Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość odchudzająca się

kto schudł dzięki ODCHUDZAJĄCEJ HERBACIE OJCA KRZYSZTOFA

Polecane posty

Gość spróbowałam
każda herbatka na odchudzanie w jakiś sposób działa przeczyszczająco. a po tej w dodatku traci się apetyt i mniej jesz. to jest cała filozofia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mozna sie posmiac
z takimi zasadami ludzie jak piszecie to i bez tej herbaty schudniecie hehe smieszne naprawde a herbata do podpucha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mgrwbgdw
Właśnie jestem w trakcie tygodniowej akcji - schudnij z herbatką Ojca Krzysztofa :) jak do tej pory, to przytyłam 1 kg. mówia że po tygodniu powinno zadziałać - zobaczymy:) Mam taką nadzieję, bo juz wszystkie metody diabli wzięli. Nie jem dużo a jednak mam nadwagę :( Skład herbatki jest w opisie na opakowaniu: liść senesu, owoc kminku, liść mięty, owoc aronii. (brak ilości) A działa tak że czuje się jak balon :) i ponoć mam zacząć niebawem biegać do wc. Tyle wiem i licze na cud :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chce schudnąc
Cześc !! Właśnie chciałem zamówić tą herbatkę, al;e mam wątpliwości czy tak czy nie. Doradźcie mi !!?? czekam na wasze opinie !! z góry dziękuje !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chce schudnąc
Cześc !! Właśnie chciałem zamówić tą herbatkę, al;e mam wątpliwości czy tak czy nie. Doradźcie mi !!?? czekam na wasze opinie !! z góry dziękuje !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kupilam taka hertbatke w sklepie za 5,40 20 saszetek i jak tylko ja wypije to mam bulkotanie w zoladku czesto latam do kibelka a pije ja rzadko bo zapominam obiecuje ze bede pic 2 razy dziennie conajmniej, mysle ze efekty beda n arazie tracic kasy nei bede za te cale przesylki 78 zl czy nawet wiecej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nerka
do cholery tej herbaty nie da sie kupić w sklepie! tym bardziej za taką cene! jakąś podróbe kupiłaś!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o boże....
ludzie, nie dajcie się nabrać... tak jak ja... senes z koperkiem wyjdzie was 1,25 za 20 saszetek... taka mądra jestem, bo już się dałam na to nabrać i wstyd mi tej głupoty... ta herbata to oszustwo! po 2 miesiącach nie schudłam ani 1kg!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość livvy
gdzie mozna zamowić te herbatke????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jacquelineeee
DO O BOŻE... JAK SIEDZISZ CALYMI DNIAMI NA PUPIE I JESZ WSZYSTKO CO POD REKA TO WIADOMO ZE NIE SCHUDNIESZ MUSIRZ CWICZYC I SIE OGRANICZAC A NAPEWNO SCHUDNIESZ !!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie zaprzezcam że podróba ale wydaje mi sie skuteczna od niedzieli bede ja pic regularnei bo teraz nei dam rady ale najlepeij to trzeb aja pic kilka razy dziennie, bardzo czesto latalm do kibelka a nei byly to takie straszne napady tylko lepsza pzremiana materii dobzrez sie czulam, , sprobujcie jest taniutka najpierw tzreba tansza wyprobowac tu jest do stracenei okolo 5 zl a tam duzo wiecej ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nerka
szczegółowe informacje na temet herbaty pod numerem telefonu (061)657-09-90 mozna zamówić ją telefonicznie! mówie wam to naprawde działa! poleciła mi ją znajoma która schudła 32 kg w 2 miesiące wcześmiej o niej nie słyszałam!jak zobaczyłam koleżanke to nie wiezyłam własnym oczą!całe życie ważyła ponad 90 kilo!a teraz rewelka! mi już spadło tyle ile chciałam i pije ją teraz jak mam smaka bo jest bardzo pyszna! polecam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nerka
zapomniałam jeszcze ze dzwonic mozna od poniedziałku do piątku w godzinach od 8 do 16

