Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość przyszła mama

TERMIN SIERPIEŃ 2005

Polecane posty

Kawa i jej aromat ....mmmmmmmm Sciskam .... i zycze zdrowka zdrowka i zdrowka ..... !!!!! Jest tyle spraw o ktorych chialabym z Wami pogdac ... posmiac sie poplakac ... jedyna rzecz ktora na to nie pozwala to zebrac mysli w jednym czasie na raty podchodzenie do kompa sie nie sprawdza ...uciekaja te wazne zostaja te banalne .... aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa Kochane mamulki czas mi tak szybko przecieka przez paklce .... Dzis BARBÓRKA - Basiom, górnikom i ich rodzinom wszystkiego najlepszego I do pozniej :* 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka, Baśkom i górnikom STO LAT i lekkiej pracy:) Carluniu na kawkę się do Ciebie przysiądę i Kochana opowiadaj co Ci na serduszku leży. Z tym czasem to masz rację, leci jak szalony, niech troszkę ten świat zwolni bo zwariować można. jelitowka przeszła uff, na szczęście to paskudztwo krótko trzyma :P Miłej niedzieli, my już po kościółku, robię obiad i piekę ciasto papa do zobaczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane- wieki tu nie byłam a dziś dzięki Carlii zajrzałam i fajnie znów sobie przypomnieć forum na nowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gumijagódko HEJ!!! wracaj do nas:) staramy się ożywić forum:) idę nyny więc dobranoc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
> to ja też się przyłączam 🖐️ pada deszcz paskudny :o mimo to buziaki słoneczne :) do później :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ellaaa 79
witajcie ja już zaliczyłam poranny spacerek w deszczu Michasia do przedszkola odstawiłam całkiem ciepło. Gumijagodo witaj :) wieki Cie nie było ale fajnie że jesteś. Czas mija cześć dzieciaczków z 2005 w 1 klasie cześć w zerówkach przedszkolnych a jeszcze niedawno bezbronne w beciku leżały, ja zakładając śpioszki po Michałku młodszemu bobasowi przypominam sobie jak to było bć po raz pierwszy mamą. Teraz jest inaczej dużo rzeczy już wiem mniejsza panika ale czujność taka sama.W środę idziemy na szczepienie-szczepie zwykłymi szczepionkami bezpłatnymi inaczej niż u Michasia , mały znosi je całkiem dobrze. Ten rok i nastepny beda dla naszej rodizny próba, mąż w warszawie my to w Sieradzu to u moich rodziców, tam do mojej mamy mąż ma bliżej z wawy i częściej przyjeżdza tu tylko na weekndy. dzieli nas 200 km a Wojtuś taki mały. Czekamy na mieszkanie w Warszawie nadizeje słabe a byly kiedyś mieskznia zastępcze na czas oczekiwania na lepszy lokal ale nowa ustawa to zlikwidowała,. na dobra sprawę jesteśmy rozłaczeni z mężem którego potrzebuję na co dzień. wiem że to dla męża ogromna szansa i wyróżnienie będzie teraz pracował w sztabie Generalnym natomiast wielka niewiadoma co z naszym wspólnym mieszkaniem, on tam w internacie a my sie tułamy.nie weźmiemy kredytu bo jesteśmy niezamożni a ja za chwilę nie bedę miala pracy... . Michał za każdym razem jak mąż wyjeżdza to płacze i prosi by tato nie wyjeżdżał . Na szczęście za 2 tyg mąż ma urlop i siwęta i sylwester wspólnie spędzimy Z innej beczki .. juz niedługo święta i gwiazdka jakie macie pomysły na prezenty dla 6 laktów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elu- wiem jak ciężki są takie rozstania, ale być może jest to tylko sytuacja przejściowa, w końcu mieszkanie dostaniecie- czy nie moglibyście na razie pomyśleć chociaż o wynajmie? z tego co pamiętam to jest chyba 800 zł dopłaty. żal mi bardzo michałka, dla którego te rozstania z tatą muszą być bardzo trudne :( pamiętam jak jaśmina tęskniła za krzysztofem, gdy był w afganistanie- te 7 miesięcy ciągnęło się nam obu jak 7 lat :( co do prezentów, to ja jak zwykle za bardzo