Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość przyszła mama

TERMIN SIERPIEŃ 2005

Polecane posty

Gość Ana22
Daria z Krzysiem śpią, a Damian jakoś zasnąć nie może. Zawsze robił wszystko by jak najdłużej siedzieć do późnej godziny. A Twoje dzieciaczki też już poszły lulu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ana22
A gdzie się podziewa Gumijagoda?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ide polezec w wannie :-) A pozniej trzeba by jakas kolacyjke zjesc. Ciekawe, kiedy odbije sie na moim zdrowiu to pozne jedzenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moj dzieciaczek tez juz spi. Corka mojego meza nie mieszka z nami, tylko ze swoja mama. Ana, czekamy na fotki Waszej rodzinki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ana22
Ja jednak się położę, gdyż pobutkę będę mieć o 4 rano. Jeśli nie będę mogła zasnąć to się odezwę. Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ana22
Niuninko jak można przesłać Wam fotki ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem ,jestem:) właśnie mam zamiar powrzucać zdjęcia na bobasy ,ale net mi coś strasznie wolno chodzi,więc się chyba zniechęce;) moje jedno dziecko śpi ,a drugie przewraca się z boku na bok,a rano trzeba wstać :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ana, zdjecia mozesz przeslac kazdej na skrzynke ale mozesz tez umiescic na www.bobasy.pl, my wszystkie mamy tam zdjecia naszych pociech, ogladalas moze???? Polecam! Spijcie dobrze !!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ana22
Cześć dziewczyny!!!! Oglądałam zdjęcia Waszych bobasków. Wszystkie dzieciaczki - cudaczki są prześliczne, cudowne - są boskie!!!!!!!!! A jakie mają buźki miluśkie, cha,cha,cha......małe pączusie!!!!! Od razu widać, że tryskają energią. Dziewczyny macie wspaniałe dzieci!!!!!!!!!!!! Gratuluje wszystkim!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu, my to wiemy, haha... swoją drogą wiesz jak kupić serca matek, hihi.... :) jeszcze Was troche pomecze - czemu \"fuj\"? :( gaworzy, pije, sika, smieje sie... rzeczywiście ta hiszpańska śliczna, tylko chiba mało interaktywna? zreszta zaraz sprawdze u producenta.... a i jeszcze jedno- czy one sa z twardego plastiku, czy mięciutkie? bo gdzies jeszcze znalazlam ze jakis odlam baby born- anabel? jest przeznaczony dla tych mniejsiejszych dzidziusiów - powyżej roku, bo są mięciutkie... a co to kufa znaczy? że mają szmaciane brzuszki? to o to chodzi? czy sa z gumy cy cuś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamo natalki, \"interaktywność\" zabawek to, chwyt reklamowy... rodzice mają poczucie, że dali coś super... dzieciom (zwłaszcza małym), to nie jest potrzebne... zwykła lalka lepiej rozbudza wrażliwość i wyobraźnie niż nafaszerowana elektroniką, psycholodzy wręcz ostrzegają przed płaczącymi lalkami... jedna z naszych ma funkcję płaczu, ale uruchomiłam ją tylko raz, gdy dziewczynki były w przedszkolu :) te nasze mają miękkie szmaciane brzuszki, ale jeśli lalka ma też być kąpana... musi mieć inny ;) przejdź się do sklepu i popatrz w twarz jednej z baby born... mnie od nich odrzuca ;) ale to rzecz gustu :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam ja juz po porannej kawie,dzis jedziemy złozyc podanie o udzielenie kredytu,jakos tak boj sie tego bardzo,a raczej jego spłacania przez 5 lat,ale coz jak trzeba to trzeba :( Własnie ogladalismy z Krzyskiem zdjecia na bobasach,moje dziecko az piszczało z zachwytu jak zobaczyło inne dzieciaczki i jak bym mu pozwolila to monitor pływałby w jego slinie>Mój sunek jest bardzo całusny,jak widzi inne dzieci to zaraz chce je całowac👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dominisiu dziękujemy za całuski Krzysiaczkowe na bobasach:) Mamo Natalki jeżeli mogę podpowiedzieć w sprawie lalek to polecam lalke-dzidziusia z polskiej firmy KRAWAL. Jest to łysa lalka wykonana z miękkiej gumy,ma bardzo przyjemny wyraz \'\'twarzy\'\',a swoją drogą też nie jestem przekonana do tych drogich baby -born. Kiedyś widziałam w jakimś hipermarkecie pampersy dla tej lalki -3szt:16zł!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cofam wszystko co rzekłąm... te lalki są niewiarygodne!!!!!!! większość jest prześlicznych i mają śmieszne funkcje.... jak się podrzuca to się śmieją... niektore sa niewychowawcze, hihi, bo przestają płakać po włożzeniu smoczka lub kciuka... absolutny hit to ta http://www.allegro.pl/item127881447_lalka_raczkujaca_berjuan_50_cm_super_promocja_.html i ta http://www.allegro.pl/item127880173_niezwykla_mowiaca_lalka_berjuan_baby_love.html ta mi sie podoba, jest słodka... http://www.allegro.pl/item128177733_lalka_funkcyjna_z_torba_berjuan_minene_50_cm.html no i ta! ciekawe w jaki sposob rusza ta buzia ssac smoczka... http://www.allegro.pl/item125896801_lalka_placzaca_i_ssaca_smoczek_berjuan_50cm.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie masz racje misiu... ale tak mi sie podobaja funkcje śmiania... mamy jedna malutką lalę le w domu, na chrzest mała dostała, ktora mowi mama, tata i sie smieje... jest absolutnym borzyszczem mojego dziecka... a ta spierniczająca na czworaka? jest prześmieszna... ale może masz racje... musze to przemyśleć... w każdym razie lalki sa suuuuper!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a Zosia zakochała się w kwiatkowym misiu, którego dostała od Ciebie :) nawet nie mam go kiedy wyprać, bo wszędzie go z sobą wlecze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooooooooooooooooooooooooooo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Na szczęscie Julka ma swoją ulubioną oi nie chce innej:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ana22
Oj! Ale dyskusje? Czy coś mnie ominęło???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ana22
Pszczółko to się narobiło?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×