Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wodniczka lutowa

WODNIKI kafeterii, łączmy się!

Polecane posty

No co prawda dowcipu żadnego nie znalazłam ale mam cos takiego ;) :D:D:D:D:D:D:D: :D:D:D:D:D:D::D:D:D:D:D:D:D:D::D:D > Drogi serwisie techniczny! > W ubiegłym roku zmieniłam CHŁOPAKA na MĘŻA i zauważyłam znaczny spadek wydajności działania, w szczególności w aplikacjach KWIATY i BIŻUTERIA, które działały dotychczas bez zarzutu w CHŁOPAKU. Dodatkowo MĄŻ - widocznie samoistnie - odinstalował kilka bardzo wartościowych programów takich jak ROMANS i ZAINTERESOWANIE, a w zamian zainstalował zupełnie przeze mnie niechciane aplikacje PIŁKA NOŻNA i BOKS. ROZMOWA nie działa zupełnie, a aplikacja SPRZĄTANIE DOMU po prostu zawiesza system. Uruchamiałam aplikacje wsparcia KŁÓTNIA aby naprawić problem, ale bezskutecznie DESPERATKA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️--->ja też macham,że jestem:D,ale napiszę później:D tak czy siak pozdrawiam wszystkie wodnikowe duszyczki ciepło❤️ cdn..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
....ale teraz tylko już dobranoc jestem w stanie powiedzieć:D.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam bardzo slonecznie :) i cieplutko :) wpadlam sie tylko przywitac bo zaraz do okulisty poginam :O jesli bede cos widziala po powrocie to napisze a narazie papa :D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i ja za Nietoperkiem witam bardzo słonecznie!!!🖐️ U mnie choć słonecznie na dworku w pracy zimno jak psiarni brrr,ma to o tyle kiepskie skutki,że ubieram się jak eskimos a wychodząc.....budzę cokolwiek dziwne spojżenia ludków ubranych prawie na letniaka :D:P Dziś mam też niefajnie..:((mąż nieobecny przez cały dzionek będzie i muszę go w pracy zastąpić buuuuuu i w ogóle kiepsko,bo wszystko na mej głowie:(,nie powiem,że to lubię...:P A za to wczoraj poszalałam po sklepach i zakupiłam sobie 2 pary bucików i spódniczkę o!!teraz tylko czekam na stabilizację tej pogody,bo i buty jasne i spódnica też cieniutka,a z tego co wiem na weekend znowu ma być ok 9stopni i deszczowo:(( ....i kiedy te zapowiadane kwietniowe upały??? Nietoperek a Tobie zakrapiają oczka takimi kropelkami co ok 2-3godzinki świat widać poprzez mgłę?bo kiedyś miałam wątpliwą przyjemnośc takimi mieć zakropione to wiem....ale wcześniej nie wiedziałam i do okulisty wybrałam się autem:D to sobie wyobraź mój powrót.....(choć i tak godzinę swoje w aucie odczekałam by w ogóle trafić kluczykiem do stacyjki!)szok!--->jak często masz taką przyjemność i czy chodzisz sama?? Gosia---->aż mi dziwnie,że Ciebie jeszcze nie ma...:D zaspałaś czy co?? A wczorajsze dowcipy hihihihi-super!tematycznie Wam się zebrało:DBenia a ten Twój to...:D:D:Ddobre! Ja jak coś znajdę w gazetce to Wam też napiszę,bo w głowie to misię żaden jakoś nie trzyma:)Pozdrawiam! cdn..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze się wpiszę coby stronka przeszła,bo mnie denerwuje tak całą przewijać!:D:D:D,myślę,że teraz już będzie kolejna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie! i dupa blada(za przeproszeniem)dalej ta 98:D Dobrze ,że kafe chodzi jak błyskawica to zaraz sprawdzę czy już.....:D cdn..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wrrrr!,jaksię robi tą minkę,gy się jest wściekłym???:D😡?