Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość przyszła mama

TERMIN SIERPIEŃ 2005

Polecane posty

Moja nie była jakiś czas ważona, ale myślę że ma około 13- 13,5 kg, nie więcej..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misiu ... szkoda :( ale te nieznaczne slady cukru to tez fajnie polizac :P hehe Domi nasz synalek wazy ok 12 - 12,5 zalezy jakie imprezy w domu hehe widzialam zgadywanki ... no to mamulki co to jest kapotki i pa kalak i jeszcze jedno taty lala ...zaznaczam ze to nie ja hehehe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Isiu 😘 hehehe Tak MIs dobrze gada !!!! choc polizac nie da :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Carluś, Ty też chyba musisz określić kategorię...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1. kategoria ubranie 2. zawód 3. zabawka dla dużych chłopców hehe ale nie myślcie za daleko ... z dziedziny elektroniki :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
polizać, polizać! dam!!! mam nawet w szufladzie lizaka sercowego :) podpowiedz coś!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kapotki- kalosze? To najprostsze skojarzenie, obawiam się że nie trafione... pa kalak- policjant? Oj te nasze pociechy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mnie się własnie teraz skarpetki skojarzyły... I laptop też dobra myśl... chyba...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i ciasteczko do kawy i cukier puder z misiowych racuchów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja skocze po browara, a co!! Carla zadała zagadkę i znikła... Pasqda!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamo natalki, czemu jutra? ja obiecałam sobie, że piwo... jako trunek węglowodanowy niestety... to dopiero za 3kilo! ale mam motywację :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paskuda paskuda ... ale jaka umalowana hehe wiec 1--- to rajstopki ... blisko bylo 2--- to Pan strażak .... 3--- taty lala to jeden z ulubionych przedmiotów (oprócz pani domu hehe :P) Pana domu hehe to APARAT Fotograficzny... Misiu dziekuje za polizanie :) Mamo Natalki ... wszyscy w domu zachwyceni opisem pobytu malej w żłobku piwo wino i jakas FFFisky stawiam Isiu masz ten browar ???? ja bez alkoholowe łykam to a z gwinta aj... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurczem jakbym nie zdychala w łożu, to bym zgadła strażaka!!!!! TZn. zgadłam, ale kto mi tam uwierzy....:( Buźka dla Dustina, chyba nadają z Bąkiem na tych samych falach:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękujemy Pscolko heheh... pewnie kazda z nas ma ich mase ... musze to nagrac i jakies audio wam powysylac hehe slodkie kissy dla Baczka A Isiu pamietam w zeszłym roku nasze rozmowy o zdecydowanym nie komercji heheh a jak to jest jak ktos lubi Walic tynki ;) Dustin ma problemy z sssss i mowi mama LULU hehe natomiast ta cięższa sprawa to mama PUPA do pozniej kofane !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podzieliły sie rytlasyny ze mną katarem 😭 a-psik! pszczół, podłoga jest niezobowiązująca - kiedy chcesz wpadasz z derą... i kiedy chcesz derę zwijasz :p a ja dzisiaj taaaaaaaka sierpniowa :) zaniedbuję "swoje" pozostałe topiki :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc!!! Jestem juz u sie. Nie mialam kompa ale od dzis dzialam juz na moim prezencie gwiazdkowym ( i urodzinowym i imieninowym i i i ...). Jutro poczytam co u Was i napisze cos wiecej. Spijcie dobrze!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nic, nic... tylko jutro (dzisiaj) piatek, wiec wieczor piwkowy... knajpa, znajomi i duuuuzo browaru... ;) ja misiu nie jestem az tak sie nie zamierzam zadreczac.... piwko niezaleznie od diety istnieje w moim jadlospisie... ;) ale za to zasuwam ponad godzine dziennie na tym sprzecie : http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/dc1fbf5b78f4a8b8.html no i a6w..... choc mam dopiero 17 dzien, to widze postepy :) musze Wam sie pochwalic dziewczyny, ze sporo juz mi zeszlo... naprawde... choc przy mojej nadwadze to dopiero poczatki, ale brzuch coraz lepiej wyglada.... :) cel - 5 kwietnia... slub mojej mlodszej siostry... moze w koncu jakas kiecke zaloze... ;) no dobra, to kawka? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haloo Kawka chętnie ;) Mamo Natalki ... no no ...jak sprzecior fiu fiu ... gratki na samozaparcie ... przyznam sie ze raz udało mi sie skończyć 6 hehe .. teraz chyba na dniach zacznę znów ... kusi mnie ten kaloryferek heheheheh NUNINKO HALOOOOO!!!! czytaj czytaj !!!!! ipisszzzzz !!!! sciskam porannie ... 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Isiu ;) Kwa speszal for ju w niebieskim heheh |> Kasiu bardzo byłam zadowolona hehe a jeszcze bardziej P. ;) zmniejszyłam sie w pasie ... udach ..bioderkach... te ćwiczenia dają b.zadawalajace efekty... heheh tylko początki są trudne ... ;))) teraz to wieczorem zaczynam ćwiczyć Misiu to hehe preludium do wieczornych igraszek heheheh :D , :D ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×