Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość przyszła mama

TERMIN SIERPIEŃ 2005

Polecane posty

Elou U nas też te nocki zaczynają być mało ciekawe. Kulin sięwybudza, chce spać z nami.A może problemy ze snem u dzieciaczków to wina tej pogody?? Co chwila się zmienia i raz cieplej raz zimniej. Jak pogoda stabilna przez kilka dni to i Ulka śpi lepiej i nie budzi się w nocy, a teraz pobudka o 1.00, 3.00, 6.00. No nie wspominając że do północy to się często wybudza i stęka w łóżku. Ela ja tak jak pisze Carlaa robie jej dżemkę w południe jak po Dawida chodzę i później zasypia mi po 20.00, ale czasami ma odchyły i się wybudza. Gumi ja też jeszcze matka karmiąca nocą i nie raz mnie użarła z uśmiechem na twarzy. I jak ją dziąsła bolą to tak jak Bartuś wisi na mnie wieczorami ech z chęcią bym zakończyła karmienie, tylko ona mi nie pozwala :D. Dobra ja stawiam naleśniki z dżemem brzoskwiniowym i kubeł mleka :D A co do innych newsów, to mojemu starszakowi wypadł drugi zębolek :), płaczu było przy tym i problemow z jedzeniem, ale teraz jak już zęba nei ma to on twardziel i mówi że wyleciał jak jadł ciasto i nic nie bolało :D heh.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dalka to nie jestem sama:) z tym karmieniem. Stymże Bartuś mnie nie gryzie,raz tylko mu się zdarzyło. A pogoda faktycznie kiepska,działa na dzieci nie tak jakbyśmy tego chciały:( Właśnie piję herbatkę ,więc mogę wciągnąć też naleśniczka. Gratulacje da Dawidka:D Julka już dwóch zęboli nie ma. Ela

