiony.A u nas na topiku cichutko... Byliśmy u pediatry-Michas jest przeziębiony i lekarka zapisala leki za bagatela 60 zl- bony to nie są antybiotyki(na szczęscie),ale za kilka syropów i krople taka suma. Za każdym razem jak kupuje linomag sudocrem to są o kilka groszy droższe,a skąd nabrać.... sorki za te moje wywody ale na dzieciach to nieżle zarabiają,kaszki,zupki...(na szczescie te ostatnie gotuje sama).Zmykam papapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamy nową sąsiadkę :D Ma na imię Helena, jeździ takim samym wózkiem jak Wojtuś (kolory inne, by się nie myliło) ma 10 miesięcy i spodobali się sobie od pierwszego spojrzenia... ;) a mama Helenki jest w ciąży i termin porodu ma wyznaczony dokładnie w pierwsze urodziny córeczki! byliśmy dziś na wspólnym spacerze :) Nie wieam Mamo Natalki, czy wobec tego, kofać Was dalej, czy już nie? Wojtuś zdobył nową umiejętność poruszania się: w pozycji siedzącej jeździ sobie na pupie po całej podłodze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To nie my Was zostawiliśmy na tak dłuuuuuuugo... Wojtuś kofa Natalkę, Helenka jest dla niego za stara... :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale my Was zapraszalismy!!! oferowalismy szereg atrakcji!!! :( NIE JEDZIEMY DO ZAKO!! Natalka mi nie wybaczy ze nie walczylam o jej milosc....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×