Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość przyszła mama

TERMIN SIERPIEŃ 2005

Polecane posty

Witam:) Mamuśki gdzie jesteście?????? Adi juz śpi więc ja mogę posiedzieć;) Elu nie dziwię sie że się wkurzyłas ale jak tak można???a tej babie co powiedziała że masz męża co dużo zarabia to bym coś powiedziała co ją to obchodzi??? Gumijagodko mój wybrał pierwszą kasiorkę:)myślę że wyrośnie coś z niego:p Zdrówka dla wszystkich choruszków ❤️❤️❤️ Carla🌻 wracaj juz bo topik bez Ciebie mało aktywny:) Nesiu zdrówka cholercia alez ci się narobiło Mój brat blizniak wyjechał dzisdo Holandii już za nim tęsknię:( buzka pozdrawiam i przywołuje na topik:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziś Kulin dostała lalkę. Taka zwykła mały bobasek, ale ...... pachnie zasypką dla dzieci :D. Normalnie calutka wraz z ciuchami pachnie jak mały dzidziuś. Kulin jest zadowolona, bo tuli lalkę i nawet zakropiła jej nosek solą fizjologiczną ;), na szczęście pista ampułka była :D. Teraz moje młode próbuje uciekać z łóżka, bo tatuńcio poszedł do wanny i ona widziała całą wanne wody i zabawki już tam wrzuciła, a to sięokazało, że to nie ona ma się kąpać. Wredni ci rodzice ;). Ja dalej umieram z powodu choroby ;), Jakoś to przeżyjemy. A jutro wizytacja teściowej, przychodzą do mojego na urodziny :). A teraz do łóżka i grzać się coby wszystko przeszło. Aaaa jeszcze jedno. Opis córki mojej siostry. Mała jest pół roku starsza od Ulki i ..... Co podejdzie do niej to jąpac w głoew lub popycha i Ulka upada. Mówienie Wiktoria niewolno nie skutkuje, bo jak można cokolwiek jej powiedziećjak zaraz mamusia przytuli. Dziś było to samo, Ulka szła, Wiktoria podeszła i ją pac, później za szyje i popchnęła. Mój ojciec mówi daj jej klapsa, a siostra na to, nie będę jej bić. No i co ja mam robić ??? Jak mówie siostrze że Dawida napuszcze na jej córke to ona się uśmiecha lub mówiła, że przecież jej córka jest malutka. Mój ma na jej córke nerwa, bo przecież ona za każdym razem musi Ulke pacnąć. Tzw. brutalna miłość. Tylko że ile razy można mówićWiktoria niewolno jak ona zaraz robi to samo i Ulka dostaje po głowie. Ech te bezstresowe wychowywanie dzieci, a później z tego biorą się programy \'\'Niania na telefon\'\' bo sobie rodzice z dziećmi nie radzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wyjaśnijcie matce wielodzietnej... o czym wy mówicie??? jakaś wróżba??? pszczół! dajcie znać... kiedy na to echo... będziem trzymać kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misiu, echo 19.12. Wróżba jak wróżba-nie wiesz?;) ja dopiero w toruniu ju z mieszkając ją poznałam. na roczek kładzie się przed dzieckiem różne różności-np. różaniec, kasę, kieliszek (to taki standardowy zestaw) i co wybierze, to mówi o jego przysżlości. Nie pytaj, co Tobis wybrał, ja nie pozwoliłam na takie zabawy:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uśmialam się z tych wróżb na roczek-fajne nie znałam, Gumi-na pewno to byl za maly noiminal na pieniążku Dalio no takto z tym bezstresowym wychowaniem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulka na roczku zastanawiała sięnad kluczykiem do samochodu i nożyczkami krawieckimi, ale na szczęście więcej czasu spędzała przy kluczyku. NIe pozwole jej na zawód krawcowej, może nauczyć się szyć, ale nie zarabiać w ten sposób. Kasiorka, kielonek książeczka do nabożeństwa nawet jej nie zainteresowała :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nic nie piszeta baby, a ja uciekam w wir porządków. Kulin na spacerze, młody w zerówce, a mamuśka szmata w rękę i jazda. później upiec ciacho i mogą do mojego przychodzić goście ;). Pisać baby :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gruby Misiu przeczytałam na innym topiku ,że dzisiaj masz 8 rocznicę ślubu,więc życzę ci jeszcze conajmniej 88:D 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misiu-niech ze Cię uściskam-ładny staż małzeński 8 lat!!!!! i jaki owocny -3 dzieci i 4 te w drodze. Gratulujemy!!!!!!!!!!!-tzn ja i mó slubny gratuluje który mówi mi tu że my po dwóch latach a znamy sie jak lyse konie... Przepiękny wrzesień!!!!!!!!!!!!!Całe dnie ja baź opiekunka spędzamy z Michasiem na dworku-on w swoim żywiole. Dzis poszliśmy na kontrolę czy wszystko ok po zapaleniu oskrzeli i wszystko super.Maly zdrowy a ślini ise tak bo rosnie mu równoczesnie 4 zęby i są to zęby trzonowe-czworki,pani dr. powiedziala że są takie dizeci co tak się ślinią i tyle. Dziś mam dobry humor i nic tego nie zmąci Aha dizś z naszego bloku chlopak chcial sie z dachu rzucić...i bylo to jego drugie podejście..dobrze że były negocjacie straż pożarna i zszedl sam z 4 tego piętra Dziewczęta do topiku marsz!