Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość przyszła mama

TERMIN SIERPIEŃ 2005

Polecane posty

Puza- siostro w terminie, pamiętasz? Ty byłaś zdyscyplinowana, ja się obiągałam jeszcze parę dni... A oprócz najslodszych życzeń dla Marlenki dopisuję WSPOMNIENIE odgrzebane w czeluściach internetu.. 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 11:36 Puza Hello Jestem juz w domku. 7 sierpnia o godz.21:55 urodziłam córeczkę. Ważyła 4460 g. i ma 58 cm. Było cieżko urodzić takiego wielkoluda. Aż nie wierze, ze jest taka duża. Jestem zmęczona i obolała. Poród cieżki. Jak bede miała siłe to napiszę więcej. Wczoraj przechodziłam depresje...oj te łezki...trzymajcie sie...jak bede miała kiedys czas to was poczytam. 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Irenko😘 udało się strzelić w termin jak nikomu:p taka duża ta moja dziewucha, a teraz nie jedno dziedzię ją przegoniło wagowo, chociaż chabasiki pozostały Jej na nóziach;) spadam czynić przygotowania, bo zaraz zlot mi się szykuje głodomorów;) u mnie pada, a myślałam, ze na spacerek uda mi się wyskaoczyć. Isia miało być oczywiście- ociągałam, bo myśli mam głupie:p ;) zmiana literki czy jednej brak;) :D 😘 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hallo ... moc buziakow .. jeszcze raz dla JEDYNEJ TERMINOWEJ .... tak tak ... ja tez to pamietam ... poszla .... urodzila ..terminowo ... szybko ... ;) Puzus moje skarbie prosze nie miej takiego uczucia ..wiesz o czym pisze Twoj wczesniejszy post ... ❤️ Irenko 😘 szklaneczka tego ... niebieskiego ... My jutro imprezujemy.... wizyt sklepowych mam dosyc ... a jeszcze tu gdzie mieszkam koncza sie wakacje .. ;) jak wszystko sie pokonczy wracam .... :classic_cool: buziaki 🌻 😘 dla NATALKI i zdrowka dla naszej najmlodszej kruszynki :D :D :D :D Cala moja ferajna bardzo serdecznie Was pozdrawia 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Carlaa ja też rowno w terminie :). Data w kalendarzu na czerwono, więc nie ma że boli. na 15-ego był termin i 15-ego Kulin na świecie :D. Teraz z względu na święto jej rodziy co roku na czerwono w kalendarzu będą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej,ja terminowa to napewno nie byłam 22sierpień a przeciągło się do 15września:) miałam totalnie dosyć:( wzystkie poznane dziewczyny na patologii juz urodziły i do domciu tylko ja się jeszcze toczyłam a położne śmiały się ze mnie jak przychodziły na swoją kolejną zmianę a ja jeszcze z brzuchem:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć was dziewczyny!! Ja tylko się przywitać zajrzałam bo jestem padnięta!Cały dzień coś się działo i padam z nóg.Najpierw zakupy rano, obiad i takie tam sprawy,potem wyprawa do Babci Wiesi czyli mojej mamy a na koniec jeszcze wyprawa na duże zakupy do real\'a.I nie mam siły.Dobrze że napisałyście o tym torcie bo bym zapomniała a tak musze iść jutro zamówić:)Dobrze mieć takie koleżanki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hallo ... 😘 wino , piwo, wodka, kolorowe biale ... od koloro do wyboru .. wlasnej roboty kupione... !!!!! nalewam .. nalewam .. bo ja juz niedlugo do szpitala hihihi tak w zeszlym roku .. bylo ;) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapomnialam dodac ... u nas numer buta 19 ... Dalka zdjecie sliczne ... ;) tort u nas robi tesciowa .. mniam mniam ona to potrafi ... ;) jutro swietujemy ... bo ja juz od 7 sierpnia w zeszlym roku bylam w szpitalu ;) aaaaaaaaaaaa siedze na necie bo maly spi ... ufffffffffff mama oglada tv a Patryk z rodzinka w klinice .. ale to dluga historia .. ;) Gumi kakao moze byc ameretto Ci doleje chcesz ;) 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do kakałka nie siadam... Sorry gumi, ale po TAKIM dniu muszę się napić czegoś bardziej procentowego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
