Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość przyszła mama

TERMIN SIERPIEŃ 2005

Polecane posty

Dlaczego w moim poprzednim mega-intelektualnym poście ktoś mi podkreśla na zielono słowo "balsam" ?? :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiu!!!!!!!!!! GRATULACJE!!!! Ale podbiłaś poprzeczkę - 20 minut!!! Dzielna Mamusia!!! Czekamy na opis pierwszych Michałkowych dni!!! Rety....jask ja lubię, gdy się dzieci rodzą!!!!!!!!!!! Buziaczki Skye dla Ciebie i syneczka :)))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiu, gratuluje Wam serdecznie!!!!!!!!!!!!!!! Julia, oby hormony szybko sie ustabilizowaly. Caluje mocno!!! Carla, kochana, co to za zgrzyt z tesciowa, hmmm???Nina niestety tez ma zaczatki prochnicy, brrr........ Kochane moje kobietki, zycze Wam i Waszym rodzinom zrdowych i radosnych Swiat!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiu gratuluje!!! kolejne forumkowe dziecko :) to jakby nasze :) Dziewczyny, życzę Wam i Waszym rodzinom spokoju w Święta! Czasu by pomyśleć o tej wielkiej tajemnicy.... K.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny! Dla Was i Waszych bliskich życzenia zdrowych, wesołych i spokojnych świąt Wielkiej Nocy :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny! Dla Was i Waszych bliskich życzenia zdrowych, wesołych i spokojnych świąt Wielkiej Nocy :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Kochane, dziękuję za życzenia. Michał ma się dobrze. Karmię piersią i dokarmiam butelką. Inaczej umarłby z głodu:P Życzę Wam Kochane Zdrowych i Wesołych Świąt Wielkanocnych. Całuję serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ----> wasze rady zawsze mnie uspokajały ----> pomóżcie i teraz proszę. Dentystka zaleca aby Nicolasowi przeprowadzić operacje w znieczuleniu ogólnym ----> w czwartek mamy spotkanie z anestezjologiem. Mały ma obie górne 4 zepsute nawet nie wiem jak głęboko , powiedziała ze 5 tez zabezpieczy. Z Dustim natomiast okazało się po wizycie u laryngologa ze przez te zapalenia uszu jest ubytek w słuchu i nasz syn nie słyszy tak jak powinien dlatego tez jego wymowa jest zniekształcona. Na razie mamy stosować przez 4 tygodnie spray do nosa - potem mamy udać się na konsultacje do logopedy. W sumie myślałam ze będzie gorzej , ze migdały wycinać ale to wszystko jest do nauczenia prawda. Nic nie trzeba operować. W miedzy czasie Dustin miał nowy antybiotyk który spowodował reakcje alergiczna nasz był spuchnięty na całym ciele - mamulki w takim stanie nie widziałam jeszcze swojego dziecka - sama nie wiem jak mogłam być taka opanowana - już wszystko zeszło teraz zalecają testy alergiczne. Martwię się Nicolasem . musialam to Wam napisac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Carluniu, Nie wiem co Ci napisać. Porozmawiajcie szczerze z tym anestezjologiem czy ten zabieg jest naprawdę konieczny. A Dustinek :( biedaczek - tyle się nacierpiał, dawajcie ten spray - poczekacie, zobaczycie czy mu się poprawi. Dobrze, że migdałów nie będą wycinać. całujemy mocno i życzymy powodzenia i wytrwałości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Carluniu! Sterydy do noska pomogą - nie natychmiastowo, bo potrzeba czasu, ale zobaczysz, wszytko będzie dobrze - powikłania po zapaleniu uszu są bardzo często - nawet perforacje w błonie bębenkowej itd, ale jak się wszystko wygoi a najważniejsze, żeby katar i zatoki wysuszyć, to będzie dobrze, obiecuję! Co do zabiegu u Nicolasa - Mati ma genetycznie niewykształconą 4 z lewej strony - nie wyrósł mu poprostu kawałek ząbka i oczywiście, ząb bez tego fragmentu skorodował strasznie szybko, rozwiercili mu dziurkę (to nie bolało, bo ząbek już martwy), żeby się tam nie