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w ten przepiękny słoneczny poranek :D 🌻 Nietoperku --> mam nadzieję, że sprawy okulistyczne w porządku? :) 🌻 Gofra --> to miło że o mnie pamiętasz :D Wcale nie zaspałam, tylko najpierw net był odłączony, a później pojechałam do szpitala oddać krew :D już po raz drugi i od dziś mam ulgowy bilet na autobus KM :D :D :D :D :D 🌻 wcześniej chwaliłam się tymi 4 kg co mi z wagi spadły a dziś po oddaniu krwi dostałam parę czekolad :O i nie mam pojęcia ile znowu mi przybędzie :O :P 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! Wpadłam, żeby się przywitać, oznajmić, że żyję i pochwalić się, że nie palę \"już\" 4 tygodnie! Przytyłam ok. 3 kg, ale ćwiczę dość regularnie i czuję się świetnie :D! Wczoraj byłam u fryzjera i odważyłam się moje długie, proste, równiutkie włoski pocieniować drastycznie... i... jestem zachwycona! :D Postaram się zajrzeć później na jakieś Szuwarki... Pozdrawiam Wodnice ❤️ ciepło!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paula ja już jesem :D 🌻 Sarkano --> trzymaj tak dalej i nie poddawaj się ❤️, trzymam kciuki :D Najważniejsze to wytrwać, a chyba łatwiej pozbyć się zbędnych kilogramów niż nałogu :O 🌻 Nietoperku jak już wrócisz i będziesz miała ochotę pogadać to wejdź na onet, jak zobaczę że ktoś tam jest to dołączę :D 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i wrocilam :) badanie u okulisty przelozone na jutro :) tak wiec puki co widze! Gofro---to dokladnie takie kropelki dostaje na wizytach :O ale glownie do prawego oka wiec tym drugim znajduje droge do domu i dlatego chodze sama :) na wizytkach bywam srednio raz na dwa-trzy tygodnie :( ale jak mus to mus :O w czwartek mam kolejna komisje w zus-ie wiec teraz badania kontrolne,bryy jak ja tego nie lubie 😠😡 to chyba na tyle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć i czołem ;) Benia.... blizej Ciebie tzn gdzie aaaa ;)?? Paula z tlenem \"se\" poradziłam ;) pojętna \"jezdem\" a co!! :):) Kigana nie bądź taka ostra dla dzeci ;) Ty pewnie też zajmowałaś sie na lekcji różnymi rzeczami :) ja czytałam książki Chmielewskiej pod ławką hihihih :D Nietoperku z oczkami nie ma zabawy. dbaj o nie bo ja wiem co znaczy być cyklopem ;) na dodatek w okularkach :D idę na szuwarki pogadać z dziewczynami trochę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć ;):):):):) poźno już wiec tylko gwoli sprostowania małego. Ten tekścik który wkleiłam wczoraj miał zawierać jeszcze odpowiedx sewisu ;):P:P:P więć teraz tylko to sprostowanko. Może jutro uda mi sie cos więcej napisać bo dzis to dopiero teraz usiadłam do kompa:(:(:( czasem też tak u mnie bywa ,ze nie ma kiedy :D:D:D:D:D:D:D:D Drogi serwisie techniczny! W ubiegłym roku zmieniłam CHŁOPAKA na MĘŻA i zauważyłam znaczny spadek wydajności działania, w szczególności w aplikacjach KWIATY i BIŻUTERIA, które działały dotychczas bez zarzutu w CHŁOPAKU. Dodatkowo MĄŻ - widocznie samoistnie - odinstalował kilka bardzo wartościowych programów takich jak ROMANS i ZAINTERESOWANIE, a w zamian zainstalował zupełnie przeze mnie niechciane aplikacje PIŁKA NOŻNA i BOKS. ROZMOWA nie działa zupełnie, a aplikacja SPRZĄTANIE DOMU po prostu zawiesza system. Uruchamiałam aplikacje wsparcia KŁÓTNIA aby naprawić problem, ale bezskutecznie. /-/Desperatka. Droga Desperatko! Na wstępie pragniemy zwrócić Twoją uwagę, iż CHŁOPAK jest pakietem rozrywkowym, podczas gdy MĄŻ jest systemem operacyjnym. Spróbuj wprowadzić komendę: C:\\\\MYŚLAŁAM_ŻE_MNIE_KOCHASZ, ściągnąć ŁZY oraz zainstalować WINĘ. Jeśli wszystko zadziała jak powinno, MĄŻ powinien automatycznie włączyć aplikacje BIŻUTERIA i KWIATY. Pamiętaj jednak, iż nadużywanie tych aplikacji może doprowadzić MĘŻA do wystąpienia błędu GROBOWA_CISZA lub PIWO. PIWO jest bardzo nieprzyjemnym programem, który w pewnych sytuacjach