Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość przyszła mama

TERMIN SIERPIEŃ 2005

Polecane posty

Cześć Kobitki! 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 Z okazji Dnia Dziecka chcę życzyć wszystkim Bejbuskom dużo radości i samych sukcesów w rozwoju. Niech rosną szybciutko i zdrowo i niech będą największą dumą i radością rodziców. 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 Zmykamy do sklepu po prezent dla Julci, dostanie huśtawkę ogrodową:) Niunia bardzo lubi się bujać:D Papapki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Kobitki! 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 Z okazji Dnia Dziecka chcę życzyć wszystkim Bejbuskom dużo radości i samych sukcesów w rozwoju. Niech rosną szybciutko i zdrowo i niech będą największą dumą i radością rodziców. 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 Zmykamy do sklepu po prezent dla Julci, dostanie huśtawkę ogrodową:) Niunia bardzo lubi się bujać:D Papapki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pscoła nieeeeeeeeeeeeeeeeeeee!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Buuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkiego najcudowniejszego z okazji D. Dziecka!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Sisi, ja tez myslalam, zeby kupic Ninie hustawke ale nie b. mamy gdzie ja zawiesic. Niunia tez uwielbia sie hustac. Witam nowa mamusie i jej dzieciatka!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Jak znajdziesz chwilke to napisz nam jak rozwija sie Bartus, czy ma juz zabki, co lubi jesc itp. Pszczola to niedopuszczalne!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Prosze uruchomic jakiegos kompa zastepczego!!! Gruby Misiu, ciekawa jestem reakcji Wojtusia na chodzik-jezdzik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gumijagoda
mam krótką chwilę żeby skrobnać pare słów. dzisiaj dzieci mają swoje święto a ja tak bardzo nakrzycaałam na swoją córeczke,ona jest mistrzynią w wyprowadzaniu mnie z równowagi. jest mi teraz wstyd że poniosło mnie wogóle mam jakieś nerwy i nie wiem dlaczego. byłam dzisiaj z Bartusiem u pani doktor tak kontrolnie-waży 7100g i mierzy 69cm. jest ślicznym chłopcem,bardzo energicznym i posiada 6ząbków. raczkuje po całym mieszkaniu i zagląda do wszystkich szafek. teraz czekam aż dzieci usną i będe mogła swobodnie posiedzieć przed kompem. narqa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć wieczrową porą gumijagodko tak to juz z dziecmi jest kochamy je a czasem nie mamy siły na nic łatwo nas wtedy eyprowadzic z równowagi Co do wymiarow Bartusia to on drobimnka przy moim klocu-mały jest duzy każdy to moze stweirdzić waga 9400 wzrost 77 Michas dostał pianinko na Dzień Dziecka wygralam ise tymi piecioma klawiszami ze hej,a on minut 5 okazał zaintersowanko. Moje dziecko jeszcze nie spi wiec tylko pozdrawiam i zmykam do niego zapraszamy do nas na stronkę www.michalko.synek.pl prosimy o komenarze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć wieczrową porą gumijagodko tak to juz z dziecmi jest kochamy je a czasem nie mamy siły na nic łatwo nas wtedy eyprowadzic z równowagi Co do wymiarow Bartusia to on drobimnka przy moim klocu-mały jest duzy każdy to moze stweirdzić waga 9400 wzrost 77 Michas dostał pianinko na Dzień Dziecka wygralam ise tymi piecioma klawiszami ze hej,a on minut 5 okazał zaintersowanko. Moje dziecko jeszcze nie spi wiec tylko pozdrawiam i zmykam do niego zapraszamy do nas na stronkę www.michalko.synek.pl prosimy o komenarze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć wieczrową porą gumijagodko tak to juz z dziecmi jest kochamy je a czasem nie mamy siły na nic łatwo nas wtedy eyprowadzic z równowagi Co do wymiarow Bartusia to on drobimnka przy moim klocu-mały jest duzy każdy to moze stweirdzić waga 9400 wzrost 77 Michas dostał pianinko na Dzień Dziecka wygralam ise tymi piecioma klawiszami ze hej,a on minut 5 okazał zaintersowanko. Moje dziecko jeszcze nie spi wiec tylko pozdrawiam i zmykam do niego zapraszamy do nas na stronkę www.michalko.synek.pl prosimy o komenarze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gumijagoda, mi tez niekiedy nerwy puszczaja, choc Nina jest b. kochanym dzieckiem, a pozniej jest mi strasznie zle z tego powodu. Masz moze jakies fotki, ktorymi chcialabys sie z nami podzielic? B. bym chciala zobaczyc Twoje dzieciatka. Nasze mozesz zobaczyc na \"bobasach\", strone wczesniej chyba ktoras dziewczyna wkleila te stronki. Nina spi, maz poszedl pobiegac. Ja musze wskoczyc zaraz do wanienki, no i wypadaloby cosik zjesc. Ostatnio jemy kolacje b. pozno. Ze ja pozniej nie mam koszmarow????????? Dobrej nocki!!!!!!!!!!!!! Spokojnego snu dla naszych kochanych Malenstw!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gumijagoda