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! pisać pisać...mi tu proszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem bo padł mi twardy dysk w drugim kompie gdzie miałam zdjęcia,dobrze ,że wczoraj wrzuciłam chociaż te trzy zdjęcia z urodzin Bartusia bo nie miałabym żadnej pamiątkowej fotografii,buuuuuuuuuu... A prosiłam męża żeby zgrał to na płyte,Jutro....i dupa!!! Przepraszam. Wrzesień faktycznie mamy piękny:) Dowiedziałam się dzisiaj ,że moja koleżanka spodziewa się czwartego dziecka,ma trzech synów więc marzy jej się córeczka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gumi-jak pięknie Bartus je urodiznowy torcik lyżeczką.... bedą kolejne fotki -nowe a dyski czasem takie rzeczy robią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Elu-tylko tak mi żal tych zdjęć :( pozatym próbuję się skontaktować z moją mamą i bratem o nikt mi nie odpowiada. Ach mam jakiegoś doła:( Bartuś dzisiaj jakiś upierdliwy był,teraz słodko śpi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem,kawa wypita i uciekam do szkoły...dzis na 8.50 pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skrzecząco kaszląca witam Kawa jeszcze w czajniku, ale ciacho na stole :). Wczoraj siostrze powiedziałąm że tortu nie będzie tylko ciasto, ale później stwierdziłam, że można mały torcik kupić. Tak więc zakupiłam torcika, do lodówy go, przychodzi moja siostra i daje mojemu w prezencie tort :D, bo miało nie być :). Tak więc która ma ochotę na kawe i torcika ?? :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kawusia sie pije to może ja tego torcika:) jak się udało przyjęcie Dalka? Mnóstwo zdrówka!!!!!!!!!!!!!!!!! Bartuś z uporem maniakia robi porządki w swoich szufladach;)dzisiaj dopiero drugi raz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bym poprosiła pewnwgo misia ;) o meilika, mam piosenke w sam raz dla córek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i laski meile odbierać i .............. kiedyśto jużbyło :p ja uciekam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gruby Misiu wszystkiego najcudowniejszego z okazji rocznicy dla Ciebie i meza!!!!!!!!!!!!!!! Nasz weekendowy wyjazd byl super!!! Super niespodzianke zrobilismy rodzicom. Jedyny problem to jazda samochodem, Nina jej nie cierpi. Jak jechalismy do Polski to tak plakala, ze w koncu zwymiotowala. W drodze powrotnej bylo ok, przespala. Niunia nie trawi siedziec w foteliku samoch. Pisalyscie ostatnoi o jedzeniu przez Wasze pociechy reka badz widelcem, no i dalam malej widelczyk do jedzenia parowki, radzila sobie b. dobrze, ladnie nakluwala i wkladala kawaleczki do buzki. No to sie pochwalilam corka :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, dopiero odnalazłam to forum i chciałam się dołączyć. Ja rodziłam 11 sierpnia 2005r (córeczka) Pszczoła5 gdzie rodziłaś bo wspomniłas coś że mieszkasz w Toruniu? Wasze topik ciągnie się przez tyle stron ze nie zdążyłam jeszcze dotrzeć do wszystkich informacji :) Pozdrawiam Was i Wasze maluchy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj Kropka na sierpniowym topiku:) Jak twoja córeczka ma na imię? POdam ci tabelkę dla orientacji kto jest kto:) DominisiaKrzysiu.........13.07...18.01.....79cm..........9900 NesiaMateuszek..........20.07...07.06....78cm.........12180 Aniia69x2Adrianek.......26.07...21.02.....67cm.........7000 Iwka26Adrianek.........30.07...13.06.....75cm.........9700 Mama Natalki Natalka...06.10...30.11........71..........9000 PuzaMarlenka.............07.08................72............9100 CarlaaDustin Alex........08.08...08.03......69 cm........8060 ArkadiaNadia ............11.08...11.01......................9000 SkyePaulinka.............12.08...02.12.......72cm.........8300 IsiaWeronika.............12.08...04.05......................8700 TPMamaNatalia..........12.08 ...29.12...... 70cm.........9400 DalkaUrszulka...........15.08...19.01........57cm.........6700 AsiawrocOla.............15.08... 23.05.......71cm.........8950 GumijagodaBartuś......15.09...5.06.........69cm.........7100 Ewcia22Majeczka.......18.08.................70.............8120 NiuninkaNina ............20.08...6.03........67 cm.........6870 PszczolaTobiasz........22.08...14.02........71cm.........8115 sisi1111Julka............24.08...22.05........75cm........10,8kg Ela79Michalek...........25.08...18.01.......70cm..........8440 Julianka80Jaśminka....26.08...31.05......76cm........10,370 Fiona79Tymoteusz.....28.08...03.03............cm........8400 Gruby misWojtek.......29.08...22.02........69cm.........7000

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja mała ma na imię Marta. teraz ma jakieś 76cm i waży 10,300. Wszyscy mi ciągle powtarzają że na swój wiek jest bardzo malutka a patrząc na rozmiary waszych pociech to taki przeciętniak z niej ( o rany jak mi ulżyło- myślalam że może jest z nią coś nie tak) Co do tabelki to jeszcze proszę o małe objaśnienie a mianowicie są w niej podane 2 daty, jedna z nich to urodziny dzidiz a druga? ni jak nie mogę sie połapać. No i proszę o troszkę czasu na zapoznanie się z Wami- jednak jest tu Was kilka mamuś a do tego jeszcze wasze bobaski - muszę to ogarnąć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×