może włączać plik GŁOŚNE_CHRAPANIE. Cokolwiek byś robiła, pamiętaj jednak, żeby nie instalować TEŚCIOWEJ. Nie próbuj też instalować nowego programu CHŁOPAK. To nie są współpracujące aplikacje i zniszczą MĘŻA. Sumując: MAŻ jest wspaniałym programem, ale ma ograniczoną pamięć i nie może szybko włączać nowych funkcji. Musisz przemyśleć możliwość zakupu dodatkowego oprogramowania dla poprawienia pamięci i wydajności.. Ja osobiście polecam GORĄCE_JEDZENIE lub SEX_BIELIZNĘ. Powodzenia, /-/ Serwis techniczny. Dobranoc kolorowych snów :D:D:D:D:D:D:DD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry, coś ostatnio późno mi się wstaje :O cóż winę mogęchyba zrzucić na tą dziwną pogodę i ciężkie powietrze :D 🌻 Gofra-> 22.58 czy to nie za wcześnie jak na twoje mozliwości :P 🌻 Benia --> niezły tekścik, a ty który program zainstalowałaś? :D 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co tu takie pustki!!!!!!!!!!! Słońce praży, czyżby wszyscy poszli się opalać? :D 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry. wrocilam od okulisty :o widze raczej dosc koślawo wiec nie bede sie rozpisywac. Habanerko---ja tez wiem co to znaczy cyklop w okularach :) przez pol roku chodzilam pozaklejana i mialam juz tak dosc pytan w stylu: -a co to sie stalo w oczko? wiec zaczelam odpowiadac:-bo zupa byla zaslona! :) ;) :P teraz coprawda mam mam oba niezaklejone ale i tak widze tylko jednym. pozdrawiam :D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...hey🖐️ wcale nie mam weny do pisania.....:( absolutnie nie mam humoru....:( nic a nic mi się nie chce....:( żadna siła nie jest w stanie wykrzesać ze mnie cos pozytywnego....:( :(:(:( ....a poza tym-nic się nie dzieje,tzn nie stało....:D pa pa🖐️ PS.....bywa i tak,nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć :D:D:D:D:D:D:D: No prosze co tu sie dzieje...? Cztery wpisy w ciągu calego dnia..? To chyba za to wszystko odpowiedzialny jest zbliżajacy się niż :(:(:( Ja sobie dzisiaj porawilam troszke humorek :P:P:P:P:P po tych wczorajszych-Hiobowych wieściach w firmie ,które absolutnie nie napawają mnie optymizmen:(:(:(:(:(:(:( Więc poszłam sobie dzis do splarium :D:D:D:D:D:D znowu kupę forsy wydałam:(:(:(:(:(:(:( Nietoperz ---------> pozdrawiam 🖐️🖐️ ja na szczęście nigdy nie miałam jeszcze zakropionych oczu,wiec nie znam tego uczucia ale i tak współczuje ,moge sobie jedynie wyobrazić. Tak swoja drogą to trzebaby było odwiedzić jakiegos okulistę bo cos mi sie daje ,ze to ciągłe przesiadywanie przy kompie tez juz zaczyna dawać sie we znaki:(:(:(:(:( Na poczatek zaczęłąm włączac światło jak wieczorem siedze. Gosia----------:D:D:D:D:D:D:D:DMnie sie nie chce nic zainstalować :(:(: :P:P:P:P:P Habanera---------> blizej...?;);););) no w zasadzie to chyba z Sosnowca do Katowic nie jest daleko.Tylko jak na poczatku napisałaś ,ze jesteś ze Śląska to....... No bo ktoś powiedzial ,ze Sosnowiec to już nie jest Śląsk:P:P:P:P:P:P Ja absolutnie nic nie mam do ludzi z Sosnowca ale juz chyba od zaborów pokutuje jakiś pogląd dzięki któremu Sosnowiec nie lubi się z resztą Śląska i na odwrót.My oczywiście żadnych wojen tu nie bedziemy prowadzić bo ja jestem jak najbardziej pacyfistką :D:D:D:D Sarkana--------Podziwiam serdecznie i gratuluje systematycznościi samo zaparcia.Ja niestety mam bardzo słabą wole co do takich postanowien:(:(:(:(:( Ja u fryzjera tez wczoraj byłam:D:D:D:D:D ekseryment totalny na mojej głowie:D:D:D:D::D:D Miłoby było spotkać Cie na \"szuwarach\" na razie spadam bo muszę jeszcze cos ważnego zrobić . 🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️ 