Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość przyszła mama

TERMIN SIERPIEŃ 2005

Polecane posty

Julka, ale sie Jasminka wyciagnela!!!!!!!!! Ja ja rzeczywiscie pamietam jako bardziej okraglutka dziewuszke. Super panna! U Niny to byla dolna dwojka, latwa do wyjecia. Ale zrobilo sie juz zapalenie, spuchlo dziaslo, zaczela sie zbierac ropa. Nie bylo to mile doswiadczenie ale wrozka zebuszka zrekompensowala wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martusiu, nie sądziłam, że może się coś takiego zrobić z mleczaka :( Biedna Ninka :( dobrze, że już po wszystkim !!! A tak w ogóle, to udanych wakacji :) Buziaki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiaasiaasia778999
jak można dać zdjęcia swoich zieci na publicznym forum!!?? Nie rozumiem!?!?? a później to pedofile oglądają!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My juz po wakacjach. Nina od srody ma szkole. Wakacje niebardzo nam sie udaly, najpierw pogoda kiepsciuchna, pozniej, jak zaczelo robic sie upalnie to Nina zalapala jakies problemy jelitowe, tak ekstremalnie, ze jeden dzien spedzila w szpitalu na kroplowach. Jak widzicie, laby nie bylo. Teraz jest u nas moja mama, jest fajnie. A jak Wasze wakacje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elllaaaa79
Witam pozdrawiam pamiętam. Niuninko pozdrawiam :))) Zaglądasz tu jako jedna z nielicznych my mieszkamy i pracujemy już w Warszawie. Wakacje mieliśmy udane upalne w Augustowie Teraz szkoła Michała..aaaaaa... przeżywam to bardzo. a jak pozostałe mamy sierpniaków reagują na wrzesień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elllaaaa79
Witam pozdrawiam pamiętam. Niuninko pozdrawiam :))) Zaglądasz tu jako jedna z nielicznych my mieszkamy i pracujemy już w Warszawie. Wakacje mieliśmy udane upalne w Augustowie Teraz szkoła Michała..aaaaaa... przeżywam to bardzo. a jak pozostałe mamy sierpniaków reagują na wrzesień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystkim siedmiolatkom urodzinowe zaległe uściski :) my świetujemy jutro, ale też dziś! po dwóch długich i trudnych tygodniach dziś nasz najmłodszy synek kajetan został wypisany ZDROWY ze szpitala :) urodził się miesiąc przed terminem i miał kłopoty adaptacyjne - tzn nie radził sobie samodzielnie z oddychaniem, lekarze w pruszkowie podejrzewali też, że coś jest nie tak z serduszkiem, w pierwszej dobie życia został przewieziony na karową, gdzie najpierw na OIOMie, a poźniej na patologii noworodka leżał do dziś... no ale już wszystko jest dobrze, śpi sobie spokojnie w koszyczku i może ja też troszkę odpocznę, bo wyglądam jak straszne zombie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elllaaaaa79
MISIU GRATULUJEMY SYNKA NIECH ZDROWO ROŚNIE PRZYTULAM MOCNO.... POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misiu, gratulacje!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Cudownie, ze wszystko juz w porzadku. przytulam Cie mocno i cala Twoja fantastyczna rodzinke!!! Dziewczyny, pozdrawiam!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratulacje i buziaki dla WSZysTKICH 7 latkow :* :* Sciskam mocno nowo przybyle pociechy :))) Misiu :* Niuninko i jak w pierwszej klasie :) my zaczelismy juz 2 ga .... Julcia muahhhhhh :* Ela powodzenia !!!!! Mamulki sciskam mocno i wiadra nocniki kany kawy :* Wakacje udane zostaly nam mile wspomnienia i zdjecia... Sciskam i tesknie za tymi naszymi pogaduchami :* W. Carla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heheheh hahahaha ... a to Ci niespodzianka ... kolejna strona to moze jakis znak hmmmmmmm z wieczorna kawa jutro sie melduje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny,wszystkiego dobrego dla Was i Waszych pociech w nowym roku szkolnym. Misiu-gratulacje! U nas ok,Natalii się szkoła podoba,jeśli chodzi o towarzystwo dzieci,to nawet bardziej niż grupa przedszkolna. Buziaki dla Wszystkich.Asia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:* Mamulki Wieczorna kawa mi nie wypalila ale poranna tez nie jest zla hmmmmm.... scskam mocno mysle o Was dobre fluidy wysylam na zakichna pogode Carla :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka dziewczyny!!! Nina lubi szkole. Kolegow juz dobrze zna bo chodzila z nimi juz do zerowki. Dzis nie miala nic zadane wiec wlasnie siedzi i robi zadania z ksiazeczki dla pierwszoklasistow, ktora jej kiedys kupilam. Ale nie zeby byla taka sumienna, wybiera sobie tylko te, ktore ma ochote robic. Opuszcza np. pisanie lub czytanie. Nina jest b. niecierpliwa dziewczynka i szybko wpada w zlosc. Juz sie boje jak to bedzie pozniej w szkole :-) U nas od poniedzialku bede ferie jesienne dwa tygodnie. Chce jechac z Nina do mojej mamy na tydzien. Co slychac u Was kochane??????