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tak wogóle kobitki dziś wróżymy z wosku :D. Wigilia Andrzeja i wróżby, wróżby :D. Ja mam zamiar jak zwykle wosk lać, choć nigdy nie wiem co tam widać ;). A może sprawdzę ile dzieci jeszcze będę miała ;). Zawsze mi wychodziło, że będzie syn, córka i córka, ale ostatnio jak zaczełam mówić że limit wyczerpany i nie chce więcej dzieci to mi wyszło że dwoje i koniec ;) i to się spełnia, bo mojej mamie zawsze wychodziło że będzie miałą czwórkę dzieci i teraz nadal jej wychodzi czwórka :D. Co do wróżby ile lat się będzie miało jak się wyjdzie za mąż też mi się sprawdziła ;). Ech te Andrzejki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hallooo ... 😘 My niedawno wrocilismy z vojazy hehehehehe ... Przeczytalam tylko ostatni wpis wrozby .. hehe Dalka a jak to wrozylas ;) wlasnie poczulam .. ze czeka mnie aromatoterapia ... w takim razi edo poniej :D sciskam Was 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:D MI z wróżby wyszło CÓRKA ,SYN ,CÓRKA:) Jeżeli chodzi o świętowanie to u mnie Andrzejki i Barbórka:) Muszę coś wymyślić dla mojego własnego Andrzeja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słuchajcie moje kochane jak obliczyłam mały pije do litra napojów...tak wiec cos tu nie tak bo przewidywana ilośc dla naszych dzieci to 300 ml na ~dobe! nie mogę ise do pediatry swej dodzownić by wyjasnić te zle noce i te wypite soczki i wodę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gumi też dzieci wróżysz z obrączki zawieszonej na nitce nad ręką ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja jak zwykle niewtajemniczona we wróżby, ale niezwykle zainteresowana :p proszę o wskazówki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem czy opisze zrozumiale :D jak nie to gumi poprawi ;). Obrączkę własną lub cudzą ;) wieszamy na nitce :). Jedną rękę wyciągamy i łączymy palce a kciuk w bok. Obrączką wykonujemy trzy razy ruch pomiędzy palcami a kciukiem jakbyśmy moczyły saszetke herbaty :) i ustawiamy nad dłonią nieruchomo. Obrączka powinna bujać się na boki lub kręcić. Jak na boki to syn, jak kręci to córka. Takie coś się powtarza dopóki obrączka nie stanie nieruchomo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Buhahahaha misiu do dzieła ;), a najlepsze szopki są w tedy jak małżonkom wychodzi inaczej :D jedno dziecko więcej lub mniej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HAHAHAHAHAHA.... to najwyzszy czas na przetestowanie meza hehehehehe oczywiscie z wrozba .. obraczkowa heheheheheh... ciekawa jestem co nam wyjdzie oczwysie ..opowiem hehehehe ... ;) droga kupna nabomnelismy dla mlodego kubek niekapek nr 2 .. Avent heheh i co wyszlo na moje ... mlody pije ;) teraz zaczekam na meza .. hehehe Gumi czy Twoj maz to Andrzej ???? 🖐️ do pozniej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nareszcie mnie oświeciło,dosłownie ,bo przez pare dobrych chwil nie miałam prądu:( Carlaa ,mój ślubny to Andrzej i na studniówce też byłam z Andrzejem ,ale z innym,który ożenił się później z Barbarą:D MIsiu całkiem fajnie,Wojtuś będzie miał po równo sióstr i braci;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi wyszła córeczka... fajna wróżba nie znalam jej.. uwaga Michas śpi..sza.. przetrzymalam go na jednej drzemce..wyszalelismy sie graliśmy w piłkę,bawiliśmy sie w akuku to ulubione nasze rodzinne zabawy plus tańczenie we troje..maly sam zaprasza nas do tańca.....zrobił sie z niego kinoman jak siedzi przed tv to potrafi dobre 20 min wysierdzieć i nie realguje na nic że ktoś mu tam przeszkadza i nawołuje... zobaczymy jak bedzie nockąaha asia wroc..dołozyła foty na bobasy....zapraszam w jej imieniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlasnie wyczytalam co piszecie o wrozbach i sobie powrozylam, wyszlo mi, ze corka i syn, super, oby sie sprawdzilo. Ninie wychodzi kolejny zab, zauwazylam jak wariowalysmy. Mysle, ze nie tylko ten jeden idzie. W Weekend chce udekorowac swiatecznie mieszkanko. Swieta swieta!!!!! Carlaa, jak po niemiecku jest zapalenie opon mozgowych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wrozylam tez mezowi, ale numer!!! Wyszlo mu 2 dziewczynki i synek. Juz dwie cory ma, jedna z poprzedniego zwiazku i Nina. Czyli jeszcze bedziemy miec synka, ale super!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gzie jestescie???????? Lejecie wosk czy co????????? Ok, ide zjesc kolacje, troche pozno, no ale jak sie siedzi przy kompie i nie ma sie czasu uszykowac kolacji... Dobranoc!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niuninko .. jak niczego nie pokrecialm to ta nazwa jeszcze sie pozniej upenie ok .. MENINGOKOKKEN-IMPFSTOFFES MENINGITEC Elus ... ciiiiichutko gratuluje snow malego ;) Gumi to zyczenia dl a meza jutro heheh ;) Gruby Misiu no no ... cos widze po tez buzce ze nie ostatnia hehe 😘 Dalka ... a lanie wosku ... ??? słodkich snow dla Was ... ;) ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NIuninka życzę spełnienia wróżby:) Carlaa przekażę:D dzięki Spijcie dobrze i śnijcie .....................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam!!! Ja już znałam wcześniej tą wróżbę i wyszło że będę miała synka i córkę synek jest to jeszcze córunia będzie:D:D Misiu Tobie to niezle wyszło to będziesz miała wesoło:) Gumi wszystkiego najlepszego dla męża :):):) UCIEKAM SPAĆ DO JUTRA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HAllo ... 🌻 Mamulki 😘 Elus .. ❤️ wszystko bedzie dobrze .. napisz jak po wizycie 😘 Iwka .. hehe pareczka ;) tak modelowo heheh ;) Gumi zyczenia dla meza przypominam sie heheheh prosze przekazac ;) i 🌻 ki dl a niego hehe ;) Isiu ... zycze dobrego podpisania i pochwal sie tym aktem ok ... moze cos dzisiaj pod ten akt lykniemy heheheh ;) stawiam Andzrejkowa kawke 😘 🖐️ i wszystkiego naj naj dla Andzrejow :D :D :D moze niech im sie wrozby spelnia heheh ;) do pozniej ja ide zaraz do dentysty ... :( 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka!!! My dziś pospaliśmy do 8 choć nie obyło się bez pobudek:)Adi w nocy wypił dwie butle picia:):) to napewno też robi suche powietrze w mieszkaniach jak grzeją kaloryfery....muszę kupić sobie takie nawilżacze:) Elu 🌻 Misiu czy wiesz juz jaka będzie płeć dzidzi?????ja nieraz patrzę na kbiety we ciąży z brzuszkami to mi tęskno do brzusia:):)tak lubiłam okres ciąży i czułam się wspaniale a teraz uważam że to najpiękniejszy okres w życiu kobiety:):) Gumi to dzisiaj imprezka???My idziemy do teścia na imieniny choć to nie Andrzej:D:D Adi właśsnie ogląda Kot i Pat:):) a ja idę sprzątać:):):) Dziewczyny co kupujecie swoim maluchom na mikołaja i gwiazdkę????? może jakaś lista prezentów???? Adi na mikołaja dostanie od nas Teletubisia bo inaczej nie może być;)a na gwiazdkę jeszcze nie mam pomysłu...wiem tyle że teściowa kupi sanki i fajnie bo chociaż ja nie będę miała tego wydatku bo sanki i tak trzebabybyło kupić;) My jutro powinniśmy iść na szczepienie ale chyba nie pójdziemy bo Aduś trochę kaszle :(mam nadzieję że go nie zarażę ...Jak wszystko będzie ok to pójdziemy w poniedziałek :):) Pozdrawiamy i zapraszamy na kawusię Adi z mamą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witamy :) Kulin pospała dziś do 9.00, teraz bajkę ogląda. Carlaa wosku nie lałam, nie chciało mi się już łóżka wstawać :), a jak tam Tobie wyszło wróżenie dzieci ;). Eluś 🌼 My z Kuliną kaszląco smarkający ;), ale nie damy się ;) Dla Andrzejów 🌼 i coś mocniejszego :), a dla nas kubełki herbaty ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZiękuję za życzenia Andrzejkowe :D Znowu pomarańczka się pokazała ,czy to jedna z nas? Nad prezentami ciągle myślę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tylko na chwilkę,dzis kolejna nierpzespana gorączkowa noc-nie da mi nawet mały temp zmierzyć a widze że przepocony i rozpalony.Wstał o 5 rano i mimo że oczki sie mu zamykały cos nie pozwalalo spać Do lekarza idziemy o 18 stej taki mamy numerek. co do picia to litr soków napojów mleka na nasze maluchy jest ok. Boje się by znowu jakieś zapalenie uklAadu moczowego ise nie przyplątało. dziękujemy zo o nas myslicie,czeka mnie teraz mierzenie tej temperatury..moze pod pacha ją zmierze..zawsze w odbycie mierzyłam teraz jednak to nie przejdzie. pozdrawiam..wykońcozna Ela

