Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość przyszła mama

TERMIN SIERPIEŃ 2005

Polecane posty

Dziękuję za życzenia i zapraszam na wino! jak zawsze czerwone i wytrawne! :) ale co innego -też się znajdzie ;) Tak, Niuninko! urodziny... dziś są moje, w niedzielę będą Zosi :) nic, tylko świętować :p i wszystko byłoby super, gdyby nie to, że Wojtuś jeszcze troszkę chory... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAM:) Gruby misiu wszystkiego najlepszego żyj sto lat.......dla Ciebie cały bukiet🌻🌻🌻🌻🌻 zdrówka dla Wojtusia❤️ Adi dopiero 10 minut temu usnoł :)wygłupialiśmy sie na kanapie i leżeliśmy i oglądaliśmy super jedynki:)aż wreszcie zmęczony wlazł na mnie pogadał trochę przytulił się i usnoł:):) Jutro jadę do mężusia w poniedziałek wychodzi ze szpitala musi wyleczyć zęby bo to może one robią stany zapalne....nawet nie wiedzialam az weszlam na internecie na stronkę i racja więc czeka go dentysta brrrrrrrrrr Gruby misiu winko poproszę mały kieliszeczek bo coś mnie brzuszek boli piję sobie teraz herbatkę miętową:) włazcie baby na cafe.... buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sto lat sto lat sto lat sto lat niechaj żyje nam GRUBY MIŚ!!!!!!!!!!!!!!!! Narysowałabym też mnóstwo czerwonych serduszek, ale nie potrafię... Gruby Misiu! Oby twe dnie pozbawione były trosk, noce niech będą wilgotne i ciepłe, ranki uśmiechnięte a dzieciaczki zdrowiutkie i grzeczne!!!! Miej wokól siebie tylko życzliwych ludzi i zawsze zielone światło dla swych planów i poczynań!!! Przyjmij najserdeczniejsze życzenia P.S. I obyś miała wiele czasu na spacery z Mamą Natalki i ze mną :) !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki! kochana Nesiu, czasu u mnie dostatek! bardzo tęsknię za wspólnym spacerkiem :( jak tylko Wojtuś wydobrzeje umówimy się na 100% A teraz podaj kieliszek, to Cię winkiem poczęstuję! :) Iwko, dla Ciebie tyle, ile życzysz! oj te zęby... :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gruby Misiu, najlepsze zyczonka dla Ciebie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! I moc calusow!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Wznosze z Wami toast!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobranoc mamuśki kolorowych snów uciekam bo Adrianek się rozbudza....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heloł Oj, wykończona jestem...cały dzionek nad morzem siedzieliśmy...ale było fajnie:D Okazuje się, że Jula strasznie lubi grzebać sie w piasku..hehe..a korzystając z chwili nieuwagi rodziców, zdążyła go nawet posmakować...i o dziwo nie zrobiła \"fujjj\" - chyba jej smakował ;) Jednym słowem było super...tylko czemu człowiek taki zmęczony z wypoczynku wraca.....? ;) Fotki na \"bobasach\" już są ofkoz :) A teraz życzonka, stado całusów i naręcze kwiatów dla Misia🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 I oczywiście🖐️ dla Gumijagódki A teraz pędzę oglądać fotki na \"bobasach\" Kolorowych....pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam rankiem wszystkie sieprpniówki Mały robi przegląd prasy a ja mam chwilkę by skrobnąć Sissi bardzo zazdroszcze Tobie tego morza,ała słodzitka. Pozostale bobaski za chwile obejrze jak mi dziecko spać pódzie.... Popijając kawke z ranamacham łapką do was serdecznie............... ❤️ 🌻 ❤️ www.michalko.synek.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) Ja tylko na chwilę podpisać listę:)🖐️ Mały wstał o 8.30 :)właśnie się zajada a ja juz piję kawkę :) zaraz idę szykować się i jadę do mężulka rany my chyba nie możemy bez siebie żyć jak ja sie stęskniłam;) Ja jutro też planuje spacer nad morze mam nadzieję że będzie ładna pogoda :) pozdrawiam wszystkie mamuśki i ich dzieciaczki miłej soboty buziaki👄 🖐️🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gumijagoda
