Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość przyszła mama

TERMIN SIERPIEŃ 2005

Polecane posty

Gość TPM
Hej! Czuję się tak fatalnie,że mam ochotę uciec.Ale mnie choróbsko dopadło! Małej na szczęscie lepiej. Aleksandro-po co ten pretensjonalizm,mentorski ton,którym zapodajesz frazesy i nonsensy? Niuninka z pewnością wie,podobnie,jak każda z nas,że najlepiej,aby dziecko spało w swoim łóżeczku i nie potrzeba jej rad,które mają za zadanie pokazać,jaka to Ty jesteś wspaniała.I pewnie dziecko też masz idealne,co? Tylko uważaj na torty! Sory dziewczyny,nie chciałam i nie mam zwyczaqju nikogo atakować,ale wkurzają mnie takie teksty. Pozdrawiam Wszystkich ( bez wyjątku) .Pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TPM, zdrowiej kochana! u nas bywa spanie wędrowne... i rotacyjne ;) nigdy nie wiadomo ile ludków rano obudzi się z nami, chociaż wieczorem każdy zasypia u siebie... ale jak pobudujemy kiedyś dom... wszystkim wtedy, wstęp do naszej sypialni... surowo wzbroniony :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hallo witam wieczorowa pora hehe ;) TPM... heheh widze z e pamietasz nasza znajoma heheh ... nie wiem czy jej pomoga te dobre fluidy :P zdrowka .. kochana zdrowka !!!! u mnie lepiej .. ;) to pewnie objawy poszczepienne tylko dlaczego na mnie ;) Gruby Misiu ... u nas bylo podobnie nidy nie wiadomo ..jak bedize rano ... my powoli si e pakujemy ... Gruby Misiu na kiedy dokladnie termin ???? i jak sie czujesz ...cie ??? Buziaki 😘 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wstawiłam par nowych fotek na bobasy wiec serdecznie zapraszam ❤️ www.krzysiaczek.bobasy.pl ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kawa, herbatka i co kto chce... carluniu, przypuszczalny termin ok. 20. maja :) moje dzieci nie są terminowe, dziewczynki przybyły wcześniej o jakiś tydzień każda, a Wojtuś spóźniony o 8 dni :) w każdym razie, rodzinie, gdy już przyjdzie czas, by ich poinformować, ;) powiemy, że koniec maja, w ten sposób uniknę marudzenia mojej mamy, gdyby Maciuś czy Małgosia... też chcieli się spóźnić, jak Wojtuś :p no wstawać, dzień jest piękny! na spacerki!!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hallo :) Gruby Misiu 😘 to piekny miesiac maj ... heheh mam sentyment dla niego ;) my juz jetesmy na posterunku ... ;) Gumi co tak lapka tylko machasz wracaj tu .. i pisz !!! napewno masz co !!! Dominisiu foty .. zobaczone wow .. ;) sciskam porannie ... 😘 ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj mIsiu, chcialam Ci życzyć chłopca, bo wiedzialam, ze chcesz, ale teraz, gdy usłyszałam, jak pięknym imieniem chcecie obdarzyc dziewczynkę, to już sama nie wiem;) Kawkę pije, ma ktos ciacho??? Zaczęłam w końcu trening ponownie (A6W), bo zawsze sobie obiecywałam, ze od nowego cyklu zacznę i nigdy mi się nie chciało. Trzymajcie kciuki za moja wytrwałość!