pomysłu nie mam, ale wiem, że jaśminka marzy o lalce winx, więc ją na pewno dostanie, a poza tym ciuchy (już jest na tym etapie, że ubrania sprawiają jej frajdę :D ), no i na pewno jakieś artykuły plastyczne. dla martysi mam już kupiony zestaw klocków drewnianych, do tego chcę jej dokupić dużą tablicę ze znikopisem (bo ma małą po jaśmince, ale już jej nie starcza), no i też oczywiście ciuchy. w tym roku nie szaleję z prezentami, bo mieliśmy trochę innych wydatków. poza tym w naszym przypadku kupowanie zabawek, to też średni pomysł, bo są ich nieprzebrane ilości. przypomniało mi się jeszcze coś dla jaśminy chciałam kupić kamizelkę do jazdy konnej, ale nie wiem, czy będzie mi po drodze jechać do decathlonu, więc chyba na gwiazdkę sobie ją podaruję i mała dostanie kamizelkę w lutym na imieniny ( i tak zimą rzadko jeździ, więc w sumie na razie prezent bez sensu, a do wiosny może podrosnąć :) ) za chwilę jadę do szkoły, po tę moją gwiazdę :) buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Problem miałam przypomnieć sobie NIck swój forumowy. Świetnie poczytać co u Was :) Ela i Skye mają nowe maleństwa :) Gratuluje :) Kto jeszcze bom nie bardzo w temacie. Moja córcia kończy dzis 11 lat i taka mnie najszła ;) nostalgia jak to szybko minęło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka, Jagodko Sto lat dla córy :) Julia, Eluś, Carla fajnie, że napisałyście Posprząta ktoś syf w moim domu???proszęęęęęęęęęęęę :( tak mi się nie chce Dobranoc i spokojnej nocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Slodkie buziaki od Mikolaja :* Wreszcie mi sie udalo tu dostac .... cos kafe nie pozwalala ????? Sciskam mocno jeszcze raz my dzisiaj swietujemy imieniny heheh jakos tak sie zlozylo ze Dustin w Dzien Dziecka a Nicolas w Mikolajki ;) Mam nadzieje ze znajde wreszcie wieczorem czas i cos wiecej skobne :D Do pozniej 🖐️ :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Slodkie buziaki od Mikolaja :* Wreszcie mi sie udalo tu dostac .... cos kafe nie pozwalala ????? Sciskam mocno jeszcze raz my dzisiaj swietujemy imieniny heheh jakos tak sie zlozylo ze Dustin w Dzien Dziecka a Nicolas w Mikolajki ;) Mam nadzieje ze znajde wreszcie wieczorem czas i cos wiecej skobne :D Do pozniej 🖐️ :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Slodkie buziaki od Mikolaja :* Wreszcie mi sie udalo tu dostac .... cos kafe nie pozwalala ????? Sciskam mocno jeszcze raz my dzisiaj swietujemy imieniny heheh jakos tak sie zlozylo ze Dustin w Dzien Dziecka a Nicolas w Mikolajki ;) Mam nadzieje ze znajde wreszcie wieczorem czas i cos wiecej skobne :D Do pozniej 🖐️ :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Slodkie buziaki od Mikolaja :* Wreszcie mi sie udalo tu dostac .... cos kafe nie pozwalala ????? Sciskam mocno jeszcze raz my dzisiaj swietujemy imieniny heheh jakos tak sie zlozylo ze Dustin w Dzien Dziecka a Nicolas w Mikolajki ;) Mam nadzieje ze znajde wreszcie wieczorem czas i cos wiecej skobne :D Do pozniej 🖐️ :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Slodkie buziaki od Mikolaja :* Wreszcie mi sie udalo tu dostac .... cos kafe nie pozwalala ????? Sciskam mocno jeszcze raz my dzisiaj swietujemy imieniny heheh jakos tak sie zlozylo ze Dustin w Dzien Dziecka a Nicolas w Mikolajki ;) Mam nadzieje ze znajde wreszcie wieczorem czas i cos wiecej skobne :D Do pozniej 🖐️ :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Slodkie buziaki od Mikolaja :* Wreszcie mi sie udalo tu dostac .... cos kafe nie pozwalala ????? Sciskam mocno jeszcze raz my dzisiaj swietujemy imieniny heheh jakos tak sie zlozylo ze Dustin w Dzien Dziecka a Nicolas w Mikolajki ;) Mam nadzieje ze znajde wreszcie wieczorem czas i cos wiecej skobne :D Do