dzięki juz mi troche lepiej. dzieci nareszcie śpią a ja musze iść się kąpać. narazie nie mam możliwości pokazać fotek moich pociech ale dla mnie to są najcudowniejsze dzieciaczki. julka też była bardzo drobna a teraz przy wzroście 108cm waży 27kg . z nia mam mnóstwo kłopotów bo jest dzieckiem opóżnionym w rozwoju z cechami autystycnymi. jest mi bardzo ciężko i mam nadzieję że Bartuś będzie zdrowy,wiele na to wskazuje bo jest zupełnie inny od siostry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gumijagoda, na fotki poczekamy...Wszystkie dzieci sa piekne, kochane, wyjatkowe a w szczegolnosci...nasze wlasne, prawda? ;-)Tak, oby Bartus byl zdrowy. Mala w przyszlosci bedzie potrzebowala pomocy brata. Moc calusow dla Was!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Kochane! Witam Gumijagodo serdecznie w naszym gronie!!! Pisz jak najczęściej i jak najwięcej. Twoje pojawienie się z pewnością wpłynie ożywczo na nasze forum. A chwilowymi utratami cierpliwości się nie przejmuj, każdej Mamie się zdarzają. Zasmuciła mnie wiadomość o kłopotach Twojej starszej córeczki, to z pewnością bardzo wymagająca dla Ciebie sytuacja, bo Julcia potrzebuje więcej uwagi niż dzieci w jej wieku a teraz pojawił się też Bartuś. Radzisz sobie z dwójką kochanych, malutkich jeszcze, nieboraczków - jesteś dzielną Mamusią!!!Będzie mi miło czytać o Twoich codziennych zmaganiach. Przesyłam słodkie buziaki U nas dzień dziecka minął bardzo szybko. Mati dużo rozrabiał i dokazywał. Ach, jak się cieszę, że mam dzidziusia i mogłam obchodzić pierwszy raz to swięto z \"drugiej strony\". Całusy dla wszystkich Mamuś i dzidziusiów!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobry wieczór kochane! z bólem przyjełam stratę kompa przez Pszczólę 😭 na szczęście mam na nią już haka w postaci nru telefonu, więc całkiem nam nie umknie... Wojtuś nadal chory :( gumi... nawet najzupełniej zdrowe i rozwinięte pięciolatki są wyjątkowo trudne... taki wiek! pisz!!! zawsze masz moje wsparcie! :) Wojtuś nie bardzo miał okazję cieszyć się nowym jeździkiem, bo Tonia przejęła zabawkę z dziką radością...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
woeczór dobry dzis dzien minał nam w zabieganiu,a to dlatego ze od dzisiaj w sklepie mamy dwie nowe panie sprzedawczynie ktore trzeba wszystko uczyc od podstaw bo sa nowicjuszkami dzis jest dzien dziecka i gdyby pogoda dopisała mielibysmy piknik z naszym bejbisiem,a ze przepadywało to Krzysiu dzien dziecka spedził z dziadkami w domku,jest mi az zal ze nic nie wypaliło,a miało byc tak fajnie:(( 10 czerwca wyjezdzamy na tydzien wiec raczej nie bede pisac,chcemy odpoczac i moze nam sie to uda pewnie jestem ostatnia z zyczeniami: ❤️❤️❤️🌻🌻🌻 Kochane maluszki w dniu waszego świeta życze wam pogody ducha duzo radosci ,miłości,zdrówka i błogosławieństwa bożego 🌻🌻🌻❤️❤️❤️ acha musze jeszcze dopisac ze Krzysiu nie dostał nic od rodzicow na dzien dziecka bo nie mogli sie zdecydowac co mu kupic :((ale obiecujemy wszem i wobec ze prezent dotrze na roczek,wiec beda dwa prezenty, dostał za to prezencik od sasiadeczki ktora ciagle powtarza ze kocha to dziecko jak swoje ;)) 🌻jeszcze zapomniane zyczonka na miesiecznice dla dzieciaczkow,o ktorych nie pamietałam🌻 mam telefon od meza postaram sie za chwilke dokonczyc pisanie pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gruby Misiu, Twoje dzieciaczki sa niesamowite!!! Zdrowka dla Wojtusia. Nowe fotki na bobasach, macie ochote, obejrzyjcie Nine. www.niuninka.bobasy.