....jaki kelner ...barmanka ;) tylko setke ...a moze jaka meduzke ???? :classic_cool: ja wole ubociki .. 😘 o wracaja to ja spadam ale polewam .. jakby co !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gumijagodo 21 zł za kilogram + 18 zł za fotkę :). Więc się opłaca, bo Dawidowi chyba na 3 urodziny zamówiłam tort w ksztaucie samochodu co ważył 2 kg i wyniósł mnie w sumie z 80 zł, czyli 20 zł do przodu będzie :). Uciekam do Kuliny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na dobranoc... dobry wieczór... miś pluszowy :) śpieewa Wam... mówią o mnie miś uszatek, bo klapnięte uszko mam jestem sobie mały miś śmieszny miś znam się z dziećmi? nie od dziś... a dla dzisiejszej JUBILATKI... kwiatki :) 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 z Natalką się dziś widzieliśmy :) synowa w super formie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gumi... synowej, to u październiczanek szukaj ;) u nas wszystkie wspaniałe, ale... za stare :) a swoją drogą, mój Wojtuś się spóźniał... ale tak długo, jak Bartusiowi... nikt, w naszym szpitalu, nie pozwoliłby się spóźnić... a termin miałyśmy razem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam pierwsza jestem wiec zapraszam na cos pysznego do picia bylismy wczoraj w bydgoszczy na zakupach ale wybur w kafelkach był bardzo słaby wiec tylko prysznic zakupilismy.kupiłam tez krzysiaczkowi płaszczyk na zime i piekny album do zdjec :) dzisiaj mielismy isc na szczepienie ale nie ide do synkowi nie wiem jakim cudem odparzyła sie dupka i nie chciałabym by pielegniarka to zobaczyła bo by sobie pomyslala ale z niej matka sniadanko czas zaczac[nie jem słodkiego i ograniczam jedzenie i jest juz efekt-0,5kg mniej :)]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) Dla Dustinka z okazji jego pierwszych urodzinek dużo zdrówka radości uśmiechu............🌻❤️👄🌻❤️👄🌻❤️👄🌻❤️👄 Natalko🌻dobrze że już lepiej:) My nie śpimy od 6.30 był niezły alarm:)dziś mieliśmy iść na szczepienie ale przeniesli nam przychodnie i tam jeszcze remont więc mamy wizytę na 16.08 zapraszam na kawunie jak już piję:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oto wpis naszej Carli męża z dn.8.08.2005 godz.13.02 Z niesamowitą i nie do opisania przyjemnoscią informuje Was obecne i przyszłe mamusie ze o 8:34 urodził sie Dustin-Alexander. Carla czuje sie bardzo dobrze kazała Was bardzo mocno pozdrowic i odezwie sie w czwartek. Nasz synuś wazy 3525 g. i ma 55 cm i jest najpiękniejszy na świecie! Rodzilismy 6 i pół godzin Najszcześliwszy tata w UNIWERSUM!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dustinku ❤️ Urodziny dzień radosny, Pełen kwiatów zapach wiosny. Dziś chcę złożyć Ci życzenia, Szczęścia, zdrowia, powodzenia. Niech Ci słońce jasno świeci, I w radości dzień przeleci. Niech odejdą smutki troski, By nastąpił dzień radości. Te życzenia choć z daleka, Płyną niby wielka rzeka. I choć skromnie ułożone, Są dla Ciebie przeznaczone. Zyczonka od całej rodzinki :) 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najlepsze życzonka, dużo zdrówka i słonka, humoru dobrego, życia kolorowego i wszelkich wrażeń przy spełnianiu marzeń Wszystkiego naj,naj,najlepszego z okazji 1 urodzin od Zuzi i mamy Zuzi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×