Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość przyszła mama

TERMIN SIERPIEŃ 2005

Polecane posty

Niby nic dziś nie zrobiłam, ale jestem zarobiona. Co chwila w zlewie pełno naczyń, pranie za praniem itp. Kulin koło nogi sterczy ;), Dawid co chwila coś chce. Ech dobrze że to już wieczór :D. Jeszcze jedno pranko, kolacja i spać :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tak wogóle to..... W niedziele oglądałam program \'\' Niania na telefon\'\' i.... Nie rozumiem jak można 4,5 letnie dzieci przewijać na przewijaku, zakładać im na noc pieluche, kłaść spać do łóżeczka, miksować jedzenie i karmić łyżką. Dla mnie to chore. Wogóle nie rozumiem jak można pozwolić wejść dzieciakowi na głowe. Niektórzy rodzice są wprost stworzeni do macieżyństwa i wychowywania dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haloo ... witam wieczorowa pora 🖐️ Dalka tak fajnie ze juz wieczor hehehe ... ja tez padam na pysk heheh ... czyt buziulke .. ;) poczytam ... i popisze troszke do Was ale to za chwilunie heheheh ... teraz prinz wazny heheh ;) do pozniej 🖐️ 😘 i 🌻 kow laczka dla Was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zośka mnie rozwaliła zupełnie :D wysłałam ją do pokoiku, by uporządkowała zabawki przed spaniem... i słyszę: -mammo, czy ja jestem u was kopciuszkiem? jak to? -pytam -no bo tak muszę sprzątać i sprzątać... :p mam dziś dosyć! nie były w przedszkolu, bo zofija miała gorączkę w nocy i kaszel... mąż jeszcze nie wrócił... buuuuuuuuuuuuu 😭 a tonia właśnie się ubiera na wyjście... kto z nią TERAZ pospceruje???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heheh Gruby Misiu ... no to teraz wrozka ... pantofelki, dynia, kot .. ksiaze heheh tylko cos z tymi siostrami nie pasi bo Wojtus braciszek prawda ;) heheh ciekawa jestem co los Tobie podarowal tym razem .. wiem ze tak naprawde nie liczy sie plec wazne ze zdrowe ❤️ Nesiu .. jak Cie czytam kochana 😘 to u nas podobnie z tym spankiem tez u malego ktos musi zostac az nie zasnie jak wydaje mi sie ze juz spi i wychodze to slysze eeeeeeeeeeeee eee eeeeeeeeeeeeee eeeeeeeee heheh ja w myslach sobie wtedy mowie ze na EEEEEE nawet tramwaj nie staje tylko matka leci heheheh ;) Gumi ty sie tylko nie zamartwiaj ... choc dwa do tylu .. !!! to najwaniejsze ze dzieje sie w dobrym kierunku do przodu !!!! dobre fluidki dla Ciebie !!! 🌻 Pomaranczo nasza nawiedzajaca nas po co to wklejasz hmmm ... ??? tak dla jaj .. ??? moze ktos to pousuwa bo lepiej aby nikt nie wchodzil na to nawet przypadkiem !!! apropo jaj przypomnialao mi sie ostatnio jak jedziemy na zakupy to na kartce oczywiscie takowa u nas jest ale tak i tak w koszyku znajduja sie cala masa innych rzeczy ... ale wracajac na kartce maz pisze jaja ... a po tym jaja sa ... to tak dla .. poczytania ...wali go normalnie...ale Elus wybacz nie wiesza naszczecie mi matek na scianie 😘 Pscolko fajnie z ejuz z powrotem ale kijowo ze maly rzezi jeszcze z tym spanie to rewela ... :classic_cool: a co do zebow bylismy dziisja u dentysty ... o sobie nie pisze bo nie lubie ...maly proforma na fotelu z tata i wiecie co .. heheh nie ugryzl p. dentystki heheh .. . nawet nie chciala pokazac co tam ma heheh .. ale tak na oko bo go rozsmieszala tekstem typu ze jak nie wyjad a to zrobi mu sztuczna hehe maly rozbroil ja swoim usmiechem i zobaczyla .. to co tam mam .. powiedziala ze narazie heheh jest ok .. no pewnie ze jest ok sama widze ... no ale co bylismy to