pozniej 🖐️ :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Carla, buziole imieninowe dla Nicolasa!!!!!!!!!! Dzis dzien wrazen, wczesnej pobudki (zbyt wczesnej), rozpakowywania upominkow, zachwytu, ciaglego gadania... a ja probowalam jeszcze chwilke pokimac. Nina tak sie rozkrecila, ze takze moj upominek otworzyla. Co do prezentow gwiazdkowych, mloda dostanie lyzwy. W tym roku brakuje mi pomyslu a Niny list do Gwiazdora jest tak dlugi, ze mysle, ze cos z tej listy wybiore (chociaz osobiscie nic mi sie nie podoba). Moze pamietnik, ktory otwiera sie tylko na glos wlasciciela? Mysle tez nad jakims upominkiem, ktory wlasnorecznie wykonam. Ale czy sprawi on radosc mojej corci? Buziole Mikolajowe dla wszystkich!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elaaaa79
witajcie Michaś jest rozczarowany s Mikołajem ..bo nie przyniósł mu laptopa ( prawdziwego0 az myszką o który prosił...:) wczoraj był na wycieczce w krainie sw Mikołaja w Kołacinku wrócił średnio zadowolony dzis byłam z młodszym na szczepieniu waga 6400 :) czy podwyżka vat na ubranka dziecięce to już pewnik... zaczynam skupować pieluchy śpiochy by mnie w styczniu ceny nie zaskoczyły no ale wiadomo wszystkiego ise nie kupi przed styczniem ale mam plany by micghałowi bluze i spodnie dresowe kupić Michakl już nosi rozmiar 122 i 128 waży 25 kg :)))] i rodiznie powiedziałam że na gwiazdkę drobna zabawka i ubranko bo zabawek w domu moc TPM i Dalka z Nimi mam kontakt i wspomnę o reaktywaccji forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas wczoraj udane - wszyscy zadowoleni z tego, co pod poduszkami, mikołaj także z prezentów imieninowych! nigdy nie wprowadziłam tradycji pisania listów do św. mikołaja, jako duch sam wie, kto i na co zasłużył albo nie zasłużył ;) a unika się wtedy rozczarowań :) niuninko, moje dziewczynki oprócz książek dostały filcowe laleczki do samodzielnego uszycia :) całkiem ładnie wyglądają na obrazkach, ciekawe, jak nam szycie się uda... o takie: http://allegro.pl/lalki-z-filcu-do-samodzielnego-uszycia-i1956015345.html natomiast na gwiazdkę u nas są prezenty nie od aniołka, dzieciątka, mikołaja, gwiazdora, tylko po prostu wzajemne, dla tych, których kochamy i chcemy obdarować :D i tez już w zasadzie wszystko mamy, choć jeszcze 3 przesyłki w drodze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misiu, genialna ta laleczka z filcu. zaraz dzwonie do mojej siostry by taka zamowila. Choc nie wiem czy Nina nie jest troche za mala na szycie. Mozna wiedziec co Wasze dzieciaczki dostana na gwiazdke? Widze, ze masz super pomysly, b. chetnie podchwyce, jesli mozna ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ha, ona jest za trudna nawet dla moich dziewczynek, ale wspólnymi siłami pierwsza prawie gotowa, jutro kończymy i zaczynamy drugą :) na gwiazdkę dziewczynki dostaną kompletna jeżycjadę - one już świetnie czytają i lubią, a przy okazji ja skorzystam, bo tomów powstałych, gdy przestałam byc nastolatka nie czytałam ;) maciek wczoraj dostał komplet garnków, w swięta dostanie drewnianą kuchnię, taką: http://allegro.pl/alex-moja-pierwsza-kuchnia-i1951493661.html dziewczynce z sierpnia 2005 pewnie kupiłabym domek i mebelki drewniane, np: http://allegro.pl/mebelki-drewniane-dla-lalek-puzzle-3d-somap-tychy-i1979597824.html i http://allegro.pl/domek-drewniany-dla-lalek-3d-dh003-somap-tychy-i1981794203.html dzis tak bez okazji przyszły stare drewniane mebelki + 3 małe gumowe laleczki, które nabyłam droga licytacji, takie same jakimi bawiłam się dawno temu - mamo! jesteś najwspanialszą mamą na świecie! :D ;) :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ach, igła w zestawie jest plastikowa i RÓŻOWA :) całośc ma gotowe dziureczki, w które igła ma trafić, przy odrobinie precyzji musi się udać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elaaa79
