Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość przyszła mama

TERMIN SIERPIEŃ 2005

Polecane posty

Nesiu widze, że robisz standardowe podchody z podawaniem syropu :D, ja też zawsze Ulke podchodze i najpierw misio lub Dawid pije, a później ona :D. Chorowitki zdrowieć mi tu szybko, zaraz święta i choinki trzeba ubierać :). Ja się zastanawiam czy w przyszłym tygodniu jej nie ubrać :D, tyko musze kupić bąbki srebrne i niebieskie, bo przez 7 lat była choinka czerwono złota :). Herbata czerwona, lub zwykła lub kawa dla wszystkich :). Jakby która miała ochotę to nawet browarek w lodówce stoi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nesiu, no pewnie, że we szarą :D inaczej pewnie do tej pory siedziałaby w łóżku pod kocem... ma to po mamusi ;) o choince jeszcze nawet nie myślę... ale herbatka? czemu nie! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haloooo ... 😘 kwa ... ja z przyjemnoscia ... i poprosze jeszcze kogos ktomi stopy wymasuje hehehehehe ... ;) maz sobie do pracy pojechal a przez ostatnie dwa dni cwiczymy chodzenie ...zakupocholizm mu sie wlaczyl .. chlopina przecwiczyl mnie jak sie da .. wiec musze na jaka pielegnacje nozek .. wyciagnac heheh ;) poczytam z Was wielka przyjemnoscia .... Dobra wiadomosc nr 356 .. moj tato wreszcie wrocil d domu ze szpitala po dlugich 3 tycgodniach :( choc nadla nie czuje sie za specjalne to ❤️ jest w domu !!!! mlody spedzil dzisiajesza noc z nami .. bo darl sie w nieboglosy hehe ... nikt z nas nie mial na tyle sily aby stac w jego pokoju .. :( ... rozpisalam sie a mialam tylko na kwa ... 😘 bucha do pozniej 🖐️ ELA a Ty gdze jestes ????????? 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HAloooo ... to moze ktoras sie skusi ???? http://www.tort.md/img/torts/1149330191_p71.jpg http://up.webesteem.pl/free/mp-kawa.jpg ja stawiam .... wczoraj padlam ... nie udalo mi sie doczytac hehehheh ... okazalo sie z epredzej mozemy jechac na swieta ..wiec jeszcze kilka dni i zobacze sie z rodzinka !!!!!! teraz na gwalt zalatwiamy wszystko !!! heheheh ... zreszta jak zawsze a jescze musimy sie spakowac hehehe ;) do pozniej mamulki 😘 Ela odezwij sie !!!! 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem dzięki za pamięć\\ dalej chorujemy ale ise nie poddajemy czesc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć i kwa :) jak zwykle, mam dla Was zagadkę z serii \"powiedziała Tonia\" :D co to jest: pu-pu-pu-i-pe-el? podpowiadam, że nie chodzi o jedzenie! :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak :) w zasadzie o dowolną :) bo pu-pu-pu to www. co dziś robicie? jak samopoczucie? ja już świra dostaję od siedzenia w domu... jutro kaszel, nie kaszel trollki do przedszkola, bo inaczej czekają mnie święta w Tworkach! a w przedszkolu występy jutro... trzeba robić klakę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TPM
Cześć Dziewczyny! Dzięki za wszystkie rady.Popróbowałyśmy z zakładaniem lali,no i rękawiczki też kupiłam takie z lalkami.Dziś po raz pierwszy założyła,ale tylko jedną i na chwilę.Przekonałm ją,że lala będzie płakać i takie tam... Ale nie ma łatwo.Natalka w ogóle nie lubi zmian i jak coś jest nie tak.Np.gdy kupiliśmy nowy chodniczek do przdpokoju,to przez dwa dni na niegp nie stąpnęła,a gdy przypadkim stanęła,musiałam jej zmienić kapcie.Stopniowo się oswoiła,gdy głaskałam dywanik i stwiałam na nim lalki.Teraz jest ok.Nie lubi np.gdy dzielę owoc,który ma kształt kuli,na cząsti-ma być kula i koniec.Butu muszą być pochowane,a na nogach kapcie,Nie podoba się jej,gdy chodzimy na boso.Gdy widzi gdzieś