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nerka
ostatnio w programie telewizyjnym było ogłoszenie na całą strone!dla niedowiarków kupony na darmowe próbki tej herbaty aby każdy sie przekonał!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BEzonic
stosujeac hebrtate wyraznie jest powiedziane ze trzeba tez diete i prawda jest taka ze bez herbatu sie chudnia a herbataa ojca krzysztofa to podpucha tzn takie ziołka mozna kupic w kazdej aptece i jeszcze jedno stosowanie ich jest bardzo nie zdrowe bo usuwa sie przede wszystkim wode i wazne dla zyciua pierwisatki nie tłuszcz ale miłego stosowania za kilka lat bedziecie miec dziurwa jelita i w ogole sie nie wykupkacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MadalenaK30
Piję tą herbatkę od ok. roku, 2 razy dziennie przed głównymi posiłkami,tzn. śniadaniem i obiadem (kolacji nie jadam).Przez ten czas schudłam 15 kg.Nadal ją piję, ale tylko dlatego, aby utrzymać efekt.Co do składu herbaty, to jest on podany na opakowaniu, są to nastepujące zioła:mięta, liść senesu, kminek, aronia.Próbowalam już różnych specyfików odchudzających, tabletek, herbatek itp. i tylko dzięki tej herbacie udało mi sie schudnąć, choć jak wspomniałam trwało to rok czasu, ale dzięki temu nie ma efektu jo-jo.Życzę powodzenia w odchudzaniu:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magdalenko jak przestaniesz pić to Twój żołądek nie bedzie mógł funkcjonowac bez tych ziółek i dopiero Ci sie zwolni przemiana materii- teraz to sie wkopałaś kobietko. Po prostu jestes od tego uzależniona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maldona
no niewiem czy pomaga.. ale dobra była:P:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alietta
Ta herbatka to ściema, nabieraja ludzi zeby osiagnac zyski, wiem to z autopsji, prubowalam. Zreszta to nie tylko moja opinia tak twierdzi nawet UOKiK http://www.nettax.pl/serwis/publikatory/duuokik/2005/Nr__3/poz.31.htm Wiadomo czego sie nie robi dla korzysci materialnych tylko czemu to jest kosztem konsumentow. To znowu nie az takie male pieniadze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nieznane
hmm. Czy moglibyście mi polecić jakieś tabletki odchudzające które można kupić w aptece.??? proszee. :((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kup
Lineę, podobno działa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nathilia
Próbowałam tę herbatkę 4 lata temu i schudłam ok 15 kilo,tylko neistety wróciłam do wagi sprzed i znowu chce ją kupic:]niestety ten numer już nie działa i nie mam jak kupić tej herbatki:/jak ktos ma namiary na jej kupno bardzo prosze o kontakt badzik8@tlen.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kari karolka
a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kari karolka
witam...z tego co tu przeczytalam to brak mi slow.... co ja moge powiedziec na temat tych herbatek. zaczne od tego ze .... ostatnio rozmawialam z moja kolezanka tematem rozmowy byly wlasnie te herbatki ...zapytalam ja jak tak schudla bo jak widzialam jej zdjecia z przed 2 lat to sie zdziwilam przy wzroscie 155 wazyla kolo 60 jak nie wiecej ...a teraz rewelka 45 kilo i wyglada swietnie jak nie za chudo ale jej to posuje....spytalam ja jak tak schudla i powiedziala mi o tych herbatkach wlasnie .wsomnial z ma je od kolezank co tez schudla..... co ja moge powiezdiec na ten temat.... jeszcze ich nie pilam wiec nie moge sie wypowiedziec dokladnie ....chodz widze ze niechtozy tu pozjadali wszystkie rozumy ale cos mi sie wydaje ze nawet tych herbat i na oczy nie widzieli... powiem tyle nie wierze ze mozna shudnac 30 kilo w 30 dni....mniej owszem..... POWIEM COS NAJWAZNIEJSZEGO KAZDY ORGANIZM JEST INNY I INACZEJ REAGUJE.... JEDNA DZIEWCZYNA PO NICH SCHDNIE INNA NIE....JESCZE NA TYM SWIECIE NIE ZNALAZLO SIE ZADNE LEKARSTWO ANI DIETA CO JEST DLA KAZDEGO... TEGO TRZEBA SPROBOWAC...KAZDY ORGANIZN JEST INNA.... NP. TABLETKI ANTYKONCEPCJYNE DLATEGO JEST ICH CHYBA Z 30 RODZAJI??? BO KAZDA KOBIETA JEST IINA I MUSI BYBRAC TAKIE JAKIE JEJ ORGANIZM ZAAKCEPTUJE ...WIEM CO O TAKICH ZECZACH.... TO TYLE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anita37
liść senesu działa przeczyszczająco a nie odchudzająco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trfgdsv
Ja nie polecam herbat odchudzających, w zasadzie nic nie dają. Wiem co mówię, bo wypiłam ich w życiu chyba cysternę. Teraz piję Yerba MAte, i ona działa. JAk? Hamuje apetyt. Więc chudnę, bo mniej jem, ale jem mniej właśnie przez to, że piję Yerbę. Nie ma cudownych środków, które nas odchudzą, trzeba mniej jeść i tyle. Co Wam da herbata? Nic. Jak ktos kocha jedzenie, to musi się wspomóc czymś, co mu to jedzenie zastąpi bądź tak jak MAte, zahamuje łaknienie. Gorąco polecam, wreszcie kontroluję to co jem ;) Tu macie info o Yerbie: http://yerbomaniaczka.blog.pl/2012/11/19/yerba-mate-wlasciwosci-odchudzajace/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A próbował ktoś Zioła Tybetańskie ? Jeśli nie, zdecydowanie polecam każdemu. Działają bardzo mocno i dobrze. Przerobiłam kilka suplementów i ten jest naprawdę najlepszy i zdecydowanie najzdrowszy. Światowa organizacja zdrowia ( WHO ) oficjalnie uznała zioła Tybetańskie za zdrową naturalną i bardzo skuteczną metodę odchudzania oraz skuteczny sposób zmiany metabolizmu człowieka na szybki nagradzając je w 2014 roku pierwszym miejscem w kategorii – „Natural Product for Slimming”. http://odchudzanieziolatybetanskie.pl/film/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×