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkiego najcudowniejszego dla Andrzejow!!!!! Ja takowych nie posiadam. Carla, strasznie trudna ta nazwa, nie slyszalam, nasz lekarz nie wspominal. A to sie teraz szczepi? My dzis bylismy z mala u doka, wczoraj maz wymacal u niej mniej wiecej za uchem nad szyja zgrubienia. Ja tam panikara nie jestem, raczej moj maz, no to poszlismy. Okazalo sie, ze to normalne, ze nalezaloby sie martwic gdyby sie powiekszyly, gdyby sprawialy bol. Lekarz mowil, ze wielu rodzico z tym do niego przychodzi, panikuja, ze moze...rak... Wczoraj strasznie sie zestresowalam wyczynem naszej corki. Otoz mamy zalozone zabezpieczenia w kontaktach ale nasz maly majsterkowicz bawiac sie kluczami wyjela to zabezpieczenie ( ?????) i zaczela pchac tam klucz. Na szczesie w pore zauwazylam!!!!!!!! Nieograniczone sa zdolnosci naszych dzieciatek!!!!!!!!!!! Co do prezentu, na Mikolaja cos drobnego skromnego, w moim rodzinnym domu tak bylo, moze kredki, moze tzw. znikopis, na swieta ( chyba juz pisalam) maly namiot, taki jakby palacyk dla ksiezniczki, mozna go spoko rozlozyc w mieszkaniu. Dzieci uwielbiaja robic sobie domki z kocy, moze ten namoicik sie sprawdzi. Dostanie jeszcze jezdzik samochod, zauwazylam, ze chetnie sie tym bawi. Widzialam tez w interku fajny odkurzacz, ktory jednak nic nie wciaga, tylko wydaje dzwieki, wygrywa muzyke, gada... Fajny, chyba podszepne cos ktorejs babci. Ale sie rozpisalam, no ale obiad ugotowany, Nina spi. Slyszalam, ze jakis czas temu sie przebudzila ale zasnela ponownie, szok!!!!!Polezala, pogadala sobie , pokrecila sie i zasnela, no prosze, potrafi sama zasnac. W nocy spala super!!! Cala noc w lozeczku do 8!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Jedna pobudka!!!! Nie wiem czy to zwiazane z tym , ze zjadla spora kolacje, kaszka, banan i mleko przed zasnieciem. OK, juz Was nie zanudzam:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My już po spacerku :):):) Adi szedł całądrogę pieszo niepotrzebnie brałam wózek bo to ja musiałam go pchać:) Teraz śpi już godzinę mój skarb,,,,jak się obudzi idziemy do teścia:) Pranie zrobione posprzątane tylko jeszcze muszę zaległości poprasować i wszystko gra czyściutko i ładnie:) buziolki Kurczę gdzieś mi zniknęła płyta bo muszę od nowa wgrać program aby wrzucić zdjęcia na kompa i nie mogę jej znależć chyba pod ziemie się zakopała :(:(:(więc narazie nowych zdjęć na bobasach nie będzie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×