Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość przyszła mama

TERMIN SIERPIEŃ 2005

Polecane posty

Gumi ... to ja Ci zacytuje Nesie kazde dziecko ma swoj czas ... spokojnie kochana na niego tez przyjedzie ... ;) A pomarancza niech spada do cieplych kajow przywitam ja z otwartymi hehehe ;) A gdzie prowodyrka Isia ;) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iśka!do pisania kobietko Gumi przypomni sobie papa ! teraz skupia siue na czymś innym.Pisze z dzieckiem na kolanach wiec błędy będą liczne. Moje maleństwo dużo potrafi ale oka,noska itp.paluszkiem tak jak Wojtuś nie pokaże-ma jeszcze na to czas. Nesiu ja mam tak kreatywne dziecko że hoho.... Dzis zrobię mielone -obiadek trza wstawiać pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WARSZAWSKI KODEKS DROGOWY 1.Pamiętaj, ze celem każdego kierowcy jest być pierwszym, cokolwiek to oznacza 2. Im szybciej przejedziesz na czerwonym świetle, tym mniejsze jest prawdopodobieństwo, ze ktoś cię stuknie z boku. 3.Włączenie kierunkowskazów ujawnia wszystkim twój zamiar wykonania manewru. Prawdziwy kierowca nigdy tego nie zdradza. 4. Nigdy nie wymuszaj pierwszeństwa, ani nie zajeżdżaj drogi starszemu samochodowi. Tamten gość prawdopodobnie nie ma nic do stracenia. 5.Jeżeli jedziesz lewym pasem bez żadnej możliwości wyprzedzenia auta przed tobą lub zjechania na prawo, a gość z tylu trąbi i błyska światłami, oznacza to, ze ma on dodatkowe możliwości. 6.Prędkość w kilometrach na godzinę widniejąca na znakach drogowych jest jedynie wielkością sugerowana i w żadnym wypadku nie należy jej sztywno stosować. 7.Nigdy nie utrzymuj takiego odstępu od poprzedzającego pojazdu, aby mogło tam wjechać inne auto nawet, jeżeli uważasz, ze ten odstęp jest zbyt mały, by ktokolwiek mógł się tam wcisnąć, zmniejsz go o polowe. 8. Hamować należy w ostatniej chwili i tak mocno, aby bezwzględnie zadziałał ABS, powodując odprężający masaż stopy. W przypadku aut bez ABS ćwiczymy rozciąganie nogi. 9.Nigdy nie podczepiaj się pod karetkę jadąca na sygnale. Z reguły na miejsce przyjedziesz ostatni. 10. Wpuszczając przed siebie auto wyjeżdżające z podporządkowanej uszczęśliwiasz jednego a wkurzasz dziesiątki jadących za tobą. 11. Pamiętaj, ze wśród pieszych, których przepuszczasz na pasach lub wysepce tramwajowej może być terrorysta. 12. Zauważ, że jeżeli zaparkujesz samochód na środku trawnika, na pewno żaden pies nie zrobi w tym miejscu kupy. 13. Jeżeli nie potrafisz prowadzić samochodu jednocześnie nadając SMS, jedząc hamburgera, pijąc cole, paląc papierosa i zmieniając CD, nigdy nie zostaniesz sales representative. Kobiety dodatkowo musza posiąść umiejętność karmienia dzieci piersią podczas jazdy. 14. Blondynka napotkana za kierownica innego pojazdu jest równoważna 100 czarnym kotom przebiegającym drogę. 15. Znaki drogowe informujące o niebezpieczeństwie na określonym odcinku drogi pojawiają się zaraz po tym, kiedy przejedziesz już ten odcinek. 16. Wyrzucanie śmieci za okno samochodu urozmaica krajobraz oraz nadaje sens istnieniu służb porządkowych. 17. Blondynko - jeżeli w czasie godzin szczytu na skrzyżowaniu, z kratki wentylacyjnej wyjdzie ci pająk nie panikuj, tylko spokojnie opuść samochód. 18. Inteligentna sygnalizacja drogowa nie jest po to, aby ułatwić ci życie, ale po to by pokazać, iż odpowiednie służby są na bieżąco z postępem technicznym. 19. Miej świadomość, ze najlepszy kierowca, to ten, który ma w aucie najgłośniejszy klakson. 