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podobno dobre :D Cappuccino Składniki: Ciasto czekoladowe: 6 jajek, 1 szklanka cukru, 2 budynie czekoladowe, 1 szklanka mąki, 1 łyżka kakao, 1 łyżeczka proszku do pieczenia. Ciasto kokosowe: 5 białek, 18 dag cukru, 18 dag kokosu. Masa budyniowa: 5 żółtek, 2 szklanki mleka, 2 łyżki mąki ziemniaczanej, 1 łyżka mąki tortowej, 1 budyń śmietankowy, 8 łyżek cukru, 1 i 1/2 kostki masła, 2 łyżki cappuccino (śmietankowe lub waniliowe), 1 kieliszek rumu. Ciasto czekoladowe: Białka ubić na sztywno, dodać cukier - ubić. Dodać pojedynczo żółtka i jeszcze chwilę ubijać. Mąkę wymieszać z budyniami, kakao i proszkiem do pieczenia i delikatnie wymieszać z masą jajeczną. Upiec jak biszkopt. Po ostudzeniu przekroić na dwa blaty. Ciasto kokosowe: Ubić białka na sztywno, dodać cukier i jeszcze chwilę ubijać, następnie dodać kokos i delikatnie wymieszać. Upiec ciasto w identycznej brytfance jak ciasto czekoladowe. Masa budyniowa: 2 łyżki kawy cappuccino rozpuścić w jak najmniejszej ilości wody. Ostudzić. Ugotować z mleka, mąki, budyniu i cukru gęsty budyń (uwaga, łatwo się przypala). Do gorącego budyniu dodawać po jednym żółtku (5 żółtek) i bardzo szybko mieszać. Odstawić budyń do wystygnięcia. Utrzeć masło, dodawać powoli budyń - ucierać. Następnie dodać rozpuszczoną kawę i kieliszek rumu - utrzeć. Wykonanie: Na pierwszy blat ciasta wyłożyć połowę masy, przykryć blatem kokosowym, wyłożyć drugą część masy i przykryć drugą częścią ciasta czekoladowego. Dowolnie udekorować. Nie chce mi się nic robić, leń we mnie siedzi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam:) Gruby misiu śliczne imiona wybralaś zwłaszcza dla dziewczynki:D Dzisiaj jestem w domu ze wszystkimi moimi dziećmi ,bo Jullka ma wolne ponieważ jej grupa wybrała się na wycieczkę do gospodarstwa agroturystycznego gdzie są konie ,a ona panicznie boi się koni:(wogóle to boi się zwierząt. Za to Bartuś uwielbia psy:) Miłego dnia babeczki ,zmykam na bobasy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczęta u nas choroba,mały chory-ma karat po pachy i silny kaszel jutro do lekarza,a ja na zwolnieniu. Piękne imiona przygotowalaś Misiu dla dziecka,ja mam siostrę Malgosię!!! pozdrawiamy pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aleksandra.Karaków
Witajcie moje drogie !! Jest mi niezmiernie miło, że po tak długiej pauzie na forum jeszcze mnie pamiętacie. Droga TPM bardzo mi przykro, że w taki sposób opdczytałaś moje intencje. Faktem jest, że moje dziecko jest idealne zresztą tak jak dziecko każdej z Was. No chyba, że myślicie inaczej. Co do torcików to uważam na nie jak nigdy dotąd :) Jedynie boli mnie to, że nie mogę wiecej czasu poswięcic swojemu maluszkowi. Po skróceniu macierzyńskiego znów wpadłam w wir pracy zawodowej. Szkoda, że tak wyszło bo w zasadzie wiem, że tracę najcudownieszce chwile życia mojego dziecka, ale z drugiej strony gdyby nie praca to nie mogłabym mu w pełni zagwarantować lepszego życia. Same zdajecie sobie sprawę ile kosztuje edukacja dzieci, aczkolwiek to wydatek który procentuje w przyszłości lepiej niż najlepszy fundusz inwestycyjny. Mam świetną nianię - w taki sposób moge przynajmniej wynagrodzić mu te nieobecności w ciągu tygodnia. Ale za to w weekendy ja i moj partner wylaczamy komórki, laptopy i zapominając o pracy cieszymy się naszym słodkim maluszkiem. Muszę już kończyć obowiązki wzywają. Jeszcze służbowy lunch z klientem a potem już kilka spotkań i wracam do mojego słodkiego skarba. Pozdrawiam Was bardzo serdecznie, trzymajcie się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aleksandra.Karaków
A tak poza tym życzę zdrówka, kurujcie się dziewczyny. Buziaki :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ktoz to ktoz to
