Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość przyszła mama

TERMIN SIERPIEŃ 2005

Polecane posty

DLA DUSTINA IDZIE MISIO,IDZIE SŁONIK,IDZIE LALKA NO I KONIK,WSZYSCY RAZEM Z BALONAMI , NAJLEPSZYMI ŻYCZENIAMI BO TO DZIEŃ RADOSNY WIELCE MASZ JUŻ 1 ROCZEK WIĘCEJ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STO LAT STO LAT DLA DUSTINKA I SPOZNIONE DLA MARLENKI!!!! baaaaaardzo WAM DZIEKUJE za slowa wsparcia... szpital to potworne miejsce.... nie poznawalam tam corki...ciagle plakala, tulila sie i znowu plakala... nie chciala zasnac w lozeczku.... cala noc chodzilam z nia na rekach po szpitalu bo tylko w takiej pozycji zasypiala... jak tylko opuscilismy szpital- odrodzila sie jak feniks z popiolow.... piszczala, cieszyla sie, gadala i klocila jak najeta....jest juz znacznie lepiej... nie moge jej tylko zniknac z pola widzenia... w ramach wyjasnienia- stluklam sloiczek gerbera - mała była szybsza... odsunelam ja i wzielam sie za sprzatanie a nagle patryk do mnie ze natalka ma zakrwawiona buzie- podbiegl i wyjal jej z ust kawalek sloika....dziamgala go sobie mimo ze sie ranila... wariatka... kurna wszystko do buzi... oczywiscie w takiej sytuacji nie wiadomo czy to jedyny, czy cos polknela, wiec do szpitala na przeswietlenie... okazalo sie ze to nie takie proste, ze trzeba pod narkoza zrobic zabieg itd... ech skoda gadac.... najedlismy sie nerwow wszyscy... a jeszcze pielegniarka mi opowiadala z czym trafiaja dzieciaki- jakies monety, koraliki, otwarte agrafki, polkniete srodki czyszczace z ktorych juz raczej sie nie odratowywuje... jakis orzeszek, ktory po 3 tygodniach zaczal ropiec w oskrzelach... zgroza jak czlowiek pomysli co go jeszcze czeka... ale dosc smedzenia - dziewczyny jestescie naprawde REWELACYJNE!!!! bardzo sie ciesze ze jestescie!!! a natalka rzeczywiscie jak mowil misiu ma sluszny numer stopki- 21 :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z bukietem róż do Ciebie przyjść nie mogę :( By złożyć Ci życzenia! Lecz wzywam los i proszę go. Niech spełnia się dziś, Twe najskrytsze marzenia. Jak co roku o tej samej porze,każdy Ci życzy co tylko może. Więc i ja korzystając z tej sposobności. Zyczę Ci mile szczęścia i radośi. By to o czym marzysz się spełniło! A to co kochasz... TWOJE BYłO! DUSTINKOWI- WERONICZKA Z MAMĄ ISIĄ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TPM
Cześć Dziewoje! Dustinku-dziś są Twoje urodziny,zatem zawsze dziarskiej miny,zdrowia,szczęścia i radości,stu urodzinowych gości,autek,klocków i pluszaków,stu prezentów,stu buziaków,żadnych zmartwień,lecz słodyczy-tego Ci Natalka życzy( wraz z mamą Asią). A tak poza tym: Nesiu,przykro mi z powodu Twojego teścia i tego,że nie zobaczył Mateuszka jako roczniaka.Sprawdzaja się słowa: Śpieszmy się kochać ludzi,tak szybko odchodzą... Miałam nieco podobną sytuację z taką moją samotną ciocią-obiecywałam jej przysłać zdjęcia Natalki,a kiedy się w końcu do tego zabrałam,ona zmarła( zdjęcia przyszły dosłownie w kilka godzin po jej zgonie). Nesiu,Mati jest naprawę niesamowity i rzeczywiście bardzo obrazowo opisujesz jego postępy i...postępki. Mamo Natalki,chyba pominęłam w pośpiesznej lekturze jakiś Twój post,bo nie wiem,o co chodzi z tą troską dziewczyn o Twoją córeczkę( czy malutka chorowała?). U nas różnie.Natalce przebił się kolejny ząb-już trzonowy,jest więc siedmiozębna,a ósmy w drodze.Była przy tym gorączka,brzydkie stolce i sporo marudzenia.Niedawno odwiedzilismy rodzinę-taki weekendowy wyjazd.w sobotę było nieźle,za to niedziela do bani.Natalka nie pozwoliła nam nwet spokojnie pogadać-nie bawiła się sama dosłownie przez kilka minut,non stop się złościła i popłakiwała,nawet noszona i prowadzana.Byliśmy umęczeni i nasi gospodarze też. Po powrocie do domu,wczoraj mała wciąz była jeszcze rozregulowana,ale dziś ,, dochodzi,,do siebie. Mamy dziś ósmą rocznicę ślubu i chciałabym Natalkę zostawić z nianią,by choć na 2 godz wyjść gdzieś tylko z Jarkiem,ale nie wiem,czy to wypali.Mała nie zostawała z nianią od 2 miesięcy,a poza tym jeszcze nie uprzedziłam opiekunki o tym pomyśle.No cóż,zobaczymy-teraz śpi. To tyle u nas.Pozdrowienia dla wszystkich!Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
❤️❤️❤️ DUSTINKU ALEKSANDRZE- w dniu twoich pierwszych urodzin życzymy ci super imprezki urodzinkowej,pysznego tortu,duzo gosci,wspaniałych prezentów i wszystkiego czego tylko sobie życzysz maleńki ❤️❤️❤️ Krzysiaczek z rodzicami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Wam moje kochane:) Wiem wiem, nie było mnie długo, wybaczcie :) chciałam tylko wpaść na sekundkę i złożyć życzenia wszystkim Naszym Kochanym Roczniakom. Nic nie piszę, bo jestem bardzo zapracowana, nie mam czasu nawet na Kafe zajrzeć (aż wstyd) U nas wszystko oki, Mała rośnie zaczyna powoli chodzić bez trzymanki. Mam pełną gębę zęboli, już nie wiem ile nawet. GadA całymi godzinami swoim językiem. A dla kochanych ROCZNIAKÓW dużo zdrowia, radości, miłości i pięknego życia. Abyście zawsze rodzicom szczeście i usmiech na twarzy przynosiły. tego i wszystkiego o czym marzycie życzą wyrodna ciocia Gosia z familią:) To ja lece tłumaczyć, sił mi już brak, ale kasy też więc trzeba robić:) No buziolki i nie zapominajcie o mnie czasem:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Isiu! pochopne wnioski... :) carlaa! 🌻 dla Ciebie!!! od roku, MATKO PEŁNĄ GĘBĄ :D i dla synka tyż bukiecik 🌻 🌻 🌻 niech się zdrowo chowa, rodzicom na pociechę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmmm.... a ja idę snuć wnioski po smsach od \"maślanych oczu\"... Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak to dobrze, że u nas maślane oczy, to oczy, w które od wielu lat spoglądam i to męża oczy są...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DominisiaKrzysiu.........13.07...18.01.....76cm.........8300 NesiaMateuszek..........20.07...07.06....78cm.........12180 Aniia69x2Adrianek.......26.07...21.02.....67cm.........7000 Iwka26Adrianek.........30.07...13.06.....75cm.........9700 Mama Natalki Natalka...06.10...30.11........71..........9000 PuzaMarlenka.............07.08................72............9100 CarlaaDustin Alex........08.08...08.03......69 cm........8060 ArkadiaNadia ............11.08...11.01......................9000 SkyePaulinka.............12.08...02.12.......72cm.........8300 IsiaWeronika.............12.08...04.05......................8700 TPMamaNatalia..........12.08 ...29.12...... 70cm.........9400 DalkaUrszulka...........15.08...19.01........57cm.........6700 AsiawrocOla.............15.08... 23.05.......71cm.........8950 GumijagodaBartuś......15.09...5.06.........69cm.........7100 Ewcia22Majeczka.......18.08.................70.............8120 NiuninkaNina ............20.08...6.03........67 cm.........6870 PszczolaTobiasz........22.08...14.02........71cm.........8115 sisi1111Julka............24.08...22.05........75cm........10,8kg Ela79Michalek...........25.08...18.01.......70cm..........8440 Julianka80Jaśminka....26.08...31.05......76cm........10,370 Fiona79Tymoteusz.....28.08...03.03............cm........8400 Gruby misWojtek.......29.08...22.02........69cm.........7000 Mama Zuzi/Zuzia.......11.08...28.03........76cm.........9700