20. Pamiętaj, ze zmienne warunki pogodowe nie są w żadnym wypadku powodem dla zmiany powyższych reguł. Są one naturalnym czynnikiem wzrostu gospodarczego w biznesie mechaników samochodowych, lakierników, dealerów oraz w przemyśle medycznym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZiewczyny ja wiem ,że każde dziecko rozwija się w indywidualnym tempie,ale jestem lekko przewrażliwiona :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gumi :) Ulka też zapomina niektóre rzeczy :). Daje buziaka, a za dwa dni nie daje :). Robi pa pa i nie robi. Zatrzymała się na dwóch zębach i włosach jak u chłopca :). Ide robić dalej zupe i placki ziemniaczane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gumi-..rozumiem twoje obawy,ale dwa razy ten sam problem się na pewno nie pojawi ❤️.Skoro chodizsz na kontrolne wizyty do pediatry i wszysko jej mówisz o rozwoju swego maluszka to pani dr.na pewno czujnym okiem znawcy go obserwuje. Ja o wszystkich obawach mówiłam pediatrze,dzwoniłam do lekarzy z gazet i to mnie uspokajało...a teraz gazet nie czytam,ludzi nie wypytuję i się uspokoiłam. Byłam z małym na długim spacerku i w piaskownicy a on zamist w piasku sie bawić wszystkie jabłka spod drzew zbieral i nadgryzał-normalnie urwis że hey...,a uparty niczym osiołAha mały mój tez ma butki z Befado czy jakoś tak..fajne ale troszke ciężkie,widze jednak że wygodnie się jemu w nich chodzi,po domku jakieś kapcie kupię tylko już tańsze bo na buty wydałam 80 zl-to dla mnie sporo biorąc pod uwagę że pochoidzi w nich 1mies lub 2 aha kupiłam rozm 22! Kobietki podajcie cały czas wit d3? Jutro spytam sie o to pediatry jak to wszystko dalej dawkować. W sobotę mam weselicho-udało mi się juz ksompletować ciuszki,dziś kupiłam torebkę wizytową, zamowiłam fryzjera..jeszcze tylko Michałka w piątek do teściów zawieziemy i będzie ok...on przeżywa rozłąkę ze mną ale musi się przyuczać. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wracamy z przedszkola... w budynku, w którym mieszkamy jest sklep z indyjskimi rzeczami, ale taki \"ikskluziw\" ;) przed wejściem manekin \"gancko\" ubrany... Tonia obejrzała go dokładnie i mówi: \"stach na góble\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciekawe co powiedziałaby Twoja mądralińska gdyby mnie dzisiaj zobaczyła..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tak w ogóle to dzisiaj też zbiórka! Męża wywalę sprzed kompa żeby mi nie wywinął takiego numeru jak ostatnio...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam dosyć wszystkiego. Młody fochy strzela nad sprzątaniem zabawek, Ulin na szczęście zasnęła, ale nie wiadomo na jak długo. Mój poszedł do kumpla naprawiać kompa i pewnie wróci dopiero po meczu zadowolony z siebie. Babka wróciła i już zaczyna swoje teksty wrrrr. A ja mam chandre i zaraz sięgne po fajki chyba. Nawet nie moge wyjść z domu, bo przecież kto z Ulką zostanie. Ech dolina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajki do doła i zakopać! dzieci... to wkurzające stwory... mężowie czasem też! :o chociaż my jesteśmy super :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dalka ❤️ .... kochana ... wpadnij wieczorkiem ... to wszystko minie .. ;) Elu .. ostatnio jak bylismy na wizycie pediatra zaleciala aby podawac wit D do 2 lat ..oczywiscie mniej latem bo sloneczko ale zima codziennie ;) Isiu ... trzymam Cie za slowo ... ze meza od kompa .. i dzisija bedziesz heheh ;) mam nadzijee ze nic mi nie wypadnie hehe i tez bede ... :D :D:D Misiu smacznego Gumi 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość głupi miś