Misiu bombowe masz pomysły na prezenty super.... naprawdę.za oknem pada mieliśmy iśc na spacer a skończy sie tylko na krótkim spacerku do szewca co by buty podkuł.... "o szyby deszcz dzwoni deszcz dzwoni jesienny i wszędzie jednaki miarowy bezdenny"... zawsze jak jesienią pada powtarzam za Leśmianem ( jeszcze kilka dni kalendarzowej jesieni:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misiu, super prezenty!!! Dla Niny domek i lalki to bylby kompletny niewypal. Corcia wogole nie bawi sie lalkami. Ona taka chlopczyca jest, samochody, narzedzia, samoloty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kawa :* i ciacho !!!! Misiu ---->ta lalka tez mi sie podoba ,sama bym taka chciala!!! Mikolaj byl slodki :) oczywiscie praktycznie tez bylo papcie ksiazki i getry :) chlopcy zadowoleni :=)))) Tak jakos nastawilam sie ze ucze ich cieszyc sie nawet z drobiazgow. Co do wigilijnej nocy i prezentow , byl u nas list ale Misiu przyznam ze na przyszlosc sciagne od Ciebie ten pomysl z obdarowywaniem najblizszych i tych ktorych kochamy bo wkoncu kiedys sie wyda --->prawda ze go nie ma. Nuninko nie wiem czy Ci cos podpowiem ale jak mala gustuje w lego to u nas jak w zeszlym roku bedzie krolowalo teraz bedzie Ninjago chlopaki oszaleli na punkcie Ninja , piratow i oczywiscie dinozaury od lat.Co do wlasnego wykonania juz od zawsze robie kartki i chlopcy od paru lat mi pomagaja w wycinaniu naklejaniu i to sa takie wlasnorecznie przez nich robione , daja je Pania w przedszkolu a teraz Dustin w szkole. Dziadkowie tez dostaja. Elus u nas spacerki tez krotkie mam 8 minut drogi do szkoly i przedszkola nawet nie wystawiam auta z garazu heheh jednak jak leje albo grad to jedziemy ten kawalek. Julcia ----> Kot w butach mnie rozbroil ....:D Gumi ----> 🖐️ :) Skye ja bym chetnie posprzatala :) jak juz lepeiej sie czujecie to super ...:) Nici wczoraj mi mowil ze go gardlo boli , co na bol gardla z domowych sposobow ???? dalam mu kisiel ale jakos nie bylam przekonana ze dobrze robie. Pomoglo. hehehe Sciskam mocno i fajnie jest znow z Wami od czasu do czasu kawe wypic :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jutro wybieramy sie na lyzwy. Bylismy tez w zeszlym tygodniu i bylo super!!! U nas dzis paskudna pogoda, nie chce mi sie wierzyc, ze za dwa tygodnie Wigilia, szok!!! Prezenty dla NIny juz czekaja. Jesli mozna spytac, co chcecie sprezentowac Waszym mezczyznom? Calusy!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spać nie mogę z tym brzuszkiem....zaglądam - a tu miła niespodzianka, jesteście Kochane!!! Wątpiłam trochę, że się forum ożywia na dobre a tutaj taki ruch!!! Bosko :) Trochę ostatnio czasu brak, bo w końcu zdecydowaliśmy z mężem o kupnie nowego mieszkania i zajmujemy się tym bardzo intensywnie. Oglądanie ofert to naprawdę męcząca sprawa. Poza tym my bardzo wybredni oboje...No ale widać światełko w tunelu. Nie chcę zapeszać na razie, napiszę tylko, że jest nadzieja..... Całuję Kochane, wracam jeszcze pospać, napisze jutro i poczytam, bo pomysłu na prezent dla męża nie mam, może coś podsuniecie. Papapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D Kawa :D Nesiu kiedys w koncu to odespimy :D Buziaki u nas "leje" deszcz podobno ma wysc slonce. Sciskam mocno !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kawa, kawa :) carluś 😘 u nas słońce, ale mróz do kompletu :D no i ja już po wszystkich prezentach (ufffff), ku mej wielkiej radości zresztą :P buziaki, idę martyśce zrobić śniadanie, bo chodzi i dziarsko drze się "AAMMMMMMMMMM" ;) do później papappa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×