Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość przyszła mama

TERMIN SIERPIEŃ 2005

Polecane posty

Dobry wieczór paniom! W stroju wieczorowym acz swobodnym zasiadam do kompa trzymając w dłoni kieliszek szampana... Co u was słychać, ladies?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlasnie tak sam z siebie .. poszlam usypiac malego i slyszalam ze cos ... sie dzieje .... kurcze maly zasnal ..ja wchodze do pokoju a na moich oczach leci ... ja pierdziele dostalam stresa .. teraz siedzie przed kompem czekam na Patryka i rycze .. :( wiem ze to nie problem ale mi puscislo no .. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Carlaa ja też tak mam czasami że jak sie coś stanie niby błahostka a ja sie w momencie rozrycze sama nie wiem o co...Dziwne jesteśmy kobietki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo trulam Patrykowi ze chce nowy nie ten szklany .. bo maly juz kilka dobrych razy sobie przy nim cos zrobil ... i jak on by teraz wkolo niego i cos by mu sie stalo to nie wiem co bym ... nie chce gdybac nie powinnam .. niewiedzialam ze mam tyle uczuc ...i wogole ... nawe nie wiem jak mam sie za to zabrac .. siedze i czekam ... dobrze ze jestescie ❤️ ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niechże cię przytulę... Dustin przy Tobie ZAWSZE jest bezpieczny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Carlaa spójrz na to z innej strony.Pomyśl sobie \"jejku jak dobrze że mały już śpi, nic mu się nie stało a nawet dobrze że ten stół padł bo nie bedę musiała wiecej myśleć czy małemu się nic nie stanie\"ja tak zawsze sobie myśle po fakcie i odrazu mi lepiej.Głowa do góry:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I nie rób nic z tym stołem!!!Bo się jeszcze skaleczysz i co? Poczekaj na Patryka w końcu od czegoś mamy tych mężczyzn nie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przybieglabym do Ciebie na przytulanki .. od tak .. tak mi tego trzeba ... 😘 znikam bo idzie ;) dziekuje ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przypomniało mi sie jak musial sie czuc moj maz jak mial kiedys takie awkarium 100l a ja zawsze jakos tak nie wiem czemu bylam przeciwna tym rybkom az ktoregos dnia przychodzimy na wieczor do domu a tu cale mieszkanie zalane.poprostu sobie peknal i sie cala woda wylala.Wyobrazacie sobie STO LITROW na podlodze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamo Zuzi- punkt dla Ciebie!! Kurde, a mój mąż pracuje w hucie szkła.. A tych szklanek karafek wazonów pater dzbanków to tak nie znoszę jak mam wycierać z kurzu... Czyli kiedyś po prostu pękną? Jupi!!!! Carluś- biegiem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wiesz nie gwarantuje ze pekna ale wiesz jak sie czegos nie lubi to zawsze mozna pomoc;) nie no zartuje. ale najlepsze jest to ze on dzien wczesniej czyscil ten akwa i rano nalal wode do niego zeby sprawdzic czy nie przecieka i tak stal praiwie caly dzien. i nic ani kropelki nie puscil.potem wylal ta wode ustawil go tam gdzie mial stac nalal nowa wode(Bo nie wolno przenosci z woda) wpuscil rybki wszystko sobie ulozyl i wyszlismy doslownie na godz i wlasnie w ciagu tej godz peknal i sie woda wylala.Pech jakis czy co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomóc? No najlepiej by było gdyby nie było moich odcisków palców...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie dziwie ci sie ze nie lubisz tych \"krysztalow\" moj tata tez pracowal w hucie szkla wiec cos wiem na ten temat;] a w okresie przedswiatecznym kied to trzeba cale szklo umyc...brrr na samo wspomnienie slabo mi sie robi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
noooooooo przecież te cudeńka same się wycierają, o co mi właściwie chodzi??? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no te piekne karafki tosie z pewnoscia same wycieraja:D;D:D:DKurcze jestem padnieta.Zuzia dala mi dzis wycisk.Spala tylko raz w poludnie i to godzinke tylko a potem przez cale popoludnie byal tak marudna ze hej. a teraz na dodatek sie obudzila i placze w nieboglosy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hallo Mamulki 😘 Michalku ... wszystkiego najlepszego z okazji roczku ... i niech mama juz wraca do nas :) 😘 ❤️ Dzekuje za wczorajsze ...pocieszki ... ❤️ sciskam mocno ... ja juz mam wszystko posprzatane .. podloga si e bylyszczy juz nie od szkala :) ... lepiej byc nie moze .. a co do tych precioza .. huto szklanych Isiu .. masz u mnie dlug wdziecznosci tylko lepiej zeby Was wtedy w domku nie bylo .. ;) przed swietami .. moze byc ;) ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sto lat sto lat dla Michalka i Julki!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Moc buziakow Gwiazdeczki kochane!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Carlus jakie szczescie , ze ten stol zbil sie jak maly juz spal. Szczescie w nieszczesciu, chociaz z drugiej strony to piszesz, ze juz dawno chcialas go zmienic, no to teraz juz musicie. Witam Mame Zuzi!Fajnie, ze nasz topik przyciaga kolejne szczesliwe mamusie!!!!!!!! Nina wlasnie spi, udalo mi sie ja uspic w lozeczku, uwazam to za nasz maly sukces!!!!!!! Normalnie to zasypia pijac mleczko lub herbatke w naszym lozku. Niby to nie problem ale jak sie w nocy budzi, spiac juz w siebie, to czesto jest placz bo chce do nas. W weekend przenosimy jej lozeczko do jej pokoju. Zobaczymy jak wtedy bedzie spac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hallo ... ale o so chosi ... ;) Mamulki ... nie wiecie czasami czy mozna przypalic jako na parze .. ? ??? Ja wam powiem .... mozna ... hahah ;) Niuninko 😘 Isiu 😘 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Carlaa czy to ty pisalas do mnie na gg wczoraj wieczorem?Bo dostalam wiadomosc z podpisem Carla czyzby to ty??;> :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak .. napisalam do Ciebie ze zapisalam sobie Twoj numer gg. ... i ze dziekuje 🌻 jak by co to ta co jejecznice na parze przypala ;) pozdrawiam ide ululac malego ... ;) 🖐️ jeszcze tu ... 🌻 wroce ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a no to bardzo fajnie jatez sobie zapisalam twoj nr gygy:) ja tez zjem kolacyjke z mezusiem i tez tu wroce:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak wlasciwie to skad jestes? bo ja nie czytalam wszystkich stron bo jest ich za duzo i tak wlascicie to kojarze was glownie po nickach ale skad jestescie kobitki to juz nie bardzo wiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×