chciałam się z Wami pobawić... ale zasypiam... przepraszam! nesiu... jeśli spotkanie aktualne wyślij eseska o dowolnej porze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haloo ... ;) tak myslalam ze dzisija cos nam si enie uda ... Misiu slodkich senkow heheh Gumi ... malymi kroczkami a wszystko nam sie uda i juz niedlugo bedzemy mogly sie wszystkie chwalic 😘 Dominisiu ... czy Ty potrzebujesz czegos o wakacjach ;) czy mi sie wydawalo ;) ja ide zjesc kolacje moze pozniej wpadne 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Carlaa też miałam przeczucie że dzisiaj już nie będzie tak fajnie jak wczoraj ,następnym razem znowu tak spontanicznie i będzie git!! Ale muszę się pochwalić ,,,,,,,,,że dzisiaj Bartuś nauczył się kopać piłke,a dokładnie rok temu to trafiłam do szpitala i czekałam na jego narodziny-jejku jak to zleciało:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja jestem i mobilizuję wszystkie sierpniówki moze isę uda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej!!!!!!! Carla, smacznego. Gumi, Brawo dla Bartusia!!!! ja dzis sie cieszylam bo Nina odwazyla sie pospacerowac trzymajac mnie tylko za jedna reke. Wogole piekny dzis dzien byl, cieply, sloneczny. Ide cos jeszcze wciagnac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NIuninka brawo dla Niny:) Jutro zapowiadają ładny dzień ,więc zaplanowałam sobie mycie okien,może mi się uda zrealizowac \'\'plan 10letni\'\' ha ha ha ...........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba impreza dzisiaj się nie rozkręci ,idę spać a wam życzę kolorowych snów i miłego dnia jutro:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny elou! Zaglądam napisać, że z chęcią uwidzę Mamę Natalki i Grubego Misia u siebie -na wyścigi nie dam rady dojechać....wytłumaczę się dokładnie jutro. Dziewczyny!!! Umówmy się o 10 na stacji Służew - wyślę do Was esemeski jeszcze.... Gumijagódko! Ela i Carla mają rację, nie trzeba się martwić tempem takich umiejętności, bo dzieci nie rozwijają się wedle schematu, tylko według własnych potrzeb. To, co dzisiaj różni dzieci, jutro nie będzie miało żadnego znaczenia, bo wszystko się wyrówna. Synek mojej przyjaciółki jest bardzo mądry, co widać w każdym jego ruchu, ale mowa zaczęła się rozwijać u niego dobrze dopiero teraz, a ma 3 latka. Dotychczas mówił bardzo mało, ale wyśmienicie się porozumiewał na swój sposób. Widocznie nie uważał za konieczne mówić, skoro wszyscy i tak go rozumieli. Teraz za to mówi pełnymi zdaniami podrzędnie zbudowanymi a jeszcze 2 miesiące temu mówił dosłownie kilkanaście wyrazów. Wniosek taki, że miał potencjał, ale nie chciał z niego korzystać. I ja myślę, że dzieci właśnie tak się zachowują, ćwiczą to, co uważają za najważniejsze, zdobywają umiejętności by je porzucić i by zapomnieć - ale nie zapominają, tylko zaczynają pracę nad czymś nowym. Losem mamy jest troska, a Twoja, tymbardziej zrozumiała, że masz Julcię. Gdy czytałam o przedszkolu, było mi przykro, że to takie trudne dla małej i dla Ciebie. Ale trzeba pamiętać, że to dla Julki najlepsze, by była wśród dzieci i intergrowała się z nimi. Bartuś rozwija się świetnie a Ty i lekarze wnikliwie go obserwujecie. Wszystko będzie dobrze, przecież wiesz! Ja jestem pewna, że Twoje mamusine serduszko mówi Ci, że czujesz, że tym razem wszystko jest w porządku.Przesyłam buziaczki dla Julci i Bartusia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×