gumijagoda wita wszystkie mamuśki i życzę miłego dnia. mój mąż jest w pracy i czekam na niego bo pójdziemy na spacer na nowy plac zabaw[w końcu mam go blisko domu] Julka będzie uczyć się jeżdzić na rowerze bez bocznych kółek . BARTUś dostał jakiejś głupawki bo się śmieje nie wiadomo z czego i aż się zanosi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc wszystkim,my podobnie jak gumijagoda lecimy na spacerek,na jarmark sieradzki Iwka przekaż meżowi pozdrowienia i szybkiego powrotu do domku,moj mąż też ma kłopoty z zębami bolaly go wszystkie całą noc wkleiłam kilka fotek Michasia na www.michalko.synek.pl zapraszamy do oglądania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gumijagoda
ale kobitki dzisiaj zaltane-straszna tu cisza. julka nauczyła sie jeżdzić tylko nie umie hamować, za to Bartuś powyciągał wszystkie chusteczki pampersowe z pudełka. to by bylo na tyle-dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak przystało na matkę trojga... zostawiłam dziś trollątka z tatusiem na ładnych parę godzin! poradzili sobie bezbłędnie!!! i ja bardzo odpoczęłam :) inna rzecz, że wybrałam się do 100lycy w nowych klapkach, które pogryzły mnie niemiłosiernie :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam na poczatku spoznione zyczonka ❤️❤️❤️ dla fajnego Misia❤️❤️❤️ dziiaj u nas było organizowane przez miasty dzien matki i dzien dziecka na swiezym powietrzu,były gry zabawy konkursy spiewanie i granie ale 0 atrakcji dla takich maluszków jak nasze dzieciatka :(( troche mi sie smutno zrobiło z tego powodu w przyszłum roku postaram sie ja zaplanowac cała imprezke dnia dziecka juz sie nawet umowiłam z burmistrzem i tak musze isc do niego ,bo mam jeszcze inne plany,wiec trzymajcie kciuki kobitki,a jak sie uda to za roczek zapraszam na dzien dziecka do nas :)) :)) :)) mam jeszcze pytanko,czy mozecie polecic mi jakis kremik lub cos do smarowania dla Krzysiaczka przeciws.łonecznego,za pare dni mykamy nad morze i chciałabym sie zabezpieczyc , pozdrawiam miłej nocki 🌻 pa pa 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gumijagoda
DZIEń DOBRY WSZYSTKIM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) dziś o 8.20 minęło pięć lat odkąd jestem mamą! pięć lat codziennego zmieniania pieluch... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gumijagoda
no to życzę samych dodrych zdarzeń BUZIAKI DLA JUBILATA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Też przyszła mama
Witam Wszystki Mamusie i Dzidki! Dawno Was nie odwiedzałam,a jak wiecie u nas to oznacza,że albo gdzieś wybywamy i jest ok albo jest bardzo źle i nawet na pisanie nie ma siły.Ostatnio na szczęście powód mojej nieobecności na forum jest ten pierwszy. Wiecie co dziołszki,tam mnie natchnęło,by Wam podziękować.Dzięki Waszym radom w tak trudnych dla mnie momentach nie załamałam się i zawsze jakoś znajdowałam światełko w tunelu.Pamiętam,jak Nesia walczyła o moje karmienie piersią i proszę,mimo tylu wątpliwości,karmę do dziś.Pszczółka zalecała mi twardość i naukę spania w łóżeczku i choć tej ostatniej rady jeszcze nie wcieliłam,to przymierzam się do niej ostro. Mama Natalki i Skye pisały,jak one sobie radzą z lękiem separacyjnym córeczek i dzięki nim potrafię już przetrwać krzyk Natalki,gdy wiem,że to tylko histeria i próba wymuszenia,by ją wziąć na ręce. Długo by jeszcze wymieniać,bo każda z Was służyła ciepłym słowem,a żadna mnie nigdy nie dołowała,nie krytykowała...Dzięki!!! Moje