Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość przyszła mama

TERMIN SIERPIEŃ 2005

Polecane posty

nesiu 🌻 nie masz nawet pojęcia jakim optymizmem natchnął mnie twój post !!!!!! bardzo, ale to bardzo ci za niego dziękuję!!!! jak z chodzeniem mateuszka? mam nadzieję,że z dnia na dzień nóżka będzie mocniejsza i mati będzie niedługo biegał jak wcześniej. ciężkie dni za wami- najpierw ten jego stan zapalny, teraz palec :( trzymajcie się ciepło, bo cóż innego mogę wam życzyć, chyba jeszcze tylko jak najszybszej rekonwalescencji małego!!! carluś😘 może byś jednak, mała świnko, skrobnęła coś więcej? u nas ciąg dalszy martysiowego zapalenia płuc, ale ostatecznie wypisano nas już dziś ze szpitala. do pełni szczęścia, najpierw ja, później maluda, a od dziś i jaśminka przechodziłyśmy grypę żołądkowo- jelitową :o :o :o coś na zasadzie, jak nie urok to ... sraczka - w bardzo dokładnym tego słowa znaczeniu ;) nie miałam czasu na sensowne zakupy prezentów, więc poza rzeczami, które już kupiłam i leżą w piwnicy, szwędam się teraz po allegro i co chcę coś kupić, to jest "chwilowy brak towaru" :o by ich pies :P chyba powoli idę spać, bo martysia na bank wstanie razem z krzysztofem o 6, więc będę cały dzień chodzić jak ta mara nocna ;) całuję was mocno moje kochane!!!! misiu i iwko- jaki prezent by was ucieszył dla takiego maluszka jak wasze? szukam czegoś dla małej kuzyneczki dziewczyn i kompletnie nie wiem co kupić... (może matę edukacyjną, choć nie wiem, czy już nie ma :( ???)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JUlia, ja czytam wszędzie, że kurierzy nie wyrabiają juz z przesyłkami, i chyba ryzykowne jest zamawianie teraz czegoś. No i naokoło znajomym albo paczki giną, albo przychodzą uszkodzone. Oszczędź sobie nerwów...nie rób prezentów:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry, kawa, kawa, kawa!!! > > > poustawiam kilka kubków, to może któraś się zjawi ;) pszczoło- moje nocne zakupy uważam za mimo wszystko udane, bo: pchacz dla martyśki- znalazłam w p-niu mata do tańca z hanną montaną ( :o ) dla krzaka, ma dojść najpóźniej we wtorek (ale jak dojdzie po świętach, też nie ma tragedii, bo samochód i domek dla pet shopów już są) łóżeczko turystyczne i tak ma jechać na działkę, więc także nie ma ciśnienia, bo mam nadzieję,że do wiosny dojdzie :P prezenty dla mamy, taty i dziadka już mam. nadal nie mam nic dla krzysztofa, mojej siostry i kuzynki dziewczynek- fuck! tu bym się musiała rzeczywiście sprężać,ale przecież do świąt jeszcze cały tydzień :classic_cool: p.s. krzak zrzygał się tatusiowi o 6 rano :D ja spałam martwym bykiem, więc wieść dotarła do mnie, jak wstałam godzinę temu :P nie zbliżać się do nas, bo zarażamy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wieść gminna niesie, Julio, że już coś dla generała masz :D Lech! Lech! Lech!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! My po wizycie u lekarza a Mati po pierwszym dniu w przedszkolu. Lekarz powiedział, że z nogą super, tylko taka "ostrożność" w korzystaniu z nogi jest typowa u dzieci w jego wieku i że przejdzie, trzeba czasu i chodzenia. Zdecydowaliśmy z Łukaszem, że w takim razie Mati pójdzie do przedszkola, bo w domu z opiekunką to chocdzić nie zacznie - tylko zabawy na siedząco i PSP. MIeliśmy chyba rację, bo po dzisiejszym dniu jest ciutkę lepiej a Mati wziął nawet udział w Jasełkach. Przedstawienie odbyło się dziś a Panie zdążyły Matiego wszystkiego nauczyć i odegrał swoją rolę, tańczył a nawet skakał z resztą dzieci :):):) Także będzie dobrze! Mam nadzieję. Ja nie mam ani jednego prezentu na święta jeszcze.... Grudzień w Kancelarii to zawsze strasznie trudny czas - w sądzie zaczyna już w listopadzie rządzić statystyka - chcą osądzić jak najwięcej przed końcem roku, żeby sobie cyferki podbić - efekt - po dwie, trzy sprawy dziennie!!! DO tego polską piękną cechą jest załatwianie wszystkich spraw przed Wigilią. I to się przekłada na wizyty klientów - cała masa osób, które milczą miesiącami, w grudniu przychodzi porozmawiać i przy okazji przynoszą nowe sprawy. Także gonię w piętkę!!!!! Ale za chwilę święta i będzie cudnie!