plamę,natychmiast każe ścierać ,a gdy nakruszy,woła: Mama,grrr i ciągnie mnie do szafki z odkurzaczem.Oj,ma ona zamiłowanie do porządku i tzw.charakterek.Dziś przez te rękawiczki musiałam szybciej ze spaceru wrócić,bo rączki miała lodowate.Na nowe buty teń noskiem kręci... Najbardziej cieszy mnie,ze fajnie już sobie gada.I tak dużo rozumie.No i właśnie demoluje szufladę w biurku,więc kończę.Pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam!!! U nas gorączka zeszła ale Adi dzis cały dzień płacze :(:(niewiem o co chodzi nikt go nie może wziąśc na ręce tylko mama no ale jakoś się udało mi sie wyjśc do pracy.....choć tak mi się serce krajało jak widziałam takie łzy jak grochy... No i nie chce nic jeść:( za chiny nic:(:(już niewiem co robić.... a szczepienia mieliśmy na teżec krztusiec na polio .....coś tam:) i Hib dodatkową ... więc za dużo jak na raz i bardzo obciążyło to organizm ale że durna pielęgniarka nie wiedziała .....mąż to myślałam że wczoraj do niej poleci i tak opier........że hej... Dobra uciekam do pracki bo powiedzą że się obijam hihi pozdrawiam buzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hallo Mamulki ;) Gruby Misiu dzieki za info o Gosi !!!! 😘 TPM... 😘 powoli mala sie przekona ;) ja rozniez niestety nic nie pomoge ... maly zaklada rekawiczki i czapki nawet od niedawna z przyjemnoscia ... 🌻 Nuninko ... oj zapracowny ten Twoj maz ... lepiej niech sie troszke pooszczedza ... :D :D :D :D ale juz niedlugo odpoczniecie !!!! Nesiu zdrowka i jeszcze raz zdrowka dla Matiego ❤️ no i z Mama Natalki heheh fajne prezenty dostalyscie !!!! Dalka ... czasem tych doroslych to naprade trzeba pilnowac ... takie przyklady heheh to ja bym mogla ... mam nadzijeej ze Kulina dzisiaj juz ok !!!! Iwka ... ??? co za babsko chyba ona najlepiej powinna wiedziec jak podawac szczepionki prawda.. oj nie dziwie sie Twojemu mezowi ... Gumi ... kawka i cisto zawsze czeka .. i niezly sposob z tym serkiem !!! Elus dobrze ze sie odezwalas ...zdowotne fluidy dla Was !!!! ❤️ Gruby Misiu za Chuny Ludowe nie wpadlabym o so chosi ... heheh ... ciekawa jestem czy macie jakis slowniki czy na czuja heheh poprostu od tak ??? heheh ok ja spadam ale jeszce tu WROCE ... 🖐️ do pozniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziś stawiamy ciastka ze skwarków :D i herbate w magicznym kubku :D. U nas choinka już stoi. Cholera może teraz poczuje, że się święta zbliżają, bo jak na razie to kiepsko. Ulin bąbki obwąchała jak kwiatki :D i jak na razie nie zwala bąbek :D, na szczęśćie wszystkie plastikowe. Eluś fajnie że się odezwałaś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
carluś, cały czas się uczymy rozumieć nasze dzieci ;) a z Tonią jest wesoło :D np. przed chwilą: Tonia własne wonne nieczystości wyprowadza do nocnika, siedziała dłuższą chwilę, wstała... chciłam wyrzucić, zabrała mi mówiąc: \"to jest dla tatusia\" :) za to ja mam przywilej wycierania pupy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cały wieczór myślę i mam mętlik w głowie,wydaje mi się że dojrzałam do decyzji odstawienia Bartusia od piersi.:(.........bo mnie to karmieniejuż męczy a teraz w tym momencie kiedy mały ssak jest uczepiony cycusia to znowu ogarniają mnie wątpliwości.............. Myślę,że musze wyznaczyć sobie granice i będzie to chyba 1stycznia. Nie wiem jak sobie poradzę:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie płacz gumi, jakoś to przeżyjesz ;) jesteś już dużą dziewczynką... zrobisz to i już :) jak całkiem dorosła!