szczęścia śpią od godziny-tatuś trzyma małą za rączkę,bo bez owej pieszczoty ona budzi się po kilkunastu minutach,no góra po półgodzinie. Później jedziemy na obiad do rodzinki.Chciałabym jakiś spacerek zaliczyć,no ale pogoda nas nie rozpieszcza. Któraś z was pytała o ząbkowanie Natalki-otóż ma ona cztery ząbki-dwie dolne i dwie górne jedynki. Jak sobie tak czytałam o karmieniu Wszych pociech,doszłam do wniosku,że moja Natalia je niewiele,choć taka z niej pyzunia.Nie mam zwyczaju wciskać w nią jedzenia,ale zastanawiam się czy jej dieta nie jest za uboga.W ciągu dnia pije 3 -4 razy mleko z piersi,ale czasem tylko 2 razy.Prócz tego 2 razy je jakiś owoc bądź kilka łyżeczek deserku,ale zdecydowanie woli to pierwsze.Najbardziej lubi banany i jabłko z biszkoptem.Poza tym zjada troszkę obiadku-niecałą połówkę słoiczka lub coś zrobionego przeze mnie-kilka lyżeczek,chrupki,herbatka.I to jej całodzienne menu-co Wy na to? Kaszek na wodzie nie chce,a mlecznych nie może. Chciałam też spytać,czy jest jeszcze jakaś nieraczkująca pociecha na forum,prócz mojej. I czy tylko ja nie kupiłam chodzika pomna przestróg z poradników. To tyle.Pozdrawiam,życzę udanej niedzieli.Pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gumijagoda
witam. ja w kwesti chodzika - nie uległam presji i mój Bartuś 8.5m-ca zasuwa po całej chałupie. a w kwesti spacerku to pomimo fatalnej pogody to wychodzimy ponieważ grupa z naszego przedszkola robi przedstawienie dla rodziców niestety moja Julka nie bierze w nim udziłu bo bardzo ją peszą publiczne wystąpienia narazie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TPM, mój książe pan zjada mniej więcej podobne ilości, z tym, że staram już w ciągu dnia nie dawać mu piersi, tylko w nocy, aby sobie dłużej pospać... ;) dojrzewam do tego, by wkrótce przestac być matką karmicielką... Żadne z moich dzieci nie miało chodzika, do którego dziecko się wsadza! :) Chodzik-pchaczjest zupełnie czymś innym. Do takich ortopedzi nie mają uwag. Wojtuś jeszcze nie umie z niego korzystać, bo jeszcze nie umie dobrze stać... na razie tylko jak siedzi u mnie na nodze, to podnosi się na wyprostowane nóżki. Chodzić na czworaka próbuje, ale też jeszcze kiepsko mu to wychodzi, ale na swoje dziwne i śmieszne sposoby do celu dociera :) Urodzinki Zosi marnie nam wypadły, bo jubilatka chora, ma 39 stopni gorączki... Za to Wojtuś już nie kaszle i katar też mu mija! miłego, spokojnego wieczoru!!! 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) my już po spacerku byliśmy nad morzem choć trochę zimno no ale Adi pospał sobie na dworku:) T.P.M fajnie że zajrzałaś dobrze że jest poprawa teraz już tylko może być lepiej:)co do chodzików to ja też nie mam a Adrianek raczkuje od jak miał niecałe 8 miesięcy juz sam wstaje chodzi koło kanapy lub tego czego może sie złapać i juz zaczyna się puszczać...:) Gruby misiu wszystkiego najlepszego dla Zosi przede wzystkim duzo zdrówka🌻🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najcudowniejsze, najslodsze zyczenia dla Zosienki, no i duzo zdrowka!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Nina chodzik ma i ujezdza w nim po calym domu. POczatkowo tez myslalam, ze Ninek nie dostanie tego pojazdu ale dzieci moich znajomych, kuzynek, no i ja sama chodzik mialam... Jutro swieto, maz wiec nie pracuje, wybieramy sie z Nina na basen, pierwszy raz, juz sie b. ciesze. Milego wieczoru!