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) My już na nogach od 7:) zapraszam na kawunie:)głowa mi pęka już tak parę dni ......:( Idę przebrać i umyć Adiego bo coś mi się tu niezły zapaszek unosi:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wrzuciłam parę nowych zdjęć na bobasy więc zapraszam www.iwka26.bobasy.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gumojagoda
Iwka świetne zdjcie to na którym Adi przytula główkę do wersalki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamulki serdecznie dziekujemy ... ❤️ usciskai od Calej mojej rodzinki .. zyczenia czytane na glos ... ;) wszystkim sie podobaly ze szczeg... uwzglednieniem tatulka ;) sciskmy jeszcze raz zapraszajac na ciasto ... i wszystko na co macie ochote a teraz do lekarza na szczepienie i wszystkie dodatki papa 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapomniałabym.. Oj, ta moja demencja starcza... POZDROWIENIA OD JULKI I JAŚMINKI!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Isia lekka obsesja suwakowa:p ale suwaczek cudny;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a nikomu nie podobał się mój kawał😭 chyba 2 stronki wcześniej😡 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny ja tylko na chwilke przywitać się bo znów dzień był pełny wrażeń i do tego jeszcze mąż w pracy na popołudniu a więc sama z moją rozrabiaką małą do tego zakupy w CH Plejada (autobusem!!!) bo tylko mężuś ma prawo jazdy więc chyba rozumiecie że padam na twarz:)Pozdrowienia dla wszystkich Mamusiek Sierpniówek i ich małych pocieszek!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×