bylismy ;) Nuninko ..gratuluje nocki !!!! Dalka co do tego programu ... moje odczucia podobne ... jak mozna przwijac takie duze dzieci na przewijaku ja Dustiego nie przewijam od 5 mc ... na przewijaku .. ale sam fakt pieluchy u 4,5 latkow ??? :O ale fakt faktem ona daje cenne rady .. i troszke uspokaja panikujace matki hehehe ... ok to na ta chwile spadam .. usciski dla Was ... oczywiscie mialam sie cos tam zapytac ale zapomnialam mam jeszcze pytanko MAMO NATALKI GDZIE JESTES ??????????????????? do pozniej 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nieźle Misiu Zosia cie dzis zagięła-haha madlrala rośnie no i jak widać mamę wyrecza w porządkach. Tak wlaśnie myslalam nad tym że Wojtuś ssał pierś,a to juz duużo w rozwoju mowy znaczy-bo dzialaja mieśnie calego aparatu artykulacyjnego,Michaś od początku ne ssał piersi-jak teraz masuję języczek to czuć że jest on mało aktywny,maly za nic nie chce go wyciagać,nie oblizuje się-bubu czy ja sie kiedyś doczekam tego słowa mama lub tata...wkładam wg zalecień logopedy palce lub szczoteczkę w paszczę smyka i walcze z masażem,gryzie że hej ale się nie poddaję.Misiu czy jest możliwość że ten język sie wyrobi bez żadnych zabiegów chirurgicznych? Michaś to tylko broi ale powoli też odkłada rzeczy na miejsce❤️ Pszczółko fajnie że wam sie sen nocny tak ladnie wyregulował. Niuninko wiem coś o tych pobudkach,ja podaję herbatke z melisą ale mały tego nie pije-o zgrozo przyzwyczaił sie do soczków w nocy Topik odżył a ja isę raduję Dalka czekam na miła przesyłkę i bardzo dizękuję-kochana jesteś 🌻 Carlaa bużka,czekamy na fotki,ja też trochę ich dodałam Nesia zawsze wyczerpie temat na maxa-❤️ 🌻 🌻 🌻 🌻 www.michalko.bobasy.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlasnie obejrzalam zdjecia Michasia. Jest boski!!!!!!!! Ma slodziarski usmiech! Dobrej nocki!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haloo ... :) slodkich snow dla Was i zgodnie z obietnica kilka zdjec na bobasach naszego malego szczescia ;) sciskam 😘 to 🖐️ do dzisiaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przupominajka
www.dustin.bobasy.pl www.20ewcia.bobasy.pl www.isia23.bobasy.pl www.iwka26.bobasy.pl www.jasminek.bobasy.pl www.krzysiaczek.bobasy.pl www.matinesi.bobasy.pl www.michalko.bobasy.pl www.nasze-malenstwo.prv.pl www.nataliajaworska.bobasy.pl www.niuninka.bobasy.pl www.olenka2005.bobasy.pl www.puza.bobasy.pl www.ulcia.bobasy.pl www.skye1981.bobasy.pl www.tymek.bobasy.pl www.yarucha.bobasy.pl www.sisi.bobasy.pl www.gumijagoda.bobasy.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Carla-obejrzałam tak długo wyczekiwane fotki Dustinka-bardzo moim zdaniem on sie zmienił-fajniutki i taki juz chłopczyk a nie bobas..super Niuninko dziękuję za komplementy dla Michasia. poranna kawa Uzupełnijcie laski foty na bobasach bedzie co oglądać .. u nas byly 3 pobudki- dwie na picie a jedna na krzyk.... teraz mały wpatrzony w tv to lecę ise ubrać Kochane jesteście ❤️ www.michalko.bobasy.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Carla-obejrzałam tak długo wyczekiwane fotki Dustinka-bardzo moim zdaniem on sie zmienił-fajniutki i taki juz chłopczyk a nie bobas..super Niuninko dziękuję za komplementy dla Michasia. poranna kawa Uzupełnijcie laski foty na bobasach bedzie co oglądać .. u nas byly 3 pobudki- dwie na picie a jedna na krzyk.... teraz mały wpatrzony w tv to lecę ise ubrać Kochane jesteście ❤️ www.michalko.bobasy.