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny!!! Co slychac? Nie moge uwierzyc, ze zblizaja sie juz swieta. Wczoraj po raz pierwszy robilam z Nina ozdoby z masy solnej. Fajnie wyszly, tylko jeszcze nie wyschly. Musze podsuszac pare razy w piekarniku. Jakie macie pomysly na prezenty dla naszych siedmiolatkow? Albo co Wasze dzieciaczki napisaly w liscie do Gwiazdora? ODZYWAC SIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Pozdrawiam!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niuninka :) słusznie nawołujesz, pustki takie, że wiatr hula! Ja zaglądam z życzeniami, wszak Wigilia już...prezenty popakowałam (Mati zażyczył sobie konsolę Xbox360 kinect ze Star Wars, Wika dostanie pchacz, bo już chodzi samkodzielnie - 9 miesięcy - zupełnie jak brat) i wybieram się spać. Kochane - życzę na święta spokoju, harmonii, radości, zdrowia oczywiście i ciepłego dotyku bliskich ludzi w blasku wigilijnej gwiazdki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elllla79
Witajcie może warszawianki jakieś spotkanko.... mieszkam na Białołęce pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gruby miś bez hasła
o rany, ale się forum pozmieniało! żeby znaleźć temat musiałam przez wyszukiwarkę google wejść! :o na dodatek hasło nie działa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny,czy nasze forum umarło.Nasze dzieci mają pierwszy(w niektórych przypadkach drugi )rok szkoły za sobą.Już niedługo 8 lat.Co Wy na to,by zorganizować jakieś spotkanie,np.w stolicy?Może w sierpniu?Asia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajnie Gruby Misiu,a jak pozostałe,damy radę to zorganizować? Parę dziewczyn jest z Warszawy lub tam mieszka,więc dlatego pomyślałam o stolicy. Wiadomo,że czas wakacyjny,ja od połowy sierpnia już muszę być dyspozycyjna w pracy ,więc w tym czasie nie będę planować urlopu i w któryś weekend po w tym czasie moglibyśmy pojechać.Tylko nie wiem,czy będzie zainteresowanie innych,czas...jakoś by to trzeba było dopasować... Odezwijcie się na tak lub nie.Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewentualnie może być pod Warszawą - czyli u mnie. Miejsca jest dość. Mamy nowy plac zabaw :) serdecznie zapraszam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gruby Misiu! Ja dopiero zobaczyłam dzisiaj inicjatywę spotkania oraz Twoje zaproszenie - jestem na tak! No nie wiem, jak więcej chętnych nie ma? Spotkajmy się w takim gronie, jakie się uda zebrać, byle nie ten i nie przyszły weekend - bo w ten mam już zaplanowane Mazury a w następny niestety zjazd Rady Adwokackiej Buziaki dla Wszystkich Dzieci i Mamuś. U nas rozpoczął się rok szkolny - Mati w drugiej klasie, nie można się go nachwalić, bo jest zdolny do wszystkiego - nagroda za pierwsze miejsce w klasie w nauce, medal za sport i udział w międzyszkolnych zawodach na koniec pierwszej klasie a do tego jest bardzo lubiany - z których to cech trzecia cieszy mnie najbardziej, bo przecież człowiek żyje między ludźmi! Pierwsze dni po wakacjach w szkole też ok, mój synuś wybrany do trójki klasowej :) A córeczka - to dopiero numerek jest...skończyła 1,5 roku ale przejawia taki charakter, że chyba wzięła same najgorsze cechy ode mnie ;) No da sobie radę w życiu, rozstawia całą rodzinę po kątach, strzela fochy, wszystko sama chce robić i jeszcze bunt dwulatka jej się rozpoczyna. Do tego jest niezwykle słodka, taka mieszanka wybuchowa, wszędzie jej pełno. Piszcie co u Was. Ja się muszę wziąć za siebie, po taka gruba jak teraz to jeszcze nie byłam. Karmiłam rok i dwa miesiące, od czterech miesięcy już nie karmię tylko tyję. Dość tego!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) Halo Mamulki :) Musialam wpasc ... Elus ale mnie nastraszylas ze nas nie ma ;) az musialam sie zalogowac i napisac..... Nie mas na Forum bo juz nie ma tyle czasu i dzieci i praca i FB ;) sciskam wszystkie razem i osobno. Wasza Carla :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×