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem witam nowa forumkowiczke u nas na sierpniowkach gumijagodke:))❤️ zapomniałam napisać od dzisiaj przez cały tydzien jestem na diecie owocowo-warzynej,nawet pieczywa nie jem i słyszałam ze mozna niezle zjechac-moze ktoras tez cos o tym wie???????????? pszczółko PS.podaj chociaz na tel.zanim znikniesz ,przeciez kontakt nie moze sie urwac: na meila,zadzwonie newniaczek ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZOBACZ KONIECZNIE nasze maluchy w bobasach www.dustin.bobasy.pl www.20ewcia.bobasy.pl www.isia23.bobasy.pl www.iwka26.bobasy.pl www.jasminek.bobasy.pl www.krzysiaczek.bobasy.pl www.matinesi.bobasy.pl www.michalko.bobasy.pl www.nasze-malenstwo.prv.pl www.nataliajaworska.bobasy.pl www.niuninka.bobasy.pl www.olenka2005.bobasy.pl www.puza.bobasy.pl www.ulcia.bobasy.pl www.skye1981.bobasy.pl www.tymek.bobasy.pl www.yarucha.bobasy.pl www.sisi.bobasy.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć na wstępie przepraszam że wczoraj 3 raz wysłałam posta. No to dzis sobie tez nie pospaliśmy może z 6 godzin łącznie,u nas problem polega na tym że jak juz mały uśnie (raczej bez wiekszej walki)_to nastepnie jak go coś wybudzi-stukanie,szczekanie psa,sąsiad (mimo że my chodzimy na palcach),to po takim wybudzeniu nie potrafi zasnąć -płacze, na rękach ukołysany,tylko jak zobaczy że leży z powrotem w lózeczku jest ryk-wczoraj od 20 do 23 tak z nami walczył...czy wy macie takie sytuacje? Np i ok 23.30 dostal mleko i o 3 drugi raz i spał do 6 tej.Tak nasze noce wygladają. Sorry że ja non stop o tych nocach ale nie daje rady,pisze pracę i nie mam kiedy nawet porządnie przysiąść ,a musze ją oddać do 14 czerwca. Małemu podoba się paninko tylko usłyszy muzę to podryguje w jej rytm. Jak czytam że wasze maluszki same zasypiają to zazdrosć mnie zżera........ Gumijagodo twoja córcia na prewno wyrosnie,bedzie starsza i grzeczniejsza,a jak była mała to tez była urwiskiem czy raczej spokojna? trzymamy kciuki za was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) My nie śpimy od 7:)ja już piję kawkę więc zapraszam wszystkie mamuśki:) Gumijagoda będzie dobrze🌻 Ela mój mały znowu jak uśnie to po chwili budzi sie ze strasznym płaczem:( Niuninka mała słodka... pózniej napiszę idę troche posprzątać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc! Jula zadowolona z hustawki, ze hej:) Zdjecia na "bobasach juz dostepne;) Jeju, u nas w koncu lato chyba!!!!!!! 30 stopni jest na zewnatrz:D Jedziemy nad morze!!!! Trzymajcie sie Kochane,papa 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gumijagoda
witam. znowu mam tylko chwilę , odprowadziłam Julke do przedszkola i pozałatwiałam sprawy- musiałam zarejestrować Jule do laryngologa bo ma kłopoty z zatokami a Bartuś będzie miał rpbione usg przezciemączkowe bioma obwód głowy większy od klatki. pani doktor mówi żebym się nie martwiła ale ja i tak się troche boje .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piwo z rana jak smietana :))) jekies swinstwo mnie wzielo... cholera ledwo mowie... oby mala nie zlapala.... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gumijagoda
dziewczyny w życiu nie miałam tak ''przypieczonych'' naleśników jak dzisiaj hahahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ave haha gumijagodo ja ostatnio tak mocno spieczone, wlaściwie spalone zapiekanki podalam na kolacyjkę-ale sie zjadło.....po dodaniu dużej ilości ketchupu W końcu zawitało radosne słonko -hurahurahura-my byliśmy na długim spacerku Dziś są dni miasta Sieradza w którym mieszkamy od 2 lat. Dlatego też mamy zamiar po obiadku pójść na rynek,pooglądać zespoły,będzie tez Arka Noego-to Michas pewnie z radości z wózka wyskoczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
❤️ ❤️ ❤️ i mnóstwo kwiatków dla Grubego (chudego )misia,zdrowia pociechy z dzieci sto lat!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!sierpnióweczko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elou :) Dziś ostatni dzień siedzenia z tym durnym psem. Wraca mój mąż :). U nas pogoda dziś nawet ładna, cieplutko, ale Kuliś zakatarzona więc miałam problem w co ją ubrać :). No i tyle z psania bo sie obudziła ;) Zyczenia dla grubego chudego misia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajnie, ze zajrzalyscie na bobasy. Sisi, pozniej kukne na Julke. Inne dzieciaxczki tez juz ogladalam ale nie mialam czasu napisac komentarzy. Gruby Misiu a co to za swieto??????????????? Urodzinki moze?????????? Nina wlasnie kapie sie z tatusiem i jest zachwycona. Lece popatrzec. Pozniej cos skrobne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×