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elou. Jedno małe wredne poszło do zerówki, a największy terrorysta został ze mną. Właśnie próbuje coś na mnie wymusić płaczem, z tymi swoimi psomi oczkami :D. Nie dam się ;). Herbata z cytrynkiem, lub czerwona, lub może specjalistyczna na odchudzanie ?? To mi przypomina że jeszcze śniadania nie jadłam. A poza tym czas zastanawiać się nad prezentami dla maluchów. Yyyyy nie mam weny ;), No chyba że dla Kulindy teletubisia :D, a młody ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc!!!!!!! Ale Dustin sie zmienil!!!!!!!!!!!!!!!! Rzeczywiscie \"wydoroslal\". Jest SLODKI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Wybieram sie dzis z Nina do znajomej, ktora jest fryzjerka, troche obetnie Ninie grzywke. Wstawilam na bobasy 2 czy 3 nowe fotki. Ale sie zimno zrobilo! Wyszlam z mala na spacer ale szybko wrocilysmy, bo zbyt cienko sie ubralam. Juz czas wyjac z szafy kurtke zimowa i czapki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prezent Gwiazdkowy dla Niny juz wybrany, dla meza tez mniej wiecej. Pozostaje jeszcze prezent dla meza corki, tu nie bedzie problemu, Nati zawsze mowi co chce. i jeszcze dla naszych chrzesniakow w liczbie 3. Wlasnie Nina sie obudzila i przyszla do mnie. No to ppaap!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TPM
Tylko się witam i zmykam.Odpowiadam na pyt-nowa opiekunka super! Ta zmiana wyszła wszystkim na dobre,mał przy niej rozwija się z dnia na dzień.Pa! C.d.n.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TPM
Witam się i zmykam,bo obowiązki wzywają.Nowa opiekunka-super! Czy ktoś ogląda czasem fotki mojej Nati:www.yarucha.bobasy.pl?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hallo ... :D :D :D TPM super ze nowa pani opiekunka wam tak podpasowala :) widzialm wszystkie zdjecia na bobasach hehehe .. wiecie co wcale po naszych maluchach nie widac ze maja po 14 15 16 mc heheheh a po Natalce od Mamay Natalki to wogole przeciez to pannica Nuninko powodzenia hehe w podcinaniu !!!! Maly wlasnie je mnie w palec u nogi .. allllllllllllllllla gryzon no ... !!! aaa mam male pytanko Pscolko do Ciebie ... Twoj maly juz pije z kubka niekapka prawda .. bo jak dobrz epamietam Ty tylko o tym pisalas ... jak sie nauczyl ???? szybko to mu poszlo ... ??? My dzisiaj kupilismy ale nie z avent a .. tylko z nuka ... maly zadowolon chodzil z nim trzymal w buzi ale nie pil chyba jeszcze nie potrafi ... za chwile wielki ryk bo che pic musial mu dac butle ale nasz smok nie jest tym zwyklym tylko ten z nuka z ta wielka dziura plaski ... myslalam ze skoro ta dziura wieksza to bedzie latwiej ale juz wiem na czym polega klopot on tak mocno ciagnac nie potafi hehehehehe moze ktoras z mam ma podobne doswiadczenia ...???? ok ja spadam bo maly walczy z papierami ... :D 😘 🖐️ do pozniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Carlaa moj Bartuś nauczył pić się z kubka -niekapka jak miał 9m-cy ale ma Aventa i Gerbera,koleżanki synek miał Nuka i nie umiał z niego pociągnąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hallo :D Gumi dzieki :D wlasciwie ogladalam dzisiaj Nuka i Aventa ..ale P. stwierdzil ze Avent ma taka dziwna mala raczke do trzmania a on do Nuka przyzwyczajony bedzi emu lepiej ble ble ble i kupilismy wlasnie ten .. jutro pojade kupic inny i zobaczymy ... Gumi ale jak to Bartusiowi poszlo ???? 