zbierała ropa, itd. Był pomysł, żeby usunąć, bo to jednak stan zapalny, który może zakażać organizm, ale kilku dentystów go widziało i kazali zwyczajnie czekać, aż wypadnie, bo podobno usuwanie jest bardzo ryzykowne dla zębów stałych, można uszkodzić kłębuszek nowego zęba...No i choć trudno się z tym było pogodzić, żeby nie robić nic - nic nie robimy, bo tak każą lekarze. u Was co innego, rozumiem, że ząbki chcą leczyć kanałowo? Bo u dzieci to tylko w znieczuleniu ogólnym można zrobić. Jeśli tak, chyba musicie się zdecydować, ale to przecież żadna tragedia, trzeba spokoju - oczywiście każdy zabieg w znieczuleniu niesie ze sobą ryzyko, ale jest ich wykonywanych miliony. Trzymam mocno kciuki za obu Twoich małych facetów i za Ciebie Carluś - ważne, żebyś ufała lekarzowi, którego wybierzecie. Bądź dzielna, wszystko się ułoży!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobietki! Co u Was????????? Nina nauczyla sie jezdzic na rowerze bez tych malych koleczek! Wystarczylo tylko dwa razy z nia wyjsc i przytrzymywac. Jestem dumna z mojej coreczki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, Co tu taka cisza......................?????????????????? Carla jak tam z chłopcami? Julia Skye -jak maluszki ?daja rodzicom w kość:)? U nas na ostatnim USG wyszło że będzie dziewczynka:):)więc Adrianek będzie miał siostrzyczkę,chyba że urosną jakimś cudem jajeczka;) Dziewczyny ostatnio na USG wyszło że dziecko ma fałd karkowy 4,8 mm jak to było u Was?miałyście mierzone?lekarz który robił mi USG powiedział że córeczka w brzuszku ma sie dobrze i jest ok a lekarz który prowadzi moją ciążę powiedział że fałd karkowy zazwyczaj wychodzi troche mniejszy i skierował na dodatkowe badania zaznaczył że nie mam się martwić bo fałd może wynosić do 6 mm ale ja jakoś cały czas o tym myślę:(oby szystko było dobrze... Misiu a u Ciebie wiadomo co będzie? pozdrawiam i zapraszam na kafeeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iwko, ale przecież ten fałd, w celach diagnostycznych, się mierzy w pierwszym trymestrze ciąży? nic się nie martw, na pewno wszsytko jest ok i Twoja córunia będzie zdrowiutka :) wg mojego lekarza u nas będzie chłopiec :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W pierwszym trymestrze badana jest przeziernośc karkowa ja miałam robione Usg 13-14 tydzień i wszysystko było ok więc może za bardzo się zamartwaim:( Misiu gratuluję chłopczyka:):)🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Carla, jak chlopaki????????? Julia, jak u Was???????? Mam juz dosc tej pogody!!!!!!!!!!! Kiedy wreszcie zrobi sie cieplo?????? Ostatnie dni lezalam z goraczka. Wczesniej Nina byla w domu bo bolalo ja ucho. Moze wraz z poprawa pogody moj nastroj tez ulegnie poprawie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny. Przez przypadek weszłam na kafeterie i coś mnie podkusiło, aby wejść na ten topik. Nie wierzę, ze Wy nadal piszecie. Co u Was? widzę, ze parę osób urodziło, kto? pamiętacie mnie w ogóle. Nie wiem czy hasło pamiętam, coś mi nie idzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Puza! Ja pamietam :):):) Tempo już mamy nie te, ale nadal jesteśmy, wykroiłyśmy ten skrawek wirtualnego świata dla siebie i trzymamy od lat 5 :):):) Pozdrowienia, zagladaj czasem!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hallo ... Nesiu jak trafnie to opisałaś :D JA PUZA TEZ PAMIĘTAM heheheh dziewczyny .... takiego wsparcia i takiej pomocy----> wirtualnej i w realu trudno zapomnieć ;D u nas dobrze dziękuje Wam za WSPARCIE i SŁOWA !!!! jak bardzo ważne ... takie co pomagają sciskam mocno -----> :* każda i każdego razem i osobno !