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Halooo ... a mowilam ze jeszcze dzisiaj wroce heheheh ;) Dalka a co to za ciastka ???? ciesze sie ze czujesz swieta ... ;) mlody tez nie zaczepia swiatelek i ozdob .. hehe jak naraze zobaczymy jak zawiesz ciastka ;) heheheh Misiu ... moj P. hehe nasmial sie co nie miara eheheh z taka Kochana Gromadka .. jest wesolo ... ;) tylko niech mamusia sie nie przemecza za bardzo .. musi byc silna i wypoczeta ;) Gumi ... najwazniejsze ze juz jakas data .. !!!! dasz rade jak to Misiu pisze jestes duza dziewczynka ... !!!! a ten cycoholik Cie lekko wyko ..... sama wiesz prawda ... samam musisz do tego dojsc .... i ciesze sie ze jakos idzie ... !!!! 😘 jesli masz ta ksiazke T. Hogan Jezyk niemowlat .. przeczytaj sobie ten rodzial o odstawieniu od piersi mi to wiele dalo .. !!!! jesli nie masz to wysle Ci z przyjemnoscia ;) Wiecie ... jak to cudownie jest miec obok siebie kogos kogo kochamy ❤️ , kto spelnia nasze nawet nie wypowiedziane marzenia i o tym nie wie ... jestem szczesliwa ze moge sie podzielic moimi troskami i smutkami ... moim szczesciem ... radoscia ... heheh i teraz tak jak moj synek mam ochote ugrysc mojego meza z milosci ❤️ .. ;) musialam sie z Wami tym podzielic tak jakos mi sie sentymentalnie zrobilo ... dobranoc mamulki i slodki buziak dla Waszych skarbow 😘 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam piątkowo DZiewczyny śpieszę donieśc o moim sukcesie Bartuś przespał dzisiaj pierwszą od urodzenia cała noc!!!!!!!! To już prawie \"dorosły\"facet KOńczy dzisiaj 15m-cy Misiu :Ddzięki Carlaa co ja bym bez Ciebie zrobiła?:)Jezeli możesz to podeślij mi tę książkę bo nie posiadam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gumi, gratulcje dla Brtusia :D i dla jego mamy 🌻 myślę, że \"pomarańcza\" się przyczepiła, bo nasz temat jako wyjątkowy wśród innych na: \"Ciąża,poród, macierzyństwo itd...\" znajduje się na liście polecanych tematów ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joł Carla ja chce ja chce ten rozdział. Mała przyssawka mogłaby już skończyć, ech ....... Dziś w podwójnym przyspieszeniu musimy się ubierać jeść i szykować po Dawida, bo niedawno wstaliśmy. Oj słodkie lenistwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny!!! Bartusiu, brawo za przespana nocke!!! I niech juz tak zostanie!!!!! Teraz jeszcze odpusc sobie cycusia mamusi i bedzie super!!!!!! Jestes juz duzym chlopcem! Duza buzka !!! Nina tez dzis ladnie spala, no ale z nami :-) cale szczescie, lozko mamy szerokie :-) Wlasnie popisala sobie bluzeczke dlugopisem :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe Ulka to nietylko ciuchy sobie pisze i ściany, ale i siebie :D, a później patrzy na tęce popisane i mówi TU. A tak pozatym to dziś się dowiedziałam, że babcia powiedziałą kuzynce mojego że my ją zostawiamy samą na święta. Ech cholera. No i jaktu nie szarpać sobie nerwa ??? Zupa zielona z błonnikiem ;) i brokułami dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak to fajnie znaleźć dziecku odpowiednie zajęcie :) Tonia w supieniu od 15. minut smaruje jedną kromkę chleba kremem czekoladowym :) a Wojtuś śpi nuczył się włazić na stolik, ostatnio najlepsza rozrywka - mały rozrabiaka... a jak śpi, to taki słodki ;) a ja mam kawę! komu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć laski... Głowa mnie boli... Postawi ktoś kawę czy tu tylko już myszy harcują? Misiu- jak ja uwielbiam czytać o wyczynach twojej gromadki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A dziś znowu same pijemy? Wzorowe matki Polki pewnie sprzątają przed świętami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×