😘 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulka to wszechstronna w piciu. Kubek niekapek, zwykły kubek, butelka po kubusiu play, jej nic nie stoi na przeszkodzie. Z niekapkiem potrafi sobie poradzić bo jeszcze ją karmię piersią i ma odruch ssania przystosowany :). Ostatnio nawet piła z kartonika ze słomką :D, więc nie jest źle, poradzimy sobie we wszelkich przypadkach :). Młode zamiast bawić się lalkami wybrało sobie kierownice :D. Teraz z Dawidem jeżdżąna zmianę :D. Dobra mykam bo terrorystka się domaga :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mój Mati wszystkie niekapki (a było ich już 5 w tym Avent, Gerber, Nuk i dwie bezfirmówki) traktuje jak zabawki, absolutnie zero ochoty na eksperymenty z piciem, umie ciągnąć, ale mu się to nie podoba...próbowaliśmy jak miał 9 miesięcy i później wielokrotnie, do dziś bez efektu - za to z kubka z rurką (są takie z gumową rurką, zamykane, bardzo fajne) napił się od strzału, pierwszy raz w 10 miesiącu i pije z niego bez problemu. Pije też ze zwykłego kubka i z małych butelek. Z dużymi sobie nie radzi - za mocno przechyla i wylewa część zawartości na siebie. Dużo dzieci woli pić przez rurkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TAAAAAAAAAAAAAAAAK .... to lubie :D :D :D jak piszecie hehhe i doradzacie ... nie chce zeby mlody chodzil z butla hehe do ktoregos roku heheh piers tez nadal jest wiec ciagnac potrafi hehe i to jak czasem to nawet zaboli heheh jutro ide na polowanie hehhe na kubki heheheheheh Fakt faktem mlody lubi tez male buteleczki .. z duzymi podobnie sobie nie radzi hehehehe ... ze szklanek lubi bardzo a najchetniej jak w nich jest kawa heheheheh sciskam i dziekuje za wszelkie wskazowki hehe ;) 😘 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój pije z butli no i z niekapka Canpol Babies..ale daje na noc butlę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Samuel
No to ja jeszcze coś dorzucę, choć temat chyba wyczerpany;) Mały ma aventa, kumpele radziły, ze podobno najlepszy i ja też mam takie wrażenie-z innych znanych mi niekapków tylko nasz nie kapie:D Avent ma taką gumową wkładke w środku, która zapobiega wylewaniu, ale na początku musiałam mu ją wyjmować, bo on nie czaił, ze trzeba ciągnąć. Dopiero po jakimś czasie zajarzył, ze kubek=picie, wtedy zakładałam mu wkłądkę, tzn. jak chciał pić, dawałam bez wkładki, a potem na chwilkę zabierałam mu kubek, montowałam to ustrojstwo i dawałam ponownie. Parę prób i zaskoczył. Potem moją zmorą było to, ze nie chciał sam pić, ale i to w końcu opanował, teraz się tak przesadnie wygina do tyłu, cyrk normalnie. Spadam, Truteń ma anginę, amm cyrk w chacie, idę z książką odreagować. Dobrej nocy. Isia, cóz to za opis na gg???Co z kredytem??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elou Wstali, dzieciaki już buszują i czas sprzątać :). Co do wczorajszej rozmowy o kubkach to my mamy canpola chyba i jest niedrogi i fajny :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w czwartek:) Ciąg dalszy na temat kubeczków,czytałam ostatnio opinie i mamy bardzo chwaliły sobie kubekNuby,ponoć nawet przy potrząsaniu nic nie leci:) Jest drogi bo ponad 30zł,ale mi sie nie podoba jego wygląd. Kawusia się pije:D Miłago dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hallo Mamulki ... 😘 zapalmy dziisja swiatelko ... cudu nie bylo w Rudzie Slaskiej sciskam wszystkich mocno 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ela 79zbv kdl d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×