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nesiu- cudnie,że ten dzień w przedszkolu tak "na zdrowie" wyszedł matiemu :) na pewno wasza decyzja była słuszna, bo przy innych dzieciach będzie na bank odważniejszy, niż przy jednej, chuchającej na niego pani ;) mam przyjaciela, który także jest adwokatem i ze sprawdzonego źródła wiem, że zobaczymy go po nowym roku, więc doskonale rozumiem o czym piszesz :) irene😘 nie bądź taka do przodu, bo ci piłki zabraknie ;) dla małej zamówiłam matę, więc została mi już tylko moja siostra, ale to luz-coś się samo wymyśli ;) miłego weekendu :) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:* Czyta sie z ogromna przyjemnoscia co u Was !!!!! Julcia Ty to potrafisz zmobilizowac !!!!! Nesiu dobrze ze Matiemu wyszlo to na zdrowie oby tak dalej trzymamy za niego kciuki !!!! Prezenty zakamuflowane .... tak schowalam jeden ze nie moge go znalesc buhahahah . Szukam go juz od 2 dni ???????? Mam wolne od szkoly , wiec wlaczylo mi sie kolo gospodyn wiejskich piore sprzatam i gotuje >;))) Nicolas byl chory, ja tez cos podlapalam...teraz Patryka cos tam boli... Zastanawialm sie ostatnio jak Nesia napisala ze jestesmy tu aby sie dzielic naszymi troskami i radosciami ...za kazdym dolem albo "niemoca" wracam do naszych pierwszych stron ...bo w nich dla mnie jest moc i energia !!!! Banalne ale prawdziwe z kazdym, klopotem, problem, troska, radoscia ,szczesciem ... zaraz czy pozniej zjawiamy sie i ...... Sciskam mocno ... jak zawsze ze tchu Wam brak !!!! :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Carlaa, coś wiem o szukaniu. Ja sobie wkręcam, że coś zgubiłam/ukradli mi - a potem okazuje się, że pożyczyłam komuś, ot co. System zapisywania pożyczanych rzeczy nie działa, bo jak nie zapiszę (zapomnę), to jestem właśnie przekonana, ze zgubiłam - przecież gdybym pozyczyła, byłoby zapisane. I tak ostatnio pół ranka w niedzielę spędziłam na przewalaniu sypialni. Szukałam swojej ukochanej chusty do noszenia dzieci, na którą wydałam niemałe pieniądze, i już się zezłościłam na tego drania, który mi ją ukradł....A potem nagle mnie oświeciło, ze zaniosłam ją koleżance w potrzebie. Wiecie, że dziś najdłuzsza noc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najdłuższa? dlatego nie spałaś? ja mam koło gospodyń w opcji "dostępne" cały czas, karmię rozdartka, a w tym czasie spalą mi się świeczniki z piernika!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KOchane, jestem z Wami choc sie nie melduje. W piatek wczesnie rano jedziemy do mojej mamy (dziwnie mi pisac do mamy a nie do rodzicow ale 3 m-ce temu zmarl moj tata...mam wiec juz tylko mame). Zycze Wam cudowne kobiety i Waszym bliskim zdrowych, radosnych, magicznych Swiat oraz szczesliwego Nowego Roku!!!!! Ja juz sie ciesze, ze ten sie konczy, byl trudny, bolesny, smutny, zbyt wiele przykrych wydarzen...Oby kolejny byl spokojniejszy, czego Wam i sobie zycze!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Caluje goraco!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Cudnie, ze nadal tu jestescie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Buzka!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
.....Kochane Mamulki .... Dla Was i Waszych bliskich !!!! Spokojnych Zdrowych Radosnych Swiat :* Carla z rodzina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie udało mi się zajrzeć przed świetami, to teraz Wam życzę wszelkiej pomyślności :) i wielu chwil dobrych, na kawę, tu! ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krótko i na temat- posyłacie swoje już-prawie-sześciolatki do szkoły, do pierwszej klasy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odpowiem krotko i na temat ... TAK ... a dalej dodam niestety ... :( osobiscie wolalabym aby nie szedl. Wyklucza go z tego tylko zly stan zdrowia. Sciskam pozdrawiam ! Jakies wirusisko dopadlo Nicolasa .... siedzimy w domu. Buziaki i dobre fluidy mkna do Was :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale szczęśliwe pannice :D isiu, wojtek chodzi do szkoły, ale raczej będzie jeszcze raz do zerówki chodził! bo jest dużo dzieci i są podzielone na 0a - pięcio i 0b -sześciolatki, więc jeśli w przyszłym roku będzie w zerówce sześciolatkowej, to nie powinien mieć poczucia powtarzania roku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No własnie mialam Was o to pytać - u nas jest to temat nie schodzący z tapety od tygodni. Mam metlik w głowie i nie wiem, co robić. Posłac go do zerówki, czy do I klasy? W czerwcu robimy test dojrzałości szkolnej, ale jesli chciałabym przyspieszyc jego pójscie do szkoły to tylko dlatego, że boję sie przyszłego rocznika, przeładowanego i przyjmowanego w chaosie (niestety tak się w Polsce wprowadza reformy). Nie wiem, jaką decyzję podjąć:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elaaa79
Psycholog przedszkolny u nas powiedział by nie sugerować sie przeładowanym rocznikiem w przyszłym roku bo tym krzywdę dziecku zrobimy .sugerujmy się dojrzałością szkolną. Taki argument jest logiczny . Jak dziecko ma dojrzałość szkolna to w przyszłym roku jak wprowadzą 2 zmiany lub klasy po 30 osób to da radę Ja tez chodziłam na dwie zmiany jestem z tzw wyżu. Nie wyobrażam sobie mojego 6 latka w szkole :) to byłam ja mama Michałka dawno nie zaglądałam :) Pozdrawiam wszystkie a świeże mamusie szczególnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie!!! Przeprowadzamy sie!!! Znalezlismy wieksze mieszkanie i do konca marca musimy juz byc na nowym. Troche to czarno widze bo nowe mieszkanie musimy jeszcze "zrobic" a maz ma akurat mase roboty w pracy ( chcemy sami robic na nowym). I jakie kostiumy karnawalowe mialy Wasze dzieciaczki? Nina byla w tym roku piratem i pania wiosna. Caluski!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wojtuś był czarnym kotem, zosia wiosną ;) a tosia makową panienką :) przeprowadzki są fajne! ale ja już dziękuję - wystarczy! pszczół???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marta 😘 gratuluję nowego lokum :) krzak w tym roku nie był niczym, bo chorowałyśmy sobie trochę :o misiu- nie, przeprowadzki nie są fajne :P pszczoło wyrodziłaś się w końcu?? i jakimż to imieniem nazwaliście małą? stanęło na tej zośce? martyśce mojej roczek stuknął, jaśmina już zapisana do pierwszej klasy- matko, jak ten czas zasuwa!!!!!! całuję, ściskam i pozdrawiam julia z ferajną 😘🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
btw-może ktoś mi doradzi jak wlać ors200 w wierzgającego i gryzącego łobuza??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haloo .... Julcia ... chyba to sie tylko da wlac... po wlaniu uwaga pryska na sciane podloge co popadnie .... MASAKRA !!! Marta ... fajnie ;) Dustin i Nicolas w tym roku byli Cowboyami ... ihhhhhaaaaaaaaaaaaaa Misiu .... :* sciskam Was mocno Carla i ferajna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elaa79
Witajcie przed świątecznie ja już na półmetku ciąży brzuszek malutki lekarz mówi ze będzie ot córa. Czekam cierpliwie i jestem na zwolnieniu :).Samopoczucie pierwsza klasa. serdeczne życzenia radosnych spędzonych z rodziną Świąt Wielkiej Nocy i radości ze Zmartwychwstania Zbawiciela składa Ela Robert Michaś Truszkowski Wszystkim sierpniówkom 2005

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozdrowienia z nowego mieszkanka! Ale tu mamy fajnie, porownujac do starego to juz wogole. Odwiedzila nas moja mama i siostra z mezem w dlugi majowy weekend, ale bylam happy!!!!! Calusy!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć! Reeeeety! Miesiąc bez żadnego wpisu - nie, nawet więcej niż miesiąc!!! Zdycha nam to forum? Kochane! A ja chciałam się podzielić pewną info....:) Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nesia, slucham slucham.......... Bylam z Nina pare dni w Polsce. Teraz jest u nas moja mama!!!! Ciagle urzadzamy mieszkanie. Ostatnio uwielbiam przegladac blogi mieszkaniowe. Ale o naszym forum nie zapomnialam, o nie!!!!!!!!! Moze choc w paru zdaniach napiszcie co u Was. Bardzo jestem ciekawa!!!!!!! Buziaki!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×