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powinnnam powiedzieć miłych snów. A niech tam - miłych snów. Chciałam właściwie o tej porze poczytać, aby nie odstawać, ale to gonienie ;) za 100 stronką udzieliło mi się ;). A nóż widelec :);) A jak już piszę to: Sarkana - gratuluję, podziwiam, zazdroszczę i .........palę. Nie wiem, czy kiedykolwiek zdołam niechcieć palić. Co Ty właściwie zrobiłaś tzn. czy coś zastosowałaś wspomagającego czy też pokonałaś to siłą woli? Nietoperku --- obyś jak najszybciej przejrzystość miała ;) Gosiu --- kiedy następna niespodzianka wieczorowa ( nie to planowane spotkanie ) ;). Bo wiesz, że ja tylko wieczorem. Benia, to co masz na główce, pochwal się ;) Gofra - mam nadzieję, że pesymizm ( o godzinie o której to piszę ) już Cię opuścił, a ranek przywita uśmiechem. No to teraz dobranoc ;) I kwiatki dla pierwszych czwartkowych kafowiczek :):) 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 na dobry początek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nietoperku --> mam nadzieję, że dziś już lepiej widzisz i że pogadasz z nami dłużej :D 🌻 Gofra--> życzę więcej optymizmy, a na poprawę humorku może znowu zakupy... :D :D :D 🌻 Benia --> mam nadzieję że w firmie wszystko w porządku, czy to twoje splarium oznacza solarium :P i jak to nic nie chce ci się zainstalowć? może powinnaś poprosić fachowca żeby ci pomógł, w końcu to nie byle jaki program :P a jak juz zacznie chodzić jak trzeba to może mi go podeślesz, chętnie go wypróbuję :D :P 🌻 Sarkana --> wczoraj przez chwilkę na tlen zawitała a potem się ulotniła i nie mam pojęcia czy jeszcze tam wróciła czy nie, bo ja już musiałam kończyć, niestety :O 🌻 Habanerka --> o 2 minuty dłużej w pracy wczoraj zabalowałaś :O czy to nie lekka przesada :P 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
c.d. jakaja --> nie mam pojęcia, ale dzięki za kwiatki 👄 🌻 chciałam jeszcze uprzedzić, że jutro mnie tu nie zobaczycie :O :O :O :O 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doberek wszystkim z samego rana. Znowu nic mi się nie chce. W weekend mam zaliczenie a komletnie nic nie umiem. Wczoraj nawet zabrałam się za pracę biurową, żeby tylko się nie uczyć. Czy to nie jest chore? Benia a co bys chciała zainstalować? Co prawda nie znam się za bardzo na kompie, ale może akurat będę mogła pomóc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Subject: kartkówka za 50 lat > Pytania na kartkówkę, które przydadzą się naszym dzieciom i wnukom > > na historii współczesnej za jakieś 50 a może 100 lat > > > > Wchodzi nauczyciel, dzieli klasę na rzędy > > > > polecenie nr 1: > > \"pierwszy rząd omowi mi Aferę Orlenu, drugi Aferę Rywina a trzeci > > Aferę w Łódzkim pogotowiu. > > > > polecenie nr 2 > > wyjaśnij pojęcia: skóry, pawulon, kurwiki, wąglik > > polecenie nr 3 > > Połącz ze sobą punkty 1 2 3 z A B C > > 1. Anita Błochowiak > > 2. Poseł Ziobro > > 3. Leszek Miller > > > > A - \"jest pan zerem\" > > B - \"Mężczyznę poznajemy po tym jak kończy\" > > C - \"pedały noszą kolorowe skarpetki\" > > pytanie nr 4 > > uzupełnij cytat Andrzeja Leppera: \"......... musi odejść\" > > > > pytanie 5 > > Skreśl nie pasujące słowo: arc. Petz, Andrzej S., Michał > > Wiśniewski, Dyrektor Chóru Słowiki > > > > > > > > I zadanie dodatkowe na szóstkę: > > Wymień z każdej partii politycznej po trzech polityków, którzy nie > > mieli konfliktu z prawem (dla ułatwienia możesz przyjąć, że jazda > > po pijanemu nie jest przestępstwem). >

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×