tak pilnie obserwuje to forum ze wie kto na nim sie pojawia?? czyzbys olu sama sobie sywersje robila?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ktoż to ktoż to
no i widac jak malo inteligentne to forum.. hahaha... chodzilo oczywiscie o dywersje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry!!!! I piekny!!!!!!!!!!!!! Malo inteligentne forum...To dlaczego wogole tu zajrzalas Moniko? Nasze forum dotyczy macierzynstwa i codziennego zycia a nie np. fizyki jadrowej. Nina przespala dzisiejsza nocke u siebie. Carlus, milego urlopu!!!!!!!!! Czy tez masz taki problem przy pakowaniu, jak ja? Zawsze biore za duzo... TPM, niepotrzebnie sie zdenerwowalas. Ale chyba znacie autorke wpisu? Ja nie kojarze. Calusy!!!!!!! Zdjecia na bobasach obejrzane, cudne!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Proszę Was Kobiety o merytoryczną dyskusję ponieważ dochodzą mnie słuchy, że zaglądają tu osóbki, które \"rozwalają\" topik. Szanujcie siebie nawzajem - proszę Was o to bardzo, nie wprowadzajcie niepotrzebnie zamętu. Życzę miłej dyskusji. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ktoż to ktoż to
buhahahahahahaha..... ktos tu bije rekordy kompromitowania sie.... idz juz moniko czy jak ci tam.... nie trac czasu na to forum, a im nam krwi nie psuj... papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny czy to roczne szczepienie moze byc wczesniej? mam wizyty na dwa dni przed roczkiem...szykowac pieniadze? beda chcieli robic ta szczepionke wtedy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nic koniec pracy na dziś. Po drodze jeszcze poare sklepów i do domciu. Dziś wieczorkiem wybieram sie z moim chlopakiem na biznesowa kolacje musze jakos wygladfac. Papatki do jutro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Własnie wrócilismy z grzybobrania :) Krzysiaczek smacznie śpi. Widze ze jakies idiotki sie do nas podłaczyły i chyba powinnysmy zastosowac wobec nich metode IGNOR bee fujjj Dalka to ciasto jest pyszne juz z samego przepisu;) Mam ochote z nim zadziałac. www.krzysiaczek.bobasy.pl pozdro pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hallo ... 😘 Nuninko dzieki 🌻 hehhe i gratki dla Ninki 😘 Pscolko wytrwalosci ... i wytrwalosci Gruby Misiu ..dobrego samopoczucia kochnana ❤️ Mamo Natalki nie mam zielonego pojacia ale pewnie tak bedzie ze zaszczepia .. ;) Dominisiu hehehehehehe Gumi ... pozwolisz ze juz dzisiaj zloze Twojemu synalkowi zyczenia wszystkiego naj lepszego wszystkiego co dobre i piekne .. kochaj rodzicow ...i badz ich szczesciem ❤️ 😘 od Nas Isiu witamy Was alleluja heheheh Dalka kusicielko no no no samkowicie to sie czyta zreszta jak zawsze te Wasze przepisy !!!! TPM jak zdrowko kochana juz lepiej mam nadzieje ELUS kochana zdrowka dla WAS ❤️ Moderus 🖐️ Serdeczne buziaki dla nieobecnych Nesiu Puzus Fiona Iwka Skye Julcia i po 🌻 😘 jutro ..zwiajam majdan na 2 tygodnie nas nie bedzie urlopik wiec prosze sie nie martwic ze sie nie oddzywam .. ;) wracamy okolo 1 . 10. ... :) sciskam Was mooooocno bardzo mocno tak na zapas ...stawiam po kolei co kto lubi i w tym niebieskim tez ;) zdrowka i jeszcze raz zdrowka na zapas... i i i non coments ... ok ;) bo dzisiaj cos taka malo inteligentna jestem heheh :P mam nadzieje ze jak wroce to bede miala co czytac ..ale nie przesadzajcie ok ja chce byc na 400 :P slodkich snow 🖐️ ❤️ zawsze z Wami :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×