Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wodniczka lutowa

WODNIKI kafeterii, łączmy się!

Polecane posty

Nietoperku --> zgadzam się z tobą w 100% ludzie muszą pracować, oni nie robią sensacji z tego co się stało, każdy w końcu ma prawo przeżywać swoję uczucia po swojemu :O 🌻 a sama pogoda pokazuje, że dziś dzień radosny i zamiast się smucić należy się cieszyć, ale na to przyjdzie czas. :) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masz racje Gosiu :) przypomnial mi sie taki wierszyk mysle ze bedzie adekwatny do obecnej chwili: \"na ustach uśmiech,choć w sercu ból - to najtrudniejsza z życiowych ról! \"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosia,oooo jak fajnie 2 kg ze spacerków...🌻 a co do pani robiacej wywiadzik...zgadzam się z Tobą zupełnie!nie widzę sensu w roztrząsaniu śmierci papieża,toż stało się coś zupełnie naturalnego..a ,że smutek?to też naturalne! a żałoba wg mnie jest w sercu i nic nikomu do tego jak jest przeżywana-jedni pracują inni medytują a media....cóż...mają pożywkę z ludzi,którzy sami są chcą nią być-i tak to już jest. Nietoperz-->ojej,to wg tego co piszesz już bardzo blisko do wyborów.... a ja muszę już robić obiad:( Miłego dzionka!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gofra --> te 2 kilo to spacerki godzinne po piachu i do tego zielona i czerwona herbatka :O Kidyś jak się odchudzałam to oprócz tego mniej jadłam i z wagi poleciało 9 kilo, ale teraz nie mam zacięcia do tego żeby mniej jeść :O 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gofro---taka jest kolej rzeczy w mysl zasady: \"umarł krół-niech żyje krół\" tez zmykam do mojej \"ukochanej\"hihi kuchni! papa🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nietoperku też tak myśle, i jak widzę ciężka i daleka droga to tej izby pokutnej ;) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiu---oj!dluga imeczaca haha ;) ale dzis juz tylko \"zabiegi kosmetyczne\" przy robieniu obiadku zostaly bo wczoraj machnelam te najczarniejsza robote ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie obiad też już gotowy, moja ulubiona zupka pomidorowa, a do drugiego tylko ziemniaczki ugotować :) 🌻 w radiu RMF mówili, że istnieje możliwość, jeśli taka była ostatnia wola Papieża, że mogą pochować go w Polsce w Krakowie, a jeśli nie to będą starania, żeby sprowadzić tu jego serce ❤️ 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Gofra, cieszę się że napisałaś, iż każdy przeżywa cierpienie na własny sposób, bo już myślałam, że coś ze mną nie w porządku. Nie umiem uzewnętrzniać swojego bólu, cierpienia. I absolutnie nie mogłam się przemóc aby uczestniczyć w zbiorowym smutku. Nie krytykuję ludzi, którym to pomaga. Każdy szuka własnej drogi, ale czułam się osamotniona w moim postrzeganiu świata. Ty to jednak mądra kobita jesteś. Wodniczki , pozdrawiam Was wszystkie serdecznie, dzisiaj jakoś nie mam zbyt dużej weny twórczej. Może później, nabiorę dystansu, poukładam sobie wszystko, zajrzę tu jeszcze i coś nabazgram. No chyba, że nie będę mogła się tu dostać, jak to miało miejsce w ostatnich dniach minionego tygodnia. Coś mnie blokowało. Ale wszystko mija Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam jestem praktykujaca katoliczka , musze przyznac ze mi bardzo smutno:( nawet nie wiem co napisac w sumie powinnam sie nie martwic bo dla Papieza to spelnienie marzen, jak to powinno byc i dla nas, a jakos ciezko na sercu:( pozdrawiam jutro mi bedzie lepiej❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiu---pomimo calego szacunku i milosci jaka daze naszego Papieza uwazam ze jego miejsce jest w Watykanie.On nie tylko byl Polakiem ale przede wszystkim byl Glowa calego świata i tam w stolicy Apostolskiej powinno spoczac jego cialo,jesli jednak udaloby sie sprowadzic do Polski jego serce (ktore zawsze do Polski nalezalo ) to powinno byc w Krakowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiu---pomimo calego szacunku i milosci jaka daze naszego Papieza uwazam ze jego miejsce jest w Watykanie.On nie tylko byl Polakiem ale przede wszystkim byl Glowa calego świata i tam w stolicy Apostolskiej powinno spoczac jego cialo,jesli jednak udaloby sie sprowadzic do Polski jego serce (ktore zawsze do Polski nalezalo ) to powinno byc w Krakowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hm,sklonowalo mnie :O Gosiu jesli masz ochote poplotkowac (nie koniecznie na smutno )to mam ok. godzinki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nietoperku jeśli chodzi o serce❤️ Papieża to też uważam, że powinno być w Polsce, co do ciała to nie mam zdania :O Zresztą on sam wiedział najlepiej gdzie chce być pochowany. Trzeba poczekać na jego ostatnią wolę. 🌻 Pogoda super :D 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas tez jest piekna pogoda :) moja mlodziez wybrala sie na spacer wiec ja mam labe :P ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobry wieczór, najpierw na cafe nie można było się dostać, a teraz nawet nieźle pracuje 🌻 i jakoś zino się zrobiło :O 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Gosia:D:D:D:D:D No ja też właśnie myslałam ,że urodzę zanim os tu otworzę ;):) siedzę teraz na szuwarach ake Ty niestety nie masz tych no onecie a ja nie mam tych na tlenie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a właśnie że mam, z Nieroperkiem sobie dziś tam gadałam :P i prawdę mówiąc pozostanę wierna tlenowi, bo tam bardziej mi się podoba :D 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam... i zmykam bo jutro do Łodzi trzeba... ehh.. smutno.. jestem już zmęczona płakaniem.... ale co zrobić skoro łzy same cisną się do oczu? Dzisiejszy dzień napełnił mnie jednak optymizmem i nadzieją... Dostałam przed chwilą takiego smsa: UNA PREGHIERA-PER IL PAPA DA TUTTI I GIOWAI DEL MANDO PER RIMALE ACCANTO ALUT IN GUSETE ARE - Łańcuszek modlitwy dostarczony sms z Włoch (podaj dalej 5 osobom) Hmmm... Może ktoś przetłumaczy? Pozdrawiam wszystkich! Do \"zobaczenia\" w czwartek :) papatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i co, nadal wszyscy śpią :D 🌻 Gofra mówiłaś że na 11 masz do pracy :P 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×