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc!!!!! Nina ma rozyczke. Smiesznie bo zorientowalam sie ok. poltora tygodnia od piewszych objawow. Zaczelo sie rumiencami na policzkach, ja uwazalam, ze to od slonca. Troche przesadzilismy z byciem na pelnycm slonku nie smarujac Ninki kremem.Myslalam, ze to nawet alergia na slonce. A co jeszcze lepsze ja pierwsza sie pochorowalam na rozyczke, wogole nie przypuszczalam, ze to moze to byc. MOje objawy: Goraczka, okropny bol glowy, pozniej swedzenie skory, wysypka tylko na rekach( tez myslalam, ze to od slonca), opuchniete palce u rak ( przez ok 3-4 dni) i bol stawow. Troche mnie zaniepokoily te wszystkie objawy ale oczywiscie do lekarza nie poszlam. Dopiero jak wyszlo, ze NIna ma rozyczke i poczytalam w internecie to zaczelo mi sie ladnie ukladac. Wlasciwie to powinnam od razu napisac, ze to nie jest typowa rozyczka ale choroba b. podobna, praktycznie o tych samych objawych. Nie wiem niestety jak nazywa sie po polsku. Co u Was??????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niuninka! hasła zapomniałaś, że masz teraz jedyneczkę przy nicku? A ta choroba to rumień zakaźny. Kolega Matiego przechodził, stąd wiem. Nas ominęło. U nas dobrze, Mati szaleje na rowerze na dwóch kółkach - nauczył się w maju a już tak kozaczy, że nie mam nerwów z nim jeździć i puszczam go z tatą. W małżeństwie ok, kancelaria się rozwiją, wakacje na razie nie zaplanowane wcale. Całuję Was Dziewczyny i piszcie piszcie, szczególnie ciężarówki!!!! Jak się czujecie, czy druga ciąża jest inna, jak i kiedy powiedziałyście dzieciom i jak one reagowały. Reszta też niech coś skrobnie! Cieszę się Carla, że ok, ale szczegóły jakieś może? Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nesiu, super, ze sie u Ciebie tak dobrze uklada!!!!!!!!! Ja na razie biegam za Nina jak jedzie na rowerze, boje sie wsiasc na swoj. Ale najwyzszy czas na wspolne wyprawy. Nasze plany wakacyjne to wyjazd nad polskie morze z moja mama i siostra. Tak rzadko sie widujemy, ze wakacje zawsze planuje z nimi. Boje sie tylko, ze nie bedzie pogody. Strasza, ze lata nie bedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niuninka! A nad morze to dokąd dokładnie się wybieracie? Wiesz już? Bo my bedziemy w okolicach Helu na zmianę z Matim i razem też, w zasadzie przez 2 miesiące, to może się zobaczymy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nesiu, jedziemy do Dziwnowa. A pozniej pare dni bedziemy u mojej siostry w Stargardzie Szcz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O rety - daleko :( Człowiek zapomina, że nasza linia brzegowa ma 524 km długości. Łatwiej o spotkanie w górach ;) Pozdrawiam serdecznie Dziewczyny!!! Jak zakończenia szkoły, plany na wakacje, samopoczucie noworodków i ich Mama oraz jak się miewają nasze Brzuchatki? Piszcie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hallo Mamulki :D Nesiu i Niuninko to udanych wakacji :D odpoczynku !!!!! Dla wszystkich !!! odpoczynku!!! Ja się kiedyś rozpisze heheh tak sobie właśnie pomyślałam ... musi się wiele dziać ze tak mało piszemy bo czasu brak .... gdybyśmy pisały tak jak kiedyś to ... teraz 30000 strona nasza My już po wakacjach ... hehe i przed ... Nicolas dostał się do przedszkola od stycznia :D Dustin chodzi na terapie językową ... musi na razie 1 x w tygodniu , później więcej. Julcia :* urodzinowe ściskam Carla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Macie jakies pomysly na prezent urodzinowy dla kobiety na 40-ste urodziny? Moja siostra bedzie swietowac w lipcu. Nie chodzi mi o jais prezent taki powazny, raczej cos pamiatkowego, moze smiesznego. Bede wdzieczna za wszelkie idee. A tak wogole to co slychac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×