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam 🌻🌻🌻ki dla Zosieńki w dniu jej święta 🌻🌻🌻 chodzik królował u nas w domu 2tygodnie,pozniej Krzysiaczek nawet nie dał sie w niego wsadzic,wiec chodzik wyladował w piwnicy a Krzyś sam nauczył sie tuptac uciekam bo rojberek nam łobuzuje niesamowicie;)) (to za tata ma ;)) ;)) ;)) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczor wieczoroa poprą pioijając drinola podpisuje dizs listę obecnosci. Weend spedzilismy spokojnie. Wczoraj byliśmy na jarmarku seradzkim dzis w domku. Pisalam pracke a mąż zajmowal się małym. Co do chodzików to nie mamy i nie używamy,mały sam juz chodzi przy meblach,raczkuje po domu więc nie kupujemy, nawet nie przyszlo mi to na mysl by go zakupić. Moje dziecko non stop pluje wydająć dźwieku pufff i w ciągu dnia moze z 5 razy dziś go przebeeralam bo śpiochy i kaftany zaplute,a śliniak ściąga sam z rozmachem. Dzis raczkwal wspinał sie i tańczył non stop powtarzając bubu,bababa,baababa,papa Dobrej spokojnej nocy. Zdjęcia z jarmarku wkleiłam na ❤️ ❤️ www.michalko.synek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) wstawać śpiochy na kawkę już zaparzona:) u nas noc minęła ok:)już nie śpimy od 7.30 :) Dzi miałam nadzieję że mąż wyjdzie ze szpitala a tu ie jeszcze poleży ale w tym tyg.juz go wypiszą... Dziewczyny jakie jogurty podajecie swoim dzieciom????danonki??? Ja podaję tylko narazie danonki ale to takie słodkie zastanawiałam się czy mogę juz podać inne... Pogoda zapowiada sie dziś super umówłam sie z koleżanką na ploteczki... idę trochę posprzątać może jakieś pranie wstawie..:) buziaki miłego słonecznego dnia życzę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZOBACZ KONIECZNIE nasze maluchy w bobasach www.dustin.bobasy.pl www.20ewcia.bobasy.pl www.isia23.bobasy.pl www.iwka26.bobasy.pl www.jasminek.bobasy.pl www.krzysiaczek.bobasy.pl www.matinesi.bobasy.pl www.michalko.bobasy.pl www.nasze-malenstwo.prv.pl www.nataliajaworska.bobasy.pl www.niuninka.bobasy.pl www.olenka2005.bobasy.pl www.puza.bobasy.pl www.ulcia.bobasy.pl www.skye1981.bobasy.pl www.tymek.bobasy.pl www.yarucha.bobasy.pl www.sisi.bobasy.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DominisiaKrzysiu.........13.07...18.01.....76cm.........8300 NesiaMateuszek..........20.07...21.05.....78cm.........11620 Aniia69x2Adrianek.......26.07...21.02.....67cm.........7000 Iwka26Adrianek.........30.07...13.03......75cm.........8000 Karin2005Oliwia Wiki ....2.08...02.09......60 cm........4800 Mama Natalki Natalka...06.10...30.11.....................7020 PuzaMarlenka.............07.08................72............9100 CarlaaDustin Alex........08.08...08.03......69 cm........8060 RikaLena................. .09.08...09.09......59cm.........4800 ArkadiaNadia ............11.08...11.01......................9000 SkyePaulinka.............12.08...02.12.......72cm.........8300 IsiaWeronika.............12.08...04.05......................8700 TPMamaNatalia..........12.08 ...29.12...... 70cm.........9400 KarolkaPartyk...........14.08...................................... DalkaUrszulka...........15.08...19.01........57cm.........6700 AsiawrocOla.............15.08... 23.05.......71cm.........8950 Ewca22Majeczka.......18.08...................................... NiuninkaNina ............20.08...6.03........67 cm.........6870 PszczolaTobiasz........22.08...14.02........71cm.........8115 sisi1111Julka............24.08...22.05........75cm........10,8kg Ela79Michalek...........25.08...18.01.......70cm..........8440 Julianka80Jaśminka....26.08...30.11......p70cm.........9430 Fiona79Tymoteusz.....28.08...03.03............cm........8400 Gruby misWojtek.......29.08...22.02........69cm.........7000 Mama Natalki Natalka..06.10...03.06.......71cm..........9000

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×